Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 12
Продавам Mikron NRG 150
Чет Окт 26, 2017 5:33 pm by SorelAK
Уреда е в отлично състояние има и книжка с инструкция за работа с него, която е и гаранционна карта …

Comments: 2
Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Comments: 0
Keywords
wave Coil nexus грунда врътка BLACK tesoro 5000 prodavam miladinka пират lorenz продавам изглежда металотърсач mask pirate Майнлаб GOLD сонда golden DEVIL голден sorex kupuvam маск
Share | 

предложение към ръководството на федерацията

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   Вто Окт 18, 2011 2:18 pm

филма е много як,от последната серия ме изкефи репликата на шефа на музея-,,МУЗЕЯ НЕ ДАВА НИЩО!!!,,
Върнете се в началото Go down
mateus
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   Вто Окт 18, 2011 4:48 pm

pet1r90 написа:
като знам нашия съд колко е бърз , представям си кога ще се видим с прокурора , можеби другата есен ....

интересно ми е на колко ще оценят гилзите , изобщо всичките боклуци ....
четох някъде в нета коментар на колега боклуците му са оцени ли на 1050 лева affraid
нашите ще са можеби 2050лв
Ако се проточи до догодина че и по нататък само може да се радваш колега,предстоят избори а гледам че и федерацията ги е понастъпала в съда така че нищо не се знае ,току виж че излезеш невинен.Между другото преди време дочух че колега търсач сърбал попарата заради оловни топчета от тези с опашките -казали му че били жетони и са антични-а човека ги използвал за материал да си отлива тежести за въдици така че и твоите гилзи може да се окажат от 1 век.Тараш имаше ли или е тайна?
Avrelian
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   Вто Окт 18, 2011 8:58 pm

А за тия, в които не е имало тараж, да не се притесняват. В най скоро време ще имат. Exclamation
Podlecii.avg
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   Вто Окт 18, 2011 9:02 pm

абе щеги посрещна подобаващо Cool Cool Cool биричка, ракийка, кафенце , некой и друг пирон клинец и подкова!!! абе с празни ръце нема даси тръгнат споко lol!
Avrelian
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   Вто Окт 18, 2011 9:10 pm

Баш-Иманяра написа:
абе щеги посрещна подобаващо Cool Cool Cool биричка, ракийка, кафенце , некой и друг пирон клинец и подкова!!! абе с празни ръце нема даси тръгнат споко lol!
От личен опит знам, че няма да можеш да ги направиш, всичките тези неща с вързани ръце, ако си ме разбрал.
pet1r90
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   Вто Окт 18, 2011 9:52 pm

Не за сега няма тараш , но никога не е късно .... ,,,
в мен нямаше дори и гилза , но в другите кавали имаше ,
от там доиде белята ..
Ехее то и за тези топчета ли ще се хванат , има едно място на ден ако си ги събираш 2 - 3 кила ще направиш , луди хора са тези археолози , чесно казано искам още тази седмица да преключи всичко . сега само се ядосвам за игъла ...... No беше много запазен за годинките си .
гепаха ми и лопатата Laughing в протокола пише Желязна лопата с дървена дръжка Laughing Laughing
доста си постоях ме в управлението , но поне не бяхме задържани lol!
VIKING
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   Вто Окт 18, 2011 10:56 pm

пранги нямаше лиа? Very Happy ЧАКАЙ милосттиа боклуси само това чакат поредна жертива си колегатА
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   Вто Окт 18, 2011 11:12 pm

pet1r90 написа:
от там доиде белята ..
Ехее то и за тези топчета ли ще се хванат , има едно място на ден ако си ги събираш 2 - 3 кила ще направиш , луди хора са тези археолози , чесно казано искам още тази седмица да преключи всичко . сега само се ядосвам за игъла ...... No беше много запазен за годинките си .
гепаха ми и лопатата Laughing в протокола пише Желязна лопата с дървена дръжка Laughing Laughing

Неразбрах как са те хванали?

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
VIKING
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: предложение към ръководството на федерацията   Сря Окт 19, 2011 1:08 am

www.mdetectors.com написа:
pet1r90 написа:
от там доиде белята ..

Неразбрах как са те хванали?
МИ той го писа колегата на румъската граница.

предложение към ръководството на федерацията
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» предложение към ръководството на федерацията
» За закона, Федерацията, форума и търсачите...
» Задържани членове на федерацията.
» Продавам монетар-тесоро бандидо-полеви тест клипче
» ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011