Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam lorenz deus Fisher kupuvam голден Майнлаб nexus wave пират VANQUISH Simplex маск Coil GOLD Minelab nokta врътка mask грунда tesoro miladinka Spectrum TEKNETICS нишани 5000
 

 Сервиз за DD антена-къде

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
joro i
Легионер
Легионер
joro i



 - Сервиз за DD антена-къде Empty
ПисанеЗаглавие: Сервиз за DD антена-къде    - Сервиз за DD антена-къде EmptyСря Ное 30, 2011 9:22 am

Орегиналната 11 инчова дубал де антена на MINELAB - SD 2200v2. Проблема е в основата на кабела към антената,а може да е и нещо друго,не съм експерт.
Върнете се в началото Go down
joro i
Легионер
Легионер
joro i



 - Сервиз за DD антена-къде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сервиз за DD антена-къде    - Сервиз за DD антена-къде EmptyЧет Дек 08, 2011 8:28 am

Никой не се обади да ми помогне за проблема,а уж има много в час хора от този форум.Затова запретнах ракави,отворих питата и сам си е отремонтирах.Оказа се ,че антените не са никак сложни.То в тях няма почти нищо и се чудя какво ги прави толкова скъпи.За информация Аз за първи път отварям антена. cheers
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Сервиз за DD антена-къде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сервиз за DD антена-къде    - Сервиз за DD антена-къде EmptyЧет Дек 08, 2011 10:50 am

joro i написа:
Никой не се обади да ми помогне за проблема,а уж има много в час хора от този форум.Затова запретнах ракави,отворих питата и сам си е отремонтирах.Оказа се ,че антените не са никак сложни.То в тях няма почти нищо и се чудя какво ги прави толкова скъпи.За информация Аз за първи път отварям антена. cheers
Нарочно не взех отношение по въпроса защото точно на този модел не съм в час - оставих темата да я развие някой по компетентен ама се оказа че такъв няма и да има си трае...Щях да ти предложа сам да я отвориш и да видиш че не е чак толкова трудно но ти сам си поел риска и не си сбъркал - браво...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Сервиз за DD антена-къде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сервиз за DD антена-къде    - Сервиз за DD антена-къде EmptyЧет Дек 08, 2011 1:22 pm

Отваряй и пускай снимка, че ми е интересно.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




 - Сервиз за DD антена-къде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сервиз за DD антена-къде    - Сервиз за DD антена-къде EmptyПет Дек 09, 2011 10:52 pm

joro i написа:
Никой не се обади да ми помогне за проблема,а уж има много в час хора от този форум.Затова запретнах ракави,отворих питата и сам си е отремонтирах.Оказа се ,че антените не са никак сложни.То в тях няма почти нищо и се чудя какво ги прави толкова скъпи.За информация Аз за първи път отварям антена. cheers
Айде бе, жоре ,що не качиш снимките,или патента ша пазиш,а Laughing Еиий,фана гората и никъв те нема. Cool Laughing
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD



 - Сервиз за DD антена-къде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сервиз за DD антена-къде    - Сервиз за DD антена-къде EmptyСъб Дек 10, 2011 12:34 am

adminn написа:
Отваряй и пускай снимка, че ми е интересно.


Shte otvora orginalnata antena na explorer|| ostanala mi e ot predi che go prodadoh s 32sm. Inache e raboteshta. No shte ia sreja za ideiata i shte snimam. To ot sega si znam kakvo e no shte kacha snimkite za kolegite koito im predizvikva interes.
Върнете се в началото Go down
 
Сервиз за DD антена-къде
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  извънгаранционен сервиз фишер f75ltd
» Търся Whites DFX или XLT
» Къде и как ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: