Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta VANQUISH GOLD miladinka nexus Майнлаб Minelab Simplex kupuvam mask Coil prodavam нишани врътка Fisher маск 5000 грунда пират lorenz голден Spectrum wave TEKNETICS tesoro deus
 

 История под наем

Go down 
+12
Avrelian
Dominos
emo82
pechkata
tepes
denarr
lord-dairon
SAGITTARIUS
imperio
pld-monetarka
trakieca
Kiril62
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 9:00 am

Относно археологическите обекти- доколкото знам, в България няма точни очертани граници на археологическите обекти, защото не се знае в кой баир или в коя ливада евентуално може да има нещо. Това е и една от причините според Органите, да не се позволява упражняването на Металдетектинга. А за това- всеки да ходи и да прави каквото си иска и където си иска, и аз мисля че не трябва да е така, особено по Арх. обекти Wink


Не питай старило, питай патило!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 6:50 pm

emo82 написа:
Мене оня ден ми го туриха дядовия внимание даже ме писаха по пресата ,и саа страх адвокати ,прокурори мама...........ло и са дела дела до дупка за , за кво ,имал съм апарат бил съм иманяр съкровище съм намерил,доноси ,преписки дела и документи.Ей дано тая държава някога се отарве от тия мерзавци управниците в парламента,че цялата работа идва от тях, сакън да не им извадим паричките щото са техни по наследство и партйна линия. ей са внимавай те че ме боли главата от нерви.На всички колеги пожелавам само много находка и празник

Колега, това наистина ли се е случило с теб????!!!
Повдигнали са ти обвинение за притежание на апарат???
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 6:54 pm

fitneso написа:
Относно археологическите обекти- доколкото знам, в България няма точни очертани граници на археологическите обекти, защото не се знае в кой баир или в коя ливада евентуално може да има нещо. Това е и една от причините според Органите, да не се позволява упражняването на Металдетектинга. А за това- всеки да ходи и да прави каквото си иска и където си иска, и аз мисля че не трябва да е така, особено по Арх. обекти Wink

Ами да ги обозначат бе колега. Аз да не съм Нострадамус да гадая каде има археологически обект та да не ходя по него. Като искат пари да взимат да вземат да си и свършат работата както трябва.
Не само да му гледаме маймунската физиономия на овчарчето Чобаново,а да вземе да ги обозначи и загради местата които представляват интерес за държавата. Ама така им е по лесно май, щото утре кадето да намериш някой боклук ша ти го нахендрат.
ПУШКИ ИСКА,ПУШКИИИИИИИИИИИ ИНАЧЕ НЕМА ДА СЕ ОПРАВИМ. НЕ МОЖЕ ЕДИН БАНДИТ ДЕТО ПРЕЗ ТЪЙ НАРЕЧЕНИЯ ПРЕХОД 1987-2011 КРАЛ,ТРЕПАЛ ХОРА, ИЗНЕСЪЛ БЪЛГАРИЯ И СПОМОГНАЛ СЪС КОЛЕГИТЕ СИ ЗА НЕЙНИЯ ЗАПАДЪК, ДА СИ ИМА СЕГА МИЛИОНЧЕТА ЗАКОННИ И ДА СИ БАРА ХУЯ ВСЕКИ ДЕН. А ХОРАТА ДА ДУХАТ СУПАТА ЧЕ БИЛИ ПРОСТИ ТА ПОВЯРВАЛИ ЧЕ ЩЯЛО ДА СЕ ОПРАВИ ВСИЧКО.
ИЗКАРАЙ УТРЕ 35 000 ЛЕВА И ЩЕ ТЕ РАЗГЛОБЪТ ОТ ДЪРПАНЕ ДА ТЕ ПИТАТ ОТ КАДЕ СА ТИ ПАРИТЕ?
ЩО НЕ ПИТАТ ОНЕЗИ ОТ ДЕКА СА ИМ ТЕХНИТЕ МИЛИОНИ? СИГУРНО ИМ СА НАСЛЕДСТВО?
Върнете се в началото Go down
emo82
Новобранец
Новобранец




История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 7:16 pm

Да колега истина е за 120 шайби и12 турции ше ми образуват дело,ма нали се сешташ че това няма как да издържи в съдебната зала.А някой от хората във форума се искарват ,че едва ли не търсят само,по паркове иградинки не на мене тия расправяйте ги на други :yes:
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 7:26 pm

emo82 написа:
Да колега истина е за 120 шайби и12 турции ше ми образуват дело,ма нали се сешташ че това няма как да издържи в съдебната зала.А някой от хората във форума се искарват ,че едва ли не търсят само,по паркове иградинки не на мене тия расправяйте ги на други :yes:
Няма страшно колега, и аз съм на същия хал, за 50 шайби и 5 турции.И аман от комшии доносници.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 8:01 pm

Кофти! Пичове, мога само да ви пожелая да мине максимално бързо евтино и щадящо нервите!
Върнете се в началото Go down
emo82
Новобранец
Новобранец




История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 9:15 pm

Нервите за моя сметка,ама ей момчета пазете се ,че родната полиця не спи а лови дребните мишоци та да папат големите рибоци долар
Върнете се в началото Go down
mitkoo601
Новобранец
Новобранец
mitkoo601



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 10:03 pm

И сега кво картите от федерацията отиват по дяволите, а ???
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 10:18 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:31 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 10:38 pm

super21 - Ха така Стрелецо -Ма май закъснехме в реакцията с вече две годинки...................................................
Върнете се в началото Go down
mitkoo601
Новобранец
Новобранец
mitkoo601



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 10:49 pm

SAGITTARIUS написа:
mitkoo601 написа:
И сега кво картите от федерацията отиват по дяволите, а ???
А!!!! Да си дойдем на думата.Коги ви пееше Сагито де брехте бре пичове ?Колко пъти писах тук да се вземат управата на Федката у ръки?А сега четете на Емо и другите постовете.И заради това ме сритаха в кокалчетата!Нали четете тук, в този форум поне се побликуват и негативните новини за разлика от друго място.Когато писах да се създаде -ДРУГА организация що мълчахте?Или да не сте вие?Друг да е.Има още съвсем малко,настоявайте тук -във форума -ДА СЕ СЪЗДАДЕ ДРУГА ОРГАНИЗАЦИЯ-и всеки да пише -не се плашете от минусите,щото иначе картичките нали знаете закъде стават?Или машинките на стената -за реликви.Форум от 2000 човека да не може да направи нещо-или нямате собствено мнение?Тук има достойни хора които могат да направят нещо ,и да извоиуват некакви права .То и корупцията е забранена ама си я има и ще я има во веки веков.
Само мога да ти кажа че съм доста нов в това начинание ,само от месец имам регистрация тук ,а от две седмици и металдетектор.
За картите бях чул и за това питам Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 10:52 pm

mitkoo601 написа:
И сега кво картите от федерацията отиват по дяволите, а ???

Как по дяволите?! А всичките дипломи от гимназии, академии, та магистратури по дяволите ли мислеш че са ?! king
Всички сме престъпници очевидно!
В такъв случай мога да кажа с ръка на сърцето: Хората които си изкарват парите с нелегални изкопни деиности в археологически обекти-демек иманчри и археолози да са йиви и здрави, да им пожелая берекет и никакви полицаи на близо. Те поне ще хранят семейства с откритото!
Наща-на обикновените педераси... пардон ТЪРСАЧИ е лесна. Ей сега ще го окача на стената тоя детектор и пак ще отида на планина с една торба мръвки и бира и пак ще си прекарам готино!
ОБАЧЕ! Ако се препъна в златна маска някой ден години след това ще си спомня как некво леке дето са го били в основното училище повечко ми е развалижо кефа и хобито и тая златна маска ще я претопя и обички и ланче ще си направя от нея! И едни обички ще пратя на Министър Чобанов да закичи на детето си!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 11:00 pm

mitkoo601 написа:
SAGITTARIUS написа:
mitkoo601 написа:
И сега кво картите от федерацията отиват по дяволите, а ???
А!!!! Да си дойдем на думата.Коги ви пееше Сагито де брехте бре пичове ?Колко пъти писах тук да се вземат управата на Федката у ръки?А сега четете на Емо и другите постовете.И заради това ме сритаха в кокалчетата!Нали четете тук, в този форум поне се побликуват и негативните новини за разлика от друго място.Когато писах да се създаде -ДРУГА организация що мълчахте?Или да не сте вие?Друг да е.Има още съвсем малко,настоявайте тук -във форума -ДА СЕ СЪЗДАДЕ ДРУГА ОРГАНИЗАЦИЯ-и всеки да пише -не се плашете от минусите,щото иначе картичките нали знаете закъде стават?Или машинките на стената -за реликви.Форум от 2000 човека да не може да направи нещо-или нямате собствено мнение?Тук има достойни хора които могат да направят нещо ,и да извоиуват некакви права .То и корупцията е забранена ама си я има и ще я има во веки веков.
Само мога да ти кажа че съм доста нов в това начинание ,само от месец имам регистрация тук ,а от две седмици и металдетектор.
За картите бях чул и за това питам Smile

Митак, Федерацията по металдетектинг не е "КАРТИ"! Тва е една хубава идея, а който поиска може да стане част от тази идея и да има и карта! Тая карта наистина е леко безполезна и все пак нищо не ти коства да влезнеш в саита на федерацията и да прочетеш кой и за какво се бори там. Wink Ако прецениш че тази идея не те кефи прочети поне законите- там е изкарана доста информация по въпроса. А тъй като живеем в комунистическа монархия от феодален характер със средновековни похвати над народа ще е добре да ги познаваме всички тия закони!
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyНед Мар 13, 2011 2:36 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:31 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyНед Мар 13, 2011 12:00 pm

SAGITTARIUS написа:
stan960 написа:
super21 - Ха така Стрелецо -Ма май закъснехме в реакцията с вече две годинки...................................................
ЕЕЙ дорде си бех у моя лиубим форум си лафите и не викате!!Станчо ,може и да не са 2 годинки (То за това време бебетата проговарят-или издават звуци)АМА тука не се чуват .Май взеха да им са вдигат капаците на колегите?Сетихте ли се колеги кво става -той бая ви Станчо ви го подметаше много пъти -ама кой да чуе.и аз пдметнах тук там -все едно.Есега кво??? де ги машините ,де ги правата?Лежахте на кълката на федката и после ,олеле мале.Вижте се поогледайте колеги ,не разчитайте на картички и индулгенсии,изискайте от ИМПЕРИО(НЕ от ВАЛИО)Да се образува нова дедазнам кво форма ли клуб ли .АБЕ СРАМОТА Е БЕ ПИЧОВЕ -ФОРУМ ОТ 2000 ЧОВЕКА-един да не предложи нещо за нас.Смачкаха ни -дето писах преди ама админите много трият и банкат.Рискувайте и пишете-как я мислите ,има ли бъдеще детектинга -дори и да ви изгонят -и на мен дните са ми преброени тук-все едно не може да нема решение

Абе колеги,така и така всички, и копачи и Търкачи все сме си под Чобанов знаменател / ИМАНЯРИ /

Ами да действаме като такива. Почвам да си търкам и копам по най археологическите обекти и хич не им ебавам мамата. Копаите и продавайте. 2000 иманяра или 300 000 много трудно се съдят даже невъзможно. Спомнете си горе Арчар. Даваха ги по телевизията и бабите ровеха и булдозери имаше и много полиция също имаше ама със няколко стотин човека нищо не направиха само ги разгонваха. Та копайте колеги и дано намирате по много и продавайте та семействата ви и вие да се пооблажите! Нема само големите миндиляци дето го измислиха калпавия закон да лапат на наш гръб и после да ни плюят че ние сме виновни.
ЗА ТОВА КОЛЕГИ- ХАИРЛИЯ ДА ВИ Е ТЪРСЕНЕТО И КОПАНЕТО!!!!!!!!!
МНОГО ДА НАМЕРИТЕ И ДА ГО ПРОДАДЕТЕ СКЪПИЧКО НА ВЪНКААААААААААААААААААА

НЕ ТУКА НА МИНДЕЛЯЦИ ДЕТО ПОСЛЕ ВИКАТ ЧЕ КУПУВАЛИ ЗА ДА ГО СПАСЯТ, АРЕ ДА ДУХАТ СУПАТАААААААААА
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyНед Мар 13, 2011 12:48 pm

пич ти или си малоумен или бавно развиващ се или безбожно тъп за да пишеш такива призиви , или си и трите на куп , а може би си агент провокатор
п.п.
Моля админите да ми истрият регистрацията , файда от този форум никаква
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyНед Мар 13, 2011 12:52 pm

vylcho написа:
пич ти или си малоумен или бавно развиващ се или безбожно тъп за да пишеш такива призиви , или си и трите на куп , а може би си агент провокатор
п.п.
Моля админите да истрият регистрацията , файда от този форум никаква

И ЩО ДА НЕ ПИША?
ВИЖ МОЖЕ И ДА СЪМ ПРОВОКАТОР, ТИ КВО СВИРКА ЛИ ЩЕ НАПРАВИШ ЧОБАНОВОТО ОВЧАРЧЕ?
ГОНИ СИ ТАМ КОШУТИ ПО ПУЩИНАКА! ПИСАНЕТО И МИСЛЕНЕТО НЕЩО НЕ ТИ СЕ ОТДАВА
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyНед Мар 13, 2011 7:44 pm

Както е тръгнало май тук в форума ставаме за резил повече отколкото смешниците от господари на ефира , споко колеги нещата ще се оправят , търпение му е майката и късмет ..... История под наем - Page 2 505858
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyНед Мар 13, 2011 8:07 pm

Laughing Laughing Laughing -Бравос момчета -Радвам се че има кой да тупка по тупаня -''Даже и мен да ме нема на белия свят''................................. Laughing Laughing Laughing - Майтап де -Още не мисла си отвадям от тука -Ма джумбуш да стая то за кво друго сме веке у тоя форум............................. Laughing Laughing Laughing PS -Ка вика тракиеца-Търпение му е майката -Ка гя мислите вие 50+20=70 -Само некви си 70 години -Ехехееее до 500 има още мого ляп да са излапа от раята......................................... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyНед Мар 13, 2011 8:26 pm

Гост написа:
пич ти или си малоумен или бавно развиващ се или безбожно тъп за да пишеш такива призиви , или си и трите на куп , а може би си агент провокатор
п.п.
Моля админите да ми истрият регистрацията , файда от този форум никаква
- Laughing Laughing Laughing -Ееее не мое са сдържа -Бацее - Ти да не оцапа гащурките бре та си ръгна толкоз бръже -Споко де............................... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyПет Апр 08, 2011 9:04 pm

няма я как ще са дем на тия уха ади де


Във всяка легенда има 99% измислица, 1% истина на коята лъжата се крепи
Върнете се в началото Go down
monax1
Новобранец
Новобранец
monax1



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyПон Апр 11, 2011 5:55 pm

nkla_95 написа:
няма я как ще са дем на тия уха ади де



:b"Аз съм българче"- по Иван Вазов

Вариант на Химн на Търсачите

Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с мускули и здраво тяло,
с много ум ме е дарила.

Аз съм българче.
И много обичам
да тичам
в наште планини зелени,
да се скитам с апарата,
щом звука му чуя -пи,пи,пи..
първа радост е за мене.

Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
ще си копам аз на воля
както ми е отредено.
Хобито ми е прекрасно
и за него аз милея.
Щом находката изскочи
тичам право в музея.

Всичко българско и родно
любя, тача и милея.
Дилърите не понасям,
Мразя новите душмани
и законите незвани.

Затова,когато дойде есен
ще запеят нова песен.
Колко са добри и точни,
мамата им реципрочна!

Аз съм българче и расна
в дни велики, в славно време,
няма кой да ме пречупи,
син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.

Р.С. Следва продължение

Цялата в лампази
нас полицията ни пази
точно като „ЩАЗИ”.
Копаме си лесно и чудесно!
После на килима шарен
постата делим по братски.
Като на Битака.
Ебати ташака!
Две за тях
Едно за нас
Като братята от Русе
и цървулите от Влас
Дето все си правят пас,
и мангизи снасят те
на всяка власт,
че монетите антични
трябва да останат лични.
Кво да правиш,
Тях закон не ги лови.
Черепа разбра дори.
И колекцията си скри
зад високите дувари
в кочината на Глигана,
Там полицията я пази,
точно като в „ЩАЗИ”.
А пък нас какво….
Нас вълците ни яли!
Монаха
om:
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



История под наем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: История под наем   История под наем - Page 2 EmptyСря Апр 13, 2011 11:00 am

super21 -Баце продължението е шедьовър.................. Laughing
Върнете се в началото Go down
 
История под наем
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» яка история
» имането на вълчан войвода
» Ре:-Конкурс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: