Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus nokta 5000 mask Майнлаб lorenz грунда нишани wave маск Minelab tesoro miladinka VANQUISH GOLD Spectrum голден nexus Fisher врътка prodavam kupuvam пират TEKNETICS Coil Simplex
 

 Нещо интересно

Go down 
+27
drujba6
djotoriij
sitalk
joro i
slavitoooo
kodokan
sony147
Джони
georgi_at
tatoos_dd
vako70
Mikron
mdetectors.bg
Vologes
Petronii
ztec
apti
zempar
FILIP2
pechkata
Mila
stan960
cosmopolitania
adminn
imperio
maksim12
lud na max
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
vako70
Легионер
Легионер
vako70



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyПон Окт 18, 2010 10:05 pm

Ако има нужната тежест документа нека нашта федерация да реагира адекватно.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 10:47 am

Mila написа:
И последно - Станчо, това да ти е запоследно да споменаваш името ми тук и където и да е без да има някаква причина за това. Това, че ти и още някой не си пиете редовно лекарствата...съжалявам, но аз нямам вина, че да ми споменаваш името. Ясно?!
-Нящо са забърках май -доколкото знам името ти многократно е споменавано във Форума и ако Светльо не е изтрил прежните ни препирни всички го знаят но ако трябва да сме точни за казуса нали знаеш че Мила може и да е умалително обръщение в диалектиката каква е началната буква или умисъл си е проблем на пишещият...................-Както и да е -Ако обичаш обаче не ми дръж тон не се прави на по войвода от войводите и не заплашвай защото нали се сещаш НЕТА е обществено пространство още повече не си ми в категорията нито пък съм ти от фамилията.Ясно?! - Така -Сега по организациата -мислех да доведа с мене на 6-ти 10-15човека готови за нови членове ма момчетата са по работа та не знам колко ш са сберем свободни та ми дойде на акъла да отида у Кметството да наема залата у Културният дом она е с капацитет два пъти повече от тая вашта в Ловеч или па а зема а регна у съдо едно заявление за регистриране на ква да е организация по металдетектинг -таман да ви върна посрещането- Изглежда англичаните и американците са прави тъпо е сал една единствена организация за целата държава -може да е продиктувано от разстоянията който както виждам и при нас са проблем а пък и иначе погледнато си е по демократично така се пресича в зародиш манията за величие на някой хора.Сега за кой къф е -Ами съжалявам ако некой колега с позивни у мозъка за национален герой се обиди но истината е че всеки от вас си го знаят местните или най много един или два окръга или по скоро общини около местоживеенето ви и да сте правили по някой път кратки воаяжи насам натам както и ние го правим надали са ви запомнили като некви величия по скоро обратното -Зарад туй неколко от нас още в началото рекохме нещо за клубове по общини или окръзи но въпросът се подмина с мълчание от страна на УС -в тоя ред на мисли се чуда кой и за какво се изживява като император-Ако се сещате това в Републиканският период на Рим беше временна титла даваща се за важна военна победа -по късно хора с по големи амбиции или по голямо его превръщат значението и в нещо съвсем друго-аз го перифразирам като тиранин успяващ да властва над други тирани-Сега обаче сме у 21век и въпреки че и сега има хорица опитващи се да надскочат егото си накак си не се получава светът е по динамичен а и робите по душа тоест тънещите в мрака на безпросветието са по малко или по скоро когато вдишаш свободата е трудно да ти я отнемат -С две думи -Нема да уварим боба така както си го представят някой -времето на тоталитарните организаций е минало дори в България вече се вижда че му е време и си отива.Та мен специално не ме бара кой ква титла си е окачил или са му окачили -Админът може да изтрие моята когато поиска -Нема да изпадна в умилително тъжно сърцераздирание............Twisted Evil - Между другото Печка ако се сещаш на учередяването аз позакъснях бех на първият ред до Кирцата-всъщност дойдох зарад него защото него исках за Председател на Федерацията ако ми беше казал че ш си прай самоотвод немаше а се мръдна -доколкото си спомням ти беше некъде встрани вляво на 10-12ред май се обади за нещо си по некво време -немаше и да ти обърна внимание ма един от мойте авери те бил виждал да слушаш около техното оране едно време-Тогава нито ти нито пък аз сме мислели за некви организаций и за това дали ш сме и членове или не.


Последната промяна е направена от stan960 на Сря Окт 20, 2010 11:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 10:57 am

.


Последната промяна е направена от tatoos_dd на Сря Окт 20, 2010 4:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Mila
Новобранец
Новобранец




Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 12:10 pm

Идеята ти за още една организация по металдетектинг е чудесна. Събирай капацитетите, регистрирай и действай. Пътищата са отъпкани достатъчно. А може би твоята организация ще направи такива чудеса и добрини за металдетектинга в България в разстояние на пет-шест месеца, от които ще се възползваме и ние. Съвсем сериозно говоря - идеята ти за нова организация е отлична, това означава борба за едни и същи права, но по два различни начина, пътя и средства. Само имам една молба към теб - прави каквото ще правиш, така както мислиш ти, че е правилно, но не пречи на останалите, когато не си съгласен с тях. Имаш два варианта - единия е на събранието да дойдеш и да гласуваш наравно с останалите и да се подчиняваш на решенията на общото събрание и управителния съвет (може би самия ти ще влезеш в новия управителен съвет, а фаворита ти Кирцата ще е новия ти председател). Втория вариант е друга паралелна организация, с горе-долу еднакви цели, но различни средства за постигане на целите. Но дано само това, което си замислил да не остане на приказки и раздумки по форумите, щото едно е да искаш, друго е да можеш, трето да го направиш. Между другото хората, които визираш, че са познати след търсачите в един-два окръга, е твоя заблуда, но нямам намерение да ти доказвам противното. Самата аз съм второ поколение търсач, израстнала съм сред първите машинки в България, ходила съм с баща си (Бог да го прости) и с негови колеги, които днес са по на 60-70 години из цяла България. Успех в начинанията ти!
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 9:01 pm

привет Мила но интересно с какъв инстромент работиш,не се обиждай но жена с права лопата или всичко е нормално. и още що за апарат.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 10:10 pm

georgi_at написа:
привет Мила но интересно с какъв инстромент работиш,не се обиждай но жена с права лопата или всичко е нормално. и още що за апарат.

Колега, да, отвреме на време хващаме и правата лопата. Извинявай, че ти отговарям вместо Мила, но не можах да се утрая.
А понякога я хващаме и за нещо повече от една копка, не знам дали се сещаш.
Не ща да се меся в останалия спор, щото не ми харесва общия тон на спора.
Навремето си мислех, че една втора организация само ще разводни нещата, щото тя и първата не е укрепнала още. Ама се поправям. Явно е назрял момента за такова нещо. Дано търсачите спечелят от това, пък дано и металдетектинга спечели.
Ясно е, че сме некадърни да бъдем единни.
Дано само единствения печелевш от цялята работа да не е някой самодоволен министър.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 11:03 am

И многобройните тракийски племена не са били единни,как ние да сме-нали гена ни е от тях.Те обаче поне са успявали да се съюзяват(сплотяват) и то как!?!?Превръщали са се в най нежелания враг в най черния кошмар.Така,че правете, делете, режете, клонирайте,размножавайте и каквото още си щете правете с клубове и организаций и под федераций.Само за каузата бъдете единни и безкомпромисни. :pepe:
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 12:00 pm

Mila написа:
Ало, двамата цезари по-горе - що ли не се съберете да си го начукате помежду си?! Нещастници! Хайде елате в Ловеч да ви видим кои сте и какви сте. Ама няма да дойдете и ако някой е по-луд да дойде ще мрънка като котенце!

Сони, виж горния цитат - това е гласът на федерацията.
Има една приказка, че '...каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи...'
Цитираш историята - да хубаво е да сме обединени за битка, но изхода на повечето битки са били решавани от пълководците.
И не виждам какво лошо са казали Stan и Imperio в този форум за да се реагира по този начин.
Още преди година един кандидат от УС каза,че щял 'да набива канчета' и това ме отблъсна тотално от тази федерация.
И тази нетърпимост и нетолерантност към инакомислещите и обоснованите с факти критики.

...Повече няма да пиша тук, каквато и помия сега да се излее и срещу мен , казах си мнението, ... а да и до някои хора тук - не си правете труда да ме търсите по Скайп или на лични да ми пишете,че уронвам престижа на федерацията.

Поздрави
Върнете се в началото Go down
Mila
Новобранец
Новобранец




Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 3:32 pm

kodokan написа:
Mila написа:
Ало, двамата цезари по-горе - що ли не се съберете да си го начукате помежду си?! Нещастници! Хайде елате в Ловеч да ви видим кои сте и какви сте. Ама няма да дойдете и ако някой е по-луд да дойде ще мрънка като котенце!

Сони, виж горния цитат - това е гласът на федерацията.
Има една приказка, че '...каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи...'
Цитираш историята - да хубаво е да сме обединени за битка, но изхода на повечето битки са били решавани от пълководците.
И не виждам какво лошо са казали Stan и Imperio в този форум за да се реагира по този начин.
Още преди година един кандидат от УС каза,че щял 'да набива канчета' и това ме отблъсна тотално от тази федерация.
И тази нетърпимост и нетолерантност към инакомислещите и обоснованите с факти критики.

...Повече няма да пиша тук, каквато и помия сега да се излее и срещу мен , казах си мнението, ... а да и до някои хора тук - не си правете труда да ме търсите по Скайп или на лични да ми пишете,че уронвам престижа на федерацията.

Поздрави

Това е гласът на Мила, а не на федерацията. Бъди така възпитан да не изопачаваш фактите. Подписала съм се с името си под думите, а не с разни измислени никове между другото, нито пък съм говорител на федерацията. Аз съм неин член, както и другите, с мъничката разлика, че съм допринесла за нея повече от тези, които лаят тук....и то съвсем на доброволни начала. А това, че на някой не му харесва и нещо се напъва....съжалявам, не мога да помогна вече.
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 3:50 pm

Mila написа:
kodokan написа:
Mila написа:
Ало, двамата цезари по-горе - що ли не се съберете да си го начукате помежду си?! Нещастници! Хайде елате в Ловеч да ви видим кои сте и какви сте. Ама няма да дойдете и ако някой е по-луд да дойде ще мрънка като котенце!

Сони, виж горния цитат - това е гласът на федерацията.
Има една приказка, че '...каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи...'
Цитираш историята - да хубаво е да сме обединени за битка, но изхода на повечето битки са били решавани от пълководците.
И не виждам какво лошо са казали Stan и Imperio в този форум за да се реагира по този начин.
Още преди година един кандидат от УС каза,че щял 'да набива канчета' и това ме отблъсна тотално от тази федерация.
И тази нетърпимост и нетолерантност към инакомислещите и обоснованите с факти критики.

...Повече няма да пиша тук, каквато и помия сега да се излее и срещу мен , казах си мнението, ... а да и до някои хора тук - не си правете труда да ме търсите по Скайп или на лични да ми пишете,че уронвам престижа на федерацията.

Поздрави

Това е гласът на Мила, а не на федерацията. Бъди така възпитан да не изопачаваш фактите. Подписала съм се с името си под думите, а не с разни измислени никове между другото, нито пък съм говорител на федерацията. Аз съм неин член, както и другите, с мъничката разлика, че съм допринесла за нея повече от тези, които лаят тук....и то съвсем на доброволни начала. А това, че на някой не му харесва и нещо се напъва....съжалявам, не мога да помогна вече.
тук стана ебахти работата
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 4:16 pm

kodokan написа:
Mila написа:
Ало, двамата цезари по-горе - що ли не се съберете да си го начукате помежду си?! Нещастници! Хайде елате в Ловеч да ви видим кои сте и какви сте. Ама няма да дойдете и ако някой е по-луд да дойде ще мрънка като котенце!

Сони, виж горния цитат - това е гласът на федерацията.
Има една приказка, че '...каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи...'
Цитираш историята - да хубаво е да сме обединени за битка, но изхода на повечето битки са били решавани от пълководците.
И не виждам какво лошо са казали Stan и Imperio в този форум за да се реагира по този начин.
Още преди година един кандидат от УС каза,че щял 'да набива канчета' и това ме отблъсна тотално от тази федерация.
И тази нетърпимост и нетолерантност към инакомислещите и обоснованите с факти критики.

...Повече няма да пиша тук, каквато и помия сега да се излее и срещу мен , казах си мнението, ... а да и до някои хора тук - не си правете труда да ме търсите по Скайп или на лични да ми пишете,че уронвам престижа на федерацията.

Поздрави


Абе батко какъв глас на федерацията бре ????

Голяма промивка са ти врътнали на мозъка !
Върнете се в началото Go down
Mila
Новобранец
Новобранец




Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 4:37 pm

И не виждам защо трябва да си се отблъснал тотално от федерацията. Има общо събрание, на което ще се избира демократично нов управтелен съвет, в който може да влезат инакомислещите ????!!!!! каквото и да значи това ( за мен са общи приказки без грам фактология), както и онези с градивните критики ????!!!!! (на каква ли основа критикуват, какво ли са направили досега за металдетектинга в България никак не става ясно) към досегашните действия на федерацията. Ето защо казвам, че е много лесно във форумчето, дъра-бъра, сам в къщи, на спокойствие да си пишем какво ли не. Отидете на събранието, ако сте членове, кажете там каквото "инакво" мислите. Ако не сте членове, станете такива, пък тогава говорете кой какъв бил и какво е свършил. Ами то така дайте да даваме акъли и на другите федерации, напр. по шахмат, на производителите на чорапи, на собствениците на частни самолети и т.н. Гледам - акъл имаме много търсачите, можем да раздаваме...това между другото е една от причината да сме в това положение. Не ми се сърдете, но поне 50 процента от търсачите в България са обикновени хора, които нямат знания, не четат, не се интересуват от закони и т.н. Набито им е в главите, че са престъпници ( а те повечето не са такива) и те самите започват да си вярват, крият се, предпочитат да си работят анонимно, но безпроблемно. И сега - вместо инакомислещите да помагат именно на такива хора да разасняват ситуацията и това, какви са целите на федерацията, те тръгнали вътрешни боричкания да правят...и то толкова ожесточено, все едно, че ще свалят правителството. Аз лично много се изморих от всичко това, мисля, че отделих доста от времето и енергията си да градя, а не да правя интриги по скайп и по форуми и да разрушавам. Обръщам се към тези, които нямат свое собствено мнение и по една или друга причина слушат и вярват на няколко човека (те са съвсем малко между другото ). Отидете на събранието и чуйте на място мненията на всички и тогава правете заключения. Не се доверявайте на всеки, защото ставате без да искате маша в ръцете на интригантите и после може и да съжалявате, когато разберете каква е истината.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 5:28 pm

kodokan написа:
Mila написа:
Ало, двамата цезари по-горе - що ли не се съберете да си го начукате помежду си?! Нещастници! Хайде елате в Ловеч да ви видим кои сте и какви сте. Ама няма да дойдете и ако някой е по-луд да дойде ще мрънка като котенце!

Сони, виж горния цитат - това е гласът на федерацията.
Има една приказка, че '...каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи...'
Цитираш историята - да хубаво е да сме обединени за битка, но изхода на повечето битки са били решавани от пълководците.
И не виждам какво лошо са казали Stan и Imperio в този форум за да се реагира по този начин.
Още преди година един кандидат от УС каза,че щял 'да набива канчета' и това ме отблъсна тотално от тази федерация.
И тази нетърпимост и нетолерантност към инакомислещите и обоснованите с факти критики.

...Повече няма да пиша тук, каквато и помия сега да се излее и срещу мен , казах си мнението, ... а да и до някои хора тук - не си правете труда да ме търсите по Скайп или на лични да ми пишете,че уронвам престижа на федерацията.

Поздрави

Вижте колеги, и аз май се намесвам за последно в тая тема, щото не одобрявам споровете да се водят с обиди.

НО, не олицетворявайте федерацията с който и да е персонално, било то Мила, било Илия в позицията си на настоящ председател, било който и да е от УС. И аз като Мила приказвам много понякога, но съм един обикновен член като нея, който си казва мнението, същото е и със Станчо.
Федерацията е първо една идея, а после е всичките и членове, взети заедно, а не един или друг от тях, и тази общтност от хора изразява мнението си точно на тия изборни събрания. И точно там е мястото да се решават такива проблеми, а не във този форум, който дори не е официалния форум на федерацията. Съгласна съм, че от тук е тръгнала, но все пак вече си има място за спорове.
И тоя спор ми се вижда много измислен между другото, даже не мога да хвана ква му е същността, освен поредните излишни обиди. Явно акъла ми е малко.

Та, струва ми се е добре да спрете. Събранието наближава, всеки ще може да каже какво мисли.

Пък може би ще се появят хора, които ще обяснят какво биха направили през изминалата година ако ръководеха БНФМ, и какво ще свършат следващата година, ако бъдат избрани.

Подчертавам дебело, че винаги съм защитавала не УС, а идеята за федерацията, а не ми харесва това, че твърде лесно намирате думи да упреквате хората, които за поели тежестта на ръководството през първата година от съществуването. Не мисля, че който и да беше отгоре, щеше да успее да свърши нещо повече срещу закон и правителство, срещу манипулирано обществено мнение и поръчкови статии в пресата.

И отсега, макар и твърде скептично, пожелавам по-голям успех на следващото ръководство, каквото и да е то.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 9:11 pm

slavitoooo написа:
kodokan написа:
Mila написа:
Ало, двамата цезари по-горе - що ли не се съберете да си го начукате помежду си?! Нещастници! Хайде елате в Ловеч да ви видим кои сте и какви сте. Ама няма да дойдете и ако някой е по-луд да дойде ще мрънка като котенце!

Сони, виж горния цитат - това е гласът на федерацията.
Има една приказка, че '...каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи...'
Цитираш историята - да хубаво е да сме обединени за битка, но изхода на повечето битки са били решавани от пълководците.
И не виждам какво лошо са казали Stan и Imperio в този форум за да се реагира по този начин.
Още преди година един кандидат от УС каза,че щял 'да набива канчета' и това ме отблъсна тотално от тази федерация.
И тази нетърпимост и нетолерантност към инакомислещите и обоснованите с факти критики.

...Повече няма да пиша тук, каквато и помия сега да се излее и срещу мен , казах си мнението, ... а да и до някои хора тук - не си правете труда да ме търсите по Скайп или на лични да ми пишете,че уронвам престижа на федерацията.

Поздрави


Абе батко какъв глас на федерацията бре ????

Голяма промивка са ти врътнали на мозъка !

Слави ,никой нищо не може да ми наложи ,,,имам си принципи и ги спазвам...Винаги се старая сам да си преценя ситуациацията и реалността.
Върнете се в началото Go down
joro i
Легионер
Легионер
joro i



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 11:21 pm

Пичове и пички не се впрягайта.Работете колективно.Ако знаете какво означава това.А пък кой има по-голям ,можем да го мерим на нивата Very Happy
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 11:24 pm

joro i написа:
Пичове и пички не се впрягайта.Работете колективно.Ако знаете какво означава това.А пък кой има по-голям ,можем да го мерим на нивата Very Happy

Леголас
Върнете се в началото Go down
joro i
Легионер
Легионер
joro i



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 11:30 pm

дай превод
какво имаш в предвод
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 11:34 pm

Аватара
сложил си го а незнаеш кой е
Върнете се в началото Go down
joro i
Легионер
Легионер
joro i



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 11:36 pm

знам,но какво искаш да кажеш ти
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 11:40 pm

Да не ставаш на манджата мюрдия
човеко Very Happy
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 9:02 am

FILIP2 написа:
госпожо Мила това до колкото знам е форум и всеки има право да изразява мнение а ти господин Печка си на всяка манджа меродия
Самия ти апелраш за свободно слово, а пък си тръгнал да дириш кой, къде слага меродия...Айде остави манджите на нас, ние да ги забъркваме - не знаеш кой в каква манджа се е забъркал - не се забърквай в нея...
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 1:46 am

Mila написа:
kodokan написа:
Mila написа:
Ало, двамата цезари по-горе - що ли не се съберете да си го начукате помежду си?! Нещастници! Хайде елате в Ловеч да ви видим кои сте и какви сте. Ама няма да дойдете и ако някой е по-луд да дойде ще мрънка като котенце!

Сони, виж горния цитат - това е гласът на федерацията.
Има една приказка, че '...каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи...'
Цитираш историята - да хубаво е да сме обединени за битка, но изхода на повечето битки са били решавани от пълководците.
И не виждам какво лошо са казали Stan и Imperio в този форум за да се реагира по този начин.
Още преди година един кандидат от УС каза,че щял 'да набива канчета' и това ме отблъсна тотално от тази федерация.
И тази нетърпимост и нетолерантност към инакомислещите и обоснованите с факти критики.

...Повече няма да пиша тук, каквато и помия сега да се излее и срещу мен , казах си мнението, ... а да и до някои хора тук - не си правете труда да ме търсите по Скайп или на лични да ми пишете,че уронвам престижа на федерацията.

Поздрави

Това е гласът на Мила, а не на федерацията. Бъди така възпитан да не изопачаваш фактите. Подписала съм се с името си под думите, а не с разни измислени никове между другото, нито пък съм говорител на федерацията. Аз съм неин член, както и другите, с мъничката разлика, че съм допринесла за нея повече от тези, които лаят тук....и то съвсем на доброволни начала. А това, че на някой не му харесва и нещо се напъва....съжалявам, не мога да помогна вече.
- Ммм даа така е при българина това е една от основните му генни характеристики -да се удари с юмрук по гърдите и а окне - "Аз съм тука капитана-Тук се слуша мойта воля"- И да падне уви покосен от "приятелски огън"-Това ни е големият проблем -много народи-много езици и всеки си знае че неговият език е най правилен та нема нужда Господ да дойде да ни разрушава Вавилонската кула щото ние не можем да я издигнем.Сега за ФАКТОЛОГИЯТА - Колкото и да не им се иска на някой всъщност нещата или по точно идеята тръгна тук във Форум ИМПЕРИО (Тогава Джони всичко се решаваше тук още го нямаше форумът на Федерацията който така и не разбрахме защо тръгна с повече от половин година закъснение можехме само да се досещаме за вътрешни ежби и търкания в УС но и до сега официално по въпроса -ни вопъл -ни стон)-Човекът в основата и обаче незнайно що остави нещата да се движат от други хора който междувременно се бяха самопредложили че ще свършат така наречената техническа част от създаването на БНФМ -понеже доводите им бяха от рода че имат опит и позиций гласно или негласно повечето се съгласихме колегите от Ловеч да подемат нещата за което естествено всеки един от нас може само да им е благодарен.-После ОБАЧЕ - Две предавания в Национален ефир -пълно фиаско -съжалявам но това е думата която се е набила в ума на всеки трезвомислещ стоящ зад нашата кауза-Няколкото правдиви и неутрални интервюта в регионалната преса не вервам да са заличили фалстарта-От тогава още почнахме с дърлянето в резултат на което на второто събрание на БНФМ присъстваха брой хора близък до броя на Учередителите като половината от последните ги нямаше по причини технически или като знак на несъгласие с политиката на УС на Федерацията.-НАСТОЯЩЕТО- Не сме мръднали и на йота от началото -Отношението на Медиите респективно обществото към нас не са по различни от това преди да я има БНФМ - И понеже тук естествената реакция както и до сега ще бъде от рода на ми ела теб да те видим кво можеш -Ще кажа -Мойте идеи са налудничави и свързани с финансови круйзове в различно направление който не се съвпадат дори на процент със сегашният курс на УС -Те са банкери и си пазят паричките във сметката -Аз пък съм брокер и веднага бих похарчил пари за хвърляне в медийното пространство на новината че поне за в бъдеще БНФМ ще предяви съдебен иск срещу всеки позволяващ си да нарече кой да е член на Федерацията -престъпник- Защото адвокат Георгиев добре знае че мълчанието не оневинява- Другата ми идея е от родъ като тази с автобусите за Националният събор само че е повече с рекламна или пропагандаторска цел -като напечатването на листовки на който да са добре изразени настоящите и бъдещи цели и задачи на Федерацията -Бих се направил и малко на дядо Коледа та да подаря поне по едно две календарчета с логото на БНФМ на настоящи и бъдещи членове на Федерацията както и на наши симпатизанти близки и приятели.И куп други детско-юношески изпълнения който очевидно не съвпадат с вижданията на може би пенсионерското тяло на УС поради което не виждам настояще и бъдеще в така заявените ни отношения -И съм го казвал и преди -.Най елементалното и първосигнално е това да противопоставяш това което ти си направил или ненаправил с това което друг може да свърши или не свърши -В крайна сметка след като в началото си се бил в гърдите че можеш тъпо е сега да връщаш топката..... Wink - С уважение към повечето момчета от УС -Знам че малко от вас ги интересуват излиянията на официалният говорител както и на настоящият такъв -Бъдете все така мълчаливо градивни. PS-Мисля че грешиш в процентите -за жалост вероятният истински процент е 70/30 в полза на илитератите.Колкото до създаването на друга организация -Не си мисли че ще е чак толкова трудно - Такъв проект обаче все още не ми цел която да стой на дневен ред -Идеята на критиките ми няма как да не схванеш-По градивна и По агресивна същност и действие до Победата...................... Laughing
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 7:09 am

Абе адаш трябваше да се озъртаме на събранието за някоя телевизионна звезда или топ журналист , после за някой агресивен , нещо като Майк Тайсън !!!!

А представи си ако бяхме избрали в УС командващия на шести американски флот вицеадмирал Брус Клингън тогава нямаше да се дракаме тука просто на другия ден щяхме да се събудим с Английски ЗАКОН ЗА КУЛТУРНОТО НАСЛЕДСТВО !!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 9:50 am

Laughing -Нема да е лошо макар че от историята се знае че битките се печелят от полковниците и капитаните -генералите са сал за лустро - Не пледирам все пак за военни деиствия иначе трябваше да съществува БНФМ-Извънредни пък аз да съм от Шин Фейн.Просто по голяма твърдост и дори агресивност при отстояване на правата когато кой да е член на УС е пред медийте-Не може некво си напудрено чиновниче на което заплатата му идва от такива като нас да ти казва че си престъпник и ти да си мълчиш а в същото време да имаш пренебрежително високомерно отнощение към мнението на колеги и членове на организацията-Нали се сещаш адаш капсулирането и кръговата отбрана в тоя случай са губещи иначе съществува реалноста на събранието бройката на присъстващите да е близо до тая каквато беше на Събора-а това никак не ни приближава до крайната цел.


Последната промяна е направена от stan960 на Съб Окт 23, 2010 10:19 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 2 EmptyСъб Окт 23, 2010 10:09 am

stan960 написа:
Laughing -Нема да е лошо макар че от историята се знае че битките се печелят от полковниците и капитаните -генералите са сал за лустро - Не пледирам все пак за военни деиствия иначе трябваше да съществува БНА-Извънредни пък аз да съм от Шин Фейн.Просто по голяма твърдост и дори агресивност при отстояване на правата когато кой да е член на УС е пред медийте-Не може некво си напудрено чиновниче на което заплатата му идва от такива като нас да ти казва че си престъпник и ти да си мълчиш а в същото време да имаш пренебрежително високомерно отнощение към мнението на колеги и членове на организацията-Нали се сещаш адаш капсулирането и кръговата отбрана в тоя случай са губещи иначе съществува реалноста на събранието бройката на присъстващите да е близо до тая каквато беше на Събора-а това никак не ни приближава до крайната цел.

Стан lol! super21
Най-добрата защита е атаката ....
Върнете се в началото Go down
 
Нещо интересно
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Нещо интересно
» Нещо интересно свързано със нашто хоби
» Нещо много интересно !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: