Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират miladinka TEKNETICS GOLD Fisher врътка Coil Minelab 5000 маск nexus tesoro wave VANQUISH kupuvam нишани Майнлаб Simplex deus mask prodavam грунда голден Spectrum lorenz nokta
 

 Нещо интересно

Go down 
+27
drujba6
djotoriij
sitalk
joro i
slavitoooo
kodokan
sony147
Джони
georgi_at
tatoos_dd
vako70
Mikron
mdetectors.bg
Vologes
Petronii
ztec
apti
zempar
FILIP2
pechkata
Mila
stan960
cosmopolitania
adminn
imperio
maksim12
lud na max
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Гост
Гост




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 2:32 am

MITKO_85 написа:
А някои пиленца които чуроликат против федерацията,скоро не просто ще бъдат настъпани по мазола ами ще им се разхвърчи перушината.
Ей ся ще има бой ибне и сръбска музика и скубане под мишниците , чиста заплаха си е Very Happy , колега подскажи малко кога? какво? кои?, или поне направете клипчета на случилото се да изплакнем очи и ние, друго си е да гледаш истински бой..то явно че ще има тупалка на неполсушните спрямо федерацията Very Happy
:mdr6: :pepe: серенада падре Шашо 2 поживеем па видим

MITKO_85 написа:
А
Направи ми впечатление,че радиоточката на imperio по някакъв начин е свързана с чистотите на полицеиските радиостанции и ...

ай стига, не се научихте че чистота е и хигиенен термин а другото е ЧЕСТОТА (колко ЧЕСТО се повтаря дадено явление за единица време ?(в радиотехниката хиляди (Khz) или милиони(Mhz) пъти за секунда промяна на посоката на тока в антената)
Върнете се в началото Go down
ТОЦИ 63
Легионер
Легионер




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 4:05 am

Еее, де са загуби ти ве Мите. Браво,браво, много точно. Да земеш да пускаш по-често и твойта
радиостанция, че то само с една-две някои колеги мое а си живеят у пълна заблуда, а и де да
знайш тез радиостанции на кой в "робство" са поставени.
А инъче ти на "Археолозите" внимание не забръщай. Те на сичките минерални полепи и почвата
по повърхноста на монетите май "благородна патина" му викали. Знайш ли, нъл те се са прави.
То де да знайш, на нас простолюдието "кой,кой да ни каже". Пък може и два вида да са
"патините" - "Формална" и "Неформална". То сичкото мое да е и угоди-номер, нали то туй много
се аресва на тез "Хард-Комунистите" от ГЕРБ, че тъй ами, нъл те си го сътвориа туй "формално",
"неформално". Ша рече, че май го има, ама не е много сигурно. Аве се едно си ти, ама пак може
и да не си. Ти не знайш ли, луди фенове са на онази игричка - ( Тука има - тука нема ).
А ей, факири са на нея бре - отде ли са и изучили чалъмите. Че затуй, ко да им са удяваш само.
А и другото, те на монетите - "Паметник" му викат ( е да ама дет са "движи"). Че даже и у
основната "Читанка" го укараа тоз термин аха. Те не са задвижили кот не са поискали, даже май
Господ им завиждал вече. То туй простотията постоянно са "движи" и тя сиромашката изобще не
си почива.
А пък нашия даскал у училище навремето и той уж голям комунист беше, ама глей колко прост
бил - "паметниците" били възпоменателни и изразителни статични творения на човешкото
изкуство. И даже и у междучасието не е споменавал, че те можели да се движат. Апък на
монетите викаше монетовидни платежни знаци, които били ползвани в търговските отношения
между хората от древността и до наши дни. А пък един гражданин от наше село, направо им
вика артефакти /ама монетни/ . Знам ли как е най-правилно, нали на мен често ми се налагаше
да "Отсъствам" от час, та с тез "командировки" мое а съм опуснал нещо важничко.
А от друга страна тез нормотворци ми отвориха очите с "Движимите паметници", защото знайш
ли един факт колко ме е мъчил до преди време. Ами ето у джобовете ми се монетки, то кой ти
дава "шумулки", и ко мислиш, нъл съм напред с матриала, то лапичките ми се у джобовете, а
там малеее, нещо се мърда. Голям смях Митеее, то ко било. Те "паметниците" се движели, пък
аз съм зел да си внушаам къв мъж съм бил. Ей затуй глеай да си имаш банктнотки, че кат
бръкнеш у джоба, се мъж да си. Да си знайш работата, че кат мръдне нещо там, се на файда
да е.
А в тоя ред на мисли, те моделиерите затуй върху повечето дамски панталони не проектирали
джобови, че то ко да мърда чак пък толкоз там, погледаж земат да опровергаят теорията
дамите.
И пак като се разхождам по тези мисли, май ми светна ко и защо го прай туй правителство.
Глеай де бил ключа за бараката, ква далновидност само. Те че почти свършиха май
банктнотките тотално, повечето от целокупния робски наш народец, ама монетки се още им се
намират на "гяволетата". И ко, Бат Бойко си знае работата. Директива номер 1 - Да се приберат
де що има останали из мръшлявия народец сичките монетки. Тва се пак са движими
паметници на нашта култура, е мое а са съвременни, ама паметници. Ше требе а са приберат
сичките на няколко определени места, ко ша ги разпространяваме по цялата изстрадала земя.
Така щото като минат мнооогото години и дойдат другите цивилизации, няма я пак с
иманяри а са занимават. Намират си просто няколкото "трезора"/имотите на олигарсите/ и готово.
Хем колекциите им готови, хем у някой музей мое а са затъркаля някое петаче, че нъл
сичките тогава "ЦеБоКопски" жители да видят ква демокрация ги е грабнала и тях. И най
важното, тъй ша са прай че онез извънземни шамандури дет ша доат де, тряа да знаят от де
аджаба са дошли тъй на камари тез движими паметници. И Б.Борисов идол тряа да им е.
Е айде, мое малко и за "антуража" му да са подфърли, ама тънко ей. Туй "Импература" тряа да
е на лице, че инъче някой по невнимание да не земе а го фане фирата.
Айде поживо-поздраво, че петлите ша пропеят пак, а туй работата кат мъй задърпъла и тя .....
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 4:30 am

Я, индивида МИТКО 85 е изпълзял Smile Тоя организъм не се беше мяркал от както го натирих да не ми спами темата за даренията преди близо година Smile Ако пуснем тоя гении на металдетекторната мисъл в едно студио да се изкаже по същия начин, ще върне металдетектинга в България в първи клас Exclamation Абре млади момко, ти не усещаш ли се че с такива приказки вредиш и на самата федерация? Не се мъчи да ми отговаряш. Най много да изклепеш още някоя простотия.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 11:03 am

Много помия започна да се излива в/у Ипмерио, да се пише ,че е доносник, това е най малкото смешно. А ти Митко никой няма да уплашиш с това, 'че ще хвърчи перушина'.
Когато посееш ветрове, ще жънеш бури.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 11:31 am

kodokan написа:
Много помия започна да се излива в/у Ипмерио, да се пише ,че е доносник, това е най малкото смешно. А ти Митко никой няма да уплашиш с това, 'че ще хвърчи перушина'.
Когато посееш ветрове, ще жънеш бури.

Опааааа ПОДМАЗВАЧА се появи !!!!!
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 11:46 am

slavitoooo написа:
kodokan написа:
Много помия започна да се излива в/у Ипмерио, да се пише ,че е доносник, това е най малкото смешно. А ти Митко никой няма да уплашиш с това, 'че ще хвърчи перушина'.
Когато посееш ветрове, ще жънеш бури.

Опааааа ПОДМАЗВАЧА се появи !!!!!

Опаааа и тъпунгера бил тук ....
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 12:11 pm

kodokan написа:
slavitoooo написа:
kodokan написа:
Много помия започна да се излива в/у Ипмерио, да се пише ,че е доносник, това е най малкото смешно. А ти Митко никой няма да уплашиш с това, 'че ще хвърчи перушина'.
Когато посееш ветрове, ще жънеш бури.

Опааааа ПОДМАЗВАЧА се появи !!!!!

Опаааа и тъпунгера бил тук ....


Сега на мъж ли ще се правиш ....????
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 12:52 pm

Тука стана егати какафонията , не мога да разбера , какво делите толкова, злато да беше по-лесно щеше да е. Едно обаче се набива на очи,когато има такива моменти на конфронтация,винаги се предизвиква целенасочено от провокатори, когато дадена дейност добие организиран вид . Изглежда точно това се опитват някои хора да направят, затова трябва да сме подготвени и най-вече да се отсеят и очакват тези прояви ,за да не се стига до дискредитиране,а да се гони конкретната цел,която вълнува всички нас,а именно свободното практикуване на хобито металдетектинг.

дявол
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 1:38 pm

slavitoooo написа:
kodokan написа:
slavitoooo написа:
kodokan написа:
Много помия започна да се излива в/у Ипмерио, да се пише ,че е доносник, това е най малкото смешно. А ти Митко никой няма да уплашиш с това, 'че ще хвърчи перушина'.
Когато посееш ветрове, ще жънеш бури.

Опааааа ПОДМАЗВАЧА се появи !!!!!

Опаааа и тъпунгера бил тук ....


Сега на мъж ли ще се правиш ....????


Така-а , ако бяхме лице в лице ,щях главата да ти откъсна за такава обида.
Моето момче, ти започна пръв и си помисли,че съм най неподходящия човек да се заяждаш.
Ще ти простя обидата сега,ако продължиш да се заяждаш сърди се на себе си един ден.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 1:47 pm

Моляти се бе батко недей така - няма да правя вече така - много ме е старах !
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 2:05 pm

Какви провокации, какви полиции, какви пет лева бре? Вие кьорави ли сте та не можете да събирате две и две? Толкова наивни ли сте, или верно сте ТЪПИ та не можете да направите елементарно заключение че създаването на тая федерация бръкна в джигера на държавата и че има някаква елементарна логика в това което приказвам? Без значение дали федерацията е добра или калпава? Абре хора, що за организацията е тази организация която се плаши че един човек може да я саботира и климбичне??? Най-големите ми приятели са в тази федерация с някои от които се познаваме от 20 години, оттатък в моя сайт половината са членове на федерацията, как пък с никой не си казахме една дума на криво? Разберете че тая федерация вече не ме интересува, ако имам нещо против то е срещу разни селяндури които правят лоша услуга на металдетектинга в България !!!


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 4:04 pm

slavitoooo
Смяташ ли че заслужаваш да си член на УС.
Аз смятам че там ИМАНЯРИ не трябва да има...
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 4:41 pm

ztec написа:
slavitoooo
Смяташ ли че заслужаваш да си член на УС.
Аз смятам че там ИМАНЯРИ не трябва да има...

Айде стига се прави на света вода,
покажи поне един ,който не е иманяр. Които е хванал апарат и обикаля баирите не търси дедовия.
Друг е въпроса какви ги върши и не трябва да нарушава културно-историческите обекти,а точно такива като тебе,дето едно се правят за пред хора,после друго вършат и вандалстват и после иманярите били лоши .

стена
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 8:13 pm

Petronii написа:
ztec написа:
slavitoooo
Смяташ ли че заслужаваш да си член на УС.
Аз смятам че там ИМАНЯРИ не трябва да има...

Айде стига се прави на света вода,
покажи поне един ,който не е иманяр. Които е хванал апарат и обикаля баирите не търси дедовия.
Друг е въпроса какви ги върши и не трябва да нарушава културно-историческите обекти,а точно такива като тебе,дето едно се правят за пред хора,после друго вършат и вандалстват и после иманярите били лоши .

стена

Petronii , ти лично видял ли си колегата ztec да вандалства, познаваш ли го ,че хвърляш такива обвинения.
Тук има доста хора ,които работят през седмицата и излизат събота и неделя за няколко часа за да се разтоварят.
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 8:25 pm

Навъдиха се сума ти нахуйници тука. Ако някои има да казва нещо да заповяда в Ловеч и ако нещо не му харесва да излезе на трибуната и да говори. Сега пък Слави ви е виновен - за какво?? ,че ви ограмотява ли , дее.а и нещастниците.
Върнете се в началото Go down
cska
Новобранец
Новобранец




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 9:12 pm

.


Последната промяна е направена от cska на Вто Мар 08, 2011 10:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 9:31 pm

Колега, на линия сме, но вече избягвам да вземам страна, защото няма угодия - едните питата защо не трием, другите викат "относно триенето на теми"
Това е интерент форум и общо взето нещата са по-свободни.
Подготвени сме за "напрегната" седмица до и след общото събрание на Федерацията.
Пишете и предлагайте, не се обиждайте и НАЙ-ВАЖНОТО - ЕЛАТЕ НА ОБЩОТО СЪБРАНИЕ, защото този форум, не е само виртуален, но и реален, защото създаде федерацията.
Да именно тези караници - диспути - остри мнения - както искате ги наречете, създаде нещо революционно и за първи път в историята на България - ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
Федерацията е гражданска изява на свободни хора, които не трябва да се страхуват от нищо, защото тя е легална и не представлява престъпниците, тя подобно на този форум ни обединява. Споровете са добре, ако са за добре, а те са за добре, ако има реални идеи и действия, а такива ще има, ако в Ловеч дойдете всички!

PS: още не сме ходили до изложението но утре сме там


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyСъб Окт 30, 2010 11:33 am

kodokan написа:


Petronii , ти лично видял ли си колегата ztec да вандалства, познаваш ли го ,че хвърляш такива обвинения.
Тук има доста хора ,които работят през седмицата и излизат събота и неделя за няколко часа за да се разтоварят.

Колега кодокан , ти как мислиш ,така както се е въоръжил с два детектора, на стената в тях ли висят ? Сигурно се мотае в двора си да събира капачки. Както една мутра казва , ние ще биеме все за нещо е виновен , така и той ,поне един табан е направил и се е вмъкнал някъде ,където няма позволение. Лицемерието е много лоша черта и по-добре да се казва направо , отколкото да заблуждаваш себе си .
Иманяр не е лоша дума , лоши хора създават тези понятия , аз съм иманяр,не съм осъждан ,нито съм откраднал и не виждам с какво се различаваме с теб ,за да се срамувам от това. Искам в тая ненормална страна да се регламентира ,както е в западните държави , там никой не го сочат с пръст и набеждават ,че бил иманяр , а ако случайно намери нещо в частна собсетвеност корекно се заплаща , а не да се стига дотам да очакваш,кога ще нахлуят с качулките да те тормозят за някоя ламаринка , затова събирам всичко и меткам в реката , каквото нaмеря също , разбира се без ценностите ,кaто ще чакам да дойдат службите ,за да даря на музея.

scratch
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:36 pm

Petronii написа:
kodokan написа:


Petronii , ти лично видял ли си колегата ztec да вандалства, познаваш ли го ,че хвърляш такива обвинения.
Тук има доста хора ,които работят през седмицата и излизат събота и неделя за няколко часа за да се разтоварят.

Колега кодокан , ти как мислиш ,така както се е въоръжил с два детектора, на стената в тях ли висят ? Сигурно се мотае в двора си да събира капачки. Както една мутра казва , ние ще биеме все за нещо е виновен , така и той ,поне един табан е направил и се е вмъкнал някъде ,където няма позволение. Лицемерието е много лоша черта и по-добре да се казва направо , отколкото да заблуждаваш себе си .
Иманяр не е лоша дума , лоши хора създават тези понятия , аз съм иманяр,не съм осъждан ,нито съм откраднал и не виждам с какво се различаваме с теб ,за да се срамувам от това. Искам в тая ненормална страна да се регламентира ,както е в западните държави , там никой не го сочат с пръст и набеждават ,че бил иманяр , а ако случайно намери нещо в частна собсетвеност корекно се заплаща , а не да се стига дотам да очакваш,кога ще нахлуят с качулките да те тормозят за някоя ламаринка , затова събирам всичко и меткам в реката , каквото нaмеря също , разбира се без ценностите ,кaто ще чакам да дойдат службите ,за да даря на музея.

scratch

Ето го и новия заместник на баба ванга ... я подскажи сега де са тия табани дет колегата ги е направил ?
ама че простотия .. въобще може ли да си представиш че тук има хора които си изкарват пари от друга работа? и която не е забранена от закона ..(или си мислиш че всеки е кат теб .. ) с колегата си бачкаме някви си работи (плащаме си данъците(не се тормози не знаеш кво е тва ) и на седмица (месец) веднъж излизаме да се пошматкаме у гората .. ей на днес даже и няколко цветни сигнала подминах че бяха на кофти място .. и си викам заеби не ма ибе кво има там .... аман от иманяри ..ти кат си иманяр не всеки е така .. имаш ли свободни 14гигавайта да ти пратя снимките (1гб) и видеоклипчетата(близо-13бг) от разходката или ти е трудно да разбереш защо трябва да снимаш няква си планина и разни твари като нема да ти донесат пари..


п.п. и отделно тва колко апрата има единствено показва колко е готов да даде за машинки .. примерно той си е купил два метал детектора а аз дадох за фото двоино повече пари .. и кои е по глупав? аз или той ? А КЕФА цена има ли ? Де да можех да си позволя тва "Canon 1Ds Mk III." но и тва ще стане ..и ко по глупав съм от теб щот имам други приоритети които даже не са забранени от закона ..айсиктир ве
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyНед Окт 31, 2010 11:42 am

PHOENIX написа:


Ето го и новия заместник на баба ванга ... я подскажи сега де са тия табани дет колегата ги е направил ?
ама че простотия .. въобще може ли да си представиш че тук има хора които си изкарват пари от друга работа? и която не е забранена от закона ..(или си мислиш че всеки е кат теб .. ) с колегата си бачкаме някви си работи (плащаме си данъците(не се тормози не знаеш кво е тва ) и на седмица (месец) веднъж излизаме да се пошматкаме у гората .. ей на днес даже и няколко цветни сигнала подминах че бяха на кофти място .. и си викам заеби не ма ибе кво има там .... аман от иманяри ..ти кат си иманяр не всеки е така .. имаш ли свободни 14гигавайта да ти пратя снимките (1гб) и видеоклипчетата(близо-13бг) от разходката или ти е трудно да разбереш защо трябва да снимаш няква си планина и разни твари като нема да ти донесат пари..


п.п. и отделно тва колко апрата има единствено показва колко е готов да даде за машинки .. примерно той си е купил два метал детектора а аз дадох за фото двоино повече пари .. и кои е по глупав? аз или той ? А КЕФА цена има ли ? Де да можех да си позволя тва "Canon 1Ds Mk III." но и тва ще стане ..и ко по глупав съм от теб щот имам други приоритети които даже не са забранени от закона ..айсиктир ве

Точно на вас няма какво да обяснявам , вие ,който още при регистрацията ми тук си позволявате да наричате куцо магаре, без да ме познавате и без още да сте се извинили ,може само да говори за много ниско ниво на възпитание . Но това е нормално за човек имащ себе си за нещо специално, нещо повече от другите,надменен без грам покритие, наблюдаваме само някакви отегчителни словоизлияния незнайно в какъв психологичен момент. Това че на харесвате хората и всичко ви дразни си е ваш проблем. За ваше съжаление знам какво е работа и какво е плащане на данъци и представи си работя,ако се надявах да се изхранвам от иманярство трябва да умра от глад. Търсенето ми е хоби , само че когато аз искам да отида еди ден в месеца да се разтоваря от напрегнатото ежедневие ,не искам да се крия като престъпник в шубраците и да ме гони полицията все едно съм наркотрафикант, това ми идва в повече. Искам спокойно да излезна сред природа, да търся,снимам и направя пикник както си му е реда. Представи си имам и други хобита , фотографията също е едно от тях ,същевременно с това събирам стари фотоапарати и имам около двадесет,може и да те очудва ,но съм чувал че има и такива марки канон , не знам защо се изхвърляш ,но ако си мислищ че така изглеждаш по-умен и впечатляващ грешиш.

:yes:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyНед Окт 31, 2010 9:12 pm

Поздрав за всички които осмърдяха темата Very Happy
http://mnogozle.com/video4229_pozdrav-za-bivshata.html
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 4 EmptyНед Окт 31, 2010 9:30 pm

Админ,написах нещо,но не е за тук. За триене за да не се спами повече темата.


Върнете се в началото Go down
 
Нещо интересно
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Нещо интересно и за всички колеги.
» Нещо интересно свързано със нашто хоби
» Ето нещо много интересно

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: