Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum lorenz mask tesoro Fisher грунда nokta kupuvam нишани Minelab nexus VANQUISH deus miladinka prodavam TEKNETICS GOLD Simplex Coil Майнлаб 5000 пират врътка wave маск голден
 

 Майнлаб с врътка за грунда

Go down 
+3
djotoriij
deadman_
pechkata
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
maksim12
Консул
Консул




Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyНед Сеп 05, 2010 11:44 am

stater написа:
За всички скептици на Minelab X-Terra705 ще кажа само едно и то е, че с появата му на пазара австралийската фирма показа по един безупречен начин крайният предел, който може да бъде постигнат от апаратите работещи на принципа на индуктивен баланс.От тук нататък всичко друго е само маркетинг и реклама.А за всички които не вярват, дано да имат късмет да поработят някой ден с него.
монета 1 лев на ккава дулбочина засича това са даните за дадена ма6ина другото е разтягане на локуми
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyВто Сеп 07, 2010 9:42 pm

stater написа:
За всички скептици на Minelab X-Terra705 ще кажа само едно и то е, че с появата му на пазара австралийската фирма показа по един безупречен начин крайният предел, който може да бъде постигнат от апаратите работещи на принципа на индуктивен баланс.От тук нататък всичко друго е само маркетинг и реклама.А за всички които не вярват, дано да имат късмет да поработят някой ден с него.
Браво колега радвам се че има такива хора като теб...Само така... super21 Cool Може и да поработя с такъв не се знае в бедеще...
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyЧет Сеп 09, 2010 5:21 pm

За колегата които пита на каква далбочина хваща левче в Проспектинга с 7.5кхз 10.5 инчовата super21 сонда на лека почва 37-38 санта това сам го видял с очитеси!иначе казано тази играчка на Маинлаб си заслужава и сам сигорен че ще бие доста по скапи апарати от по висок клас! super21
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyЧет Сеп 09, 2010 5:29 pm

deadman_ написа:
За колегата които пита на каква далбочина хваща левче в Проспектинга с 7.5кхз 10.5 инчовата super21 сонда на лека почва 37-38 санта това сам го видял с очитеси!иначе казано тази играчка на Маинлаб си заслужава и сам сигорен че ще бие доста по скапи апарати от по висок клас! super21

слабичко е ! Neutral гледах едни клипчета наскоро дет хората ловят левче на 50-60 .. cheers
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyЧет Сеп 09, 2010 5:51 pm

PHOENIX написа:
deadman_ написа:
За колегата които пита на каква далбочина хваща левче в Проспектинга с 7.5кхз 10.5 инчовата super21 сонда на лека почва 37-38 санта това сам го видял с очитеси!иначе казано тази играчка на Маинлаб си заслужава и сам сигорен че ще бие доста по скапи апарати от по висок клас! super21

слабичко е ! Neutral гледах едни клипчета наскоро дет хората ловят левче на 50-60 .. cheers


еее това докато не се види няма как да се повчрва!може има едни русенки машинки дето маи ще го хватат виждал сам такава!но тук се говоти за заводска без сериата ГПХ на Минелаб
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 6:46 pm

Колега PHOENIX ако имаш пред вид това:
https://www.youtube.com/watch?v=bIOjzUj_q1c&feature=player_embedded
съм съгласен с теб ,но съгласи се обаче ,че това са съвсем друг клас машини.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyПет Сеп 10, 2010 7:07 pm

stater написа:
Колега PHOENIX ако имаш пред вид това:
https://www.youtube.com/watch?v=bIOjzUj_q1c&feature=player_embedded
съм съгласен с теб ,но съгласи се обаче ,че това са съвсем друг клас машини.

не колага исках да направя малко ирония за един клип с "чехлите бумернаг" ама не искам и да кажа нещо лошо за машината на клипа а по скоро за изпълнението на клипа ми беше базика Smile
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyПон Сеп 13, 2010 2:09 pm

PHOENIX написа:
stater написа:
Колега PHOENIX ако имаш пред вид това:
https://www.youtube.com/watch?v=bIOjzUj_q1c&feature=player_embedded
съм съгласен с теб ,но съгласи се обаче ,че това са съвсем друг клас машини.

не колага исках да направя малко ирония за един клип с "чехлите бумернаг" ама не искам и да кажа нещо лошо за машината на клипа а по скоро за изпълнението на клипа ми беше базика Smile

Абе с две думи пробваите и ще разберете какво е Х-тера 705! cheers
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyВто Сеп 14, 2010 10:06 pm

deadman_ написа:
PHOENIX написа:
stater написа:
Колега PHOENIX ако имаш пред вид това:
https://www.youtube.com/watch?v=bIOjzUj_q1c&feature=player_embedded
съм съгласен с теб ,но съгласи се обаче ,че това са съвсем друг клас машини.

не колага исках да направя малко ирония за един клип с "чехлите бумернаг" ама не искам и да кажа нещо лошо за машината на клипа а по скоро за изпълнението на клипа ми беше базика Smile

Абе с две думи пробваите и ще разберете какво е Х-тера 705! cheers
super21 Cool
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyВто Сеп 14, 2010 10:19 pm

pechkata написа:
deadman_ написа:
PHOENIX написа:
stater написа:
Колега PHOENIX ако имаш пред вид това:
https://www.youtube.com/watch?v=bIOjzUj_q1c&feature=player_embedded
съм съгласен с теб ,но съгласи се обаче ,че това са съвсем друг клас машини.

не колага исках да направя малко ирония за един клип с "чехлите бумернаг" ама не искам и да кажа нещо лошо за машината на клипа а по скоро за изпълнението на клипа ми беше базика Smile

Абе с две думи пробваите и ще разберете какво е Х-тера 705! cheers
super21 Cool

Cool наздраве
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майнлаб с врътка за грунда   Майнлаб с врътка за грунда - Page 2 EmptyСря Сеп 15, 2010 9:46 am

PHOENIX написа:
pechkata написа:
deadman_ написа:
PHOENIX написа:
stater написа:
Колега PHOENIX ако имаш пред вид това:
https://www.youtube.com/watch?v=bIOjzUj_q1c&feature=player_embedded
съм съгласен с теб ,но съгласи се обаче ,че това са съвсем друг клас машини.

не колага исках да направя малко ирония за един клип с "чехлите бумернаг" ама не искам и да кажа нещо лошо за машината на клипа а по скоро за изпълнението на клипа ми беше базика Smile

Абе с две думи пробваите и ще разберете какво е Х-тера 705! cheers
super21 Cool

Cool наздраве

Аи и от мен Cool
Върнете се в началото Go down
 
Майнлаб с врътка за грунда
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кой металотарсач следи постояно грунда
» майнлаб екс-тера апарати
» продавам майнлаб експлорер2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: