Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab deus VANQUISH Fisher Spectrum грунда пират нишани miladinka голден TEKNETICS Simplex kupuvam маск nexus wave 5000 prodavam mask Майнлаб lorenz врътка tesoro Coil nokta GOLD
 

 Продавам minelab relic hawk

Go down 
+5
stater
BEKS
georgi_at
deadman_
4aspik
9 posters
АвторСъобщение
4aspik
Новобранец
Новобранец




Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyВто Ное 16, 2010 8:13 pm

Продавам употребяван minelab relic hawk с чисто нова антена за 350 лева.При интерес можете да ми пишете или на е-mail ico.temelkov68@abv.bg ,gsm 0898681074 - Христо
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyВто Ное 16, 2010 8:51 pm

4aspik написа:
Продавам употребяван minelab relic hawk с чисто нова антена за 350 лева.При интерес можете да ми пишете или на е-mail ico.temelkov68@abv.bg ,gsm 0898681074 - Христо

Колега даи скаип!!!
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам употребяван minelab relic hawk с чист   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Ное 17, 2010 6:02 pm

привет колега ,ако си работил с него как е нормално ли работят тез апарати , чуват ли монети,земния баланс ,дискриминация.Ако не ти е трудно,благодаря.
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Ное 17, 2010 7:49 pm

georgi_at написа:
привет колега ,ако си работил с него как е нормално ли работят тез апарати , чуват ли монети,земния баланс ,дискриминация.Ако не ти е трудно,благодаря.
Аз съм виждал как 10ст. повече от една педя не ги чува както и да го настройваш.Много тежка и не удобна за работа машина.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Ное 17, 2010 8:38 pm

Виж сега градски аз не мога да се закълна на колко хваща 10 ст. обаче смея да твърдя че силата му е в по-големите предмети разбирай с големина поне колкото на един малък пепелник.Преди доста време видях бая зор с един сигнал под корените на едно дърво верно оказа се силно корозирало желязо обаче пък и дълбочината си беше сериозна над 40см.за предмет по-малък от кибритена кутийка.За сравнение в и-бея за подобен такъв детектор му искат:
http://cgi.ebay.co.uk/Minelab-Relic-Hawk-Metal-Detector-Hunt-Meteorite-All-/150510631208?pt=UK_Gadgets&hash=item230b21f928
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Ное 17, 2010 9:25 pm

Stater имаме общ познат с теб, и утре ще ходим с него на гости на друг приятел който има Релик хоук и пак ще го тестваме,но за мен е плитък и то много.
Върнете се в началото Go down
4aspik
Новобранец
Новобранец




Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyПет Ное 19, 2010 10:52 pm

minelab е продаден. На новия му собственик пожелавам успех.
Върнете се в началото Go down
stran
Легионер
Легионер




Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСъб Ное 20, 2010 7:55 pm

4aspik написа:
Продавам употребяван minelab relic hawk с чисто нова антена за 350 лева.При интерес можете да ми пишете или на е-mail ico.temelkov68@abv.bg ,gsm 0898681074 - Христо

ТОЗИ ЧОВЕК Е НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ.След като се уговорихме да ми го прати по Еконт в петък или събота,и аз си мисля ,че съм си купил Релик Хоук сега се оказва ,че го е продал да друг.
На това му се казва измекярска работа
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСъб Ное 20, 2010 9:56 pm

stran написа:
4aspik написа:
Продавам употребяван minelab relic hawk с чисто нова антена за 350 лева.При интерес можете да ми пишете или на е-mail ico.temelkov68@abv.bg ,gsm 0898681074 - Христо

ТОЗИ ЧОВЕК Е НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ.След като се уговорихме да ми го прати по Еконт в петък или събота,и аз си мисля ,че съм си купил Релик Хоук сега се оказва ,че го е продал да друг.
На това му се казва измекярска работа

Сигурно му са предложили повече пари. Иначе е много долнопробно от негова страна, щом не си държи на думата.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyНед Ное 21, 2010 4:51 pm

hfy написа:
stran написа:
4aspik написа:
Продавам употребяван minelab relic hawk с чисто нова антена за 350 лева.При интерес можете да ми пишете или на е-mail ico.temelkov68@abv.bg ,gsm 0898681074 - Христо

ТОЗИ ЧОВЕК Е НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ.След като се уговорихме да ми го прати по Еконт в петък или събота,и аз си мисля ,че съм си купил Релик Хоук сега се оказва ,че го е продал да друг.
На това му се казва измекярска работа

Сигурно му са предложили повече пари. Иначе е много долнопробно от негова страна, щом не си държи на думата.




super21 super21 super21 дявол дявол
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyПет Фев 04, 2011 9:09 am


командера продаваше един,по добре си купете gp 3500 ili extreme :pepe:
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyПет Мар 11, 2011 7:23 pm

колега пиши ми на л,с ще се споразомеем
Върнете се в началото Go down
nobody
Легионер
Легионер




Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyВто Мар 29, 2011 7:41 pm

много ниска цена си го дал този релик хоук и аз търся такава машина ако някой има моля да ми пише и каква цена и търси.
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Продавам minelab relic hawk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам minelab relic hawk   Продавам minelab relic hawk EmptyСря Юни 29, 2011 9:53 am

ко ще кажете за кричимката
Върнете се в началото Go down
 
Продавам minelab relic hawk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Minelab Relic Hawk
» Продавам Minelab Relic Hawk Продаден
» Продава се Minelab Relic Hawk

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: