Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда mask deus nexus пират GOLD Coil Minelab 5000 prodavam врътка голден wave lorenz нишани kupuvam маск VANQUISH nokta Майнлаб Simplex Fisher Spectrum TEKNETICS miladinka tesoro
 

 Микрон NRG 100 - настройки

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyСъб Апр 26, 2008 6:42 pm

колеги купих нрж 100 на микрон моля за помощ за да се оправя по бързо на първата проба малки телчета ми свирят като цветно как да го преодолея как след като настроя апарата да увелича дълбочината как при авто настройка да увелича дълбочината
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyСъб Апр 26, 2008 8:24 pm

Цитат :
на първата проба малки телчета ми свирят като цветно
При какво положение на копчето за дискриминация?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyНед Апр 27, 2008 12:26 pm

ianmaklaud написа:
колеги купих нрж 100 на микрон моля за помощ за да се оправя по бързо на първата проба малки телчета ми свирят като цветно как да го преодолея как след като настроя апарата да увелича дълбочината как при авто настройка да увелича дълбочината
опитах на всички положения все свирят като цветно малките телове
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyНед Апр 27, 2008 4:18 pm

Невъзможно. Тия малки телове да не би да се медни?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyНед Апр 27, 2008 8:30 pm

imperio написа:
Невъзможно. Тия малки телове да не би да се медни?
не са медни малки раждиви телчета първо опитах между желязо и капачка после между всички останали моля обясни къде трябва да бъде и как да увелича дълбочината защото правих тестове на двора сразлични по големина обекти и дълбочината въобще не ми хареса до сега съм работил 5 -6 месеца само с правена от тия смядовските при тях на дискриминатор малките телчета само пукат нямам много опит все още се уча и ще бъда благодарен за всякакви съвети от колеги
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyНед Апр 27, 2008 9:09 pm

Нещо не е на ред. Железните телчета са последното нещо което би трябвало да те обърка. Изкарай го някъде извън населено място където е чисто, защото в дворовете е фраш от капачки станиоли и какво ли още не. Ако и там няма никаква дискриминация (поне аз така разбирам че се мъчиш да обясниш) може да има някаква повреда.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyНед Апр 27, 2008 9:44 pm

imperio написа:
Нещо не е на ред. Железните телчета са последното нещо което би трябвало да те обърка. Изкарай го някъде извън населено място където е чисто, защото в дворовете е фраш от капачки станиоли и какво ли още не. Ако и там няма никаква дискриминация (поне аз така разбирам че се мъчиш да обясниш) може да има някаква повреда.
апарата е чисто нов излизал съм веднъж за около час и изрових 3 цветни сигнала и 3 малки телчета между другото търсенето беше в лозе опитах и ръчен режим и авто изрових две дебели железа които свиреха като цвят настройвах апарата така както е в книжката вече 3 дни опитвам да отворя тестовете които си правил и все не успявам исках да прочета ти как си го настройвал можеш ли да ми ги испратиш примерно на имеил ianmaklaud@dir.bg предварително благодаря как да увелича дълбочината
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyНед Апр 27, 2008 10:06 pm

Цитат :
за около час и изрових 3 цветни сигнала и 3 малки телчета
Какви приблизително по размер и на каква дълбочина?

Като го купува така ли беше? Вероятно нещо с уреда не е наред, защото малки железни телчета не би трябвало да се бъркат. В крайно положение на дикриминатора - към COINS, даже голямо фолио го обръща на черно. Най - добре се обади във фирмата производител.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyНед Апр 27, 2008 10:55 pm

Ancient Hunter написа:
Цитат :
за около час и изрових 3 цветни сигнала и 3 малки телчета
Какви приблизително по размер и на каква дълбочина?

Като го купува така ли беше? Вероятно нещо с уреда не е наред, защото малки железни телчета не би трябвало да се бъркат. В крайно положение на дикриминатора - към COINS, даже голямо фолио го обръща на черно. Най - добре се обади във фирмата производител.
апарата е чисто нов купих го и излязох за час да пробвам това само ми е излизането най вероятно аз не правя нещо както трябва затова ще бъда благодарен за всякакви съвети малки телчета трябва ли да издават някакъв звук в режим желязна маска
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Микрон NRG 100 - настройки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микрон NRG 100 - настройки   Микрон NRG 100 - настройки EmptyПон Апр 28, 2008 12:05 am

При дискриминация в началото на фолиото, праг горе-долу на 4 си готов за работа. При това положение дебели железа ще ти дадат сигнал за проверка, ако естествено практиката ти е да проверяваш такива сигнали. Железни телчета е абсурд да ти свирнат цветно.
За теста си свали Adobe Reader защото е в PDF формат. Имам го на РС-то и в DOC файл, но големината е два пъти повече, затова не съм го качил.

P.S. - грунда в ръчен режим докарваш ли го изобщо?
Върнете се в началото Go down
 
Микрон NRG 100 - настройки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Настройки за F75.
» настройки за x-terra 705
» Настройки за GPX4000

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Mikron-
Идете на: