Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират lorenz 5000 GOLD nokta Spectrum VANQUISH tesoro prodavam грунда голден нишани kupuvam Fisher Minelab Coil врътка Майнлаб miladinka deus nexus Simplex маск TEKNETICS mask wave
 

 Купувам гарет 2500

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
handjata
Консул
Консул
handjata



2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:52 pm

Купувам гарет 2500-маѝ това ще да е.
vassiill@abv.bg
приемам и някои савети,щот сам малко нов в занаята.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyПет Апр 15, 2011 8:31 am

handjata написа:
Купувам гарет 2500-маѝ това ще да е.
vassiill@abv.bg
приемам и някои савети,щот сам малко нов в занаята.

на колко сантиметра ти каза колегата които продава гарет 2500 хваща 20 st
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyПет Апр 15, 2011 1:49 pm

приемам и някои савети,щот сам малко нов в занаята.
[/quote]
Един съвет и от мен Гарета не е лош апарат ,но се иска време да му свикнеш да работиш със него , в началото можеш да останеш разочарован ,но после след като му свикнеш ще видиш че върши чудесна работа ,със стандартната антена работи на всякакви почви включително и на силно орудено ,но със 12,5" антена само на леки почви работи и по-малките дребни сигнали ги пропуска ,също със тази антена се влошава дискриминацията тя е предимно за Реликви . За по-тежки почви има DD антени ,но със тях Imaging функцията не работи . И също работи само на All Metal и пинпонтвай на всеки сигнал ,защото на дискриминация е плитък във земята иначе въздушно хваща повече ..... и успех cheers
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyПет Апр 15, 2011 5:04 pm

Всичко,което Тракиеца каза е вярно! И също така изключи Treasure Talk, защото пречи! Тове е един чудесен апарат. Успех!
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyПет Апр 15, 2011 8:41 pm

trakieca написа:
приемам и някои савети,щот сам малко нов в занаята.
Един съвет и от мен Гарета не е лош апарат ,но се иска време да му свикнеш да работиш със него , в началото можеш да останеш разочарован ,но после след като му свикнеш ще видиш че върши чудесна работа ,със стандартната антена работи на всякакви почви включително и на силно орудено ,но със 12,5" антена само на леки почви работи и по-малките дребни сигнали ги пропуска ,също със тази антена се влошава дискриминацията тя е предимно за Реликви . За по-тежки почви има DD антени ,но със тях Imaging функцията не работи . И също работи само на All Metal и пинпонтвай на всеки сигнал ,защото на дискриминация е плитък във земята иначе въздушно хваща повече ..... и успех cheers[/quote]

Здравеи колега.
Аз имам и гарет аце 150 и сеф цонда 38-30, но ми харесва и този-2500 и
ще го купа.
А 150-то го ползвам около 30-35 дни,и то ме запали, но на сефката не съм и свикнал.
Та имам и един вапрос.
Тази сефка(38-30) само за аце 150 и 250 ли става или и за някои други машини.
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyПет Апр 15, 2011 8:42 pm

maksim12 написа:
handjata написа:
Купувам гарет 2500-маѝ това ще да е.
vassiill@abv.bg
приемам и някои савети,щот сам малко нов в занаята.

на колко сантиметра ти каза колегата които продава гарет 2500 хваща 20 st

не каза нищо
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyПет Апр 15, 2011 8:54 pm

Колега "handjata" ЗА СЕФ антена щом е била комплект със АЦЕ-то значи е приложима само със този модел ,няма как да стане за друг апарат или модел там си има други разработки на СЕФ антените . За Гарет 2500 има антена Екселератор 18" ,но тя е само за чист терен и равна местност иначе апарата става тежък и за ползване всички други антени към него са вече фабричните ,продават ги в ishop. има още две антени който вършат работа на този апарат това е 4,5" Sniper и 10"x14" DD за силно орудено ,но със нея става също тежък апарата , за мен най-добре си е със стандартната антена
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyПет Апр 15, 2011 9:00 pm

trakieca написа:
Колега "handjata" ЗА СЕФ антена щом е била комплект със АЦЕ-то значи е приложима само със този модел ,няма как да стане за друг апарат или модел там си има други разработки на СЕФ антените . За Гарет 2500 има антена Екселератор 18" ,но тя е само за чист терен и равна местност иначе апарата става тежък и за ползване всички други антени към него са вече фабричните ,продават ги в ishop. има още две антени който вършат работа на този апарат това е 4,5" Sniper и 10"x14" DD за силно орудено ,но със нея става също тежък апарата , за мен най-добре си е със стандартната антена

СЕФ антената я купих допалнително-http://mdetectors.com/index.php?cPath=23_61.
а ацто е с малка сонда
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyПет Апр 15, 2011 11:29 pm

handjata написа:
maksim12 написа:
handjata написа:
Купувам гарет 2500-маѝ това ще да е.
vassiill@abv.bg
приемам и някои савети,щот сам малко нов в занаята.

на колко сантиметра ти каза колегата които продава гарет 2500 хваща 20 st

не каза нищо
е как щте каже Very Happy Very Happy ползваи си аце то и не си даваи парите за тази скупа играчка имал сум и 2 та апарата
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



2500 - Купувам гарет 2500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купувам гарет 2500   2500 - Купувам гарет 2500 EmptyПет Апр 15, 2011 11:45 pm

maksim12 написа:
handjata написа:
maksim12 написа:
handjata написа:
Купувам гарет 2500-маѝ това ще да е.
vassiill@abv.bg
приемам и някои савети,щот сам малко нов в занаята.

на колко сантиметра ти каза колегата които продава гарет 2500 хваща 20 st

не каза нищо
е как щте каже Very Happy Very Happy ползваи си аце то и не си даваи парите за тази скупа играчка имал сум и 2 та апарата

Колега защо не споделиш по подробно.Ще ми бъде полезно.
мерси предварително
Върнете се в началото Go down
 
Купувам гарет 2500
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» КУПУВАМ СОНДА EAGLE EYE ЗА ГАРЕТ ГТИ 2500
» гарет гти 2500
» ВЪПРОС ЗА ГАРЕТ ГТИ 2500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: VIP КУПУВАМ-ПРОДАВАМ-
Идете на: