Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани nexus грунда голден GOLD 5000 Майнлаб tesoro TEKNETICS Spectrum маск Simplex VANQUISH miladinka prodavam врътка Coil wave nokta mask Minelab kupuvam пират lorenz Fisher deus
 

 батерия за металотърсач

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
bo4yyy
Новобранец
Новобранец




батерия за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: батерия за металотърсач   батерия за металотърсач EmptyСъб Окт 01, 2011 7:04 pm

здравейте на всички , искам да ви попитам нещо . знам че сте вещи лица по тези теми и искам да ви попитам от къде мога да си взема цилиндрична батерия за металотърсач , защото си имам ама той е ръчно правен от баща ми е
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




батерия за металотърсач Empty
ПисанеЗаглавие: Re: батерия за металотърсач   батерия за металотърсач EmptyСъб Окт 01, 2011 8:42 pm

bo4yyy написа:
здравейте на всички , искам да ви попитам нещо . знам че сте вещи лица по тези теми и искам да ви попитам от къде мога да си взема цилиндрична батерия за металотърсач , защото си имам ама той е ръчно правен от баща ми е
Вече ги няма можеш да вземеш от тези:
http://www.pasatbg.com/product/19329/akumulator-12v-1-4ah-lava.html
Или от тези 10бр. и ги сложиш в кутия...
http://www.pasatbg.com/product/15494/akumulator-1-2v-1500mah-4-5a-lava.html
Върнете се в началото Go down
 
батерия за металотърсач
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Батерия
» батерия за апарат
» Батерия за гп4000

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Екипировка-
Идете на: