Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro kupuvam нишани GOLD TEKNETICS врътка lorenz miladinka Minelab Fisher mask prodavam Coil Simplex грунда пират deus nexus маск Spectrum wave Майнлаб nokta голден 5000 VANQUISH
 

 Whites Spectra V3

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
pentax
Новобранец
Новобранец




whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyСря Ное 16, 2011 11:20 am

Здрасти колеги.Имам си spectra v3.Доволен съм от нея , но има финни настройки които все още немога да дооправя.Ако някой има представа как се настройва Spectra нека пише.И още едно питане.Искам да си купя по-голяма антена,но нямам представа каква и дали ще повлияе на работата на машината и в какъв аспект,защото питах в завода на Whites и от там ми отвърнаха ,че незнаят как работят SEF антените с тяхните машини,а иначе бяха достатъчно любезни да ми ъпдейтват машината с новия софтуер.Ако някой го интересува ъпдеита излиза около 100 паунда.
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyСря Ное 16, 2011 11:27 am

pentax написа:
Здрасти колеги.Имам си spectra v3.Доволен съм от нея , но има финни настройки които все още немога да дооправя.Ако някой има представа как се настройва Spectra нека пише.И още едно питане.Искам да си купя по-голяма антена,но нямам представа каква и дали ще повлияе на работата на машината и в какъв аспект,защото питах в завода на Whites и от там ми отвърнаха ,че незнаят как работят SEF антените с тяхните машини,а иначе бяха достатъчно любезни да ми ъпдейтват машината с новия софтуер.Ако някой го интересува ъпдеита излиза около 100 паунда.


Колега вземи си антена 8Х14 тяхна оригинална,ще вдигнеш дълбочината със около 3-5 см за монета до 8-10см за по голям обект. SEF, антените дават грешки и машината не е спокойна. Чух че от NEL TORNADO, са пуснали антени за различните видове детектори,но дали имат за Спектра и ако имат,как работи си нямам на идея. Но ако са пуснали,лично аз бих си купил антена.
За новия софтуер ме интересува. Има ли подобрение със него и Как и къде могат да ми я ъдпейдат?


:mdr97: :yes: долар :yes: :mdr97:
Върнете се в началото Go down
pentax
Новобранец
Новобранец




whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyСря Ное 16, 2011 11:36 am

Ами аз бях с модел V3 , а сега я направиха V3i с последните подобрения...Изпращаш я в Англия за жалост и след 10 дни си я взимаш....Струва 111 паунда точно,това е с транспорта.Машината малко се промени да си призная и то към добро.По-точно определя типа на метала,по-точно определя и дълбочината .Аз лично смятам че си струваше 250 лева.А колкот до тяхната антена ,влияе ли негативно на дискриминацията
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyСря Ное 16, 2011 12:19 pm

pentax написа:
Ами аз бях с модел V3 , а сега я направиха V3i с последните подобрения...Изпращаш я в Англия за жалост и след 10 дни си я взимаш....Струва 111 паунда точно,това е с транспорта.Машината малко се промени да си призная и то към добро.По-точно определя типа на метала,по-точно определя и дълбочината .Аз лично смятам че си струваше 250 лева.А колкот до тяхната антена ,влияе ли негативно на дискриминацията

Не колега, дискриминацията си е супер.

Аз да ти кажа съм супер доволен от дискриминация и дълбочина.

Но бих пробвал новия софтуер.

Как е във дълбочина и бързина колега,има ли съществени разлики?



:mdr97: :yes: долар :yes: :mdr97:
Върнете се в началото Go down
pentax
Новобранец
Новобранец




whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyСря Ное 16, 2011 12:37 pm

малко по бърза е..но незнам дали не се дължи на поднастройките които ми препоръчаха да направя...Оказа се ,че много трудно се сверява самата машина.Пример....Излизам на нивата ,пускам заводска програма и какво да ти кажа пълен провал...естесвено не бях наясно кво пипам и напълно се оплесках...После взех че изчетох всичко възможно и малко се пооправих...Пратих я в Whites Electronics заедно с дузина въпроси и кво се получи....От настройки дълбочината се вдигна с 10 сантиметра ,стана малко по пъргава..сиреч по-бърза и много по-точна в преценката на металите (визирам графичното изображение)Ей заради това немога да ти кажа дали се дължи на новия софтуер или на настройките...Защото чета тука колко била калпава и т.н....истината за тая машина е ,че 90 % от колегите няма да могат да я настроят като хората за да разберат какво точно представлява...Хубаво прегледай менютата за бързодействие и авто настройките като даречем S.A.T ... На какви стойности са имат значение ....новото меню ,което показва типа на почвата е доста полезно при настройката ако ти трябват цифри ето ти: денар на 31 см. при филтър 10hz...честота 7.5 khz.А машината го отчете на 33...което мисля че е добре...
Върнете се в началото Go down
pentax
Новобранец
Новобранец




whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyСря Ное 16, 2011 12:39 pm

Ето ти адреса на фирмата :White's Electronics (UK) Ltd
35J Harbour Road, Inverness, Inverness-shire IV1 1UA,може да им пратиш мейл...повярвай ми отговарят на всички въпроси и много бързо...
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyСря Ное 16, 2011 7:22 pm

pentax написа:
Ето ти адреса на фирмата :White's Electronics (UK) Ltd
35J Harbour Road, Inverness, Inverness-shire IV1 1UA,може да им пратиш мейл...повярвай ми отговарят на всички въпроси и много бързо...

Благодаря много колега,а можеш ли да ми изпратиш и мейла им? Със коя куриерска служба им изпрати апарата, парите как им ги плати,със машината ли ги изпрати?

Виждам че търсиш упътване за Спектрата на Български.

Ще говоря със един колега който си преведе упътването и ако е свободен ще го накарам да го принтира и да ти го прати или ще го взема и принтирам аз,само да си е тука в България. Казвам свободен,защото е тиражия и повечето време е на път.

ВИЖ ТУК СЪМ ОСТАВИЛ ЛИНК НА ОФИЦИАЛНИЯТ ФОРУМ НА ФИРМАТА,МОЖЕШ ДА НАУЧИШ МНОГО НЕЩА ЗА МАШИНАТА ОТ НЕГО.
http://forums.whiteselectronics.com/forum.php


:mdr97: :yes: долар :yes: :mdr97:
Върнете се в началото Go down
pentax
Новобранец
Новобранец




whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyПет Ное 25, 2011 4:07 pm

Трябваше да изчакам 7 дни за да мога да пиша...ето ти всичко нужно:
...................................................................................
White's Electronics (UK) Ltd
35J Harbour Road
Inverness
Tel: (01463) 223456
Fax: (01463) 224048
Email: margaret@whites.co.uk
...................................................................................
Пиши им , отговарят до час два
Върнете се в началото Go down
pentax
Новобранец
Новобранец




whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyВто Ное 29, 2011 12:56 pm

За антената която ми казваш 8/14 ...От уайтс казват ,че не работи с моделите V3 и V3i....Търся инфо за Nel но по форумите никой не знае NEL да правят антени за тия модели...
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyЧет Дек 01, 2011 10:41 am

Извинявай исках да кажа за Super 12 Search.

И аз се ровя из форумите за антени НЕЛ, но никаде нямаше информация че правят и за Уайтс. Виждам че са взели да правят за Майлаб,Фишер.
Сигурно ще направят и за другите детектори,само трябва да следиш.
Аз ако попадна на нещо ще ти пиша,и ще ти пратя линк.
Благодаря за адреса на Уайтс в Англия.
Сега ще им пиша.



:mdr97: :yes: долар :yes: :mdr97:
Върнете се в началото Go down
incubus
Новобранец
Новобранец
incubus



whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyСря Дек 14, 2011 8:06 am

pentax написа:
малко по бърза е..но незнам дали не се дължи на поднастройките които ми препоръчаха да направя...Оказа се ,че много трудно се сверява самата машина.Пример....Излизам на нивата ,пускам заводска програма и какво да ти кажа пълен провал...естесвено не бях наясно кво пипам и напълно се оплесках...После взех че изчетох всичко възможно и малко се пооправих...Пратих я в Whites Electronics заедно с дузина въпроси и кво се получи....От настройки дълбочината се вдигна с 10 сантиметра ,стана малко по пъргава..сиреч по-бърза и много по-точна в преценката на металите (визирам графичното изображение)Ей заради това немога да ти кажа дали се дължи на новия софтуер или на настройките...Защото чета тука колко била калпава и т.н....истината за тая машина е ,че 90 % от колегите няма да могат да я настроят като хората за да разберат какво точно представлява...Хубаво прегледай менютата за бързодействие и авто настройките като даречем S.A.T ... На какви стойности са имат значение ....новото меню ,което показва типа на почвата е доста полезно при настройката ако ти трябват цифри ето ти: денар на 31 см. при филтър 10hz...честота 7.5 khz.А машината го отчете на 33...което мисля че е добре...

Колега, би ли споделил какви настройки ти препоръчаха?
Някой друг, ако си е направил програма и е доволен от нея също може да каже...

... Или НЕ казвай, че да не ти извадим сигналите после!!!
Върнете се в началото Go down
peshev
Новобранец
Новобранец




whites - Whites Spectra V3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Whites Spectra V3   whites - Whites Spectra V3 EmptyВто Мар 27, 2012 8:46 pm

Колети някой пробвал ли е Spectra v3 как работи с 12" HOT SHOT ?
Върнете се в началото Go down
 
Whites Spectra V3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Приставка/кантар/ за Whites Spectra v3i
» Продавам Whites Spectra V3
» Продавам металотърсач Whites Spectra V3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: