Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират nokta prodavam Fisher маск врътка nexus deus Coil нишани TEKNETICS Minelab Майнлаб VANQUISH голден грунда Spectrum miladinka lorenz GOLD wave kupuvam tesoro Simplex mask 5000
 

 garet at pro

Go down 
+15
Трибал-М
pirat1944
laki
sdsds
OMD Detectors
Petronii
kelesis_ss
KASPAR-AN-BVLGA
borislav123
pako
pechkata
бобо
Mladencho
lizimaxy
vit73
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyСъб Ное 15, 2014 3:14 pm

comander написа:
Трибале де се изгуби?Да не те нанадиха на някои службичка новата власт.Имах чувството че само някакво по сериозно заболяване би те спряло да пишеш.Или може би с риза без ръкави трудно се пише. Laughing

Малко ми е скучно без Колев...Ако се появи,може би ще изкоментира и нечии перманентно погрешни,неандерталски чувства.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyСъб Ное 15, 2014 4:30 pm

sdsds написа:
https://www.imperio.biz/t1072p360-topic
Бобо, разгледай и се посмей малко. Това е човека с разчетворение на личността ...там се обясняваше ,че са трима в охранителния бизнес Very Happy и пишат от един компютър Very Happy Като гледам снимката на единия охранител (на втора страница от тази тема)...там ,където живее човечеца може да минава за пеливанин ама тука най-много да му отстъпят място в тролея Shocked
Колега /sdsds/не му забелязвай нали тогава бяха на златните сега казва че е далече от морето ,човека се вкарва в някакви филми измисля си нови сценарии и роли забавлява се :soif100:
Колега /sdsds/като решиш да излизаш някои слънчев ден ми се обади вече съм във Варна
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyНед Ное 16, 2014 9:27 pm

Здравейте колеги,живял съм много видял съм какво ли не,но таково нещо нито бях чувал и нито съм виждал,тоя апарат направо ме направи луд,бааах маааму,сега какви магарии ми прави,досего не го правеше,а си мисля че тоя апарат ми се присмива,сега какво става,апарата не е включен,вкарвам буксата за слушалките,апарата пак повтарям че не е включен,и не го включвам,така вадя буксата на слушалките,и що да видя,баааахххх гледам апарата се е включил,а гаранцията му изгоря,отворихме го,но тези смешници какво ми казаха от магазина,не знам вече колко пъти го казвам,те нямали сервиз в България,да го пратя в София,а те после в Германия,и ако германеца види или реши нещо ,и ако признаел гаранцията му,че щял съм да мина,,тънко,,а това тънко е 200--300лв,е колеги как да го пратя,че после и да остана без апарат,и за това го отворихме тука,помислихме че може само говорителя да е гръмнал,но проблема се оказа по сериозен,и се оказа че наистина е менте апарата,от всякъде,като се почне от този магазин,и цената е малка,магазина няма сервиз тука,а ми казаха че имали сервиз тука,те и ромите минаха ,,само че по надлъгване,както се къзва,лъже като дърт циганин,моля да ме извинат за израза,та се чудя какво да правя,а гледам че се продават втора ръка такива апарати,поне разервен ще си имам,за части и повече май го гледам че натам отиват нещата,
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyПон Ное 17, 2014 9:22 pm

lizimaxy написа:
Здравейте колеги,живял съм много видял съм какво ли не,но таково нещо нито бях чувал и нито съм виждал,тоя апарат направо ме направи луд,бааах маааму,сега какви магарии ми прави,досего не го правеше,а си мисля че тоя апарат ми се присмива,сега какво става,апарата не е включен,вкарвам буксата за слушалките,апарата пак повтарям че не е включен,и не го включвам,така вадя буксата на слушалките,и що да видя,баааахххх гледам апарата се е включил,а гаранцията му изгоря,отворихме го,но тези смешници какво ми казаха от магазина,не знам вече колко пъти го казвам,те нямали сервиз в България,да го пратя в София,а те после в Германия,и ако германеца види или реши нещо ,и ако признаел гаранцията му,че щял съм да мина,,тънко,,а това тънко е 200--300лв,е колеги как да го пратя,че после и да остана без апарат,и за това го отворихме тука,помислихме че може само говорителя да е гръмнал,но проблема се оказа по сериозен,и се оказа че наистина е менте апарата,от всякъде,като се почне от този магазин,и цената е малка,магазина няма сервиз тука,а ми казаха че имали сервиз тука,те и ромите минаха ,,само че по надлъгване,както се къзва,лъже като дърт циганин,моля да ме извинат за израза,та се чудя какво да правя,а гледам че се продават втора ръка такива апарати,поне разервен ще си имам,за части и повече май го гледам че натам отиват нещата,
Бат Лизимах, живот ли е да го изживееш, тегло ли е да го опишеш. Shocked Laughing
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyВто Ное 18, 2014 6:40 pm

Здрасти колега,то и аз не знам какво да кажа,то цялата ни система е такава,обаче виж сега какво става,винаги плаща народа,и сега с тази банка,обикновения човек каква вина че са източили банката,сега вземат кредит че де гарантираните влогове да платят,но нии ще връщаме тези пари и то с лихвите,тъй както я гледам нашта държава няма оправия,и не виждам кой как ще оправи,
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyВто Дек 02, 2014 10:26 pm

kelesis_ss написа:
Здравейте.Един от детекторите ми е също АТ Про.Преди 15 сетина дни ми се сгъби машинката по моя вина.След няколко позвънявания тук-там стигнах до фирма НОЦИ.Беше нужно само едно обяснение за проблема и човекът с когото разговарях /беше необичайно любезен/реши проблема за минути.Беше ми изпратена съответната част,на другия си я получих и машинката си заработи като нова.БЛАГОДАРЯ на служителя от фирма НОЦИ.Това беше съвет за евентуално решение на твоя проблем.Успех ти желая.

Колега така са си там Wink , и моя апарат е купен от НОЦИ !
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyВто Дек 02, 2014 10:35 pm

lizimaxy написа:
апарата съм го купил от София,от Ай шоп,,и те едни смешници,,, afro
,

Значи това е онлайн магазин и си го поръчал онлайн такали ?
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyВто Дек 02, 2014 11:03 pm

emoxristov написа:
Колега lizimaxy аз ти предложих помощта си и то напълно безплатно , на много колеги до сега съм помагал и поправял апаратите. Трудно би си намерил платка а и ако я намериш ще е наполовина от цената която си дал за целият апарат. Съжалявам много че се поведе по акъла на форумните професори като Petronii и sdsds скоро ще разбереш че освен да се правят на умни нищо друго не умеят.

Абсолютно правилно !!! Нов съм във форума но вече 3-ма съм разбрал каква стока са , чета всеки коментар бавно и виждам кой иска да помага и кой се прави на интересен , вече в никакъв случай не искам нито да общувам нито да ми пишат следните .... : Podlecii , Petronii и Tribala-M , затова с Емохристов съм 100% съгласен колега Христов.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyВто Дек 02, 2014 11:09 pm

lizimaxy написа:
Здравейте колеги,живял съм много видял съм какво ли не,но таково нещо нито бях чувал и нито съм виждал,тоя апарат направо ме направи луд,бааах маааму,сега какви магарии ми прави,досего не го правеше,а си мисля че тоя апарат ми се присмива,сега какво става,апарата не е включен,вкарвам буксата за слушалките,апарата пак повтарям че не е включен,и не го включвам,така вадя буксата на слушалките,и що да видя,баааахххх гледам апарата се е включил,а гаранцията му изгоря,отворихме го,но тези смешници какво ми казаха от магазина,не знам вече колко пъти го казвам,те нямали сервиз в България,да го пратя в София,а те после в Германия,и ако германеца види или реши нещо ,и ако признаел гаранцията му,че щял съм да мина,,тънко,,а това тънко е 200--300лв,е колеги как да го пратя,че после и да остана без апарат,и за това го отворихме тука,помислихме че може само говорителя да е гръмнал,но проблема се оказа по сериозен,и се оказа че наистина е менте апарата,от всякъде,като се почне от този магазин,и цената е малка,магазина няма сервиз тука,а ми казаха че имали сервиз тука,те и ромите минаха ,,само че по надлъгване,както се къзва,лъже като дърт циганин,моля да ме извинат за израза,та се чудя какво да правя,а гледам че се продават втора ръка такива апарати,поне разервен ще си имам,за части и повече май го гледам че натам отиват нещата,

Колега за тебе незнам , но немисля че си струва толкова нерви по ремонти и т.н. продай я ако можеш и си купи друга свястня ! Мисля ,че напразно си хабиш нервите.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet - garet at pro - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet - garet at pro - Page 4 EmptyСря Дек 03, 2014 5:52 pm

Здравейте колеги,преди време един колега продаваше един апарат Гарет АТ Про,но сега не го виждам
дали някой има информация дали още стои апарата,600 стотака му търсеше човека,втора ръка,нека ми пише на лични или тука няма значение,не е за мен апарата,а на един приятел,и му правя една услуга,а аз карам на слушалки за сега,и не го продавам моя,доволен съм,спокоен е,само дето няма външен говорител,но какво да се прави такъв е живота,едни печелят от тото,други от мото
Върнете се в началото Go down
 
garet at pro
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Garet ACE 100
» garet euro a4e 350
» Garet ACE150

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: