Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия

Go down 
+32
Селския
ivangrozni
tapata
branib
emilio
AdEoY
mario1
sollo
sitalk
recordman
Podlecii.avg
Petronii
gullam
QNUS
bobo
Чумата
Иманяр и половина
I'll be back
ivo34
ziggler
muhata
кирката
stan960
Джони
sir S
stil
gorski
imperatora_85
Faun
borisov
mdetectors.bg
adminn
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyНед Мар 18, 2012 9:57 pm

adminn написа:
Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.
Празни приказки.Дай резултати,не свободни съчинения......Нали знаете колко е голям човек-колкото са големи мечтите му.Не се задовлявайте с малкото.....което граничи с нищо..Нещо трябва да се промени...
Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyНед Мар 18, 2012 10:06 pm

bobo написа:
adminn написа:
Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.
Празни приказки.Дай резултати,не свободни съчинения......Нали знаете колко е голям човек-колкото са големи мечтите му.Не се задовлявайте с малкото.....което граничи с нищо..Нещо трябва да се промени...
Направено е не малко . Дайте някой като критикува да каже първо конкретно какво той е свършил за да има промяна .
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyНед Мар 18, 2012 10:28 pm

gullam написа:
bobo написа:
adminn написа:
Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.
Празни приказки.Дай резултати,не свободни съчинения......Нали знаете колко е голям човек-колкото са големи мечтите му.Не се задовлявайте с малкото.....което граничи с нищо..Нещо трябва да се промени...
Направено е не малко . Дайте някой като критикува да каже първо конкретно какво той е свършил за да има промяна .
Мойте уважения към цялото ръководство,но ....за да има резултати не стига само инициатива тип "ленински съботник" Laughing
Върнете се в началото Go down
ziggler
Новобранец
Новобранец
ziggler



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 11:15 am

gullam написа:
bobo написа:
adminn написа:
Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.
Празни приказки.Дай резултати,не свободни съчинения......Нали знаете колко е голям човек-колкото са големи мечтите му.Не се задовлявайте с малкото.....което граничи с нищо..Нещо трябва да се промени...
Направено е не малко . Дайте някой като критикува да каже първо конкретно какво той е свършил за да има промяна .
Проблема е , че жанкретиняните не са по вършенето на работа по им се отдава избиването на комплекси зад компа така е лесно, евтино,практично и демократично .
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 11:05 pm

ziggler написа:
gullam написа:
bobo написа:
adminn написа:
Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.
Празни приказки.Дай резултати,не свободни съчинения......Нали знаете колко е голям човек-колкото са големи мечтите му.Не се задовлявайте с малкото.....което граничи с нищо..Нещо трябва да се промени...
Направено е не малко . Дайте някой като критикува да каже първо конкретно какво той е свършил за да има промяна .
Проблема е , че жанкретиняните не са по вършенето на работа по им се отдава избиването на комплекси зад компа така е лесно, евтино,практично и демократично .
Кой беше тоя...?
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyВто Мар 20, 2012 10:05 pm

ziggler написа:
gullam написа:
bobo написа:
adminn написа:
Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.
Празни приказки.Дай резултати,не свободни съчинения......Нали знаете колко е голям човек-колкото са големи мечтите му.Не се задовлявайте с малкото.....което граничи с нищо..Нещо трябва да се промени...
Направено е не малко . Дайте някой като критикува да каже първо конкретно какво той е свършил за да има промяна .
Проблема е , че жанкретиняните не са по вършенето на работа по им се отдава избиването на комплекси зад компа така е лесно, евтино,практично и демократично .
Извинявай,но би ли разяснил кой беше тоя Жан Кретинян,щото ми е интересно.Извинявай за моята некомпетентност.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 12:47 pm

bobo написа:
ziggler написа:
gullam написа:
bobo написа:
adminn написа:
Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.
Празни приказки.Дай резултати,не свободни съчинения......Нали знаете колко е голям човек-колкото са големи мечтите му.Не се задовлявайте с малкото.....което граничи с нищо..Нещо трябва да се промени...
Направено е не малко . Дайте някой като критикува да каже първо конкретно какво той е свършил за да има промяна .
Проблема е , че жанкретиняните не са по вършенето на работа по им се отдава избиването на комплекси зад компа така е лесно, евтино,практично и демократично .
Извинявай,но би ли разяснил кой беше тоя Жан Кретинян,щото ми е интересно.Извинявай за моята некомпетентност.
Мълчаниееее.Така е,като човек се прави на много умен.... Very Happy Айде ся банда -чукайте минуси......Кат не можете да "чукате""плюсове" Razz
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 7:48 pm

gullam написа:
bobo написа:
adminn написа:
Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.
Празни приказки.Дай резултати,не свободни съчинения......Нали знаете колко е голям човек-колкото са големи мечтите му.Не се задовлявайте с малкото.....което граничи с нищо..Нещо трябва да се промени...
Направено е не малко . Дайте някой като критикува да каже първо конкретно какво той е свършил за да има промяна .

Да наистина понякога припалваме и хвърчат искри из форума но имам няколко въпроса -голям.. Very Happy Колко хора изгоряха разчитайки на членството си във федерацията?Подлеций по-горе е писал за нови задържани ....има и още много други в други региони-нали трябва федерацията да защитава членовете си-или ако го хванат-вече не е от нашите?И последния въпрос-ЗАЩО ОТКАКТО Е СЪЗДАДЕНА ФЕДЕРАЦИЯТА -НИКОЙ ОТ ВЛАСТА НЕ ТЪРСИ КОНТАКТ С НЕЯ -в прав текст не я таковат за нищо....единствено законната регистрация в съда определя съществуването и -засега.Аз също имах намерения за членство но го намирам за безмислено вече..Даже си мисля че едно такова членство би довело до проблем ако недай боже закъсам.Иначе е добре като замисъл но недостатъчно режисирано.Всъщност има ли смисъл от разни партита тук и там и ръководството да отчита това като голямо постижение и пореден удар срещу закона и пишещите тука.... Very Happy

Върнете се в началото Go down
gandi
Новобранец
Новобранец




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 8:05 pm

QNUS написа:
gullam написа:
bobo написа:
adminn написа:
Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.
Празни приказки.Дай резултати,не свободни съчинения......Нали знаете колко е голям човек-колкото са големи мечтите му.Не се задовлявайте с малкото.....което граничи с нищо..Нещо трябва да се промени...
Направено е не малко . Дайте някой като критикува да каже първо конкретно какво той е свършил за да има промяна .

Да наистина понякога припалваме и хвърчат искри из форума но имам няколко въпроса -голям.. Very Happy Колко хора изгоряха разчитайки на членството си във федерацията?Подлеций по-горе е писал за нови задържани ....има и още много други в други региони-нали трябва федерацията да защитава членовете си-или ако го хванат-вече не е от нашите?И последния въпрос-ЗАЩО ОТКАКТО Е СЪЗДАДЕНА ФЕДЕРАЦИЯТА -НИКОЙ ОТ ВЛАСТА НЕ ТЪРСИ КОНТАКТ С НЕЯ -в прав текст не я таковат за нищо....единствено законната регистрация в съда определя съществуването и -засега.Аз също имах намерения за членство но го намирам за безмислено вече..Даже си мисля че едно такова членство би довело до проблем ако недай боже закъсам.Иначе е добре като замисъл но недостатъчно режисирано.Всъщност има ли смисъл от разни партита тук и там и ръководството да отчита това като голямо постижение и пореден удар срещу закона и пишещите тука.... Very Happy

Въпреки че има такива като теб федерацията се множи след 3 дена ставам член .
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 8:22 pm

Не ме разбра колега..не че съм против за някаква организация -работа е там че "злите хорски езици" я свързват с криминалните филми.Ставай член що си решил това е твое решение...но ме озари космически лъч Very Happy че точно след създаването и започнаха репресивните закони-може и да греша...А какво ТОЧНО е свършено досега... Laughing Убеди ме... и аз съм следващия член...Протекции с 20 лева не можеш да си купиш.Съзнание си трябва....което не прозира в досегашните прояви на "управителния съвет"-по скоро лични амбиции и набиране на поредните бушони Very Happy
Върнете се в началото Go down
gandi
Новобранец
Новобранец




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 8:35 pm

QNUS написа:
Не ме разбра колега..не че съм против за някаква организация -работа е там че "злите хорски езици" я свързват с криминалните филми.Ставай член що си решил това е твое решение...но ме озари космически лъч Very Happy че точно след създаването и започнаха репресивните закони-може и да греша...А какво ТОЧНО е свършено досега... Laughing Убеди ме... и аз съм следващия член...Протекции с 20 лева не можеш да си купиш.Съзнание си трябва....което не прозира в досегашните прояви на "управителния съвет"-по скоро лични амбиции и набиране на поредните бушони Very Happy
Слабичко си информиран не оценяваш свършеното до тук не личи и да си добронамерен и накрая не виждам какво предлагаш всъщност .
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 9:06 pm

gandi написа:

Въпреки че има такива като теб федерацията се множи след 3 дена ставам член .
да бе да!!! направУ се пука по шевовете ха ха ха lol!
колега Ганди !!!! не прави грешката която направих Аз!!! гледам че си нов в този форум, или поне така пише на регистрацията ти!!! и като съдя по името ти, струва ми се че си от Градежница!!!!! ако си същия този, за който те мисля, обади се дати обесня някои дребни детайли!! пък после прави квото сам си решиш.
поздрави от Краси Cool
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 9:13 pm

gandi написа:
QNUS написа:
Не ме разбра колега..не че съм против за някаква организация -работа е там че "злите хорски езици" я свързват с криминалните филми.Ставай член що си решил това е твое решение...но ме озари космически лъч Very Happy че точно след създаването и започнаха репресивните закони-може и да греша...А какво ТОЧНО е свършено досега... Laughing Убеди ме... и аз съм следващия член...Протекции с 20 лева не можеш да си купиш.Съзнание си трябва....което не прозира в досегашните прояви на "управителния съвет"-по скоро лични амбиции и набиране на поредните бушони Very Happy
Слабичко си информиран не оценяваш свършеното до тук не личи и да си добронамерен и накрая не виждам какво предлагаш всъщност .

Може и да съм слабо информиран колега ,повярвай ми -напълно добронамерено пиша-не ми отговори-какво точно досега е свършено от федерацията И ЗАЩО НИКОЯ ОТ ИНСТИТУЦИИТЕ НЕ ТЪРСИ ВРЪЗКА С НЕЯ?За да се носят из "етера" мнения че едва ли не граничи с криминална структура .Разговарял съм с хора които имат поглед над нещата ...и мнението им не е особено доброжелателно,дори и се опитвам да поставям нещата в добра светлина.Винаги и само едно се търси тук-предложете нещо....ми нали сте много там -измислете...Като за начало си сменете управата-после може и да има развитие....300 и колко там членове сте ..вегитирате само ,аз ли да давам акъли отстрани?
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 9:14 pm

[quote="Podlecii.avg"][quote="gandi"]
Въпреки че има такива като теб [color=red]федерацията се множи[/color] след 3 дена ставам член .[/quote]
да бе да!!! направУ се пука по шевовете ха ха ха lol!
колега Ганди !!!! не прави грешката която направих Аз!!! гледам че си нов в този форум, или поне така пише на регистрацията ти!!! и като съдя по името ти, струва ми се че си от Градежница!!!!! ако си същия този, за който те мисля, обади се дати обесня някои дребни детайли!! пък после прави квото сам си решиш.
поздрави от Краси Cool [/quote] Я. обесни тези малки детайли и ние да знаем Embarassed Embarassed
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 9:26 pm

Интересно е да се чуе мнението на колегата Подлеций ,след като се е поувлякъл но овреме се е поусетил накъде духа вятъра....Май много станаха отказалите се??? Very Happy Може би се притеснява от реакции на правоимащите с гумата тука или не иска да си навлича гръмотевици (разбирай -минуси) Very Happy което е често срещано явление за несъгласните с мотото на организираните от другата страна на форума-и в двата случая обаче това не говори добре за хобито и нещата все така ще си останат проблем за обикновенния търсач решил да си направи кефа ..А иначе решение има..

Готини сте-А така ....давайте минусчета!!!Кефя се просто.. Very Happy Това показва че сегашната федерация има капацитет..
Върнете се в началото Go down
gandi
Новобранец
Новобранец




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 9:54 pm

QNUS написа:
gandi написа:
QNUS написа:
Не ме разбра колега..не че съм против за някаква организация -работа е там че "злите хорски езици" я свързват с криминалните филми.Ставай член що си решил това е твое решение...но ме озари космически лъч Very Happy че точно след създаването и започнаха репресивните закони-може и да греша...А какво ТОЧНО е свършено досега... Laughing Убеди ме... и аз съм следващия член...Протекции с 20 лева не можеш да си купиш.Съзнание си трябва....което не прозира в досегашните прояви на "управителния съвет"-по скоро лични амбиции и набиране на поредните бушони Very Happy
Слабичко си информиран не оценяваш свършеното до тук не личи и да си добронамерен и накрая не виждам какво предлагаш всъщност .

Може и да съм слабо информиран колега ,повярвай ми -напълно добронамерено пиша-не ми отговори-какво точно досега е свършено от федерацията И ЗАЩО НИКОЯ ОТ ИНСТИТУЦИИТЕ НЕ ТЪРСИ ВРЪЗКА С НЕЯ?За да се носят из "етера" мнения че едва ли не граничи с криминална структура .Разговарял съм с хора които имат поглед над нещата ...и мнението им не е особено доброжелателно,дори и се опитвам да поставям нещата в добра светлина.Винаги и само едно се търси тук-предложете нещо....ми нали сте много там -измислете...Като за начало си сменете управата-после може и да има развитие....300 и колко там членове сте ..вегитирате само ,аз ли да давам акъли отстрани?
Далеч си колега много си далеч от истината .
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 10:09 pm

Добре -какви са целите на федерацията колега????Аз знам че не не съм много наясно-кажи та да знаем ...Какво точно е свършено досега и занапред как я мислите?Пак повтарям че нищо лично нямам към самата организация като добро начинание ,само че много и крета каруцата и заяждането на колегите членуващи и изпитващи явна ненавист към пишещите тука допринася за общото впечатление.

Похвално и показателно обаче е колко "строина" организация имате на клавиша -минус Very Happy Не всичко е загубено.... Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 10:22 pm

QNUS написа:
Добре -какви са целите на федерацията колега????Аз знам че не не съм много наясно-кажи та да знаем ...Какво точно е свършено досега и занапред как я мислите?Пак повтарям че нищо лично нямам към самата организация като добро начинание ,само че много и крета каруцата и заяждането на колегите членуващи и изпитващи явна ненавист към пишещите тука допринася за общото впечатление.

Похвално и показателно обаче е колко "строина" организация имате на клавиша -минус Very Happy Не всичко е загубено.... Very Happy Very Happy Very Happy
На мен пък ми се струва,че минусите идват от друго място-бюрократорско,тва деее....,администраторско Razz
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyСря Мар 21, 2012 10:44 pm

bobo написа:
QNUS написа:
Добре -какви са целите на федерацията колега????Аз знам че не не съм много наясно-кажи та да знаем ...Какво точно е свършено досега и занапред как я мислите?Пак повтарям че нищо лично нямам към самата организация като добро начинание ,само че много и крета каруцата и заяждането на колегите членуващи и изпитващи явна ненавист към пишещите тука допринася за общото впечатление.

Похвално и показателно обаче е колко "строина" организация имате на клавиша -минус Very Happy Не всичко е загубено.... Very Happy Very Happy Very Happy
На мен пък ми се струва,че минусите идват от друго място-бюрократорско,тва деее....,администраторско Razz

В смисъл -че нещата са взаимно свързани и че всяко мнение противоречащо на общоприетите норми се редактира и оценява от правоимащите на този форум?-Това не го вярвам но го и допускам като вариант...Мисля че с моите изказвания колега едва ли ще засегна някого лично и упреците ми към федерацията са по-скоро положителни отколкото негативни-това което пишат поддържниците на вече почти загубената кауза и тяхното мнение изразяващо се в пръста на минуса -изобщо не ме касае-ако пиша с голямо ОО-вации сигурно рейтинга ми щеще да е в плюс...А това не ме радва и заравянето на главата като щтрауса пак ми напомня колко безмислено е да спориш с радиото...

Но това с рейтингите е показателно -докъде могат да достигнат колеги -уж мъже а повлияни и дирижирани от жени и без право на собствено мнение .. Very Happy Very Happy Вниманието което ми оттделят от драгоценното си време в чукане на минусчета -го оценявам .... super21
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyЧет Мар 22, 2012 8:43 pm

Cool -То кат нема кво смислено да кажеш е естествено да чукаш минуси -почти като в техният форум щото нали и тоя вече стана техен.Ако не сте забелязали Админът на сайта преди няколко поста издрънка едно мнение което се припокрива с алабализмите тоест с демагогията която се ръси от там -Така че момчета предлагам -ОТПИСВАНЕ от уж най-големият сайт за търсачи и други ала бала дето ви се сервират тук -Тоя форум всъщност се превърна в нещо като подобие на АУКЦИОН.БГ само че профилиран само за продаване и купуване на металдетектори.Тоест вероятно такава е била идеята на обединението -Там ша са венцехфалиме и зарибяваме -Тук ша търгуваме и ша плюваме..............................................-Ееееееееееее -административен -Кво ша прайм сега ша ма търкаш ли или държиш да продължаваме по темата щото май такова ти било желанието........................................................... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Последната промяна е направена от stan960 на Чет Мар 22, 2012 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyЧет Мар 22, 2012 9:34 pm

управата.... управата !!! там е слабото място на федерацията scratch
или по-точно придворня "ШУТ" на бнфм Слави: и неговата последователка Джони, това са главните виновници за упадъка на федерацията!!!
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyЧет Мар 22, 2012 9:45 pm

Podlecii.avg написа:
управата.... управата !!! там е слабото място на федерацията scratch
или по-точно придворня "ШУТ" на бнфм Слави: и неговата последователка Джони, това са главните виновници за упадъка на федерацията!!!
Laughing Laughing Да бе, аз и Слави съборихме свободния металдетектинг в България. Laughing Laughing Laughing Що не ни разпънете на кръст или да ни набиете на кол?
Ама здраво ти хлопат сачмите... Laughing
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyЧет Мар 22, 2012 10:06 pm

Джони написа:
Podlecii.avg написа:
управата.... управата !!! там е слабото място на федерацията scratch
или по-точно придворня "ШУТ" на бнфм Слави: и неговата последователка Джони, това са главните виновници за упадъка на федерацията!!!
Laughing Laughing Да бе, аз и Слави съборихме свободния металдетектинг в България. Laughing Laughing Laughing Що не ни разпънете на кръст или да ни набиете на кол?
Ама здраво ти хлопат сачмите... Laughing
Туй с кръста е малко де моде,ма виж с кола..... Cool Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyЧет Мар 22, 2012 10:09 pm

Джони написа:
Podlecii.avg написа:
управата.... управата !!! там е слабото място на федерацията scratch
или по-точно придворня "ШУТ" на бнфм Слави: и неговата последователка Джони, това са главните виновници за упадъка на федерацията!!!
Laughing Laughing Да бе, аз и Слави съборихме свободния металдетектинг в България. Laughing Laughing Laughing Що не ни разпънете на кръст или да ни набиете на кол?
Ама здраво ти хлопат сачмите... Laughing
- Laughing Laughing Laughing -Не не го съборихте -Вие просто го ограничихте до санитарният минимум........................ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 8 EmptyЧет Мар 22, 2012 10:14 pm

stan960 написа:
Джони написа:
Podlecii.avg написа:
управата.... управата !!! там е слабото място на федерацията scratch
или по-точно придворня "ШУТ" на бнфм Слави: и неговата последователка Джони, това са главните виновници за упадъка на федерацията!!!
Laughing Laughing Да бе, аз и Слави съборихме свободния металдетектинг в България. Laughing Laughing Laughing Що не ни разпънете на кръст или да ни набиете на кол?
Ама здраво ти хлопат сачмите... Laughing
- Laughing Laughing Laughing -Не не го съборихте -Вие просто го ограничихте до санитарният минимум........................ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Very Happy Very Happy Very Happy Аз и Слави ли бре, Станчо? Very Happy Very Happy Very Happy
Абе, що не си вдигнете гъзовете от комповете и не одйдете на феста...
Ай, вече ми писна да ви слушам глупостите... Laughing
То тва ващо е бетер от платените телевизии... Laughing Laughing Laughing Чак вече не мога да ви се ядосвам. Laughing
Върнете се в началото Go down
 
Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия
Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011
» Задържани членове на федерацията.
» Задържани членове на федерацията.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: МЕТАЛДЕТЕКТИГЪТ ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ - ЗАКОНИ И ПРАКТИКА-
Идете на: