Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS Майнлаб nexus маск miladinka голден врътка wave нишани lorenz mask nokta грунда Simplex 5000 Coil пират Minelab Fisher Spectrum GOLD tesoro VANQUISH deus kupuvam prodavam
 

 Помощ за този апарат

Go down 
+7
zina80
QNUS
jordan_nenov
zoro_1977
vvurbanov
charon
benigi
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyПон Авг 20, 2012 1:41 am

AVGVSTVS 1 написа:
Тогава мини на лични , да не си бавноразвиваш, та не разбре кокво ти написах. Какво друго да ти напиша освен да си стъпиш на земята и да не предаваш къчове излишни.
ми нали ти писах колега -погледни горе,,,,,,,не издавай тайната че съм бавноразвиващ...така упорито се криех
ТО Very Happy ТО и аз не съм трезвен ама и някои прекаляват...и все ровичкат из фрума и търсят закрила ,и си мислят че са боговете на този форум -не са .
един от двамата го бие съчмата...,добре е това човече всички дА МУ ЧУКАТЕ плюсове ,аз и моите приятели го направиха вече ...Добре е колегата -понеже притежава дар слово да премине и в сайта на федерацията,там ще почувства майчинска ласка от страна на колежките,аз съжалявам за изписаните страници ,толкова ми е капацитета.....но пък тука ми е добре... Very Happy
Върнете се в началото Go down
zina80
Новобранец
Новобранец
zina80



Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyПон Авг 20, 2012 10:07 pm

QNUS написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Тогава мини на лични , да не си бавноразвиваш, та не разбре кокво ти написах. Какво друго да ти напиша освен да си стъпиш на земята и да не предаваш къчове излишни.
ми нали ти писах колега -погледни горе,,,,,,,не издавай тайната че съм бавноразвиващ...така упорито се криех
ТО Very Happy ТО и аз не съм трезвен ама и някои прекаляват...и все ровичкат из фрума и търсят закрила ,и си мислят че са боговете на този форум -не са .
един от двамата го бие съчмата...,добре е това човече всички дА МУ ЧУКАТЕ плюсове ,аз и моите приятели го направиха вече ...Добре е колегата -понеже притежава дар слово да премине и в сайта на федерацията,там ще почувства майчинска ласка от страна на колежките,аз съжалявам за изписаните страници ,толкова ми е капацитета.....но пък тука ми е добре... Very Happy
QNUS Този човек от майтап не разбира ами я го остави да се мисли за много умен Настроение наздраве
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyПон Авг 20, 2012 10:23 pm

Гуууууууууулеееееееееем спор,нема кво -Иначе с гъдулката кат сложиш слушалките и като са вторачиш в стрелката ша разбереш кога има некой около теб ча кога ти го напнат изотзад................................ Laughing Laughing Laughing ps.Еее,може и да си заслужава -Със сигурност варненката например бърка с поне от 5 до 10см. по надълбоко от другите аналогови. Cool
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyПон Авг 20, 2012 10:32 pm

stan960 написа:
Гуууууууууулеееееееееем спор,нема кво -Иначе с гъдулката кат сложиш слушалките и като са вторачиш в стрелката ша разбереш кога има некой около теб ча кога ти го напнат изотзад................................ Laughing Laughing Laughing ps.Еее,може и да си заслужава -Със сигурност варненката например бърка с поне от 5 до 10см. по надълбоко от другите аналогови. Cool

Прав си stan960! На черното бяло немога да кажа! Smile Тук и аз не се виждам да си сложа при работа с гъдулка слушалки. Доста оспамихме темата. : на маса
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyПон Авг 20, 2012 11:08 pm

Нема кво да кажа щом капацитет кат тебе регистрира че се оспамва темата -може и така да е.Това че ти се изказваш напоследък в почти всички теми авторитетно и с желание за растеж е разбираемо-Е аз лично не разбрах или по точно загубих връзката с металдетектинга когато в другата тема идиличното сравнение с Трабанта и Мерцедеса премина в директен офроуд спор-Макар и в началото да си помислих че сигурно слагаме на кантар Фишер и Коя да е БГ бангия -Както и да е -Сигурно съм се загубил в лабиринта и не съм усетил преминаването на истината в алегория и обратното. Rolling Eyes ps.Между другото приятелю,все забравям да ти кажа: -Трупането на мнения-респективно точки -Не дава задължително като равенство на уравнението титлата Цезар-Пък и ти си вече Август.................................................. Wink Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyПон Авг 20, 2012 11:47 pm

stan960 написа:
Нема кво да кажа щом капацитет кат тебе регистрира че се оспамва темата -може и така да е.Това че ти се изказваш напоследък в почти всички теми авторитетно и с желание за растеж е разбираемо-Е аз лично не разбрах или по точно загубих връзката с металдетектинга когато в другата тема идиличното сравнение с Трабанта и Мерцедеса премина в директен офроуд спор-Макар и в началото да си помислих че сигурно слагаме на кантар Фишер и Коя да е БГ бангия -Както и да е -Сигурно съм се загубил в лабиринта и не съм усетил преминаването на истината в алегория и обратното. Rolling Eyes ps.Между другото приятелю,все забравям да ти кажа: -Трупането на мнения-респективно точки -Не дава задължително като равенство на уравнението титлата Цезар-Пък и ти си вече Август.................................................. Wink Laughing Laughing Laughing

Прав си ,колега/незнам и аз защо/! Нали това искаш да чуеш? От около седмица почти не съм писал/виж назад/. И тук си прав , че пиша всеки ден ! Искал съм да ставам цезар !? Е тук не си прав! Аз съм си ЦЕЗАР АВГУСТ І. scratch
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyВто Авг 21, 2012 11:52 am

даже и изцяло да спреш да пишеш няма да ти се разсърдим Razz
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyВто Авг 21, 2012 4:20 pm

AVGVSTVS 1 написа:
stan960 написа:
Нема кво да кажа щом капацитет кат тебе регистрира че се оспамва темата -може и така да е.Това че ти се изказваш напоследък в почти всички теми авторитетно и с желание за растеж е разбираемо-Е аз лично не разбрах или по точно загубих връзката с металдетектинга когато в другата тема идиличното сравнение с Трабанта и Мерцедеса премина в директен офроуд спор-Макар и в началото да си помислих че сигурно слагаме на кантар Фишер и Коя да е БГ бангия -Както и да е -Сигурно съм се загубил в лабиринта и не съм усетил преминаването на истината в алегория и обратното. Rolling Eyes ps.Между другото приятелю,все забравям да ти кажа: -Трупането на мнения-респективно точки -Не дава задължително като равенство на уравнението титлата Цезар-Пък и ти си вече Август.................................................. Wink Laughing Laughing Laughing

Прав си ,колега/незнам и аз защо/! Нали това искаш да чуеш? От около седмица почти не съм писал/виж назад/. И тук си прав , че пиша всеки ден ! Искал съм да ставам цезар !? Е тук не си прав! Аз съм си ЦЕЗАР АВГУСТ І. scratch
-Не се обиждаи колега.Обикновенно репликирам когато ме настъпват.Мисля че в началото на предният ти пост беше написал;-оспамихТЕ темата,после го поправи на оспамихМЕ -Видях го но вече беше късно и не ми се редактираше наново.Иначе нищо лично......... Smile
Върнете се в началото Go down
benigi
Новобранец
Новобранец




Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyПет Авг 24, 2012 8:52 pm

zoro_1977 написа:
benigi написа:
Да произведена е в Варна

Значи съм в дълбока заблуда Embarassed .Що не си взе апарат от Берое ами чак от Варна pirat
Ами дай предложение
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyСъб Авг 25, 2012 3:42 pm

мисля че станимирка ,по стария модел предлагам ти бартер за микрон
Върнете се в началото Go down
benigi
Новобранец
Новобранец




Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyСъб Авг 25, 2012 7:18 pm

кирката написа:
мисля че станимирка ,по стария модел предлагам ти бартер за микрон
Сподели ако си работил с такава
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyСъб Авг 25, 2012 8:43 pm

мога да кажа че има добра дискриминация,иначе добре си работи, но дълбочината слаба 1лв на 30см
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2012 11:58 am

навит ли си за бартер Question
Върнете се в началото Go down
benigi
Новобранец
Новобранец




Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2012 12:25 pm

кирката написа:
навит ли си за бартер Question
Не нямам намерение да се разделям с нея ,а на 30см хваща и по дребни монетки Smile
Върнете се в началото Go down
milko
Новобранец
Новобранец




Помощ за този  апарат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: при толкова машинки    Помощ за този  апарат - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2012 5:28 pm

при толкова машинки и да неможеш да си изберев това е резил вземи си DFH
Върнете се в началото Go down
 
Помощ за този апарат
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» моля за мнение за този апарат. -FAU-2 pulse induction metaldetector
» Даѝте мнение за този МД
» Какъв е този предмет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: