Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка mask нишани Майнлаб nexus lorenz prodavam Coil miladinka TEKNETICS Fisher голден грунда маск VANQUISH kupuvam пират 5000 nokta GOLD tesoro Simplex Spectrum deus Minelab wave
 

 моля за съвет и препоръка

Go down 
+7
boteto_82
vvurbanov
Golden Mask
neliobolcheva
nasko75
hagemon4o
pumata2003
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
G.M.2
Легионер
Легионер
G.M.2



моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет и препоръка   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyЧет Юли 26, 2012 10:45 am

Velikia_Cezar написа:
взел си апарата ве4е как е работили поне свикнали му ве4е .. колега тази машина не е хубава ас ли4но ползвап пират 2в1 и сам от 2 години снего работя си навсякаде и мн сам доволен от пирата .. АКО СИ ТУК ПИШИ МИ ДАЛИ ТИ РАБОТИ БЛИНСТОНА ХУБАВО И ДАНО ДА ИМАШ УСПЕХИ king king king king king king farao farao farao
Колега хабава,не-хубава човека това си е харесъл.
Върнете се в началото Go down
pumata2003
Легионер
Легионер
pumata2003



моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет и препоръка   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyЧет Юли 26, 2012 2:30 pm

G.M.2 написа:
Velikia_Cezar написа:
взел си апарата ве4е как е работили поне свикнали му ве4е .. колега тази машина не е хубава ас ли4но ползвап пират 2в1 и сам от 2 години снего работя си навсякаде и мн сам доволен от пирата .. АКО СИ ТУК ПИШИ МИ ДАЛИ ТИ РАБОТИ БЛИНСТОНА ХУБАВО И ДАНО ДА ИМАШ УСПЕХИ king king king king king king farao farao farao
Колега хабава,не-хубава човека това си е харесъл.

на замърсен с боклуци терен се държа добре дискриминацията е на ниво малко ме изненада на уродени камъни реагира даде ми хубав сигнал а то камък
иначе отсява буклука не съм я усилвал до звуков праг но монетка на 30 см лови
Върнете се в началото Go down
pumata2003
Легионер
Легионер
pumata2003



моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет и препоръка   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyСъб Юли 28, 2012 3:05 pm

pumata2003 написа:
G.M.2 написа:
Velikia_Cezar написа:
взел си апарата ве4е как е работили поне свикнали му ве4е .. колега тази машина не е хубава ас ли4но ползвап пират 2в1 и сам от 2 години снего работя си навсякаде и мн сам доволен от пирата .. АКО СИ ТУК ПИШИ МИ ДАЛИ ТИ РАБОТИ БЛИНСТОНА ХУБАВО И ДАНО ДА ИМАШ УСПЕХИ king king king king king king farao farao farao
Колега хабава,не-хубава човека това си е харесъл.

на замърсен с боклуци терен се държа добре дискриминацията е на ниво малко ме изненада на уродени камъни реагира даде ми хубав сигнал а то камък
иначе отсява буклука не съм я усилвал до звуков праг но монетка на 30 см лови


на поляни и ниви също е на добро ниво,само батерията е за смяна издържа 4-5 часа в режим на работа
Върнете се в началото Go down
Velikia_Cezar
Новобранец
Новобранец
Velikia_Cezar



моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет и препоръка   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyНед Юли 29, 2012 3:23 pm

e браво успех ти желая голд голд долар долар
Върнете се в началото Go down
neliobolcheva
Новобранец
Новобранец




моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: gm   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyНед Юли 29, 2012 4:44 pm

Збърка колега.Трябваше да си вземеш по възможност ГМ-1,въпреки че каквото и да вземеш все тая,в земята почти нищо не е останало.Вижда му се края на хобито. Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет и препоръка   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyНед Юли 29, 2012 5:03 pm

Колежке Оболчева,
винаги хората ще загубват предмети, стотинки и разни други метални мандалми, както и това, че няма как да се извади всичко от земята, така че хобито никога няма да умре. Сигурен съм. Отивам на къра, за да проверя дали е останало нещо... късмет на всички търсачи.
Върнете се в началото Go down
hido
Новобранец
Новобранец




моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: колеги даите съвет   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyСъб Сеп 01, 2012 2:21 pm

здр.колеги нов съм в занаята или обмислям тепарва да започвам с голд
искам даси взема няква машинка но незнам точно каква.чета по форума мненията ви като на професионалисти и искам да дадете съвет.
искам даси взема гарет 250 или маск2 или 3 даите съвет и за други машини.имаите в предвид че съм начинаещ .максимум до 300 лв. благодаря
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет и препоръка   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyПет Сеп 07, 2012 8:37 am

Колега, нова машина ли търсиш или втора ръка?
Има колеги от форума дето продават много добри апарати за тези пари. Поразгледай обявите и може да ти излезе късмета. Успех.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет и препоръка   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyНед Сеп 09, 2012 9:24 pm

hido написа:
здр.колеги нов съм в занаята или обмислям тепарва да започвам с голд
искам даси взема няква машинка но незнам точно каква.чета по форума мненията ви като на професионалисти и искам да дадете съвет.
искам даси взема гарет 250 или маск2 или 3 даите съвет и за други машини.имаите в предвид че съм начинаещ .максимум до 300 лв. благодаря

За тези пари , колега единствено втора употреба МД можеш да си вземеш или единствено някой бг. производител да ти направи остъпка от поне 50лв./за нова/. Западна за 300лв. /дори и втора употреба/се съмнявам много в качеството.
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



моля за съвет и препоръка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: моля за съвет и препоръка   моля за съвет и препоръка - Page 2 EmptyПон Сеп 10, 2012 11:58 pm

вече си Цезар..ще черпиш
Върнете се в началото Go down
 
моля за съвет и препоръка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Препоръчайте ми Металдетектор !!!
» Нужда от съвет
» Съвет...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: