Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask 5000 голден prodavam врътка маск lorenz грунда Minelab kupuvam nexus VANQUISH Spectrum нишани miladinka nokta Simplex Coil Майнлаб tesoro Fisher deus TEKNETICS GOLD пират wave
 

 C Прозба?ПРизм 3

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



C Прозба?ПРизм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: C Прозба?ПРизм 3   C Прозба?ПРизм 3 EmptyВто Яну 03, 2012 1:35 pm

Може ли някои да подскаже ,ако има дд антена на призм 3 какви са и данните съпротивление или индуктивност,размер.Или по-точно ако е правил от какво сечение се навиват намотките.
Върнете се в началото Go down
petrov71
Преторий
Преторий




C Прозба?ПРизм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: C Прозба?ПРизм 3   C Прозба?ПРизм 3 EmptyНед Яну 08, 2012 8:18 pm

Имам оригиналната антена някой беше се мъчил да сменя кабела и се усрал и приятеля ми си взема нова а тази е в мен неми трябва ако ти върши работа ще ти я подаря.
Върнете се в началото Go down
georgi_at
Легионер
Легионер
georgi_at



C Прозба?ПРизм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: C Прозба?ПРизм 3   C Прозба?ПРизм 3 EmptyПон Яну 09, 2012 4:14 pm

благодаря ти но исках да се пробвам да напрявя dd антена.
Върнете се в началото Go down
boboco
Новобранец
Новобранец




C Прозба?ПРизм 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: C Прозба?ПРизм 3   C Прозба?ПРизм 3 EmptyЧет Яну 12, 2012 2:06 pm

Интересувам се от антената за Призм 3 ,ако не ти върши работа ,може да се разберем нещо за цената.

tecata62@abv.bg
Върнете се в началото Go down
 
C Прозба?ПРизм 3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ПРИЗМ 4
» Продавам ПРИЗМ 4
» ВАПРОС ЗА ПРИЗМ 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: