Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
XP НОВИ ПО-НИСКИ ЦЕНИ

УНИКАЛНИ ЦЕНИ НА ...

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 12
Продавам Mikron NRG 150
Чет Окт 26, 2017 5:33 pm by SorelAK
Уреда е в отлично състояние има и книжка с инструкция за работа с него, която е и гаранционна карта …

Comments: 2
Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Comments: 0
Keywords
nexus kupuvam DEVIL пират pirate продавам грунда 5000 врътка сонда Майнлаб lorenz miladinka металотърсач изглежда golden маск wave BLACK GOLD tesoro Coil голден sorex prodavam mask
Share | 

Регистрация на металотърсач.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
ElGato
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Пон Апр 11, 2011 11:10 am

stan960 написа:
ElGato написа:
stan960 Явно имаш психически проблем , с тези нахвърлени мисли и словесни салати , мога да ти дам профисионална консултация Laughing Laughing Laughing
-Явно си Елементал -според мен -И явно не си прочел повече от 5 книжки в живота си -Понеже само Нумизматиката не мое ти даде Целият Необходим Умствен Багаж.................................
Прочел съм достатъчно учебници по психиятрия , затова поставям диагноза Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Пон Апр 11, 2011 10:13 pm

.

Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
ElGato
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Вто Апр 12, 2011 8:51 am

Не се срамувай да поискаш помощ , ще те прегледам безплатно , иначе взимам много скъпо , не можеш да си го позволиш Laughing Laughing
SAGITTARIUS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Вто Апр 12, 2011 11:28 am

.

Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
ElGato
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Вто Апр 12, 2011 11:58 am

SAGITTARIUS написа:
ElGato написа:
Не се срамувай да поискаш помощ , ще те прегледам безплатно , иначе взимам много скъпо , не можеш да си го позволиш Laughing Laughing

Благодаря,ще имам предвид и без това не съм здравно осигурен но дали ще има смисъл-личния ми лекар се отказа понеже съм бил безнадежден случай а аптекарката направо ми каза да не си харча парите напразно за лекарства. Laughing Laughing Laughing
Не се притеснявай , мойта специалност е безнадежните случаи , ще се радвам да помогна Laughing Laughing Laughing
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Апр 13, 2011 1:05 am

ElGato написа:
stan960 написа:
ElGato написа:
stan960 Явно имаш психически проблем , с тези нахвърлени мисли и словесни салати , мога да ти дам профисионална консултация Laughing Laughing Laughing
-Явно си Елементал -според мен -И явно не си прочел повече от 5 книжки в живота си -Понеже само Нумизматиката не мое ти даде Целият Необходим Умствен Багаж.................................
Прочел съм достатъчно учебници по психиятрия , затова поставям диагноза Laughing Laughing Laughing
- Прочел, прочел та ча от болеста на пациента заболел..................-Ае мерси баце за загриженоста но надали ша мое са справиш из необятните лабиринти на многопластовата ми душа.................... Laughing Laughing Laughing -Така поне казваше моят приятел от миналото д-р.В.Чавдаров - Психолог, Журналист и Поет(издадени 3 стихосбирки) -може и да си чувал за него след като си с толкова скъпоплатена репутация............................................................. Laughing Laughing Laughing
ElGato
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Апр 13, 2011 8:24 am

stan960 написа:
ElGato написа:
stan960 написа:
ElGato написа:
- Прочел, прочел та ча от болеста на пациента заболел..................-Ае мерси баце за загриженоста но надали ша мое са справиш из необятните лабиринти на многопластовата ми душа.................... Laughing Laughing Laughing -Така поне казваше моят приятел от миналото д-р.В.Чавдаров - Психолог, Журналист и Поет(издадени 3 стихосбирки) -може и да си чувал за него след като си с толкова скъпоплатена репутация............................................................. Laughing Laughing Laughing
Не бъркай психологията с психиятрията Laughing Laughing Laughing , като гледам си за психиятър , та затова мога да ти помогна , психолога няма да ти свърши работа , проблема е по-сериозен Laughing Laughing Laughing
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Апр 13, 2011 10:05 am

Laughing - Предвидих такъв отговор за това умишлено не споменах че колегата ти е и психиатър(беше директор на болницата в Карлуково)-Когато още 90-те години на миналият век дискутирахме за идиотизирането на българина -винаги подчертаваше че не е лошо да запиша нещо от бранша шот съм имал данните на роден психолог и т.н.-Та споко баце -Не се опитваи да ми прикачиш неква от депресивните форми на психиатричните заболявания (щот ша требва да обявиш за психично болни всичките жители на страната ни-което съвсем не е лошо за практиката и джоба ти де) да не говорим за по тежките от шизофрениден -патологичен тип - За сега поне може и да проявявам признаците но все още ми липсват данните-Не съ подвеждаи че можеш да ми направиш психо портрет само на базата на това което пиша тук още повече че надали си прочел всичките ми драсканици у Форума............................ Laughing Laughing Laughing -Между другото знаеш ли кое е по кофтито -Много се навъдиха дебилите с купени дипломи в тая изстрадала страна и кръгът става порочно нескончаем -Дебилни управници, дебилни чиновници-дебилен народ с вече 20 годишна задълбочаваща се прогресия в болеста -Боже упази и от дебилни лекари и учители щото тогаз изход от тъмата нема -не че сега са е задал де........................... Laughing Laughing Laughing -Аа и щях да забравя -Пише се -ПсихиАтрия -Приятелю -Я-то в средата на думата е неправилната граматична форма -Знам че това за вашего брата е може би нормално Но все пак звучи лошо....................................................................... Wink -И пак между другото нема да е лошо да прекратим спора точно в тая тема -Едно че не е за тук, друго че параноята (единственото отклонение за което признавам че имам нагласата) ми мое са отключи и да взема да си мисля че умишлено спамиш.

Последната промяна е направена от stan960 на Сря Апр 13, 2011 10:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Апр 13, 2011 10:20 am

Несе обиждайте взаимно колеги то без тои тоя форум се превърна в приют за душевно болни
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Апр 13, 2011 12:46 pm

Абе и на мен ми направи впечатление ,че пича пише психиЯтрия и то неколкократно ,което изключва грешка,а това в тази област е фундаментална разлика. Съмнявам се този самозванец да е колега , по-скоро тези книжки е прочел при престоите си по специализираните заведения.

lol!
stater
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Апр 13, 2011 1:34 pm

Станчо отивай да търкаш ако си свободен, стига сте си чешили езиците ,че гледам бая наспамихте темата. слушай
ElGato
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Апр 13, 2011 2:19 pm

Petronii написа:

Абе и на мен ми направи впечатление ,че пича пише психиЯтрия и то неколкократно ,което изключва грешка,а това в тази област е фундаментална разлика. Съмнявам се този самозванец да е колега , по-скоро тези книжки е прочел при престоите си по специализираните заведения.

lol!
И как разбра умнико , че не съм колега , ако съдиш по правописните решки е смешно , защото ако погледниш всички мнения са пълни с правописни грешки , и по твойта логика всички трябва да са малоумни Laughing Laughing , а ако не вярваш , мога да те прегледам и теб без пари Laughing Laughing Laughing
ElGato
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Апр 13, 2011 2:25 pm

Правилно , спора не е за тук , пък е безмислен Wink
Чумата
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Пет Май 06, 2011 2:11 pm

Още ли няма регистриран детектор ? Някой знаели нещо?Или е тайна Laughing

За да опазим богатствата по българските земи се изисква култура.
marin.1982
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Нед Юли 24, 2011 12:56 pm

Някакво развитие по темата ?
VIKING
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Нед Юли 24, 2011 4:15 pm

няма Mad
handjata
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Нед Юли 24, 2011 4:26 pm

VIKING написа:
няма Mad
Няма и да има Mad
zlatko
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Нед Юли 24, 2011 8:01 pm

Има, чрез фирма можеш да си го регистрираш Very Happy
handjata
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Нед Юли 24, 2011 10:49 pm

zlatko написа:
Е даваи обясни на всички как става щом може Very Happy
deso
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Пон Юли 25, 2011 1:10 am

не разбирам що се напъвате да си регистрирате апаратите
zlatko
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Пон Юли 25, 2011 9:03 pm

handjata написа:
zlatko написа:
Ако се интересуваш приготви 1500лв. И си работиш без проблем.
VIKING
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Вто Юли 26, 2011 12:35 am

zlatko написа:
handjata написа:
zlatko написа:

икак ша стане тая работа а кажи колегата тиа пари на теб ли да ги дадеме или на кого.ти на фирма лис и и дето ди искаш си одиш много боза пиеш и другити искаш да черпиш май,глеи колко лесно било.
handjata
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Вто Юли 26, 2011 5:34 pm

VIKING написа:
zlatko написа:
handjata написа:
zlatko написа:

икак ша стане тая работа а кажи колегата тиа пари на теб ли да ги дадеме или на кого.ти на фирма лис и и дето ди искаш си одиш много боза пиеш и другити искаш да черпиш май,глеи колко лесно било.
Абе колеги кои ще регне бангия от 300лв за 1500.
ако не я регне неможе ли да ходи в балкана Smile Smile Smile
mateus
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Юли 27, 2011 6:55 pm

handjata написа:
VIKING написа:
zlatko написа:
handjata написа:
zlatko написа:

Абе колеги кои ще регне бангия от 300лв за 1500.
ако не я регне неможе ли да ходи в балкана Smile Smile Smile
Moже.... и не трябва да се обръща внимание на мнения като на ченгето Златко по-горе.
apolon
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Сря Юли 27, 2011 9:42 pm

ti reket li ste ni praviis 1500 lv :mdr97:

Регистрация на металотърсач.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» регистрация на металотърсач
» Регистрация на металотърсач.
» Вежди Рашидов: 200 колекционери искат идентификация и регистрация на археологически ценности
» металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера
» Търся руска схема за металотърсач на принципа на вихрови токове