Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS nexus wave nokta mask пират врътка маск Fisher 5000 Minelab нишани lorenz deus kupuvam tesoro Coil грунда голден Майнлаб prodavam VANQUISH Simplex miladinka Spectrum GOLD
 

 Тест на замърсен терен ?

Go down 
+11
pechkata
toni83
ztec
Golden Mask
makedonski
pavlinbass
FILIP2
N@SKO
wallb2
Ancient Hunter
maximus_kn
15 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСря Фев 16, 2011 8:39 am

Интересувам се,дали някой е правил тест на замърсен терен ? Има ли апарат,който да засича монета в земята,когато над нея има железни предмети ? Като тия железни предмети са ръждиви пирони,телове и др. подобни.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСря Фев 16, 2011 8:54 am

Цитат :
Интересувам се,дали някой е правил тест на замърсен терен ? Има ли апарат,който да засича монета в земята,когато над нея има железни предмети ? Като тия железни предмети са ръждиви пирони,телове и др. подобни.
Много зависи какви са железата. Ако са по-големи и плътни, и монетата е точно отдолу забрави да я засечеш с какъвто и да е апарат. Но за по дребни и силно ръждясали железа имаш шанс да засечеш монета, под, над и между тях. Както в случая:
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСря Фев 16, 2011 9:32 am

Тия тестове във въздуха изобщо не са критерий за детекция, а поредната заблуда за купувача! Запомнете го това! Едно засичат апаратите във въздух, друго във земята при престояли и вече ръждясали неща.... може би 10% ще я засече, а 90% само желязото, а във всички положения железните предмети са по-големи и това свежда детекцията до 0
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСря Фев 16, 2011 10:45 am

Всичко е относително и е "според зависи" Idea
Тия железа са стояли много в земята и са силно ръждясали. Ако сложим лопата върху монетата, естествено няма да е същия резултата. Пропуснал съм да напиша, че зависи и как е настроена дискриминацията.
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСря Фев 16, 2011 10:46 am

Това е един според мен по правилен тест.Един вид цветния сигнал е малко
по-дълбок от черния и няма никой Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=43zVaEbL5Uo
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСря Фев 16, 2011 12:14 pm

deus
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСря Фев 16, 2011 12:34 pm

maximus_kn написа:
Има ли апарат,който да засича монета в земята,когато над нея има железни предмети ? Като тия железни предмети са ръждиви пирони,телове и др. подобни.
Няма...Виж как се справя френската машина при тези условия които си посочил Smile
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСря Фев 16, 2011 1:55 pm

Ancient Hunter написа:
Всичко е относително и е "според зависи" Idea
Тия железа са стояли много в земята и са силно ръждясали. Ако сложим лопата върху монетата, естествено няма да е същия резултата. Пропуснал съм да напиша, че зависи и как е настроена дискриминацията.

Как трябва да е настроена дискриминацията? Аз си настройвам уреда на дискриминация да отхвърля железните предмети и така си работя.
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСря Фев 16, 2011 8:11 pm

И аз по същия начин настроивам апарата колега,но от гвоздей до подкова или по голямо желязо има разлика.Така че според мен зависи и от обекта какви железа излизат и за това ако се съмнявам в сигнала увеличавам дискриминацията и след това пак продължавам.
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyЧет Фев 17, 2011 11:00 pm

Ancient Hunter написа:
Цитат :
Интересувам се,дали някой е правил тест на замърсен терен ? Има ли апарат,който да засича монета в земята,когато над нея има железни предмети ? Като тия железни предмети са ръждиви пирони,телове и др. подобни.
Много зависи какви са железата. Ако са по-големи и плътни, и монетата е точно отдолу забрави да я засечеш с какъвто и да е апарат. Но за по дребни и силно ръждясали железа имаш шанс да засечеш монета, под, над и между тях. Както в случая:

Само Микрона ли ги докарва уредите Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyПет Фев 18, 2011 12:20 pm

maximus_kn написа:
Ancient Hunter написа:
Цитат :
Интересувам се,дали някой е правил тест на замърсен терен ? Има ли апарат,който да засича монета в земята,когато над нея има железни предмети ? Като тия железни предмети са ръждиви пирони,телове и др. подобни.
Много зависи какви са железата. Ако са по-големи и плътни, и монетата е точно отдолу забрави да я засечеш с какъвто и да е апарат. Но за по дребни и силно ръждясали железа имаш шанс да засечеш монета, под, над и между тях. Както в случая:

Само Микрона ли ги докарва уредите Very Happy

Ще се сетите вие, отдавна ви разправям че с новите подобрявки NRG100 работи супер добре, а на замърсено няма равен ! (виж клипа по-горе)
Сега чакам да излезе новия 150 ама от фабриката казаха че тъкмо завършвали последната прошивка . Надявам се за новия сезон да се оборудвам с една от новите техники .
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyПет Фев 18, 2011 1:29 pm

Знаех си,че има нещо,ама си траете.


Последната промяна е направена от maximus_kn на Пет Фев 18, 2011 2:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyПет Фев 18, 2011 1:43 pm

Ancient Hunter написа:
Цитат :
Интересувам се,дали някой е правил тест на замърсен терен ? Има ли апарат,който да засича монета в земята,когато над нея има железни предмети ? Като тия железни предмети са ръждиви пирони,телове и др. подобни.
Много зависи какви са железата. Ако са по-големи и плътни, и монетата е точно отдолу забрави да я засечеш с какъвто и да е апарат. Но за по дребни и силно ръждясали железа имаш шанс да засечеш монета, под, над и между тях. Както в случая:



Че какво не му харесвате на клипа.
Микрона даже доста добре се спрявя
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyПет Фев 18, 2011 2:00 pm

Супер е . Нали това се търси. Апарат,който да работи на замърсено.
Върнете се в началото Go down
toni83
Новобранец
Новобранец




Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyПет Фев 18, 2011 3:15 pm

здравеите колеги,искам да попитам NRJ100 нашенско производство ли е и каква му е цената?
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyПет Фев 18, 2011 8:28 pm

toni83 написа:
здравеите колеги,искам да попитам NRJ100 нашенско производство ли е и каква му е цената?

http://www.mikronbg.com/index.html
Върнете се в началото Go down
toni83
Новобранец
Новобранец




Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСъб Фев 19, 2011 10:16 am

мисля да си взема NRG150 мисля че не е скъп и си заслужава аз до сега ползвах на братовчед ми фишера но и тои е добър

Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyСъб Фев 19, 2011 11:15 pm

toni83 написа:
мисля да си взема NRG150 мисля че не е скъп и си заслужава аз до сега ползвах на братовчед ми фишера но и тои е добър


На клипа много ми хареса как дели металите.Дали вече го има на пазара?
Върнете се в началото Go down
toni83
Новобранец
Новобранец




Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyНед Фев 20, 2011 8:45 am

мисля че е излезнал но тука във форума много го упрекват а и на мен ми хареса много
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyНед Фев 20, 2011 10:34 am

toni83 написа:
мисля че е излезнал но тука във форума много го упрекват а и на мен ми хареса много


Ами да попитаме някой колега . Ако някой има наблюдения как работи NRG 150 на замърсен терен,нека сподели .
Върнете се в началото Go down
toni83
Новобранец
Новобранец




Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyНед Фев 20, 2011 11:36 am

на клипа с теста наистина се доказва но някои беше писал че половината екстри са лъжа и че клипа е измама.ако наистина е добър ще си го купя.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyНед Фев 20, 2011 12:00 pm

toni83 написа:
на клипа с теста наистина се доказва но някои беше писал че половината екстри са лъжа и че клипа е измама.ако наистина е добър ще си го купя.
https://www.youtube.com/watch?v=eoTv_rSLqUU&feature=related
За въздушен тест да ама в почвата няма да има по-голяма разлика от този...
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyНед Фев 20, 2011 1:43 pm

pechka, голям спец си станал, на всяка тема даваш компетентно мнение.
Ето ти идея за бизнес - отваряш консултантска фирма и почваш да даваш съвети по металдетектори. Idea
Жалко че затвориха Кремиковци, щях да се обадя да ти отлеят един медал "Гуру по металдетектори"
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyНед Фев 20, 2011 2:00 pm

4орта написа:
pechka, голям спец си станал, на всяка тема даваш компетентно мнение.
Ето ти идея за бизнес - отваряш консултантска фирма и почваш да даваш съвети по металдетектори. Idea
Жалко че затвориха Кремиковци, щях да се обадя да ти отлеят един медал "Гуру по металдетектори"
Защо станал можеби съм...Не ме познаваш и не ме коментирай - както и аз не те коментирам...А медала го поръчай за себе си...
https://www.youtube.com/watch?v=eoTv_rSLqUU&feature=related
Фактите говорят...
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на замърсен терен ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? EmptyНед Фев 20, 2011 2:52 pm

Печка, като си толкова голям спец, как не си разбрал, че показваш стар модел, който не се произвежда от поне 2 години? С други думи, не си актуален. Или пак трупаш мнения, за актив?
Върнете се в началото Go down
 
Тест на замърсен терен ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
»  терен на който Ф75 се грундира на 90-91
» Кой от БГ апаратите работят най-добре на оруден терен
» метеорит ли е това

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: