Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro mask маск deus lorenz Coil prodavam врътка 5000 Simplex wave nexus Spectrum Майнлаб грунда Minelab GOLD нишани miladinka Fisher VANQUISH kupuvam голден TEKNETICS пират nokta
 

 Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Radislav
Цезар
Цезар




 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyСря Мар 28, 2012 7:34 pm

Пускам запитването по молба на колега, който има намерение да закупи Бг модел апарат и се е спрял (не съм го питал защо) на избор между Пират 2в1 или Енигма (на Краси от Монтана).
Ще помоля коментарите да бъдат от хора имащи допир и опит с въпросните уреди.
Нека не о.....е темата на човека и не рекламираме и други МД...
Пропуснах да напиша,че става въпрос за централна Стара планина-Елена,Търново,Троян както и прилежащите северни подбалкански равнинно-хълмисти територии.
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyСря Мар 28, 2012 9:12 pm

чети внимателно...аз съм от Сандански и познавам Миладин от Монтана както и Краси! Мога да ти кажа със сигурност че и Краси и Пирата правят машини копия на Енигмата на Миладин...продават ги по 500-600 лева..а оригиналния човек Миладин ги продава мисля че 400 лв и дава фактура....и не правя реклама,просто човека го познавам от 5-6 години...нека твоя приятел прецени сам от кой да си купи!!!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyСря Мар 28, 2012 10:51 pm

Изчетохме темите подробно преди да пуснем поста...А твоите писания направо разбиха нагласата на моят човек... Very Happy Evil or Very Mad Сега се чуди "гроздето кисело ли е или не е ..."Нищо лично-просто ни вкара в размисъл.
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyЧет Мар 29, 2012 4:36 pm

избора е ваш Smile то мойто като реклама си дойде ама тва е истината за което админите ми дадоха -3 репутация Smile) ...в България който казва истината и се игнорира,което не е правилно Smile))
Върнете се в началото Go down
hemeleon
Новобранец
Новобранец
hemeleon



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyЧет Мар 29, 2012 10:08 pm

Колега Хагаменчо,ако не те затруднявам,дали можеш да ми дадеш малко информация за апаратите на Миладин.Аз имах ПИРАТ,,но го продадох,абе то всяка седмица за ремонт в Халманли,тел.ако имаш,не мога да пиша на лични,И до мен стигна информация че пират,, ги копирал от ЕНИГМАТА,но не бях сигурен,и пирата надуват май цените,интересуваме как са апаратите ,,ЕНИГМАТА,благодарности,,черпенето май ще е от мене,
Върнете се в началото Go down
hemeleon
Новобранец
Новобранец
hemeleon



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyЧет Мар 29, 2012 10:27 pm

Колега Хагаменчо,ако не те затруднявам,дали можеш да ми дадеш малко информация за апаратите на Миладин.Аз имах ПИРАТ,,но го продадох,абе то всяка седмица за ремонт в Халманли,тел.ако имаш,не мога да пиша на лични,И до мен стигна информация че пират,, ги копирал от ЕНИГМАТА,но не бях сигурен,и пирата надуват май цените,интересуваме как са апаратите ,,ЕНИГМАТА,благодарности,,черпенето май ще е от мене,
Върнете се в началото Go down
hemeleon
Новобранец
Новобранец
hemeleon



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyЧет Мар 29, 2012 10:28 pm

Колега Хагаменчо,ако не те затруднявам,дали можеш да ми дадеш малко информация за апаратите на Миладин.Аз имах ПИРАТ,,но го продадох,абе то всяка седмица за ремонт в Халманли,тел.ако имаш,не мога да пиша на лични,И до мен стигна информация че пират,, ги копирал от ЕНИГМАТА,но не бях сигурен,и пирата надуват май цените,интересуваме как са апаратите ,,ЕНИГМАТА,благодарности,,черпенето май ще е от мене,
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyЧет Мар 29, 2012 11:07 pm

ще черпиш ако си доволен и намираш квото търсиш....цените не знам защо ги надуват...лъжат че правят подобрения,по дълбоки сигнали и т.н. и някое ново бутонче сложат...и айде цената по висока като се има в предвид че са копия на оригинала Smile ...нормалната цена би трябвало да е 350-400...ще ти пиша на лични да не дразня админите
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyЧет Мар 29, 2012 11:12 pm

е поне като я пращаш машинката на ремонт при нейния майстор..той обръща ли добро внимание или я връща ужким поправена!!!?информация не мога да ти дам понеже като се обадиш на Миладин той най-добре ще ти обясни...и те така Smile
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyПет Мар 30, 2012 9:11 pm

Голден маск - от октомври 2008 , до сега никакви проблеми ,даже батерийте още не съм сменил. Ето това е качество или вие сте по богати?
Върнете се в началото Go down
G.M.2
Легионер
Легионер
G.M.2



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyПет Мар 30, 2012 11:04 pm

Ех тоя Миладин,три дена само реклама тече из форума.Някои хора вече и гащите си свалиха.Еди коя си машина е била копие на неговите машинки, на втора пък е сложена допълнително копче,с което цената на металдетектора е скачала до незнайни висоти и т.н....глупости,глупости на търкалета изписани от един потребител.Две машинки имам на GM, 1 и 2, като двойката вече е втора година при мен и никакъв проблем нямам с нея.Най-интересното е,че GM 1 е дадох на приятел,който имаше три години апарат на Миладин.....коментарите му относно уреда на Миладин не бяха много Mad ,айде да не правя анти реклама.
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyПет Мар 30, 2012 11:16 pm

G.M.2 написа:
Ех тоя Миладин,три дена само реклама тече из форума.Някои хора вече и гащите си свалиха.Еди коя си машина е била копие на неговите машинки, на втора пък е сложена допълнително копче,с което цената на металдетектора е скачала до незнайни висоти и т.н....глупости,глупости на търкалета изписани от един потребител.Две машинки имам на GM, 1 и 2, като двойката вече е втора година при мен и никакъв проблем нямам с нея.Най-интересното е,че GM 1 е дадох на приятел,който имаше три години апарат на Миладин.....коментарите му относно уреда на Миладин не бяха много Mad ,айде да не правя анти реклама.

абе приятела ти има от три години стар модел,сега всичко се ъпгрейдва капиши Smile кво да каже той......а твойте ГМ не ги хвали много...само във въздуха могат да хващат повече Smile) чEл съм коментари и за ГМ ...
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyПет Мар 30, 2012 11:18 pm

виж това чудо https://www.youtube.com/watch?v=S56qbOTAyPE e tva e ma6ina
Върнете се в началото Go down
G.M.2
Легионер
Легионер
G.M.2



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyПет Мар 30, 2012 11:32 pm

hagemon4o написа:
G.M.2 написа:
Ех тоя Миладин,три дена само реклама тече из форума.Някои хора вече и гащите си свалиха.Еди коя си машина е била копие на неговите машинки, на втора пък е сложена допълнително копче,с което цената на металдетектора е скачала до незнайни висоти и т.н....глупости,глупости на търкалета изписани от един потребител.Две машинки имам на GM, 1 и 2, като двойката вече е втора година при мен и никакъв проблем нямам с нея.Най-интересното е,че GM 1 е дадох на приятел,който имаше три години апарат на Миладин.....коментарите му относно уреда на Миладин не бяха много Mad ,айде да не правя анти реклама.

абе приятела ти има от три години стар модел,сега всичко се ъпгрейдва капиши Smile кво да каже той......а твойте ГМ не ги хвали много...само във въздуха могат да хващат повече Smile) чEл съм коментари и за ГМ ...
Колега продължавай да му правиш реклама на Миладин,явно е закъсал с продажбите човечеца.А за моите маски не се коси,че ловят само във въздуха,доста неща са изловили и продължават да ловят,за разлика от някои уреди,които се чудят дали е желязо Question ,дали е цвят,ама тя пустата дискриминация е виновна.Капиши Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



 - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?    - Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ? EmptyПет Мар 30, 2012 11:48 pm

G.M.2 написа:
hagemon4o написа:
G.M.2 написа:
Ех тоя Миладин,три дена само реклама тече из форума.Някои хора вече и гащите си свалиха.Еди коя си машина е била копие на неговите машинки, на втора пък е сложена допълнително копче,с което цената на металдетектора е скачала до незнайни висоти и т.н....глупости,глупости на търкалета изписани от един потребител.Две машинки имам на GM, 1 и 2, като двойката вече е втора година при мен и никакъв проблем нямам с нея.Най-интересното е,че GM 1 е дадох на приятел,който имаше три години апарат на Миладин.....коментарите му относно уреда на Миладин не бяха много Mad ,айде да не правя анти реклама.

абе приятела ти има от три години стар модел,сега всичко се ъпгрейдва капиши Smile кво да каже той......а твойте ГМ не ги хвали много...само във въздуха могат да хващат повече Smile) чEл съм коментари и за ГМ ...
Колега продължавай да му правиш реклама на Миладин,явно е закъсал с продажбите човечеца.А за моите маски не се коси,че ловят само във въздуха,доста неща са изловили и продължават да ловят,за разлика от някои уреди,които се чудят дали е желязо Question ,дали е цвят,ама тя пустата дискриминация е виновна.Капиши Very Happy Very Happy

ne vijdam kude pravq reklama Smile nito ime sum kazal nito marka Smile) prosto kazvam 4e s vremeto vsi4ko se podnovqva (upgrade) ... bravo 6tom vadi6///pojelavam ti mnoogo uspehi zanapred Smile
Върнете се в началото Go down
 
Пират 2в1 или Енигма(Монтана) ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Енигма на Краси Профи3или Пират кой да взема!
» Краси Монтана
» само в монтана ли се правиат кантари

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: