Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Продавам WHITES SPECTRUM XLT
Пон Фев 19, 2018 9:11 pm by BRABUS
Продавам работещ металдетектор white xlt spectrum Цена. 650лв

Тел:089 759 7796

[url=https://servimg.com/view/19861819/20]

Comments: 0
Продава сонда XP DEUS 22,5cm. по-новия модел 350лв.
Вто Яну 23, 2018 7:56 pm by adminn
Това го продава един приятел,  който не може да качи снимките затова му правя услуга.
Това е …

Comments: 1
Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 12
Keywords
маск tesoro prodavam standard tejon white голден mask нишани nexus врътка wave minelab GOLD продавам deus пират miladinka металотърсач kupuvam golden Spectrum грунда Майнлаб lorenz Coil
Share | 

Вече може да се подслушва и по Skype

Go down 
АвторСъобщение
ivangrozni
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Вече може да се подслушва и по Skype   Сря Юли 25, 2012 8:47 am

Полицията вече може да подслушва и следи разговорите ни и в Skype официално с помощта на патентована технология. Не е майтап. Внимавайте какво говорите, защото врагът подслушва! За това предупреди на стената си във Facebook Вени Марковски, председател на Управителния съвет на Интернет общество - България.

Поставено е началото на пълно сътрудничество между правоохранителните органи, доколкото това е технически и юридически възможно. Компанията Microsoft може да дава разрешение на спецслужбите да подслушват разговорите, като използват скайп, както и да предоставят достъп до личната кореспонденция на потребителите.

Експерти по сигурността коментират, че българските служби ще се възползват бързо от тази възможност, като един от най-сериозните им аргументи срещу ограничаването на личната свобода и кореспонденция ще бъде реализирания през миналата седмица терористичен атентат край Бургас, при който загинаха 6 човека и десетки бяха ранени.

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1476659
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Сря Юли 25, 2012 9:09 am

Те затова едвам хващат 27%, а до изборите ще са под 20% ако карат в същия дух.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Сря Юли 25, 2012 3:19 pm

А как е по VIBER.
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Сря Юли 25, 2012 5:28 pm

Че те отдавна си следят скайпа,просто сега вече ще го правят легално внимание Биг Брадър вижда всичко....

Viver est militare!
QNUS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Чет Юли 26, 2012 6:38 am

Изтривайте си хронологията!!! Wink
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Чет Юли 26, 2012 11:00 am

Аз съм включил автоматично да ми се изтрива хронологията, но мисля , че това няма да ме спаси , ако решат да се заяждат. Има една програма незнам как и беше името с която се възстановяват изтритите данни от компютъра не на 100%, защото ако върху тези части от паметта се наслагват други вече неможе , но ако е празно става. Аз бях изтрил едни снимки и с нея половината ги възстанових. Говорим за изтриването им и от кошчето.
mitkoo
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Вто Авг 21, 2012 3:00 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Аз съм включил автоматично да ми се изтрива хронологията, но мисля , че това няма да ме спаси , ако решат да се заяждат. Има една програма незнам как и беше името с която се възстановяват изтритите данни от компютъра не на 100%, защото ако върху тези части от паметта се наслагват други вече неможе , но ако е празно става. Аз бях изтрил едни снимки и с нея половината ги възстанових. Говорим за изтриването им и от кошчето.

Охо чичо милиционер лешпер крадец,почна и по скаип да тормози,ами да го....тея с двата пръста чело
Rgogo
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Вто Ное 06, 2012 9:59 pm

стена То нали много хващат крадците та вече и СКАИПА ще подслушват ти я са за разтрел полиция :Tir:
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Чет Ное 08, 2012 8:19 pm

Rgogo написа:
То нали много хващат крадците та вече и СКАИПА ще подслушват ти я са за разтрел

Хващат тези , които пречат на бизнеса им. Просто някой престъпници си разширяват територията , като плащат на полицията да прави проблими на конкурентите си! Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Пет Ное 09, 2012 11:35 am

Ма тоз Оруел, голям изрод,а ShockedПък някои още си мислят,че комунизма е най-голямото зло Razz Evil or Very Mad .Ха,те не знаят на каква маса са седнали Embarassed Razz .Те ти булка спасовден Shocked /Който не можа да ма разбере,да напише в гугъла:спасовден срамен фолклор Embarassed Razz /
ivangrozni
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Вече може да се подслушва и по Skype   Пет Ное 09, 2012 4:32 pm

Малко уточнение : никой не знае дали комунизма е зло, защото го изядоха, изпиха и окрадоха по време на така нареченият социализъм.

Вече може да се подслушва и по Skype
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой хакна Skype?
» .Oh.Funny skype.
» Skype или Facebook?