Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta kupuvam маск nexus TEKNETICS Spectrum Майнлаб 5000 mask miladinka Fisher VANQUISH нишани грунда wave lorenz голден Coil GOLD врътка deus пират Simplex Minelab prodavam tesoro
 

 garet at pro

Go down 
+15
Трибал-М
pirat1944
laki
sdsds
OMD Detectors
Petronii
kelesis_ss
KASPAR-AN-BVLGA
borislav123
pako
pechkata
бобо
Mladencho
lizimaxy
vit73
19 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
vit73
Новобранец
Новобранец




garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Сеп 08, 2011 4:16 pm

здравеите колеги закупих си от м.детекторс този модел металдетектор използвам го само за пясака засега и сам много доволен сменил сам много апарати толкова спокоина машина на минерализиран пясак не сам имал пробвам да го пусна в солената вода но оште не успявам ако ниякои може да ми даде савет молия да помогне от бургас сам предварително благодария смятам че апарата е доста добар приятно сам изненадан
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Фев 06, 2014 2:13 pm

Здрасти колега,и аз от скоро си го купих ,но искам да те питам нещо,на ръчен грунд,дълбочината как е ,или няма значение на автомат и на ръчен,е все едно,или ако има значение да ми обесниш,ако е възможно,,
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Фев 06, 2014 8:54 pm

Във солената вода няма да работи,само в сладка вода може да се търси с него....
А за това,че е спокоен,спокоен е и до някаква степен върши работа,зависи какви са ти изискванията. Но за мен този апарат,не е добър на тежки почви,зарови една монета по-дълбочко и ще видиш какъв ще е резултата.

betoven 500 likes this post

Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Фев 06, 2014 9:48 pm

Mladencho написа:
Във солената вода няма да работи,само в сладка вода може да се търси с него....
А за това,че е спокоен,спокоен е и до някаква степен върши работа,зависи какви са ти изискванията. Но за мен този апарат,не е добър на тежки почви,зарови една монета по-дълбочко и ще видиш какъв ще е резултата.
Хм,аз Ат про и Голдмакс пауар не съм хващал Младене,но редовно правя съпоставка между АТ  Голд и Гмакс,и съвсем отговорно заявявам,че досега АТ-то се представя "с една идея" по добре-съвсем честно!А  си мислех,че ат голд и ат про не се различават толкоз ,че да е толкова зле туй ПРО,но може и така да е ....Но общо взето машините са много изравнени в способностите си-без значение от марката!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyПет Фев 07, 2014 1:06 am

Не съм работил с АТ голд,но си мисля,че ще е много по-добър от прото. А,Г-макса,за него нищо немога да кажа,макар и да има същите контроли като голд макса,но не съм работил с него и немога да изкажа мнение. Голд макса е по-популярен и предпочитан апарат от Г-макса,даже някъде бях чел,че беше най-копуван/продаван апарат за 2009 или 2010 не помня точно,много хора работят с голд макс и са доволни. Ако трябва да съдим по това,то значи,че голдмакса е по-добрият апарат.
За тежки почви може би не е най-добрият избор,ама се справя. И все пак неможе с един апарат да се работи навсякъде. Трябва си два три апарата за различните терени.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyПет Фев 07, 2014 12:02 pm

Mladencho написа:
И все пак не може с един апарат да се работи навсякъде. Трябва си два три апарата за различните терени.

Поздрави.
XP Deus ...
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyСъб Фев 08, 2014 10:14 pm

Здравейте колеги,аз от морето съм наделеч,и не вярвам да вляза в морето,,при нас почвата не е орудена,и не знам как е ,май е нормална почва,и не ми остана да я пробам,таман я купих и заваля сняг,та за това питам как е,,,досега съм само бг,гаражни,,обаче те все дефекти,,и до гуша ми дойдоха,,та жената като ме видя как се мъча,,че взе че отпусна малко ,,кесията,,и казо този е последния апарат,,и аз като малко момче,,та се зарадвах,,е новото си е ново,,но като параметри не знам как е и за това питам хора които са имали този модел апарат ,,как е дали,,стваа,,е благодарности,,на всеки който каже как е този апарат,,няма значение от отзива,,, сам 
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyСъб Фев 08, 2014 10:30 pm

Здравейте колеги,преди малко правих едни въздушни тестове в стаята,ей така от любопиство да се каже да видя как е апарата,,и устонових че на стандартния режим на монети ,ми дава най добри резултати,,като дълбочина,,но не знам в земята как щее,та искам да попитам колеги които са имали или имат този модел,кой е най добрия режим,,предварително благодаря,,
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyНед Окт 19, 2014 9:04 pm

Младене здрасти,стана един фал с моя апарат гарет ат про,нещо му стана не му работи говорите,на слушалки работи кажи не що по въпроса или да минем на лични
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyНед Окт 19, 2014 9:09 pm

Младене малко помощ за един апарат
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyПон Окт 20, 2014 10:12 pm

Имаш съобщение.
Върнете се в началото Go down
pako
Новобранец
Новобранец




garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyСря Окт 29, 2014 6:06 pm

Действително ат про то си е перфектната машина поне за плажа и морето,казвам го от личен опит тъй като нямам възможност да ходя по гори и поля с него ,търкам само на плажа и в морето, море в пъти по солено от черно море и нямам никакъв проблем с това а който твърди че не ставал за солена вода го съветвам да пробва преди да твърди подобни неща! А и никаде в оригиналните инатрукции не се споменава нищо за солена вода а само за дълбочина до 3м
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Окт 30, 2014 9:51 am

Здрасти Пако,аз не съм го потапял във вода и нямам намерение,и далеко съм от вода,но апарата си долу горе за тез парички си приличен апарат,за мен лично е добър,та за хоби даже е идеален,аз като излезем със семейството на пикник винаги го носа с мен ,и като дойде,,градуса,ми излизам да се разходя и хем малко да изтрезнея,и така при мен,повече за хоби,но взе че нещо му стана на звука,на слушалките идва,но на говорителчето няма звук,а апарата е нов,че се обадих в магазина от който го закупих от София е апарата,и те какво ми казаха,да го пратя на тях,а те в Германия,че тука нямало сервиз за тях,,бах маамаму,а после чакай апарат,аз веднъж тука с един апарат изгорях,пратих апарата,не за ремонт,а за една екстра,за звукова дискриминация,че какво стана,ами нито апарат нито пари,нито едно извиненине,ей така нов апарат отиде на вятъра,5 стотака му бях броил за апарата,може и някои хора да се сетят за кой говоря,че сега как да го пратя,и то в германия,че после гаранция няма,а сега плащай,,,--с германски пари,,--и то като ги нямаш ,а после чакай да ти пратят апарата,обадих им се на тез смешници поне говорителя да ми пратят,ха 30 лв,ми казаха направо не знам какво да кажа,а в магазините струва 2,50лв,купих 2,,абе какво да кажа тука е направо анархия,така е било и така ще продължава
Върнете се в началото Go down
pako
Новобранец
Новобранец




garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Окт 30, 2014 11:17 am

Хм интересно ,а аз съм се навил гарет ат х да си вземам и то от бг че имам път сега на там .гаранцията каква ли ще бъде ако за един говорител чак в германия те пращат представям си за антена или проблем със схемата може до америка да ходим
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Окт 30, 2014 1:16 pm

Kолега здравей. Преди и на мен ми се беше получил такъв проблем на ф5. Оказа се че е от жака на слушалките. Пусни апарата и сложи жака . Махни го и виж дали няма да се оправи. Моя се оправи след 5-6 такива опита.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyВто Ное 04, 2014 8:54 pm

Здравейте колеги,отворих апарата и що да вида баах маамаму,пистите са тънки като човешки косъм,фабрична е платката,няма да се увиват кабели насам натам,и се консултирах с хора които ,,чуват,,петела,и накрая реших да не барам нищо,оставям го тъй,ще карам на слушалки,то трябва специални поялници за запойките,а тека кой ги има,станции за топъл въздух,и ,не е за наште гаражни майстори,колега има електроника която следи сигнала,кото се включат слушалките ,спира сигнала към външния говорител,и обратно,но сега си спомних че последно,,бачках,,на слушалки,и проблема дойде о т тогава,след седмица го пускам и няма звук,обаче и апарата не тръгва,а сега си викам стана тя сега една,,значи тез апарати като няма работещ говорител,апарта не се включва от пред от копчето,вадя батериите и апарата се включва автоматично,аз без да го включвам,а си тръгва направо но звук няма,и реших да сложа слушалките и какво стана,ами апарата си работи нормално,включвам го, изключвам го,работи си,но махам слушалките,и не ще да тръгва,не знам какво да кажа,то те за това тука няма сервиз тука в България,и има и друго нещо,говорителя излезе менте,маде ин тайван,,смешна история,само името е Гарет,истинско вътре е,,пълна скръб,,няма нищо свястно,и сега съм пишман ,а му броих бая пари за тоя китайче,,да казвам истината вътре е пълно само с ,,китайчета,,частите демек,и за това не искат тука сервиз,за да не разберат хората какво има вътре,е аз видях какво има вътре и казвам съвсем смело,китайски боклук,и сега ще пиша на Гарет,що за ментета пробутват тука,и да видя те какво ще кажат,а апарата съм го купил от София,от Ай шоп,,и те едни смешници,,, afro
,
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyСря Ное 05, 2014 3:45 pm

Станалото,станало колега. И да си хабиш нервите файда няма-помисли,прецени,търси вариант и действай за отстраняване на проблема. Нищо лично против някой търговец,но нещо що е марка се купува от ОФИЦИАЛНИЯТ дистрибутор за страната,така нямаш ядове и често по този начин "скъпото" излиза евтино.
Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyСря Ное 05, 2014 6:20 pm

Здравейте.Един от детекторите ми е също АТ Про.Преди 15 сетина дни ми се сгъби машинката по моя вина.След няколко позвънявания тук-там стигнах до фирма НОЦИ.Беше нужно само едно обяснение за проблема и човекът с когото разговарях /беше необичайно любезен/реши проблема за минути.Беше ми изпратена съответната част,на другия си я получих и машинката си заработи като нова.БЛАГОДАРЯ на служителя от фирма НОЦИ.Това беше съвет за евентуално решение на твоя проблем.Успех ти желая.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyСря Ное 05, 2014 8:15 pm

Здрасти колега,знам магазина на НОЦИ във Варна е и знам къде се намира,на 2 рия етаж е магазина в бивша школа,нали така ,ходил съм там 2 пъти и преди време купихме от там един фишер1270,,за едни ,,смешни пари,,1500лв,,но искам да запитам колеги които знаят как са нещата,че да питам ажаба само платката колко ще ми струва,и този магазин какви апарати продава че да знам,абе те за един говорител за апарата ми поискаха 30лв,за менте,а аз купих за 2,50,,,две,не знам обаче не са добри отзивите и хората не знаят от къде да си купят качествени апарати,както сега стана и с мен,сега им сърбам попарата,обръщам се към всички колеги които ако имат дадат някакви координата на фирмата Гарет,че да им пиша и да разбера дали тези от Ай Шоп,,продават истински апарати или ментета,и ако е възможно да се закупи само платката и за какви пари,благодарности на всеки,
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyСря Ное 05, 2014 8:40 pm

С Гарета съм,таман го бях го купил,и с жената празнувахме Свети Валентин,,само че в гората.

betoven 500 likes this post

Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyСря Ное 05, 2014 8:46 pm

http://prikachi.com/images.php?images/370/7706370u.jpg
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyСря Ное 05, 2014 8:50 pm

http://prikachi.com/images.php?images/371/7706371t.jpg http://prikachi.com/images.php?images/363/7706363L.jpg
Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Ное 06, 2014 7:26 pm

Нали така,ама Не така.Както съм написал,след няколко позвънявания към известни дистрибутори на детектори,последния от тях/Софийски/ ме насочи към НОЦИ,до него момент съм нямал вземане/даване с тази фирма.Преди 3-4 години търсих процесор за Ф5 цата,тогава за платка ми цитираха цена от 350 лв.Още по преди бях решил нещо със ХП Голдмакса и търсих платка,от Хидролок ми искаха 470 лв.Така,че китайчета или не/то кое ли не е/,това е положението.Занимавам се с ремонт на GSM и,и трудно може да се различи чие производство е даден елемент от градежа им.Имам усещането,че всичко което е в производство със няколко нули нагоре е покитайчено.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Ное 06, 2014 8:10 pm

lizimaxy написа:
Здравейте колеги,отворих апарата и що да вида баах маамаму,пистите са тънки като човешки косъм,фабрична е платката,няма да се увиват кабели насам натам,и се консултирах с хора които ,,чуват,,петела,и накрая реших да не барам нищо,оставям го тъй,ще карам на слушалки,то трябва специални поялници за запойките,а тека кой ги има,станции за топъл въздух,и ,не е за наште гаражни майстори,колега има електроника която следи сигнала,кото се включат слушалките ,спира сигнала към външния говорител,и обратно,но сега си спомних че последно,,бачках,,на слушалки,и проблема дойде о т тогава,след седмица го пускам и няма звук,обаче и апарата не тръгва,а сега си викам стана тя сега една,,значи тез апарати като няма работещ говорител,апарта не се включва от пред от копчето,вадя батериите и апарата се включва автоматично,аз без да го включвам,а си тръгва направо но звук няма,и реших да сложа слушалките и какво стана,ами апарата си работи нормално,включвам го, изключвам го,работи си,но махам слушалките,и не ще да тръгва,не знам какво да кажа,то те за това тука няма сервиз тука в България,и има и друго нещо,говорителя излезе менте,маде ин тайван,,смешна история,само името е Гарет,истинско вътре е,,пълна скръб,,няма нищо свястно,и сега съм пишман ,а му броих бая пари за  тоя китайче,,да казвам истината вътре е пълно само с ,,китайчета,,частите демек,и за това не искат тука сервиз,за да не разберат хората какво има вътре,е аз видях какво има вътре и казвам съвсем смело,китайски боклук,и сега ще пиша на Гарет,що за ментета пробутват тука,и да видя те какво ще кажат,а апарата съм го купил от София,от Ай шоп,,и те едни смешници,,, afro
,

Колега, в голяма заблуда си, тайванските производители са едни от най-добрите, а микроелектрониката им е на световно ниво. Това, че частите са азиатски само може да те радва, в последните години те са много по-добри от оригиналното производство.
В твоя случай най-вероятно се касае за прецакана букса на слушалките, особено ако си приложил груба сила или си я замърсил и не се прехвърля сигнала към говорителя.

Shocked
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet - garet at pro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro EmptyЧет Ное 06, 2014 9:20 pm

тайванските производители са едни от най-добрите, а микроелектрониката им е на световно ниво.

Laughing Laughing Явно не си чувал за : Raltron , Texas Instruments и др. Силиконовата долина говори ли ти нещо ? Явно си фен на китайските стоки... cheers
Върнете се в началото Go down
 
garet at pro
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Garet ACE 100
» garet euro a4e 350
» Garet ACE150

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: