Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
TEKNETICS маск Coil врътка prodavam nexus mask нишани GOLD Minelab deus VANQUISH 5000 kupuvam wave Spectrum пират голден Simplex Майнлаб Fisher nokta tesoro грунда lorenz miladinka
 

 Desert Fox

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ProvideR
Новобранец
Новобранец




Desert Fox Empty
ПисанеЗаглавие: Desert Fox   Desert Fox EmptyПон Апр 16, 2012 12:21 am

Колеги,
тази машинка в България имате ли представа на каква цена върви?
Мисля, че тя е нещото, което търся.

Благодаря предварително!

Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Desert Fox Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desert Fox   Desert Fox EmptyСря Апр 18, 2012 12:42 am

Възможно е никoй в България да не продава Desert Fox Gold Automatic Gold Panning Machine na Camel Mining -http://www.amazon.com/Desert-Gold-Automatic-Panning-Machine/dp/B003A97024, за промиване на злато от фин концентрат. Аз имам Gold Miner, която е аналогична в принципа на работа. Тази технология работи на гравитачен принцип чрез отмиване на по-леките от златото частици от концентрата, докато се изкачват нагоре по спиралните улеи на диска-обикновенно 7 на брой. накрая само златните частички успяват да попаднат през кухия вал(тръба) в чашката, окачена отзад. Пресяването на изходния концентрат, получен след работа с драга или Highbanker, е критично за правилното функциониране на машинката. Обикновенно се използва през зимата, след като е насъбрано голямо количество концентрат през активния сезон от места, за които е известно, че са златоносни.
Върнете се в началото Go down
ProvideR
Новобранец
Новобранец




Desert Fox Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desert Fox   Desert Fox EmptyСря Апр 18, 2012 8:57 am

Така или иначе мисля да си го поръчам от Америка. Струва си инвестицията от всичко досега прочетено от интернет. Aurelius, много ще ми е приятно да се свържа с теб и да получа повече информация и за твоята машинка. Ако имаш време пиши на skype: marti_1987 тъй като не мога все още да ти пиша на лични.
Върнете се в началото Go down
 
Desert Fox
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Пособия за добив на злато-
Идете на: