Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
XP НОВИ ПО-НИСКИ ЦЕНИ

УНИКАЛНИ ЦЕНИ НА ...

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 12
Продавам Mikron NRG 150
Чет Окт 26, 2017 5:33 pm by SorelAK
Уреда е в отлично състояние има и книжка с инструкция за работа с него, която е и гаранционна карта …

Comments: 2
Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Comments: 0
Keywords
сонда грунда пират wave 5000 miladinka голден Coil GOLD BLACK prodavam golden изглежда pirate Майнлаб продавам kupuvam mask lorenz металотърсач врътка маск nexus sorex tesoro DEVIL
Share | 

Пометоха с булдозер могилата при Седларе

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Пометоха с булдозер могилата при Седларе   Вто Ное 15, 2011 3:34 pm

Праисторическата селищна могила край момчилградското село Седларе е била подравнена с булдозер в края на миналата седмица, алармират от Регионалния исторически музей в Кърджали. Археологът Милен Камарев съобщи, че посегателството е открито от археолога Жарин Величков от Националния институт за недвижимото културно наследство при обход на трасето на бъдещия газопровод от Комотини към Стара Загора.

http://vestniknovjivot.blogspot.com/2011/11/blog-post_9003.html
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Пометоха с булдозер могилата при Седларе   Вто Ное 15, 2011 5:25 pm

На мен ми се струва че нарочно е бутната могилата заради газопровода - пък сега търсят мищурия да му препишат деянието...Кучетата си лаят и кервана си върви...
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Пометоха с булдозер могилата при Седларе   Вто Ное 15, 2011 10:09 pm

pechkata написа:
На мен ми се струва че нарочно е бутната могилата заради газопровода - пък сега търсят мищурия да му препишат деянието...Кучетата си лаят и кервана си върви...

Нормално да е така , тази каша сами си я забъркаха управляващите с този закон за културно наследство .
По-лесно е да се бутне нещо такова , отколкото ходене по мъките и разправии с институции , стопиране на инвестиционни проекти . Това събаряне нагледно показва до какво води малоумното и необмислено и не съобразено с интересите на хората законотворене. Сега това са го видяли , а колко унищожени обекти има без да се забележи , и това ще продължава докато не доведат закона в нормален вид . Вместо държавата да обезщетява собственици ,консервира ,поддържа и спонсорира новооткрити обекти , тя прехвърля на собственика своите задължения . От което пък следва ,че който намери нещо е по здравословно да го заличи от лицето на земята ,отколкото да си има главоболия, сега сериозно се замислям ,дали държавата наистина иска да си опазва историческите обекти , по-скоро ми се струва иска да унищожи и да вмени вина на невинни субекти.

протест

bobo
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Пометоха с булдозер могилата при Седларе   Вто Ное 15, 2011 10:26 pm

не съм наясно ,ма прокуратурата трябва да се самосезира и да даде под съд държавата,че не си е изпълнила задълженията. да,ама не-сега ще обвинят някой ,който най-малко може да се защитява.
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Пометоха с булдозер могилата при Седларе   Сря Ное 16, 2011 12:05 pm

Petronii написа:
pechkata написа:

Нормално да е така , тази каша сами си я забъркаха управляващите с този закон за културно наследство .
По-лесно е да се бутне нещо такова , отколкото ходене по мъките и разправии с институции , стопиране на инвестиционни проекти . Това събаряне нагледно показва до какво води малоумното и необмислено и не съобразено с интересите на хората законотворене. Сега това са го видяли , а колко унищожени обекти има без да се забележи , и това ще продължава докато не доведат закона в нормален вид . Вместо държавата да обезщетява собственици ,консервира ,поддържа и спонсорира новооткрити обекти , тя прехвърля на собственика своите задължения . От което пък следва ,че който намери нещо е по здравословно да го заличи от лицето на земята ,отколкото да си има главоболия, сега сериозно се замислям ,дали държавата наистина иска да си опазва историческите обекти , по-скоро ми се струва иска да унищожи и да вмени вина на невинни субекти.

протест

-Е,най после откри Америка-Че то от 22 години д-ва няма и тенденцията тая същата да я няма продължава-Има само паплач дето се бори за д-вни постове с цел самообогатяване -Кво друго да очакваш........................ lol!
Kiril62
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Пометоха с булдозер могилата при Седларе   Сря Ное 23, 2011 1:56 pm

Podlecii.avg
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Пометоха с булдозер могилата при Седларе   Сря Ное 23, 2011 2:42 pm

мамкайм дейба всички грабат!!! а после търсачете били виновни!!!
hamido
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Пометоха с булдозер могилата при Седларе   Сря Ное 23, 2011 7:04 pm

Баш-Иманяра написа:
мамкайм дейба всички грабат!!! а после търсачете били виновни!!!
Каде е била държавата от 20-30г. Значи както се казва'' на БЪлгарина все някой му е Виновен'' според мен ''крадеца вика дръжте крадеца'' sunny scratch

В този живот всички неприятности идват от малкото четене!

Пометоха с булдозер могилата при Седларе
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1