Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
врътка грунда deus prodavam nokta mask Coil нишани TEKNETICS маск Fisher miladinka пират Minelab lorenz Майнлаб Simplex tesoro голден nexus GOLD wave VANQUISH Spectrum kupuvam 5000
 

 GPX - Фест

Go down 
+28
drujba6
stan960
trakieca
vvurbanov
bojidar videv
kodokan
imperio
adminn
tapata
ziggler
gullam
hagemon4o
Petronii
I'll be back
batned
recordman
Podlecii.avg
bobo
sitalk
miroslavmladenov
gandi
mario1
branib
gog
QNUS
marin.1982
N@SKO
Джони
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
imperio
Цезар
Цезар
imperio



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyВто Мар 27, 2012 8:08 pm

Джони написа:
imperio написа:
Джони написа:
stan960 написа:
Ееее ми и от мен Честито за Сбирката и Полигон-Металдетегтинга -Извинявам се на всички колеги ако някой са е почуствал нящо по засегнат -Просто съм изпаднал в заблуждение -То тя таз Организация е била значи за Сборове и провеждане на Металдетегтинг по Полигони -Най после ми светна-Бравос така може -Законът го Разрешава-Живи здрави -Пийте яжте и са веселете и го давайте малко с по ведри физиономий на снимките............................................ Laughing Cool Laughing Cool Laughing
Не е само за сборове, Станчо. Тия дни излезе решението на съда за жалбата на федерацията срещу МК. В него се казва, че всеки може да притежава металотърсач и да упражнява хобито си и металотърсачите не подлежат на регистрация.
Ама естествено, това малко си го пропуснал.
Ти си стой зад компа...пък ние ще се събираме.
Пък, ако се престрашиш да ти видим физиономията - добре дошъл си.
Империо, тоя пост на Станчо сега към коя категория да го причислявам - към плюенето или към критиката?


Е, аз да не съм някой ментор че да ти налагам къде да го причисляваш. Всеки човек си има собствен възглед , и собствено възприятие на нещата. В тая връзка налагане на мнение отвън от който и да било е неприемливо и неправилно. А иначе Станислав го уважавам (Петроний също между другото) щото си казва право куме в очи каквото го гложди и не го увърта. Може да те изяде отвътре но няма да ти изтърси някой обиден цинизъм. За това му праснах едно плюсче.
Попитах те, защото повдигна темата за разликата между критика и плюене. Исках да видя как ти разграничаваш нещата.

Развил съм професионална деформация против офтопика по форумите, живот и здраве някога ако се видим на по ракия ще поразтягаме локуми по въпроса. Махам се от тая тема, чалгата се развихри с пълна сила.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyВто Мар 27, 2012 8:13 pm

imperio написа:
Джони написа:
imperio написа:
Джони написа:
stan960 написа:
Ееее ми и от мен Честито за Сбирката и Полигон-Металдетегтинга -Извинявам се на всички колеги ако някой са е почуствал нящо по засегнат -Просто съм изпаднал в заблуждение -То тя таз Организация е била значи за Сборове и провеждане на Металдетегтинг по Полигони -Най после ми светна-Бравос така може -Законът го Разрешава-Живи здрави -Пийте яжте и са веселете и го давайте малко с по ведри физиономий на снимките............................................ Laughing Cool Laughing Cool Laughing
Не е само за сборове, Станчо. Тия дни излезе решението на съда за жалбата на федерацията срещу МК. В него се казва, че всеки може да притежава металотърсач и да упражнява хобито си и металотърсачите не подлежат на регистрация.
Ама естествено, това малко си го пропуснал.
Ти си стой зад компа...пък ние ще се събираме.
Пък, ако се престрашиш да ти видим физиономията - добре дошъл си.
Империо, тоя пост на Станчо сега към коя категория да го причислявам - към плюенето или към критиката?


Е, аз да не съм някой ментор че да ти налагам къде да го причисляваш. Всеки човек си има собствен възглед , и собствено възприятие на нещата. В тая връзка налагане на мнение отвън от който и да било е неприемливо и неправилно. А иначе Станислав го уважавам (Петроний също между другото) щото си казва право куме в очи каквото го гложди и не го увърта. Може да те изяде отвътре но няма да ти изтърси някой обиден цинизъм. За това му праснах едно плюсче.
Попитах те, защото повдигна темата за разликата между критика и плюене. Исках да видя как ти разграничаваш нещата.

Развил съм професионална деформация против офтопика по форумите, живот и здраве някога ако се видим на по ракия ще поразтягаме локуми по въпроса. Махам се от тая тема, чалгата се развихри с пълна сила.
То да беше само в тая тема -пепел да му туриш...
Върнете се в началото Go down
danio1978
Легионер
Легионер
danio1978



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyВто Мар 27, 2012 9:17 pm

bojidar videv написа:
danio1978 написа:
bojidar videv написа:
Няма значение че ти е за пръв път.Нали си супер интелигентна.Така беше обяснила мястото че нямаше нищо общо с реалното му местонахождение.Хората те разбраха колко струваш.Ако не беше Слави феста щеше да е пълен провал. alien
Ти пък кой беше,че немога да сетя.Подскажи ми малко за да се сетя за физиономията ти.И защо не си каза каквото имаш да казваш там на място или то зад компютъра е по-лесно.А между другото събирането беше много хубаво,както и всички предходни.Джони не обръщай внимание на мишоци и жонгльори и без друго мястото им е в цирка там ще им е по-уютно.
Теб кой те натиска че да звъниш бе плъх смачкан.Коментара ми е верен,всеки може да потвърди. alien
Ти ме натискаш умнико.За разлика от теб мишко аз плъха съм присъствал на всички събирания,и съм мноооого доволен.А ти,че си тъп и неможеш да намериш нещо кой ти е виновен.Спираш в Нови пазар и питаш всеки знае месноста.Ама трябва и малко акъл.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyВто Мар 27, 2012 10:33 pm

Джони написа:
imperio написа:
Джони написа:
imperio написа:
Джони написа:
stan960 написа:
Ееее ми и от мен Честито за Сбирката и Полигон-Металдетегтинга -Извинявам се на всички колеги ако някой са е почуствал нящо по засегнат -Просто съм изпаднал в заблуждение -То тя таз Организация е била значи за Сборове и провеждане на Металдетегтинг по Полигони -Най после ми светна-Бравос така може -Законът го Разрешава-Живи здрави -Пийте яжте и са веселете и го давайте малко с по ведри физиономий на снимките............................................ Laughing Cool Laughing Cool Laughing
Не е само за сборове, Станчо. Тия дни излезе решението на съда за жалбата на федерацията срещу МК. В него се казва, че всеки може да притежава металотърсач и да упражнява хобито си и металотърсачите не подлежат на регистрация.
Ама естествено, това малко си го пропуснал.
Ти си стой зад компа...пък ние ще се събираме.
Пък, ако се престрашиш да ти видим физиономията - добре дошъл си.
Империо, тоя пост на Станчо сега към коя категория да го причислявам - към плюенето или към критиката?


Е, аз да не съм някой ментор че да ти налагам къде да го причисляваш. Всеки човек си има собствен възглед , и собствено възприятие на нещата. В тая връзка налагане на мнение отвън от който и да било е неприемливо и неправилно. А иначе Станислав го уважавам (Петроний също между другото) щото си казва право куме в очи каквото го гложди и не го увърта. Може да те изяде отвътре но няма да ти изтърси някой обиден цинизъм. За това му праснах едно плюсче.
Попитах те, защото повдигна темата за разликата между критика и плюене. Исках да видя как ти разграничаваш нещата.

Развил съм професионална деформация против офтопика по форумите, живот и здраве някога ако се видим на по ракия ще поразтягаме локуми по въпроса. Махам се от тая тема, чалгата се развихри с пълна сила.
То да беше само в тая тема -пепел да му туриш...
Е,че кво и е на чалгата,бе......бааааахти! Very Happy
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyВто Мар 27, 2012 10:39 pm

stan960 написа:
recordman написа:
Джони написа:
stan960 написа:
Ееее ми и от мен Честито за Сбирката и Полигон-Металдетегтинга -Извинявам се на всички колеги ако някой са е почуствал нящо по засегнат -Просто съм изпаднал в заблуждение -То тя таз Организация е била значи за Сборове и провеждане на Металдетегтинг по Полигони -Най после ми светна-Бравос така може -Законът го Разрешава-Живи здрави -Пийте яжте и са веселете и го давайте малко с по ведри физиономий на снимките............................................ Laughing Cool Laughing Cool Laughing
Не е само за сборове, Станчо. Тия дни излезе решението на съда за жалбата на федерацията срещу МК. В него се казва, че всеки може да притежава металотърсач и да упражнява хобито си и металотърсачите не подлежат на регистрация.
Ама естествено, това малко си го пропуснал.
Ти си стой зад компа...пък ние ще се събираме.
Пък, ако се престрашиш да ти видим физиономията - добре дошъл си.
Империо, тоя пост на Станчо сега към коя категория да го причислявам - към плюенето или към критиката?

imperio и stan960 не бяха ли исие или вече са се разделили ?
-Империо и Стан са Независими с Независимо мнение -За разлика от теб,май..............................
Охооо,таман да ти ударя един плюс,и гледам,че пак си обърнал обществено мнение Very Happy Cool super21 И на шефчето бравос Wink


Последната промяна е направена от bobo на Вто Мар 27, 2012 11:14 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyВто Мар 27, 2012 10:40 pm

нямаше ли някоя българска монетарка участник или само заводски!!!
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyВто Мар 27, 2012 10:42 pm

gandi написа:
Джони написа:
ziggler написа:
Джони написа:
stan960 написа:
Джони написа:
stan960 написа:
Ееее ми и от мен Честито за Сбирката и Полигон-Металдетегтинга -Извинявам се на всички колеги ако някой са е почуствал нящо по засегнат -Просто съм изпаднал в заблуждение -То тя таз Организация е била значи за Сборове и провеждане на Металдетегтинг по Полигони -Най после ми светна-Бравос така може -Законът го Разрешава-Живи здрави -Пийте яжте и са веселете и го давайте малко с по ведри физиономий на снимките............................................ Laughing Cool Laughing Cool Laughing
Не е само за сборове, Станчо. Тия дни излезе решението на съда за жалбата на федерацията срещу МК. В него се казва, че всеки може да притежава металотърсач и да упражнява хобито си и металотърсачите не подлежат на регистрация.
Ама естествено, това малко си го пропуснал.
Ти си стой зад компа...пък ние ще се събираме.
Пък, ако се престрашиш да ти видим физиономията - добре дошъл си.
Империо, тоя пост на Станчо сега към коя категория да го причислявам - към плюенето или към критиката?
- Laughing Айде пак са започва: -Ти собствено мнение немаш ли бе душко та ти требват Ментори -Колкото до стоенето на компа -май въобще не ми следиш амплитудите в който се появявам тук -Не е всеки ден както Ти........................ Laughing Laughing Laughing ps Мммм,забрайх -Коментара ми приеми към Сръчкването -Полезно е понякога...............................
Ако исках да те попитам, щях да го направя. Попитах Империо, защото го слагам в категория, от която ти малко излезе...Имам си достатъчно собствено мнение за абсолютно всички.
Като дойдеш да се видим, ще прецениш и сам.
Джони адмирации за сбирката всичко беше перфектно що се разправяш с тия страхливи плъхове никой никъде няма да дойде ще си останат пак зад компютъра и ще дават собствените си мнения .
Сбирката можеше и по-добре да е организирана, но ми беше за първи път и толкова можах. Справих се благодарение на Слави и Хари/един колега от Нови пазар/. Ако решим да повторим със сигурност ще бъде още по-добре.
Станах член на федерацията на сбирката в Нови пазар няма думи колко беше хубаво моите аверчета ме питат сега кога ще е следващия събор за да си вземат карти ?
Разбрах 80% от писаното в този форум не отговаря на истината за федерацията , има хора ръсещи откровени лъжи ако пък си вярват значи не са добре с главите . Истинския форум на търсачите е там където са заедно и телом и духом .
И телом и духом ,а!Ей...палавник... Razz
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyВто Мар 27, 2012 10:52 pm

Джони написа:
imperio написа:
Джони написа:
Всичките дето плюят федерацията да си гледат работата. С толкова хубави и точни хора се запознах покрай тоя фест, че даже и само заради тия сбирки си заслужава съществуването на организацията. Общуването на живо няма нищо общо с писаниците по форумите.
Беше страхотно. Времето не ни стигна.
Имаше колеги от цяла България. Имаше състезание и победител. И купона беше супер.
Утре - снимки.



Надявам се да правиш разлика между тези които плюят, и тези които критикуват.

П.С - честото на шампиона! тази година републикански, догодина европейски cheers
Разбира се, че правя. Критиката е нещо полезно, особено ако е поднесено с подходящия тон и ако се получи градивен спор или дискусия. Smile
Затова и употребих друга дума.
Айде сега и аз да вметна едно АКО-и АКО успееш да преглътнеш егото си и да Я приемеш тази критика.... Very Happy
Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 7:17 am

bobo написа:
Джони написа:
imperio написа:
Джони написа:
Всичките дето плюят федерацията да си гледат работата. С толкова хубави и точни хора се запознах покрай тоя фест, че даже и само заради тия сбирки си заслужава съществуването на организацията. Общуването на живо няма нищо общо с писаниците по форумите.
Беше страхотно. Времето не ни стигна.
Имаше колеги от цяла България. Имаше състезание и победител. И купона беше супер.
Утре - снимки.



Надявам се да правиш разлика между тези които плюят, и тези които критикуват.

П.С - честото на шампиона! тази година републикански, догодина европейски cheers
Разбира се, че правя. Критиката е нещо полезно, особено ако е поднесено с подходящия тон и ако се получи градивен спор или дискусия. Smile
Затова и употребих друга дума.
Айде сега и аз да вметна едно АКО-и АКО успееш да преглътнеш егото си и да Я приемеш тази критика.... Very Happy
Май напъваш за званието критик или кретен . Не ви ли е срам тия така наречени критици ръсещи постоянно простотии . Кого критикувате , тия дето вършат нещо за металдетектинга ли ? Ами приемете критиката , че сте гола вода и кал в ушите .
Върнете се в началото Go down
bojidar videv
Новобранец
Новобранец




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 1:48 pm

Деси, ако не друго поне си симпатяга.Като се видим другия път ще имам ли удоволствието да ударим по едно питие?alien
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 1:53 pm

gullam написа:
bobo написа:
Джони написа:
imperio написа:
Джони написа:
Всичките дето плюят федерацията да си гледат работата. С толкова хубави и точни хора се запознах покрай тоя фест, че даже и само заради тия сбирки си заслужава съществуването на организацията. Общуването на живо няма нищо общо с писаниците по форумите.
Беше страхотно. Времето не ни стигна.
Имаше колеги от цяла България. Имаше състезание и победител. И купона беше супер.
Утре - снимки.



Надявам се да правиш разлика между тези които плюят, и тези които критикуват.

П.С - честото на шампиона! тази година републикански, догодина европейски cheers
Разбира се, че правя. Критиката е нещо полезно, особено ако е поднесено с подходящия тон и ако се получи градивен спор или дискусия. Smile
Затова и употребих друга дума.
Айде сега и аз да вметна едно АКО-и АКО успееш да преглътнеш егото си и да Я приемеш тази критика.... Very Happy
Май напъваш за званието критик или кретен . Не ви ли е срам тия така наречени критици ръсещи постоянно простотии . Кого критикувате , тия дето вършат нещо за металдетектинга ли ? Ами приемете критиката , че сте гола вода и кал в ушите .
Вземи та млъкни , ставате банални с тая федерация , ако ни интересуваше щяхме да членуваме и да сме у вашия форум. Като не ти харесва мнението на другите,си е ваш проблем. Жалко е само , че изглежда тази федерация е създадена със средства и подръжка на хора свързани с интереси на колекционери ,дилъри и търговци,а къде са обикновените търсачи. Така че когато видим нещо положително, може и да променим мнението, но при сегашното арогантно поведение спрямо не членовете , не.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 2:53 pm

Petronii написа:
Вземи та млъкни , ставате банални с тая федерация , ако ни интересуваше щяхме да членуваме и да сме у вашия форум. Като не ти харесва мнението на другите,си е ваш проблем. Жалко е само , че изглежда тази федерация е създадена със средства и подръжка на хора свързани с интереси на колекционери ,дилъри и търговци,а къде са обикновените търсачи. Така че когато видим нещо положително, може и да променим мнението, но при сегашното арогантно поведение спрямо не членовете , не.
Браво !!! И котарака си го бива - на аватара ти...
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 5:13 pm

Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 5:58 pm

Petronii написа:
gullam написа:
bobo написа:
Джони написа:
imperio написа:
Джони написа:
Всичките дето плюят федерацията да си гледат работата. С толкова хубави и точни хора се запознах покрай тоя фест, че даже и само заради тия сбирки си заслужава съществуването на организацията. Общуването на живо няма нищо общо с писаниците по форумите.
Беше страхотно. Времето не ни стигна.
Имаше колеги от цяла България. Имаше състезание и победител. И купона беше супер.
Утре - снимки.



Надявам се да правиш разлика между тези които плюят, и тези които критикуват.

П.С - честото на шампиона! тази година републикански, догодина европейски cheers
Разбира се, че правя. Критиката е нещо полезно, особено ако е поднесено с подходящия тон и ако се получи градивен спор или дискусия. Smile
Затова и употребих друга дума.
Айде сега и аз да вметна едно АКО-и АКО успееш да преглътнеш егото си и да Я приемеш тази критика.... Very Happy
Май напъваш за званието критик или кретен . Не ви ли е срам тия така наречени критици ръсещи постоянно простотии . Кого критикувате , тия дето вършат нещо за металдетектинга ли ? Ами приемете критиката , че сте гола вода и кал в ушите .
Вземи та млъкни , ставате банални с тая федерация , ако ни интересуваше щяхме да членуваме и да сме у вашия форум. Като не ти харесва мнението на другите,си е ваш проблем. Жалко е само , че изглежда тази федерация е създадена със средства и подръжка на хора свързани с интереси на колекционери ,дилъри и търговци,а къде са обикновените търсачи. Така че когато видим нещо положително, може и да променим мнението, но при сегашното арогантно поведение спрямо не членовете , не.

Въртя сука най-после изплю камъчето папагал такъв . Кой пък е умрял за твоето членство , дървени философи на федерацията не са нужни .
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 6:06 pm

Какъв е подтекста за клипа който е качила джони???...Може да се приеме и като обида към колегите от този форум!Да наистина е време да се изхвърли боклука.......
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 6:15 pm

QNUS написа:
Какъв е подтекста за клипа който е качила джони???...Може да се приеме и като обида към колегите от този форум!Да наистина е време да се изхвърли боклука.......
Very Happy
Гузен негонен бяга, Сагитарчо!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 6:29 pm

gullam написа:

Въртя сука най-после изплю камъчето папагал такъв . Кой пък е умрял за твоето членство , дървени философи на федерацията не са нужни .

Значи си подбирате кой да стане член така ли ? Много съм разочарован ,че не ме искате , но ще го преживея някак си .

geek



Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 6:37 pm

Petronii написа:
gullam написа:

Въртя сука най-после изплю камъчето папагал такъв . Кой пък е умрял за твоето членство , дървени философи на федерацията не са нужни .

Значи си подбирате кой да стане член така ли ? Много съм разочарован ,че не ме искате , но ще го преживея някак си .

geek



Laughing Laughing Ти си напиши заявлението, аз ша ходатайствам за тебе. Нали съм сол-ташак с ръководството - няма де да идат. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 6:44 pm

Джони написа:
Petronii написа:
gullam написа:

Въртя сука най-после изплю камъчето папагал такъв . Кой пък е умрял за твоето членство , дървени философи на федерацията не са нужни .

Значи си подбирате кой да стане член така ли ? Много съм разочарован ,че не ме искате , но ще го преживея някак си .

geek



Laughing Laughing Ти си напиши заявлението, аз ша ходатайствам за тебе. Нали съм сол-ташак с ръководството - няма де да идат. Laughing Laughing Laughing

Ще го имам в предвид за напред, за сега ще поизчакам да видя накъде и какъв вятър ще духа .


scratch


Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 6:58 pm

Petronii написа:
Джони написа:
Petronii написа:
gullam написа:

Въртя сука най-после изплю камъчето папагал такъв . Кой пък е умрял за твоето членство , дървени философи на федерацията не са нужни .

Значи си подбирате кой да стане член така ли ? Много съм разочарован ,че не ме искате , но ще го преживея някак си .

geek



Laughing Laughing Ти си напиши заявлението, аз ша ходатайствам за тебе. Нали съм сол-ташак с ръководството - няма де да идат. Laughing Laughing Laughing

Ще го имам в предвид за напред, за сега ще поизчакам да видя накъде и какъв вятър ще духа .


scratch


cheers Точно така се прави. В тая държава се издигат най-много тия дето гледат накъде духа вятъра! Сиртаки
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 7:13 pm

Джони написа:
Petronii написа:
Джони написа:
Petronii написа:
gullam написа:

Въртя сука най-после изплю камъчето папагал такъв . Кой пък е умрял за твоето членство , дървени философи на федерацията не са нужни .

Значи си подбирате кой да стане член така ли ? Много съм разочарован ,че не ме искате , но ще го преживея някак си .

geek



Laughing Laughing Ти си напиши заявлението, аз ша ходатайствам за тебе. Нали съм сол-ташак с ръководството - няма де да идат. Laughing Laughing Laughing

Ще го имам в предвид за напред, за сега ще поизчакам да видя накъде и какъв вятър ще духа .


scratch


cheers Точно така се прави. В тая държава се издигат най-много тия дето гледат накъде духа вятъра! Сиртаки


Да , бай Тошо имаше такава крилата мисъл относно отношенията с братския съветски съюз , да се наведат докато утихне вятъра. За съжаление за втори път в рамките на няколко мнения по заобиколен начин правиш обидни сравнения относно колеги. Но едно ще ти кажа , нищо няма да стане с тази ваша Федерация , вие сте се окупирали като БФС-то които действат в техен интерес и с техни си хора , без да се интересуват за нищо и дърпани с конци от определени среди. За вятъра си ме разбрала погрешно , не исках да бъда груб и да кажа ,че ще чакам вас да издуха , но както обикновено става в тази държава , това няма как да стане .


geek
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 7:55 pm

Petronii написа:
Джони написа:
Petronii написа:
Джони написа:
Petronii написа:
gullam написа:

Въртя сука най-после изплю камъчето папагал такъв . Кой пък е умрял за твоето членство , дървени философи на федерацията не са нужни .

Значи си подбирате кой да стане член така ли ? Много съм разочарован ,че не ме искате , но ще го преживея някак си .

geek



Laughing Laughing Ти си напиши заявлението, аз ша ходатайствам за тебе. Нали съм сол-ташак с ръководството - няма де да идат. Laughing Laughing Laughing

Ще го имам в предвид за напред, за сега ще поизчакам да видя накъде и какъв вятър ще духа .


scratch


cheers Точно така се прави. В тая държава се издигат най-много тия дето гледат накъде духа вятъра! Сиртаки


Да , бай Тошо имаше такава крилата мисъл относно отношенията с братския съветски съюз , да се наведат докато утихне вятъра. За съжаление за втори път в рамките на няколко мнения по заобиколен начин правиш обидни сравнения относно колеги. Но едно ще ти кажа , нищо няма да стане с тази ваша Федерация , вие сте се окупирали като БФС-то които действат в техен интерес и с техни си хора , без да се интересуват за нищо и дърпани с конци от определени среди. За вятъра си ме разбрала погрешно , не исках да бъда груб и да кажа ,че ще чакам вас да издуха , но както обикновено става в тази държава , това няма как да стане .


geek
Виж сега, аз също не искам да бъда груба. Но, каквото повикало, такова се обадило. Аз нищо не съм окупирала. И преди известно време в този форум казах, че ще подкрепя всяко ръководство на федерацията. За мен е важна каузата. За моя радост настоящото се справя достатъчно добре според ситуацията в страната.
Това, че има няколко човека, на които не съм особено приятна в този форум, не ме вълнува. Обикновено не се заяждам аз първа, само отговарям. Тук съм заради останалите колеги, които дълбоко уважавам. И най-вече, защото смятам, че мога да бъда полезна в някои от темите. За съжаление, каквото и да кажа, то се свързва с ръководството на Федерацията. Погледни ми тази тема в началото - никъде не съм споменала Федерацията, поканих ви на сбирка - да се видим. Правихте, струвахте, накрая пак опряхте до старата песен.
Има някои важни неща от закона, които е добре да се коментират, особено с колегите, които почват скоро да се занимават с това. И това е по-важно от вашия необясним неприязън към ръководството.
На феста и това направихме.
Критикувайте колкото искате, но е добре да не изопачавате нещата.
Погледни колко теми има, които нямат нищо общо с федерацията, и изведнъж - хоп...някой все натам го дърпа да коментира. И се почва една - упражнение в обиди.
Ами то ми писна да бъда добра и коректна и почнах да се включвам във вашия тон.
Кво да ти кажа друго....май за последно ти се обяснявам.
Ехидния тон и аз го умея, то тва е най-лесно. Нали сме зад компа и не се виждаме.... Wink
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 8:36 pm


Какво да правим , един наш виден политик го каза , такъв ни е материала в държавата , аз не съм видял в български форум всичко да е наред и да се пише само по същество .
Струва ми се обаче ти е къса паметта и забравяш кой преди година пръв почна с нападките и обидите , от тогава нищо не се е променило, само където се правите , че нищо не е станало . Е стана , показахте си истинското лице и може би целите си , по точно на кукловодите. Не ми се ще да вярвам , но като нищо ще се окаже ситуацията,както профсъюзите в щатите , които се контролират от мафията миналия век , респективно властта , а простите бачкатори си мислят ,че някой им защитава правата . В случая някой среди ще си получат своето за сметка на други ,които ще оберат пешкира , а сетете се кой.
И от благоприличие няма да пиша за федерацията повече в тази тема .
А сега кажете кой минелаб хвана най-дълбоко у земята едното левче и на колко см.?

geek


Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 9:06 pm

Petronii написа:

Какво да правим , един наш виден политик го каза , такъв ни е материала в държавата , аз не съм видял в български форум всичко да е наред и да се пише само по същество .
Струва ми се обаче ти е къса паметта и забравяш кой преди година пръв почна с нападките и обидите , от тогава нищо не се е променило, само където се правите , че нищо не е станало . Е стана , показахте си истинското лице и може би целите си , по точно на кукловодите. Не ми се ще да вярвам , но като нищо ще се окаже ситуацията,както профсъюзите в щатите , които се контролират от мафията миналия век , респективно властта , а простите бачкатори си мислят ,че някой им защитава правата . В случая някой среди ще си получат своето за сметка на други ,които ще оберат пешкира , а сетете се кой.
И от благоприличие няма да пиша за федерацията повече в тази тема .
А сега кажете кой минелаб хвана най-дълбоко у земята едното левче и на колко см.?

geek


Телефона ми виси в сайта на федерацията, обади ми се някой път да чуеш моята версия, ако те интересува, за да не превръщаме темата в съдилище. Не е точно така, както описваш нещата.
На теставете зе Джипитата беше заровена руска монета някаква на около 67 см с параметри на сестерция, ако не се лъжа. Мисля, че я чуха само с една моно антена, но не помня колко инча, ще напиша допълнително. Но терена беше изключително труден. Много замърсен. И отдолу скала. Оказа се, че е невъзможно да се направи полигон за тази техника, какъвто бяхме планирали предварително. Слави следеше тестовете, докато аз бях на състезанието с монетарите.
Върнете се в началото Go down
mateus
Легионер
Легионер
mateus



GPX - Фест - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GPX - Фест   GPX - Фест - Page 5 EmptyСря Мар 28, 2012 9:24 pm

Petronii написа:

Какво да правим , един наш виден политик го каза , такъв ни е материала в държавата , аз не съм видял в български форум всичко да е наред и да се пише само по същество .
Струва ми се обаче ти е къса паметта и забравяш кой преди година пръв почна с нападките и обидите , от тогава нищо не се е променило, само където се правите , че нищо не е станало . Е стана , показахте си истинското лице и може би целите си , по точно на кукловодите. Не ми се ще да вярвам , но като нищо ще се окаже ситуацията,както профсъюзите в щатите , които се контролират от мафията миналия век , респективно властта , а простите бачкатори си мислят ,че някой им защитава правата . В случая някой среди ще си получат своето за сметка на други ,които ще оберат пешкира , а сетете се кой.
И от благоприличие няма да пиша за федерацията повече в тази тема .
А сега кажете кой минелаб хвана най-дълбоко у земята едното левче и на колко см.?

geek



Интересни неща пишеш колега Петрони но по интересно е какъв ще е отговора на въпросите ти Sleep
Върнете се в началото Go down
 
GPX - Фест
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: