Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
sorex miladinka nexus грунда торнадо GOLD prodavam golden маск MAXX сонда врътка pirate това металотърсач Майнлаб mask coinmaster Ултимейт пират POWER истина kupuvam wave продавам голден
Share | 

електрон

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: електрон   Чет Фев 16, 2012 11:34 pm

http://www.imperio.biz/t5532-topic#66703

Няма как да кажат това.
В Лидия са добивала направо електронна сплав. Злато

Защо само админи могат да пишат "там"?
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Пет Фев 17, 2012 11:08 am

sitalk написа:

Няма как да кажат това.

Сигурно трябва да си член нещо , като във форума на федерацията .

geek П.П. Ако не ме лъже паметта,ти беше отявлен привърженик само членове да си пишете във вашия форум , дали още поддържаш същото мнение. И сега ми е смешен този детски плач.
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Фев 25, 2012 12:26 am

как се става член на федерацията? тази година каде ще има сабор,иска ми се да присъствам,като за първи път Smile
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Нед Май 27, 2012 6:17 pm

sitalk написа:

Няма как да кажат това.

Ооо,г-н Петроний!
Сега виждам какво си писал.Какъв плач,нещо бъркаш.Питал съм тук за самата тема,не за целия Форум.
А за форума на Федер.,пак май бъркаш.Там има и нечленове.Хич не ми дрме къде какво има ,ей човеко.
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Юни 02, 2012 2:21 pm

sitalk написа:
sitalk написа:

Няма как да кажат това.

Ооо,г-н Петроний!
Сега виждам какво си писал.Какъв плач,нещо бъркаш.Питал съм тук за самата тема,не за целия Форум.
А за форума на Федер.,пак май бъркаш.Там има и нечленове.Хич не ми дрме къде какво има ,ей човеко.
Не разбираш и това си е , не е ли смешно един от големите поддържници вашият форум на федерацията да е затворен и само членове да пишат , а когато има рестрикции и не може да пише се оплаква , ами смешно си е. Не е лошо човек да е принципен , а не да се върти към интереса . П.П. Обясни откровенно на колегите тук , защо не могат външни хора да пишат там и защо тъй пламенно поддържаш тази позиция.
gullam
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Юни 02, 2012 4:18 pm

Petronii написа:
sitalk написа:
sitalk написа:

Няма как да кажат това.

Ооо,г-н Петроний!
Не разбираш и това си е , не е ли смешно един от големите поддържници вашият форум на федерацията да е затворен и само членове да пишат , а когато има рестрикции и не може да пише се оплаква , ами смешно си е. Не е лошо човек да е принципен , а не да се върти към интереса . П.П. Обясни откровенно на колегите тук , защо не могат външни хора да пишат там и защо тъй пламенно поддържаш тази позиция.
Петрончо пак ли ти скриха десерта , еиий гадни копеленца.
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Юни 02, 2012 4:56 pm

gullam написа:

Теб какво те вълнува , ако искаш да ми осигуриш става , обичам св.пържоли ,кюфтета и кебапчета за мезе на бирата , като няма лошо. Не разбирам защо се обаждаш ,като никой не те пита , мен ме питат и отговарям , ама лошо ви възпитават вас гастербайтерите , нямате никакво културно поведение.
gullam
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Юни 02, 2012 5:08 pm

Petronii написа:
gullam написа:

Теб какво те вълнува , ако искаш да ми осигуриш става , обичам св.пържоли ,кюфтета и кебапчета за мезе на бирата , като няма лошо. Не разбирам защо се обаждаш ,като никой не те пита , мен ме питат и отговарям , ама лошо ви възпитават вас гастербайтерите , нямате никакво културно поведение.
Много те дразни федерация успокой топката доброто ти възпитание ще ти докара някой инфаркт .
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Юни 02, 2012 5:22 pm

gullam написа:
Petronii написа:
gullam написа:

Много те дразни федерация успокой топката доброто ти възпитание ще ти докара някой инфаркт .

Не ме дразни федерацията , дразнят ме безпардонните и с лошо поведение членове окупирали управлението и придаващо сегашното й лице . Определено ти си типичен пример , не търпиш критика , сигурно си безгрешен . Иначе има и свестни членове , които само идеята ги води и ги омайвате та ви търпят , но едва ли ще е за дълго. Ама мен това не ме интересува , правете си събори , забавлявайте се с награди и викторини , мислете си че сте номер едно , ваша воля .
gullam
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Юни 02, 2012 5:30 pm

Petronii написа:
gullam написа:
Petronii написа:
gullam написа:

Не ме дразни федерацията , дразнят ме безпардонните и с лошо поведение членове окупирали управлението и придаващо сегашното й лице . Определено ти си типичен пример , не търпиш критика , сигурно си безгрешен . Иначе има и свестни членове , които само идеята ги води и ги омайвате та ви търпят , но едва ли ще е за дълго. Ама мен това не ме интересува , правете си събори , забавлявайте се с награди и викторини , мислете си че сте номер едно , ваша воля .
Преди да се учреди федерацията имаше някой форумни звезди дето се изживяваха като супер металдетектинг герой е наистина останаха малко в сянка може би ти си точно този главен герой е стой си отстрани и плювай тва ти остава .
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Юни 02, 2012 5:50 pm

gullam написа:

Преди да се учреди федерацията имаше някой форумни звезди дето се изживяваха като супер металдетектинг герой е наистина останаха малко в сянка може би ти си точно този главен герой е стой си отстрани и плювай тва ти остава .

Не се нервирай , ами мисли за благото на федерацията , от както сте я учредили май само вие си знаете за съществуване то й . За това време приеха закона за културното наследство , след това дори го промениха и гласуваха в следващия парламент , а от федерацията само някакви анемични прояви и реакции . Направихте няколко семейни събори-сбирки и биене в гърди за голямо постижение , и къде е то . Вие сте като комунистите , които все трябва да има въображаем външен враг за да оправдават някаква дейност . Все повече си мисля , че тази федерация е направена с цел да унищожи така наречените imaняри и вкара под контрол всички , малко налудничаво , но няма друго обяснение за досегашното й развитие , с това едва ли са запознати самите й членове , то не е и нужно ,защото главата ръководи посоката на тялото . Мислете , това което виждате никога не е това ,което е в действителност.

drunken
gullam
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Юни 02, 2012 6:16 pm

Petronii написа:
gullam написа:

Не се нервирай , ами мисли за благото на федерацията , от както сте я учредили май само вие си знаете за съществуване то й . За това време приеха закона за културното наследство , след това дори го промениха и гласуваха в следващия парламент , а от федерацията само някакви анемични прояви и реакции . Направихте няколко семейни събори-сбирки и биене в гърди за голямо постижение , и къде е то . Вие сте като комунистите , които все трябва да има въображаем външен враг за да оправдават някаква дейност . Все повече си мисля , че тази федерация е направена с цел да унищожи така наречените imaняри и вкара под контрол всички , малко налудничаво , но няма друго обяснение за досегашното й развитие , с това едва ли са запознати самите й членове , то не е и нужно ,защото главата ръководи посоката на тялото . Мислете , това което виждате никога не е това ,което е в действителност.

drunken

Значи ясно искаш да се биеш в гърдите ами направи нещо за металдетектинга и после се бий колкото искаш само , че не плювай тия дето се мъчат да правят събори сбирки и прочие а ти кво си направил ...

Сега не можеш да спиш , защото федерацията ще си има събор и много те е яд ами какво да направим ще те изтърпим писаниците и тази година .
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Съб Юни 02, 2012 6:41 pm

gullam написа:

Значи ясно искаш да се биеш в гърдите ами направи нещо за металдетектинга и после се бий колкото искаш само , че не плювай тия дето се мъчат да правят събори сбирки и прочие а ти кво си направил ...

Сега не можеш да спиш , защото федерацията ще си има събор и много те е яд ами какво да направим ще те изтърпим писаниците и тази година .

Доообре , приятно изкарване на събора тогава и да пишеш после за постиженията , има ли напредък в маталдетектинга.

geek
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Пет Юни 08, 2012 3:48 pm

Laughing -Петроний,Петроний-Нъл си ма знаеш вече-Хич не ми е в стила баш па аз да ти кажем;-Сопри са баце,нема смисъл ама абсолютно никакъв смисъл-Чувал си предполагам за крава де я е забозал смок-она сама си оди да я цица смокът-Или па оня лаф-Дорде има балъци ша има и тарикати-А най паче онова-О,свещенна простота...........
Petronii
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: електрон   Пет Юни 08, 2012 11:21 pm

stan960 написа:
Laughing -Петроний,Петроний-Нъл си ма знаеш вече-Хич не ми е в стила баш па аз да ти кажем;-Сопри са баце,нема смисъл ама абсолютно никакъв смисъл-Чувал си предполагам за крава де я е забозал смок-она сама си оди да я цица смокът-Или па оня лаф-Дорде има балъци ша има и тарикати-А най паче онова-О,свещенна простота...........

Знам , ма не моем се запра .

Сиртаки

електрон
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1