Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират deus TEKNETICS Spectrum голден Майнлаб nokta Simplex врътка маск tesoro prodavam lorenz грунда VANQUISH Coil нишани wave nexus mask 5000 miladinka GOLD kupuvam Minelab Fisher
 

 предложение към ръководството на федерацията

Go down 
+9
traqn
Podlecii.avg
pet1r90
VIKING
pechkata
mdetectors.bg
Dominos
adminn
ivangrozni
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 11:04 am

По повод публикациите за ареста на доктора , намереното при обиска и опита да се очерни всеки ,който има детектор . Предлагам официално запитване към омбцмана нормално ли е това и искане на официална негова реакция. Среща с американския посланик и запознаването му с нашите проблеми - който има детектор е подслушван , осмиван ,тормозен и арестуван
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 11:23 am

Да има резон в това предложение, но от друга страна ако за всеки арест се срещаме с САЩ посланник. Незнам просто мисля.
Засега е важен изхода на делото, което се води от Федерацията.
Ако то бъде спечелено от нея със сигурност ще има ответен удар и точно тогава всички трябва да са сплотени и максимално категорични и тогава трябва да се направят поредица от обществени прояви в рамките на закона.
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 11:35 am

Предполагам, федерацията го защитава(води делото) само за това, че има детектор, защото иначе излиза, че го защитава и за 100 000 кеш, и за това че е бил в престъпна група, според мене тези неща трябва да се уточняват, защото ако някои влезне в форума,и не е наясно с нещата, би си помислил точно това Wink
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 12:37 pm

Не колега - не ме разбра. Федерацията няма да го защитава. Федерацията води друго дело срещу министерството на културата.
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 12:39 pm

100000 са нормална сума за една частна клиника а как решихте ,че човека е в някаква бандитска група ,нали точно заради тези писания е предложението ми за протест значи вие четете и им вярвате на всичко написано от тях . Държа да кажа ,че не познавам никого от споменатите в статията има съвпадение на името на този ,когото наричат криминално проявен та този човек някога подал декларация за колекцията си и след това дошли и му я конфискували защото била интересна
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 1:01 pm

аз неразбрах дали в този човек е имало незаконни антики и ако да какви точно
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 1:30 pm

http://news.ibox.bg/news/id_1435062638
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 1:35 pm

според мен това звучи в случаите когато - жена на 70г нападна 3 полицая, дете на 12 нападна 5 полицая, дядо на 75 заплаши със саморазправа 2 униформени
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 1:57 pm

http://prikachi.com/images.php?images/380/3929380v.jpg
Една продубкана европейска монета - бронзов кран който служи за чеп за зеле и една уръфъна котларка за варене на боб...За това ли го съдят - е га ти идиотите тези са луди...?
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 4:37 pm

NE ми хареса много макар че са чудей за кво е темата ма добре че качийте линка тада вида ама не ми харесаа-нема калашници и наркотиците-е самао един кран за чешма от сегашните една пара и нещо де е то сега-обаче му земали компютера и дискета на съборо в гинци-браво товае страшноо преступление-100 години веднага давайте смехурковцииида не й било елекртоната игра на дететото му щото и тва е престъпление Laughing Laughing

ма не разбрах що теемата е към федерациията -това че чете всеки ден.....не го разбрах точно,да помага ли кво АКО могат ще им плияскам с две ръце.и съм с тях.
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 9:07 pm

pechkata написа:
http://prikachi.com/images.php?images/380/3929380v.jpg
Една продубкана европейска монета - бронзов кран който служи за чеп за зеле и една уръфъна котларка за варене на боб...За това ли го съдят - е га ти идиотите тези са луди...?

изобщо не се чуди печка ,
нас като ни задържаха беше същата работа , в колата намериха гилзи от воината тенекии БОКЛУЦИ .
но всичко се описа в протокола , и сега чакаме прокорора да каже своета дума ..... Exclamation
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 9:33 pm

pet1r90 написа:
pechkata написа:
http://prikachi.com/images.php?images/380/3929380v.jpg
Една продубкана европейска монета - бронзов кран който служи за чеп за зеле и една уръфъна котларка за варене на боб...За това ли го съдят - е га ти идиотите тези са луди...?

изобщо не се чуди печка ,
нас като ни задържаха беше същата работа , в колата намериха гилзи от воината тенекии БОКЛУЦИ .
но всичко се описа в протокола , и сега чакаме прокорора да каже своета дума ..... Exclamation
даже на тебе колега не трябва да рти пиша ,щото не те обичам ама хич -пада ти се ,радвай се на мнемнието на прокурора,що не писа вънв форума на фрдерацията да гти помогнат а?използвай поне тва бе човек? иначе не искбам да ми отговаряш.има хорА де се отурваха ма тва е друга тема.пробвай .
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 10:17 pm

pet1r90 написа:
pechkata написа:
http://prikachi.com/images.php?images/380/3929380v.jpg
Една продубкана европейска монета - бронзов кран който служи за чеп за зеле и една уръфъна котларка за варене на боб...За това ли го съдят - е га ти идиотите тези са луди...?

изобщо не се чуди печка ,
нас като ни задържаха беше същата работа , в колата намериха гилзи от воината тенекии БОКЛУЦИ .
но всичко се описа в протокола , и сега чакаме прокорора да каже своета дума ..... Exclamation
че кой е този бе??????? хмъ прокурор !!!!!!!!!!!!! поредната назначена срещу заплащане мижетурка, да раздава правосъдие при това поръчково!!! САМО БОГ МОЖЕ ДА СЪДИ ХОРАТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПИСНА ми от ГОЛЕМЦИ в тази държава affraid
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 10:27 pm

Баш-Иманяра написа:
pet1r90 написа:
pechkata написа:
http://prikachi.com/images.php?images/380/3929380v.jpg
Една продубкана европейска монета - бронзов кран който служи за чеп за зеле и една уръфъна котларка за варене на боб...За това ли го съдят - е га ти идиотите тези са луди...?

изобщо не се чуди печка ,
нас като ни задържаха беше същата работа , в колата намериха гилзи от воината тенекии БОКЛУЦИ .
но всичко се описа в протокола , и сега чакаме прокорора да каже своета дума ..... Exclamation
че кой е този бе??????? хмъ прокурор !!!!!!!!!!!!! поредната назначена срещу заплащане мижетурка, да раздава правосъдие при това поръчково!!! САМО БОГ МОЖЕ ДА СЪДИ ХОРАТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПИСНА ми от ГОЛЕМЦИ в тази държава affraid
ТО НА много и е писнало ма това е ,всъщност е много лесно-отиваш директно при ченгетата и говориш-аз да не би да съмн богоизбран.А/----квотго се намери да отива дирекно в музеите-това е моето мото аз съм си прав -немам закачка с ченгетата-само че неимам време да хода по кърищата-имам си работа в къщи.те дирят дилари те аз немам проблеми никакквби.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 10:49 pm

абе то нали и аз тъй! гледаме си работата щот накрая на месеца от банката ще ме търсят и ще искат обяснение! такаче на това несе надявам....... но това ли е най-важното нещо? това ли е най-голямия проблем на народа? а доколкото това че са погнали ДИЛЪРИТЕ: от ясно по-ясно е че са погнали онези дилъри, които не работят в полза на управляващите !!!!!! полиция
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 10:55 pm

Баш-Иманяра написа:
абе то нали и аз тъй! гледаме си работата щот накрая на месеца от банката ще ме търсят и ще искат обяснение! такаче на това несе надявам....... но това ли е най-важното нещо? това ли е най-голямия проблем на народа? а доколкото това че са погнали ДИЛЪРИТЕ: от ясно по-ясно е че са погнали онези дилъри, които не работят в полза на управляващите !!!!!! полиция
СЕГА..ПОНЕЖЕ СИ МИ симпатичем че говориш кчк ти паднало на езико-винаги съм ти давал плюсове но не мога да се съобразя за всичко колега-федерацията е нещо добро начлко макар че не икскам да имам нищо общо с николо-ми аде да спрем да говорим ,щото реално погледнатои никой нема да си мръдне пруста май а?не защитабвам никогои.ма нема кой???????????????????
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 11:39 pm

струвами се че намеквате , че съм подкупил прокорора Very Happy:D brawo ............
размяхте ме ..... Very Happy няма смисъл да се мъча с такива неща или да взимам адвокат , щото наи много да ми изгори стария Игъл....
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyСъб Окт 15, 2011 11:52 pm

pet1r90 написа:
струвами се че намеквате , че съм подкупил прокорора Very Happy:D brawo ............
размяхте ме ..... Very Happy няма смисъл да се мъча с такива неща или да взимам адвокат , щото наи много да ми изгори стария Игъл....

Всьщност след дребните заяжданияя с теб не искам да си о имама нищо колега-жив и здтав....ми оправай се
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyНед Окт 16, 2011 12:07 am

VIKING написа:
pet1r90 написа:
струвами се че намеквате , че съм подкупил прокорора Very Happy:D brawo ............
размяхте ме ..... Very Happy няма смисъл да се мъча с такива неща или да взимам адвокат , щото наи много да ми изгори стария Игъл....

Всьщност след дребните заяжданияя с теб не искам да си о имама нищо колега-жив и здтав....ми оправай се
аз не съм се засегнал или каквото и да е било от теб , дори се по засмях , защото от доста време никои не се беше хващал с мен , и ти като се застъпа ми стана смешно .....
всеки има просво на избор ..
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyНед Окт 16, 2011 2:43 am

pet1r90 написа:
VIKING написа:
pet1r90 написа:
струвами се че намеквате , че съм подкупил прокорора Very Happy:D brawo ............
размяхте ме ..... Very Happy няма смисъл да се мъча с такива неща или да взимам адвокат , щото наи много да ми изгори стария Игъл....

Всьщност след дребните заяжданияя с теб не искам да си о имама нищо колега-жив и здтав....ми оправай се
аз не съм се засегнал или каквото и да е било от теб , дори се по засмях , защото от доста време никои не се беше хващал с мен , и ти като се застъпа ми стана смешно .....
всеки има просво на избор ..

стига колеега... от теб не искам нищот -извинявай ако сам те засегнал.
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyНед Окт 16, 2011 6:42 am

VIKING написа:
pet1r90 написа:
VIKING написа:
pet1r90 написа:
струвами се че намеквате , че съм подкупил прокорора Very Happy:D brawo ............
размяхте ме ..... Very Happy няма смисъл да се мъча с такива неща или да взимам адвокат , щото наи много да ми изгори стария Игъл....

Всьщност след дребните заяжданияя с теб не искам да си о имама нищо колега-жив и здтав....ми оправай се
аз не съм се засегнал или каквото и да е било от теб , дори се по засмях , защото от доста време никои не се беше хващал с мен , и ти като се застъпа ми стана смешно .....
всеки има просво на избор ..

стига колеега... от теб не искам нищот -извинявай ако сам те засегнал.
Cool
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyНед Окт 16, 2011 2:03 pm

надушвам леки наченки на стара вражда тук май слушай
Върнете се в началото Go down
traqn
Новобранец
Новобранец
traqn



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyВто Окт 18, 2011 10:43 am

Kойто не е сърбал попарата на полиция,и прокуратура,му е широко около вратлето.Нямате си представа колко нерви се хабят bounce
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyВто Окт 18, 2011 12:32 pm

като знам нашия съд колко е бърз , представям си кога ще се видим с прокурора , можеби другата есен ....

интересно ми е на колко ще оценят гилзите , изобщо всичките боклуци ....
четох някъде в нета коментар на колега боклуците му са оцени ли на 1050 лева affraid
нашите ще са можеби 2050лв
Върнете се в началото Go down
paco
Легионер
Легионер




предложение към ръководството на федерацията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   предложение към ръководството на федерацията EmptyВто Окт 18, 2011 1:10 pm

Едно предложение ,шефовете на федерацията да поискат спирането на филма Столичани в повече че подтиква към иманярство.
Върнете се в началото Go down
 
предложение към ръководството на федерацията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» към ръководството на метал детектинг
» Пинпойнтер Quest X-Pointer-PRO - до 60м. под водата
» Предложение !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: