Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 0
Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Продавам WHITES SPECTRUM XLT
Пон Фев 19, 2018 9:11 pm by BRABUS
Продавам работещ металдетектор white xlt spectrum Цена. 650лв

Тел:089 759 7796

[url=https://servimg.com/view/19861819/20]

Comments: 0
Keywords
металотърсач врътка prodavam Spectrum нишани грунда Майнлаб продавам miladinka tesoro golden GOLD minelab kupuvam POWER standard white lorenz mask голден wave nexus пират tejon Coil маск
Share | 

Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина

Go down 
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Сря Ное 03, 2010 12:57 pm

Сгащиха иманяри да копаят в Сакар планина.

За двама мъже, задържани по време на незаконни разкопки в Сакар планина, съобщиха от Областното управление на МВР.
Двамата жители на Елхово и Гранитово са извършвали разкопки след като са обхождали терена с металотърсач. Местни хора са забелязали шетането на мъжете из района на тополовградското село Срем, в местността на „Арнаутската чешма”.

Легендите, които се носят в този край, разказват, че в това землище има закопано много злато. Много иманяри са си опитвали късмета в търсенето на жълтиците, но дали някой от тях е имал късмет, не се знае.

Мъжете са заловени в момент когато разкопават археологически обект от особено важно значение и са задържани с полицейска мярка за допълнително разследване.

http://www.blitz.bg/news/article/91490
новини

http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/

Последната промяна е направена от Kiril62 на Съб Дек 18, 2010 4:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Сря Ное 03, 2010 9:43 pm

а бе тоз народ що не остави хорицата да си покопаят наволя ,ей тоз Българина е доста завистлив човек ,данеби тези двама да изкопаят имането им!!!!
djotoriij
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Сря Ное 03, 2010 10:04 pm

georgi_at написа:
а бе тоз народ що не остави хорицата да си покопаят наволя ,ей тоз Българина е доста завистлив човек ,данеби тези двама да изкопаят имането им!!!!
По-лошо: МНОГО Е ПРОСТ !!!
vako70
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Чет Ное 04, 2010 8:19 am

Като се пишат за какви огромни суми се продават антиките хората от завист се обаждат защото си мислят че едва ли не само трябва да вземеш машинка и си милионер, като не се заравят и дупките пак се дразни земеделеца.
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Чет Ное 04, 2010 8:30 am

vako70 написа:
Като се пишат за какви огромни суми се продават антиките хората от завист се обаждат защото си мислят че едва ли не само трябва да вземеш машинка и си милионер, като не се заравят и дупките пак се дразни земеделеца.
За дупките си напълно прав колега,много пъти сме го дискутирали това.

Viver est militare!
vaskonti
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Чет Ное 04, 2010 7:10 pm

в тази част на БГ хорицата са малко особняци и ако видят човек който не е от тяхното село веднага звънят на полиция ако ги поздравиш те те гледат като престъпник абе друга порода хора. да ме извиняват местните ама си е така. вярно че е криза и поминъка там не им осигурява прилични доходи но всички сме хора и малко Уважение не е излишно. за гранични райони където повечето мъже работят в гранична полиция и това е единственият доход за семейството едно обаждане си е напълно нормално па ако ще да си отишъл и за гъби а не с металдетектор. да не говорим че в тези райони интерес са имали и много по- висши хора от бившата власт
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Чет Ное 04, 2010 9:03 pm

vaskonti написа:
в тази част на БГ хорицата са малко особняци и ако видят човек който не е от тяхното село веднага звънят на полиция ако ги поздравиш те те гледат като престъпник абе друга порода хора. да ме извиняват местните ама си е така. вярно че е криза и поминъка там не им осигурява прилични доходи но всички сме хора и малко Уважение не е излишно. за гранични райони където повечето мъже работят в гранична полиция и това е единственият доход за семейството едно обаждане си е напълно нормално па ако ще да си отишъл и за гъби а не с металдетектор. да не говорим че в тези райони интерес са имали и много по- висши хора от бившата власт

Тука бих се сагласил с колегата защото това се случва доста често из селата с малко население!хората за много зависливи и наи вече балгарина! Basketball

BG------------ cheers hunter2
Satan Claus
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Съб Дек 18, 2010 4:04 pm

Народът е масово тъп,което е адски жалко
Чумата
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Съб Дек 18, 2010 5:14 pm

На такива обекти "археологически обект от особено важно значение"не знаят ли какво се случва. И то сигурно е било посред бял ден ,малко е нахално .
zaki83
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Съб Дек 18, 2010 7:53 pm

Чумата написа:
На такива обекти "археологически обект от особено важно значение"не знаят ли какво се случва. И то сигурно е било посред бял ден ,малко е нахално .
Ми колега незнам дали си чувал едно изказване на министъра на културата в което тои определя цяла България като археологически обект тъи като няма карта на самите обекти а те били мн.
Чумата
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Съб Дек 18, 2010 8:01 pm

Чувал съм,и затова си търкам далече от селата и любопитни очи на спокойствие и имам едно на ум ,че съм в "археологически обект"
Чумата
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Съб Дек 18, 2010 8:02 pm

Ако имам късмет намирам мечта находка ако не скара бира
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Пон Дек 20, 2010 7:01 pm

Kiril62 написа:

За двама мъже, задържани по време на незаконни разкопки в Сакар планина, съобщиха от Областното управление на МВР.
Двамата жители на Елхово и Гранитово са извършвали разкопки след като са обхождали терена с металотърсач. Местни хора са забелязали шетането на мъжете из района на тополовградското село Срем, в местността на „Арнаутската чешма”.

Легендите, които се носят в този край, разказват, че в това землище има закопано много злато. Много иманяри са си опитвали късмета в търсенето на жълтиците, но дали някой от тях е имал късмет, не се знае.

Мъжете са заловени в момент когато разкопават археологически обект от особено важно значение и са задържани с полицейска мярка за допълнително разследване.

новини

Абе копаите си и това е. Държавата като неиска да и копаят археологическите обекти,да ги обозначи и да им постави пазачи. Ние да не сме екстасенси та да им гадаем каде им са обектите.
То е същото и със банките,що ги заключват,да ги оставят отворени и нали са банки, те хората няма да пипат. Ебати и простотията било археологически обект от изключително значение ама само на думи щото хванали някой там та да могат да му го нахендрът яко.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЯМА ОПРАВИЯ БЕ. Е ЗА ТВА ША КОПАМ КАДЕТО СИ ИСКАМ БЕ МИНДИЛЕ. И ДА МЕ ХВАНИТЕ ПАК ША КОПАМ,И ДА МЕ ОСЪДИТЕ ПАК ША КОПАМ ТАЗИ ЗЕМЯ Е НА ДЕДИТЕ МИ И НИКОЙ УПРАВЛЯВАЩ МИНДИЛ НЕ Е ПО ГОЛЯМ ОТ МЕН,О ХОРАТА КОИТО СМЕ ГРАЖДАНИ НА ТАЗИ ДЪРЖАВА ТА ДА МИ КАЗВА КЪДЕ ЩЕ СЕРА И ПИКАЯ. ЕРЕ ДУХАЙТЕ ГО ПОД ВОДА МАМИЦАТА ВИ ПОМИЯРСКАААААААААА
georgi_at
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Пон Дек 20, 2010 7:10 pm

Браво бре монетарка .и ако не са съгласни с по горе написаното да ми седнат на оная работа ха хаааааа. What a Face
SAGITTARIUS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Пон Дек 20, 2010 7:27 pm

.

Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 6:09 pm; мнението е било променяно общо 7 пъти
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина   Пон Дек 20, 2010 7:39 pm

SAGITTARIUS написа:
pld-monetarka написа:
Kiril62 написа:

новини

Абе копаите си и това е. Държавата като неиска да и копаят археологическите обекти,да ги обозначи и да им постави пазачи. Ние да не сме екстасенси та да им гадаем каде им са обектите.
То е същото и със банките,що ги заключват,да ги оставят отворени и нали са банки, те хората няма да пипат. Ебати и простотията било археологически обект от изключително значение ама само на думи щото хванали някой там та да могат да му го нахендрът яко.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЯМА ОПРАВИЯ БЕ. Е ЗА ТВА ША КОПАМ КАДЕТО СИ ИСКАМ БЕ МИНДИЛЕ. И ДА МЕ ХВАНИТЕ ПАК ША КОПАМ,И ДА МЕ ОСЪДИТЕ ПАК ША КОПАМ ТАЗИ ЗЕМЯ Е НА ДЕДИТЕ МИ И НИКОЙ УПРАВЛЯВАЩ МИНДИЛ НЕ Е ПО ГОЛЯМ ОТ МЕН,О ХОРАТА КОИТО СМЕ ГРАЖДАНИ НА ТАЗИ ДЪРЖАВА ТА ДА МИ КАЗВА КЪДЕ ЩЕ СЕРА И ПИКАЯ. ЕРЕ ДУХАЙТЕ ГО ПОД ВОДА МАМИЦАТА ВИ ПОМИЯРСКАААААААААА

Градски прав си да зееш и да пееш но няма смисъл.Гледам праскаш го направо но няма смисъл бе човек -на кого го казваш? нА СЕБЕ СИ ИЛИ НА МЕНЕ? СКоро време и теб ще те ритнат.Залагаш като мене на бита карта
Добре си го казва човека тези,които трябва ще го прочетат

Viver est militare!

Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сгащиха има...и да копаят в Сакар планина
» Златната планина
» Златоносни реки в Пирин планина има ли ???
» Щит от злато срещу трусове
» Златотърсачи край Искър