Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 0
Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Продавам WHITES SPECTRUM XLT
Пон Фев 19, 2018 9:11 pm by BRABUS
Продавам работещ металдетектор white xlt spectrum Цена. 650лв

Тел:089 759 7796

[url=https://servimg.com/view/19861819/20]

Comments: 0
Keywords
нишани kupuvam white Coil Майнлаб GOLD пират mask голден lorenz minelab грунда golden Spectrum POWER standard врътка tejon wave маск металотърсач miladinka nexus продавам prodavam tesoro
Share | 

Открито със металдетектор.

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Стан
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Открито със металдетектор.   Сря Ное 09, 2011 2:47 pm

^Напротив, колега, в предния ми пост ясно се вижда, че съм "за" такава федерация, но дейността й трябва да бъде строго регламентирана, а в момента не е, затова споменах, че е с полулегален статут, въпреки че де юре ссъществува, тоест регистрирана е. Но кажи ми честно, колега, смяташ ли, че обществото е толкова наивно, за да си мисли, че сред членовете й няма бивши и настоящи иманяри? Единственият начин тази Федерация да получи уважението на обществото е да показва, че членовете й практикуват хобито металдетектинг само на определени за целта, законни, полигони. А всеки, който бъде видян с металотърсач да търси нещо по гори и чукари, автоматично се приема за иманяр, какъв иначе може да е ?

Последната промяна е направена от Стан на Сря Ное 09, 2011 4:03 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
paolo77
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Открито със металдетектор.   Сря Ное 09, 2011 3:05 pm

абе колеги стига със тази дума ИМАНЯРИ и това престъпление ли !? нима децата по целия свят дето получават металдетектори за рожденните си дни са иманяри и престъпници ??? проблема идва от алчноста да неби някои от нас да забогатее от това хоби а не от факта че някои ще отиде на архелогически обект и ще счупе нещо ,АЛЧНОСТ е закона направен срещу нас нискостоящите и едвали щесе промени........ и най-важното във всяко стадо има мърша
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Открито със металдетектор.   Сря Ное 09, 2011 3:06 pm

Стан написа:
^Напротив, колега, в предния ми пост ясно се вижда, че съм "за" такава федерация, но дейността й трябва да бъде строго регламентирана, а в момента не е, затова споменах, че е с полулегален статут, въпреки, че де юре ссъществува, тоест регистрирана е. Но кажи ми честно, колега, смяташ ли, че обществото е толкова наивно, за да си мисли, че сред членовете й няма бивши и настоящи иманяри? Единственият начин тази Федерация да получи уважението на обществото е да показва, че членовете й практикуват хобито металдетектинг само на определени за целта, законни, полигони. А всеки, който бъде видян с металотърсач да търси нещо по гори и чукари автоматично се приема за иманяр, какъв иначе може да ?

А ТИ КОЛЕГА,СМЯТАШ ЛИ ЧЕ КОЛЕКЦИИТЕ НА ГЕСТАПОТО,ХРИСТОСКОВ И ДРУГИТЕ ГОЛЕМИ РИБИ КОИТО ЛАЯТ ПРОТИВ НАС СА ПРИДОБИТИ ЗАКОННО?
СМЯТАШ ЛИ ЧЕ ТОВА КОЕТО СЕ ВАДИ ОТ АРХЕОЛОЗИ НЕ СЕ КРАДЕ? СМЯТАШ ЛИ ЧЕ В БЪЛГАРСКИТЕ МУЗЕИ НЕ Е ПОДМЕНЕНО ТОВА КОЕТО Е НАМЕРЕНО И ПРЕДАДЕНО ПРЕЗ ГОДИНИТЕ? СМЯТАШ ЛИ ЧЕ ТОВА КОЕТО Е НАМЕРЕНО ПРИ ОПЕРАЦИИ НА ПОЛИЦИЯТА И НА МИТНИЦИТЕ НЕ Е ИЗНЕСЕНО НА ВЪНКА?
КОЛКО МИСЛИШ ЧЕ Е ОСТАНАЛО ОТ ВСИЧКО ТОВА?
АЗ СЪМ ОТ ПЛОВДИВ. ПЛОВДИВСКИЯ МУЗЕЙ ИМА НАД 100 000 АНТИЧНИ МОНЕТИ ФОНД. КЪДЕ СА ТЕ? КОЛКО БОКЛУКА МИСЛИШ ЧЕ ИМА СЛОЖЕНИ ПО ВИТРИНИТЕ И СЪС КАКВО ДОПРИНАСЯТ ЗА КУЛТУРАТА НА БЪЛГАРИЯ? А СМЯТАШ ЛИ КОЛКО МУЗЕЯ ИМА ИЗ БЪЛГАРИЯ И КОЛКО ГОЛЕМИ ИМ СА ФОНДОВЕТЕ?
КЪДЕ Е ВСИЧКО ТОВА? ВЪВ МАЗЕТАТА ЛИ? АКО Е ТАМ, С КАКВО ДОПРИНАСЯ ЗА ИСТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ? АКО ЩЕ ГНИЕ ВЪВ МАЗЕ,ПО ДОБРЕ ДА СИ ГНИЕШЕ В ЗЕМЯТА.
САМО ЧЕ МИСЛЯ ЧЕ 95% ОТ ТОВА КОЕТО СЕ ВОДИ МУЗЕЕН ФОНД Е ИЗНЕСЕНО И ПРОДАДЕНО.
Е ЗА ТОВА НЕ ИСКАТ ТУК ДА СТАНЕ КАТО В АНГЛИЯ. ЩОТО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯТ И АКЦИОНИ,А КАТО НАПРАВЯТ МУЗЕИТЕ ОТ КОИ ФОНДОВЕ ЩЕ ПРОДАВАТ? ФОНД МЕНТЕТА,ЗАЩОТО НЯМА ИСТИНСКО.

ЗАМИСЛИЛ ЛИ СЕ КОЛЕГА ВЪРХУ ТОВА? АКО НИ СИ, СЕ ЗАМИСЛИ ТОГАВА

:mdr97: :yes: долар :yes: :mdr97:
ivo13
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Открито със металдетектор.   Сря Ное 09, 2011 7:00 pm

imperio написа:
Май съм сгрешил - първата снимка е на маската от Чаталка, последната е от музея в Пловдив но не помня къде точно беше намерена. А това е шлема-маска от Силистра. Красота от всякъде:
не съм сигорен далие същия шлем но познавам идиот от силистра който хваща в мрежата си подобен шлем след това го реже с лозарската ножица /за да видя дали е злато/след като се уверява че не езлатен го предава в мозея/това става преди 15-20години/

Открито със металдетектор.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2