Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск нишани пират Spectrum Coil Fisher Майнлаб lorenz kupuvam 5000 prodavam TEKNETICS tesoro miladinka грунда GOLD врътка Minelab nexus голден mask VANQUISH deus Simplex nokta wave
 

 Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари

Go down 
+11
www
Aemilivs
sitalk
tepes
pechkata
Petronii
vezir
Golden Mask
adminn
Magikman
zempar
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyПет Авг 27, 2010 2:32 pm

sitalk написа:
pechkata написа:
zempar написа:
със това почвам темата , дълбочина заедно с дискриминация , интересува ме по тия показатели взети заедно коя бг машина може да го бие
помислих си че през някои колеги са минавали доста машини и може да са правили паралелни тестове
Тествах дълбочинни качества на глинено гърне с диаметър 200мм. пълно със счупени монети заровено на дълбочина 80см.(свидетел за рамки) и подова керамика отгоре - Спекструм, ДФХ, Соверейн ЖТ, Сафари, Експлорер, Е-Трак, Тежон, и др. със стандартна антена - 10" даваха заето над сигнала или отенък от сигнал - само Голден маск 3+pbox чу сигнал за копан с стандартна антена -10,5"...


Новата рамка на Бандита засича подобно гърне на 80 см(така казва той)
Ти ми говориш за монетар,че и с керамика над него...
Така е, но колегата е правил тест с гърне ф20 см, а рамката засича на 80см гърне с ф10см (на клипа в ютюб може да се види) .
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 9:22 am

sitalk написа:
pechkata написа:
zempar написа:
със това почвам темата , дълбочина заедно с дискриминация , интересува ме по тия показатели взети заедно коя бг машина може да го бие
помислих си че през някои колеги са минавали доста машини и може да са правили паралелни тестове
Тествах дълбочинни качества на глинено гърне с диаметър 200мм. пълно със счупени монети заровено на дълбочина 80см.(свидетел за рамки) и подова керамика отгоре - Спекструм, ДФХ, Соверейн ЖТ, Сафари, Експлорер, Е-Трак, Тежон, и др. със стандартна антена - 10" даваха заето над сигнала или отенък от сигнал - само Голден маск 3+pbox чу сигнал за копан с стандартна антена -10,5"...

Ти преди не беше ли фен на фабричните? Rolling Eyes
Какво залюби Маската отскоро? Smile
Това,дето си го писал....малко ме съмнява(да не кажа много).
Новата рамка на Бандита засича подобно гърне на 80 см(така казва той)
Ти ми говориш за монетар,че и с керамика над него...
Голден маск3+ е произведен във фабрика така че е фабричен...Ако има съмнения за този тест - да заповяда в гр.Левски да си тества апарата на живо...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 9:27 am

[quote="www"] печка и на мен не ми се вярва много за този тест дето си го правел не говоря за дълбочината-понеже 80см дълбочина за предмет като твоя не е нeщо изненадващо говорим за уредите от де ги изкара 10-тина броя и то различни модели все фабрични
Не е задължително да вярваш - но е факт...Който ме познава знае за какво говоря...
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 9:33 am

не ме разбрахте а и най-вероятно аз не съм се изразил правилно
не става въпрос за нарочни тестотве а за реална работа , дискриминация и дълбочина на ход
когато тръгнеш в една изорана или дискована нива да махаш дълбочината на всяка една машина е различна от това което ще ти покаже в един нарочен тест
за сравнение на експлорера спрямо маската няма да говорим , защото дискриминацията на маската изобщо не може да се доближи до тая на експлорера
а и за дълбочината не съм убеден , но съм склонен да я призная за да не ви дразня че агитката ви е голяма Very Happy Laughing
дано сега да бъда разбран правилно
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 9:42 am

Golden Mask написа:
sitalk написа:
pechkata написа:
zempar написа:
със това почвам темата , дълбочина заедно с дискриминация , интересува ме по тия показатели взети заедно коя бг машина може да го бие
помислих си че през някои колеги са минавали доста машини и може да са правили паралелни тестове
Тествах дълбочинни качества на глинено гърне с диаметър 200мм. пълно със счупени монети заровено на дълбочина 80см.(свидетел за рамки) и подова керамика отгоре - Спекструм, ДФХ, Соверейн ЖТ, Сафари, Експлорер, Е-Трак, Тежон, и др. със стандартна антена - 10" даваха заето над сигнала или отенък от сигнал - само Голден маск 3+pbox чу сигнал за копан с стандартна антена -10,5"...


Новата рамка на Бандита засича подобно гърне на 80 см(така казва той)
Ти ми говориш за монетар,че и с керамика над него...
Така е, но колегата е правил тест с гърне ф20 см, а рамката засича на 80см гърне с ф10см (на клипа в ютюб може да се види) .
Зависта на някой хора е не поносима - какво им причи да признаят факти като напр: Голден маск3+ чува обект на 80см. ф-200мм. - голям праз...Можеби се стахуват че и др. колеги ще си купят и ще им оберат сигналите...Има една поговорка: на оная му работа мжеш да седнеш , а на късмета не...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 9:48 am

zempar написа:
не ме разбрахте а и най-вероятно аз не съм се изразил правилно
не става въпрос за нарочни тестотве а за реална работа , дискриминация и дълбочина на ход
когато тръгнеш в една изорана или дискована нива да махаш дълбочината на всяка една машина е различна от това което ще ти покаже в един нарочен тест
за сравнение на експлорера спрямо маската няма да говорим , защото дискриминацията на маската изобщо не може да се доближи до тая на експлорера
а и за дълбочината не съм убеден , но съм склонен да я призная за да не ви дразня че агитката ви е голяма Very Happy Laughing
дано сега да бъда разбран правилно
Дискриминацията на новия Бандит е много по добра от предишния модел - мога да твърдя че задминава диск. на Експлорера...Не ме разбирай погрешно просто споделям мнение...
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 9:54 am

кой е новия бандит
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 10:01 am

zempar написа:
кой е новия бандит
Оф Земпаре - Голден маск...
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 10:06 am

имам преки наблюдения на гм2 , 3 и 3+
тримата с които излизам най-често са с такива машини и съм убеден на 100% че от към дискриминация отстъпват
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 10:14 am

zempar написа:
имам преки наблюдения на гм2 , 3 и 3+
тримата с които излизам най-често са с такива машини и съм убеден на 100% че от към дискриминация отстъпват
Да можеби имаш прово , при нормална диск. - да...При усилена 5-6 и нагоре или вкючен на позиция фул-диск работи като Майнлаб... И за по големи диск. качества е подобър Голден маск 1+ или НF...
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 11:04 am

тоя с 2ката работи с включен дискриминатор , демек черното само му пропява а на цвят си го свири здраво
а другите 2ма са на звуков дисриминатор , свири на всичко но черно и цветно в различни тонове
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 11:11 am

minelab за които говорите при наличието на такава добра дискриминация както се изразявате,как се справя с по дълбоките сигнали опoзнава ли ги като цвят или ги изрязва като желязо _ или в дълбочина всичко е цвят или черно
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 11:13 am

zempar написа:
тоя с 2ката работи с включен дискриминатор , демек черното само му пропява а на цвят си го свири здраво
а другите 2ма са на звуков дисриминатор , свири на всичко но черно и цветно в различни тонове
Включи една от маските на авто или фул-диск и сравни със твоя...
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 11:24 am

www написа:
minelab за които говорите при наличието на такава добра дискриминация както се изразявате,как се справя с по дълбоките сигнали опoзнава ли ги като цвят или ги изрязва като желязо _ или в дълбочина всичко е цвят или черно
желязото си е желязо , цвета си е цвят
онзи ден излязо от 2-3 месеца насам сефте и в началото докато си припомня изкопах парче от лемеж с големина около 10 на 10см и 2 осукани тела
нивата преди 10-15г е била частни лозя
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСря Яну 05, 2011 8:39 pm

zempar написа:
кой бг апарат може да бие по дълбочина и дискриминация експлорера и ако има такъв на какви терени

Колега,имам един обикновен апарат на Мохарем.Мисля,че ще ти окаже достойна съпротива за дискриминацията.Не познавам твоя уред и ще ми е много интересно да излеземе заедно с двата апарата на полето.Мога да кажа,че съм пробвал много уреди,но този ми направи най-добро впечатление.За дълбочина-не знам,ще прецениме на полето.
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСря Яну 05, 2011 9:10 pm

като не познаваш моя уред защо така си мислиш
не ме разбирайте погрешно
виж ми първия пост който си цитирал
аз не твърдя нищо , просто питам
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСря Яну 05, 2011 9:36 pm

zempar написа:
като не познаваш моя уред защо така си мислиш
не ме разбирайте погрешно
виж ми първия пост който си цитирал
аз не твърдя нищо , просто питам

За това ти писах,че ще ми е интересно да ги сравниме.
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСря Яну 05, 2011 11:18 pm

Колега , според мен няма как фабричен апарат от този висок ценови клас да се сравнява със правени гаражни апарати , дори да имат по-добра дълбочина те нямат тези глезотийки и удобства както е при фабричните детектори .
По дълбочина може да го бие единствено някоя много добре направена гадулка от добър майстор ,но за съжаление само до там това е мое мнение Very Happy
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyЧет Яну 06, 2011 7:22 am

Възможно е,колега.Не съм работил с Майнлаб,за това исках да видя какво е това чудо на техниката.Имах удоволствието да работя с Гарет аце 250.Иначе всичко друго,което съм имал е българско - "гаражно".
Върнете се в началото Go down
deso
Преторий
Преторий




 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyЧет Яну 06, 2011 10:56 pm

www написа:
minelab за които говорите при наличието на такава добра дискриминация както се изразявате,как се справя с по дълбоките сигнали опoзнава ли ги като цвят или ги изрязва като желязо _ или в дълбочина всичко е цвят или черно

По-дълбоките сигнали има склоност да ги ожелезява ,квадрата показващ дискриминацията се случва да отиде в горния ляв ъгал/IRON MASK 30/ кадето е желязото.Не стои постоянен което издава ,че не желязо,движи на ляво до към средата на екрана или пък я подминава и отново се връща към желязото.Интересно то е ,че никога не бърка проводимоста , по-едрите монети на границата на засичане дори да ги ожелези квадрата винаги остават в горната част на екрана.
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyЧет Яну 06, 2011 11:11 pm

При Експлорер 4, също се наблюдава нещо подобно, по някога дълбокия сигнал не е чист, маркера на екрана скача, но за разлика от желязото, цветното си го "пее" във всички посоки. Ако се бърза може да се изпусне.
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 9:41 am

https://www.youtube.com/watch?v=xUtvDNudhB8
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари    - Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:34 am

maximus_kn написа:
https://www.youtube.com/watch?v=xUtvDNudhB8
требва като има керамика да си носиш и БГ машинка
Върнете се в началото Go down
 
Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продавам Майнлаб Експлорер 2
» рекоперация на експлорер
» продавам майнлаб експлорер2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: