Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден deus wave nokta Майнлаб Fisher tesoro Minelab 5000 Simplex Coil mask TEKNETICS маск lorenz врътка VANQUISH prodavam грунда miladinka Spectrum GOLD пират nexus kupuvam нишани
 

 EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ

Go down 
+7
vezir
pechkata
zempar
sc
djotoriij
Petronii
belaka
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zempar
Цезар
Цезар
zempar



EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ   EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 10:27 pm

ами с поръчка е , аз я чаках около месец
Върнете се в началото Go down
asterimo
Новобранец
Новобранец




EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ   EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 10:32 pm

zempar написа:
ами с поръчка е , аз я чаках около месец
Да, а с риск да съм досаден, имаш ли поглед върху това, коя е по-добра DD14x10" DD, или SEF антените? Аз имам само кръгла-15" и малка 8"SEF. А и колко излиза 11-ката?
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ   EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 10:47 pm

не не си досаден , ще помогна с каквото мога
11ката е 150Э , ако си пазарил от там други неща ще ти намалят още
сефка не съм имал възможноста да ползвам и не мога да сравня
работил съм най-вече с тая
EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Coil10x14
и с 11ката
като дълбочина и чиста работа са еднакви
11 превъзхожда с това че е около 200гр по-лека и по-лесно се навира в тревата
Върнете се в началото Go down
asterimo
Новобранец
Новобранец




EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ   EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 10:56 pm

zempar написа:
не не си досаден , ще помогна с каквото мога
11ката е 150Э , ако си пазарил от там други неща ще ти намалят още
сефка не съм имал възможноста да ползвам и не мога да сравня
работил съм най-вече с тая
EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Coil10x14
и с 11ката
като дълбочина и чиста работа са еднакви
11 превъзхожда с това че е около 200гр по-лека и по-лесно се навира в тревата
Благодаря, много ми помогна, ще си поръчам и аз такава защото DD 14x10" е 100Э но е много по-тежка!
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ   EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 11:19 pm

за сефките съм чел доста добри неща и в чуждите форуми
пусни една тема , някой колега може да има по-вече опит и база за сравнение
аз като вземах 11ката нямаше почти никакво инфо за сефките , а да не говорим за някой с опит
ако днес ми се налагаше да избирам бих потърсил по-вече инфо , а не само от 1 човек (мен)
да не стане така да те подведа и после да ме псуваш LaughingLaughingLaughing
Върнете се в началото Go down
pulp
Новобранец
Новобранец




EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: se   EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 EmptyПон Дек 06, 2010 5:15 pm

Здравейте работя с експлорер се от около година и вече доста напреднах с него. Имам СЕФ 10х12 и 15х18
С 15х18 се обхваща по-голяма площ за по-малко време но е много тежка и бързо ми се омаря ръката докато 10х12 намира по-дълбоко монети. Работя на 32 сенс ръчно предимно само в някои случаи го намалям. Рековъри само фаст използвам защото съм правил тестове с монета от 1 лев заровена на около 45 см на фаст по-добре ми я засича с 10х12. В някои почви повече се копае на фаст отколкото на дееп но по-малко има възм. да пропуснеш нещо. Със стандартната бобина почти не съм работил.
Върнете се в началото Go down
lud na max
Новобранец
Новобранец




EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ   EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 EmptyПон Дек 06, 2010 9:22 pm

pulp написа:
Здравейте работя с експлорер се от около година и вече доста напреднах с него. Имам СЕФ 10х12 и 15х18
С 15х18 се обхваща по-голяма площ за по-малко време но е много тежка и бързо ми се омаря ръката докато 10х12 намира по-дълбоко монети. Работя на 32 сенс ръчно предимно само в някои случаи го намалям. Рековъри само фаст използвам защото съм правил тестове с монета от 1 лев заровена на около 45 см на фаст по-добре ми я засича с 10х12. В някои почви повече се копае на фаст отколкото на дееп но по-малко има възм. да пропуснеш нещо. Със стандартната бобина почти не съм работил.

Колега я раздухай малко за тая 15х18 по точно ме интересува може ли да я караш на 32 сенс ръчно без прага да накъсва с включена опция диип и гейн 9-10
Върнете се в началото Go down
pulp
Новобранец
Новобранец




EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ   EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 EmptyЧет Дек 09, 2010 11:58 am

може да на повечето места
Върнете се в началото Go down
pulp
Новобранец
Новобранец




EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ   EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ - Page 2 EmptyВто Дек 14, 2010 1:34 pm

Опс извинявам се колеги оказа се че съм работил на нисък гейн и за това позволява висока чувствителност. Мислих че гейн не се отразява на дълбочината и се наглася според вида на почвата докато се стабилизира апарата. Embarassed Ще го пробвам на висок гейн и ще кажа как е. А я кажете бутона Noise Cancel само на gain ли се отразява или и на чувствителноста? По принцип не го ползвам този бутон а само ръчно си настройвам.
Върнете се в началото Go down
 
EXPLORER ДИСКРИМИНАЦИЯ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ТЪРСЯ MINELAB (EXPLORER SE,EXPLORER SE PRO,E-TRAC) ЗА БАРТЕР
» ТЪРСЯ MINELAB (EXPLORER SE,EXPLORER SE PRO,E-TRAC)
» търся апарат с добри показатели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: