Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск nokta tesoro lorenz Fisher GOLD 5000 mask нишани miladinka deus Coil голден Майнлаб Simplex nexus Minelab prodavam wave пират врътка Spectrum TEKNETICS грунда kupuvam VANQUISH
 

 останки от животни от преди милиони години

Go down 
+3
VIKING
vvurbanov
hagemon4o
7 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyПет Юли 13, 2012 12:18 am

Здравейте ! По моя край има един търсач на около 60г. Стана търсач от преди 5-6г. преди това ходеше да копае кости на животни от преди милиони години. Влизал съм в една от стаите му и съм се хващал за главата виждал съм кости по 2-2.5 м дължина и то почти половината стая беше пълна. Питал съм го на различни места ли ги е намирал .Отговора му беше , че само на едно място. Сигурно там някога е било нещо като капан и животните са се хващали и умирали . Споделете и ви е ако сте срещали подобни неща.
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyПет Юли 13, 2012 3:57 pm

знам каде са излизали...в бигора.... Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyПет Юли 13, 2012 7:12 pm

За теб съм сигурен , че знаеш и мястото. Но това не струва нищо.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyПет Юли 13, 2012 8:36 pm

Преди години и аз попаднах на такова място.Но не съм чувал някой да се интересува от такива кокали.Според конституцията всички образци от живата и мъртвата природа са държавна собственост.Не знам дали може да се колекционират.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyСъб Юли 14, 2012 12:01 am

Прав сте господине , а дали има някаква агенция в България , която се интересува от тези останки от животни. Поне да се каже това място и да отидат да разкопават.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyСъб Юли 14, 2012 6:34 am

Сега се сетих,преди години бяха открили кости и копали учените в село Дорково.Там се оказа най голямото находище на останки,но от коя ера съм забравил.Има музей на палеонтологията който се занимава с тия въпроси.Като напишеш
в гугъл палеонтология излизат доста работи.
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyСъб Юли 14, 2012 7:35 am

AVGVSTVS 1 написа:
Прав сте господине , а дали има някаква агенция в България , която се интересува от тези останки от животни. Поне да се каже това място и да отидат да разкопават.
няма аванта там за кво да копаят Very Happy
Върнете се в началото Go down
сталкер
Новобранец
Новобранец
сталкер



останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyСря Юли 25, 2012 2:54 pm

аз лично имам колекция от около 10-15 екземпляра и ако искаш мога да ти кажа къде е находището
или направо да ти го покажа
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyНед Юли 29, 2012 7:58 pm

По темата - до г. Церковски има една кариера, в която намират кости от мамут. Част от тях са в музея в Карнобат. Ситалк и други хора във форума може би я знаят Smile
Върнете се в началото Go down
сталкер
Новобранец
Новобранец
сталкер



останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyНед Юли 29, 2012 8:07 pm

ще го посетя някой ден
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyСъб Авг 04, 2012 5:10 pm

akulata88 написа:
По темата - до г. Церковски има една кариера, в която намират кости от мамут. Част от тях са в музея в Карнобат. Ситалк и други хора във форума може би я знаят Smile

Акулата88,кой си ти?
От няколко дена си регистриран тук,а знеше нещо,което съм го писал тук от преди години........ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Wink
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyСъб Авг 04, 2012 6:54 pm

sitalk написа:
akulata88 написа:
По темата - до г. Церковски има една кариера, в която намират кости от мамут. Част от тях са в музея в Карнобат. Ситалк и други хора във форума може би я знаят Smile

Акулата88,кой си ти?
От няколко дена си регистриран тук,а знеше нещо,което съм го писал тук от преди години........ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Wink

Еми... прочел сам го явно..
Върнете се в началото Go down
fossilomaniac
Новобранец
Новобранец




останки от животни от преди милиони години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: останки от животни от преди милиони години   останки от животни от преди милиони години EmptyЧет Фев 23, 2017 12:41 pm

vvurbanov написа:
Преди години и аз попаднах на такова място.Но не съм чувал някой да се интересува от такива кокали.Според конституцията всички образци от живата и мъртвата природа са държавна собственост.Не знам дали може да се колекционират.

Значи метални неща /повечето от които са артефакти и са национално историческо наследство!/ могат да се колекционират, а "камъни" не могат?!
Я ми разяснете...., че иначе какво правим с колекционирането на полускъпоценни камъни, минерали и фосили?!
В защитени природни територии и археологически обекти е ясно, че не може, а за останалите места?
.... за един приятел питам Wink
Върнете се в началото Go down
 
останки от животни от преди милиони години
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Два метеора ударили едновременно Земята преди 458 млн. години
» защита от диви животни (и Хора)
» Археолози открили останки от кораба на Колумб

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Секция за вкаменелости :: Амонити и Трилобити-
Идете на: