Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH miladinka пират голден TEKNETICS wave deus Fisher Coil нишани Майнлаб маск nokta kupuvam Minelab prodavam tesoro nexus mask GOLD 5000 Spectrum врътка Simplex lorenz грунда
 

 Нови цени на Golden Mask метал детектори

Go down 
+8
Avrelian
Gandalf
akulata88
jordan_nenov
horo
Karamukan
neliobolcheva
Golden Mask
12 posters
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyНед Юли 15, 2012 4:02 pm

Нови цени на ''Golden Mask'' метал детектори + 10 % считано от 01 Септември 2012 г.
Върнете се в началото Go down
neliobolcheva
Новобранец
Новобранец




Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: @   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyПон Юли 16, 2012 11:40 am

Абе човек,ти вместо -50% ги качваш с +10%.Ставаш доста нахален.Няма да е добре за бизнеса.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyПон Юли 16, 2012 2:50 pm

neliobolcheva написа:
Абе човек,ти вместо -50% ги качваш с +10%.Ставаш доста нахален.Няма да е добре за бизнеса.

Абе има едни американци които искат да ми стават дилъри, вече 2 -ра година си пишем мейли ( то причината е в мен че ги мотая ) до сега не се чувствах готов да покрия и оня пазар, сега разширихме малко бизнеса ( вече съм в цяла сграда Laughing ), ония искат и 50% отстъпка, а до сега им давах 40% е от 01.09. смело ще им дам 50 % Laughing
Върнете се в началото Go down
Karamukan
Новобранец
Новобранец
Karamukan



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyСъб Юли 21, 2012 12:46 pm

Golden Mask написа:
neliobolcheva написа:
Абе човек,ти вместо -50% ги качваш с +10%.Ставаш доста нахален.Няма да е добре за бизнеса.

Абе има едни американци които искат да ми стават дилъри, вече 2 -ра година си пишем мейли ( то причината е в мен че ги мотая ) до сега не се чувствах готов да покрия и оня пазар, сега разширихме малко бизнеса ( вече съм в цяла сграда Laughing ), ония искат и 50% отстъпка, а до сега им давах 40% е от 01.09. смело ще им дам 50 % Laughing
Сега ти остана само да покриеш и междугалактическия пазар и ще си номер едно.Маските не са лоши машинки,ще се харчат навсякъде.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyСъб Юли 21, 2012 12:59 pm

Да Karamukan! Karamukanе , много филми гледаш и то фентъзи и с GMаската ли се заяде. Какво ти пречи пък той? Теб влиза ли ти в работата , какви цени ще исказа напред? Така преценил човека така прави. Ти , ако искаш му купувай уредите , ако искаш не. Явно акъла ти доста е избягъл в някоя Галактика , различна от нашата. Ходи да си го търсиш и не ръси повече глупости. bom
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyПон Авг 06, 2012 9:03 pm

повечето колеги със които излизам използват БГ машини и това което виждам е че по нищо не се различават от извесните марки освен в едно визията.. поне като използвате платки и схеми на марковите вземете и малко визия , а това че маските скачат като цена е ок само да не беше споменавал че на американците ще им даваш отстъпка и то в голям размер а от нас българители ще търсиш избивката?????? сега си задаите въпроса кои кого прецаква !!!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyВто Авг 07, 2012 8:35 pm

Абсолютно съм съгласен с колегата horo !

Защо трябва българите да покриваме задниците на американците?

Дали живеят по-зле от нас или са по-бедни?

Смятам че е по-добре за БГ пазара да се намалят цените, а за иностранните пазари да се увеличат. Така Владо няма да има загуби в бизнеса, българите ще са доволни и чужденците няма да могат да се хвалят, колко са умни.

По този начин в БГ ще влязат повече пари, отколкото ще излязат.

Владо, помисли по въпроса...
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyВто Яну 15, 2013 3:55 pm

Аз само не мога да разбера каде ще е по-евтино от САЩ ли да си купуваме маската или България щото с тез 50% отстъпки американците спокойно могат от време на време да си пускат промоции от по 15-20%.

Иначе и пожелавам успех на машината и дистрибуторката и мрежа.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyВто Яну 15, 2013 5:45 pm

Аз се чудя, по някоя промоцийка от време на време за нас БГ сиромасите няма ли да има? Smile
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyВто Яну 15, 2013 6:01 pm

Владо винаги е готов за промоции, само че трябва да се разберете по телефона.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyВто Яну 15, 2013 6:08 pm

Avrelian написа:
Владо винаги е готов за промоции, само че трябва да се разберете по телефона.


Е защо по телефона, то тогава става индивидуално... Имах предвид за всички да важи. Аз например знам че по телефона става, защото един пич от този форум ми каза, но който не знае? scratch
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyВто Яну 15, 2013 7:22 pm

Само Владо може да каже дали му е възможно да свали от цената, защото ние искаме хем да са качествени частите, хем да са евтини. Ами ако Маските се продават с 0 или минимална печалба и предприятието едва се държи във времена на криза? Успех на всички предприемачи !
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyВто Яну 15, 2013 8:08 pm

jordan_nenov написа:
...... Ами ако Маските се продават с 0 или минимална печалба и предприятието едва се държи във времена на криза? Успех на всички предприемачи !


Това няма как да стане според мен. И да верно че производителя трябва да каже тежката дума за цената... Smile Но само той си знае. Аз само питах дали няма да има промоцийка от време на време на тези хубави машинки Smile scratch
Върнете се в началото Go down
ianmaklaud
Новобранец
Новобранец
ianmaklaud



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyЧет Яну 17, 2013 2:50 pm

Владо спирай бианабола брат нещо не ти влияе добре
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyЧет Яну 17, 2013 6:58 pm

ianmaklaud написа:
Владо спирай бианабола брат нещо не ти влияе добре

Какво е бианабола ?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyЧет Яну 17, 2013 7:28 pm

Golden Mask написа:
ianmaklaud написа:
Владо спирай бианабола брат нещо не ти влияе добре

Какво е бианабола ?



Very Happy Very Happy Very Happy , Това е химия за културисти предполагам. То така е написано че трудно е да разбереш.. Анаболи, и Дианаболи а не "Бианаболи".
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyЧет Яну 17, 2013 7:53 pm

Gandalf написа:
Golden Mask написа:
ianmaklaud написа:
Владо спирай бианабола брат нещо не ти влияе добре

Какво е бианабола ?



Very Happy Very Happy Very Happy , Това е химия за културисти предполагам. То така е написано че трудно е да разбереш.. Анаболи, и Дианаболи а не "Бианаболи".

Аааа вярно Smile , наистина преди 20 години беше нашумял тоя бионабол.
Съжалявам ianmaklaud но използвам само такива добавки .

Нови цени на Golden Mask метал детектори 18762654719300776481358444977GJneurtTFTrai2wbZ4xk

Купуват се от тук - www.sila.bg и не се водят химия, а хранителни добавки Smile
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyЧет Яну 17, 2013 9:07 pm

Дааааа, бат Владо е както винаги на ниво Very Happy
добавките са класни и №1
Поздрави!
Very Happy
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyСъб Авг 16, 2014 2:02 pm

Аз не си давах сметка, че един български пройзводител на детекторчета може толкова да спечели вниманието на англичаните...Тук там гледам използват маски бледите англичанчета и ги споменават с добро.Че и едни големи находища на келтски монети май намерили с маска евала  Very Happy 

Браво Владо, ако без чужда помощ си стигнал до това ниво, за мен това си е успех!

https://www.youtube.com/watch?v=zOVH0JqRzBo
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



Нови цени на Golden Mask метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови цени на Golden Mask метал детектори   Нови цени на Golden Mask метал детектори EmptyПон Дек 01, 2014 8:29 am

Мотото на нашенец: колкото по-евтино толкова по-добре , или без пари още по-добре Smile , аз съм ЗА намеление на цените... ( мое си мнение Smile)
Върнете се в началото Go down
 
Нови цени на Golden Mask метал детектори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Golden Mask 4 Pro Метал Детектор
» Нови цени за Призма.
» Нови цени за България на карбоновите антени от Нексъс.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: