Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани tesoro 5000 Simplex Minelab kupuvam маск deus голден Spectrum грунда Coil lorenz GOLD nokta miladinka Майнлаб wave prodavam Fisher mask врътка пират nexus TEKNETICS VANQUISH
 

 Търся сносен металдетектор

Go down 
+3
sc
Джони
bugunski
7 posters
АвторСъобщение
bugunski
Новобранец
Новобранец




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyНед Юни 17, 2012 12:54 pm

Здравейте! Не знам дали на правилното място съм постнал темата за което се извинявам. Търся да закупя металдетектор може и втора ръка до 600лв. Толкова са ми възможностите. Много ще съм ви благодарен, ако ми дадете съвет в какво точно да инвестирам, понеже нямам никакъв опит в тази сфера. Разбрах от други теми във форума, че не е само до късмет, трябва и подходяща машинка. Ще се радвам, ако някой може да ми помогне да направя първата си "копка" крачка в тази насока.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyНед Юни 17, 2012 2:53 pm

Здравей! И добре дошъл сред търсачите!
Моят личен съвет е в този ценови клас, може би с до 100 лв отгоре, да избереш апарат с българска марка, ако искаш нов. Ще получиш задоволително качество, което отговаря на качеството на вносните апарати над 1000лв /казано съвсем условно/. Защото не е важно само да си купиш пръчка, която да размахваш, но и все пак да има резултати, нищо, че си начинаещ. Дори и тъй наречените гаражни български апарати имат прилично качество, поне някои от тях, стига да се разбереш майсторът да ти даде гаранция. Ако избереш гаражен задължително води приятел, който разбира от тия неща.
За около тия пари, втора употреба, моят избор би бил Тесоро Тежон.
Но аз имам малко резерви към металотърсачи втора употреба. Това е чувствителна техника и е важно не само колко време е експлоатирана, но и как е съхранявана.
А, и малко зависи в кой район на България си, защото е добре да си избереш апарат според преобладаващите видове почви. Като казах Тесоро, моя избор е такъв, защото работи добре на нормални и силно замърсени почви.
Върнете се в началото Go down
bugunski
Новобранец
Новобранец




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyНед Юни 17, 2012 4:04 pm

Джони написа:
Здравей! И добре дошъл сред търсачите!
Моят личен съвет е в този ценови клас, може би с до 100 лв отгоре, да избереш апарат с българска марка, ако искаш нов. Ще получиш задоволително качество, което отговаря на качеството на вносните апарати над 1000лв /казано съвсем условно/. Защото не е важно само да си купиш пръчка, която да размахваш, но и все пак да има резултати, нищо, че си начинаещ. Дори и тъй наречените гаражни български апарати имат прилично качество, поне някои от тях, стига да се разбереш майсторът да ти даде гаранция. Ако избереш гаражен задължително води приятел, който разбира от тия неща.
За около тия пари, втора употреба, моят избор би бил Тесоро Тежон.
Но аз имам малко резерви към металотърсачи втора употреба. Това е чувствителна техника и е важно не само колко време е експлоатирана, но и как е съхранявана.

Благодаря и добре заварили! Преди малко изгледах няколко ревюта на Tesoro Tejon, но при липсата ми на какъвто и да е опит надали ще мога сам да взема правилно решение. Затова ще се доверя на вашият съвет и ще си взема нов Tesoro Tejon. Вярно, че излиза 2 пъти по-скъпо от приготвената от мен сума, но ще е нов и с фактура за пред властите, което ще ми спести доста ядове и неприятности. Благодаря ти за помощта, която ми оказа, оценявам го.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyНед Юни 17, 2012 4:12 pm

Ако си в район със силно минерализирани почви, каквото е положението около Сливен, около Бургас, в Странджа и Родопите, по-добре питай колегите кой апарат се справя добре там. Аз нямам опит там, а и първоначално не се сетих да ти кажа, че и това е важно.
Ако искаш да работиш на по-замърсени места, Тесорото с една по-малка антена е чудесен избор. И като се има педвид, че замърсените места са едни от малкото места, където все още има цвени сигнали в неголяма дълбочина....защото старите апарати не можеха да се справят там....Голяма част от обработваемите площи имат замърсяване с дребни железни обекти.
Та, все пак сондирай още мнения.
А за два пъти повече пари има и други много сполучливи марки. Например Minelab Explorer SE/ако не бъркам с цената/.
Може би ще получиш и съвети да си вземеш по-опростени модели, но като гледам си грамотен човек, с малко повече четене на инструкциите и тренировки, ще се справиш и с по-сложна техника.
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyНед Юни 17, 2012 11:04 pm

колега препоръ4вам ти моя МАИНЛАБ СОВЕРЕН ХС2 А ПРО пуснал сам му снимки във ВИПА ,мАшината е страхотна а и цената е трепа4,,,,
Върнете се в началото Go down
bugunski
Новобранец
Новобранец




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyПон Юни 18, 2012 1:10 am

sc написа:
колега препоръ4вам ти моя МАИНЛАБ СОВЕРЕН ХС2 А ПРО пуснал сам му снимки във ВИПА ,мАшината е страхотна а и цената е трепа4,,,,


Благодаря за съдействието, но вече съм направил своя избор. Не знам как да затворя темата, за което пак се извинявам.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyПон Юни 18, 2012 1:19 am

bugunski написа:
sc написа:
колега препоръ4вам ти моя МАИНЛАБ СОВЕРЕН ХС2 А ПРО пуснал сам му снимки във ВИПА ,мАшината е страхотна а и цената е трепа4,,,,


Благодаря за съдействието, но вече съм направил своя избор. Не знам как да затворя темата, за което пак се извинявам.

И кой е той ако не е тайна , колегата по горе е предложил много добра оферта , особено ако свали още някой лев ,още повече има и аксесоар ,допълнителен дисплей минелаба.


scratch

Върнете се в началото Go down
bugunski
Новобранец
Новобранец




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyПон Юни 18, 2012 2:09 am

Petronii написа:
bugunski написа:
sc написа:
колега препоръ4вам ти моя МАИНЛАБ СОВЕРЕН ХС2 А ПРО пуснал сам му снимки във ВИПА ,мАшината е страхотна а и цената е трепа4,,,,


Благодаря за съдействието, но вече съм направил своя избор. Не знам как да затворя темата, за което пак се извинявам.

И кой е той ако не е тайна , колегата по горе е предложил много добра оферта , особено ако свали още някой лев ,още повече има и аксесоар ,допълнителен дисплей минелаба.


scratch



Решил съм да си взема нов апарат Tesero Tejon. Не разбирам нищо от апарати все още, пък и нямам дори познат, който да ми помогне в избора ми. Видях, че пазара е препълнен с всякакви модели от 100лв. до 10 000лв. и това само при втора ръка уреди. Поради тази причина съм решил твърдо да заложа на новото, понеже доста вече се обърках от разнообразието, което се предлага дори само в този форум.
Сигурен съм, че по-горе споменатият уред е добър, също така и че цената му е доста примамлива, което е добре за колегата който го предлага. Но както казах вече, ще заложа на новото като първи мой избор.
Отново благодаря на всички вас, като се опитахте да ми помогнете, оценявам го.
Желая ви късмет с това, с което се занимавате.
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyПон Юни 18, 2012 11:51 pm

Хаиде колега,като вземеш машинката пиши,
за да ти честитим,
и ще ти пожелаем много късмет.
Между другото избора ти не е лош.
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyВто Юни 19, 2012 3:18 am

bugunski написа:
Здравейте! Не знам дали на правилното място съм постнал темата за което се извинявам. Търся да закупя металдетектор може и втора ръка до 600лв. Толкова са ми възможностите. Много ще съм ви благодарен, ако ми дадете съвет в какво точно да инвестирам, понеже нямам никакъв опит в тази сфера. Разбрах от други теми във форума, че не е само до късмет, трябва и подходяща машинка. Ще се радвам, ако някой може да ми помогне да направя първата си "копка" крачка в тази насока.
имам вк .40 колега доволен съм ако искаш обади се налични.
Върнете се в началото Go down
neliobolcheva
Новобранец
Новобранец




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyЧет Юни 21, 2012 3:44 pm

bugunski написа:
Petronii написа:
bugunski написа:
sc написа:
колега препоръ4вам ти моя МАИНЛАБ СОВЕРЕН ХС2 А ПРО пуснал сам му снимки във ВИПА ,мАшината е страхотна а и цената е трепа4,,,,


Благодаря за съдействието, но вече съм направил своя избор. Не знам как да затворя темата, за което пак се извинявам.

И кой е той ако не е тайна , колегата по горе е предложил много добра оферта , особено ако свали още някой лев ,още повече има и аксесоар ,допълнителен дисплей минелаба.


scratch



Решил съм да си взема нов апарат Tesero Tejon. Не разбирам нищо от апарати все още, пък и нямам дори познат, който да ми помогне в избора ми. Видях, че пазара е препълнен с всякакви модели от 100лв. до 10 000лв. и това само при втора ръка уреди. Поради тази причина съм решил твърдо да заложа на новото, понеже доста вече се обърках от разнообразието, което се предлага дори само в този форум.
Сигурен съм, че по-горе споменатият уред е добър, също така и че цената му е доста примамлива, което е добре за колегата който го предлага. Но както казах вече, ще заложа на новото като първи мой избор.
Отново благодаря на всички вас, като се опитахте да ми помогнете, оценявам го.
Желая ви късмет с това, с което се занимавате.
В твоя случай по добре си вземи Tesoro Cibola за предпочитане е.
Върнете се в началото Go down
bugunski
Новобранец
Новобранец




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyВто Юли 17, 2012 7:18 pm

handjata написа:
Хаиде колега,като вземеш машинката пиши,
за да ти честитим,
и ще ти пожелаем много късмет.
Между другото избора ти не е лош.


Купих си garrett at pro. Излизах вече един път с него на една рекичка на вилата. Нищо друго освен капачки не намерих. Не разбирам от тези машини, но тази определено ми допада на този етап. Хубавото му е, че може да се топи целият във водата.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyВто Юли 17, 2012 9:46 pm

bugunski написа:

Купих си garrett at pro. Излизах вече един път с него на една рекичка на вилата. Нищо друго освен капачки не намерих. Не разбирам от тези машини, но тази определено ми допада на този етап. Хубавото му е, че може да се топи целият във водата.

Как така реши да вземеш този гарет , нов ли е ? Нали се беше ориентирал на тесоро . Не че е много лош , но интересно търсиш мнения и накрая вземаш съвсем друго , чудна работа .

scratch

Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyВто Юли 17, 2012 10:41 pm

Колега,честито за придобивката.
Късмета е по важен от машинката.
Дано да го имаш в повече.
Успех Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyСря Юли 18, 2012 1:48 am

Колега тръгна от 600лв. стигна до тесоро 1000лв и отведнъж си купи друг уред незнам втора ръка ли е или първа . Това ми говори нещо! Коментара ще си го оставя за мен. Просто искам да те питам защо пишеш , че търсиш уред и търсиш съвет след като си взел решението. Дано се окаже сполучлив уреда , защото водолаз няма да ставаш за да изтъкваш предимството , че уреда бачка и под вода.
Върнете се в началото Go down
bugunski
Новобранец
Новобранец




Търся сносен металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся сносен металдетектор   Търся сносен металдетектор EmptyЧет Юли 19, 2012 2:14 am

grey_cardinal написа:
Колега тръгна от 600лв. стигна до тесоро 1000лв и отведнъж си купи друг уред незнам втора ръка ли е или първа . Това ми говори нещо! Коментара ще си го оставя за мен. Просто искам да те питам защо пишеш , че търсиш уред и търсиш съвет след като си взел решението. Дано се окаже сполучлив уреда , защото водолаз няма да ставаш за да изтъкваш предимството , че уреда бачка и под вода.


За хоби ми е уреда, не ми е цел да забогатявам или да ставам Индиана Джоунс. А съветите ми помогнаха да купя нова машинка, взех я за 950лв. А ми хареса това, че е воден, защото си мисля, че реките са доста интересно място за търсене. И каквото да е паднало то е в реката, паднал войник, обърната каруца, къпещи се.... Не мисля да се гмуркам, ще обикалям само там където имам възможност. Благодаря на всички за съветите, но просто я почувствах машинката и я взех.
Върнете се в началото Go down
 
Търся сносен металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся си металдетектор
» Търся металдетектор под наем
» Търся металдетектор FISHER F 75 под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: