Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
GOLD голден Ултимейт маск сонда грунда wave продавам sorex miladinka металотърсач снимка kupuvam врътка prodavam истина pirate торнадо това nexus Майнлаб golden mask MAXX POWER пират
Share | 

Помощ за този апарат

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
QNUS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Пон Авг 20, 2012 1:41 am

AVGVSTVS 1 написа:
Тогава мини на лични , да не си бавноразвиваш, та не разбре кокво ти написах. Какво друго да ти напиша освен да си стъпиш на земята и да не предаваш къчове излишни.
ми нали ти писах колега -погледни горе,,,,,,,не издавай тайната че съм бавноразвиващ...така упорито се криех
ТО Very Happy ТО и аз не съм трезвен ама и някои прекаляват...и все ровичкат из фрума и търсят закрила ,и си мислят че са боговете на този форум -не са .
един от двамата го бие съчмата...,добре е това човече всички дА МУ ЧУКАТЕ плюсове ,аз и моите приятели го направиха вече ...Добре е колегата -понеже притежава дар слово да премине и в сайта на федерацията,там ще почувства майчинска ласка от страна на колежките,аз съжалявам за изписаните страници ,толкова ми е капацитета.....но пък тука ми е добре... Very Happy
Върнете се в началото Go down
zina80
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Пон Авг 20, 2012 10:07 pm

QNUS написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Тогава мини на лични , да не си бавноразвиваш, та не разбре кокво ти написах. Какво друго да ти напиша освен да си стъпиш на земята и да не предаваш къчове излишни.
ми нали ти писах колега -погледни горе,,,,,,,не издавай тайната че съм бавноразвиващ...така упорито се криех
ТО Very Happy ТО и аз не съм трезвен ама и някои прекаляват...и все ровичкат из фрума и търсят закрила ,и си мислят че са боговете на този форум -не са .
един от двамата го бие съчмата...,добре е това човече всички дА МУ ЧУКАТЕ плюсове ,аз и моите приятели го направиха вече ...Добре е колегата -понеже притежава дар слово да премине и в сайта на федерацията,там ще почувства майчинска ласка от страна на колежките,аз съжалявам за изписаните страници ,толкова ми е капацитета.....но пък тука ми е добре... Very Happy
QNUS Този човек от майтап не разбира ами я го остави да се мисли за много умен Настроение наздраве
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Пон Авг 20, 2012 10:23 pm

Гуууууууууулеееееееееем спор,нема кво -Иначе с гъдулката кат сложиш слушалките и като са вторачиш в стрелката ша разбереш кога има некой около теб ча кога ти го напнат изотзад................................ Laughing Laughing Laughing ps.Еее,може и да си заслужава -Със сигурност варненката например бърка с поне от 5 до 10см. по надълбоко от другите аналогови. Cool
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Пон Авг 20, 2012 10:32 pm

stan960 написа:
Гуууууууууулеееееееееем спор,нема кво -Иначе с гъдулката кат сложиш слушалките и като са вторачиш в стрелката ша разбереш кога има некой около теб ча кога ти го напнат изотзад................................ Laughing Laughing Laughing ps.Еее,може и да си заслужава -Със сигурност варненката например бърка с поне от 5 до 10см. по надълбоко от другите аналогови. Cool

Прав си stan960! На черното бяло немога да кажа! Smile Тук и аз не се виждам да си сложа при работа с гъдулка слушалки. Доста оспамихме темата. : на маса
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Пон Авг 20, 2012 11:08 pm

Нема кво да кажа щом капацитет кат тебе регистрира че се оспамва темата -може и така да е.Това че ти се изказваш напоследък в почти всички теми авторитетно и с желание за растеж е разбираемо-Е аз лично не разбрах или по точно загубих връзката с металдетектинга когато в другата тема идиличното сравнение с Трабанта и Мерцедеса премина в директен офроуд спор-Макар и в началото да си помислих че сигурно слагаме на кантар Фишер и Коя да е БГ бангия -Както и да е -Сигурно съм се загубил в лабиринта и не съм усетил преминаването на истината в алегория и обратното. Rolling Eyes ps.Между другото приятелю,все забравям да ти кажа: -Трупането на мнения-респективно точки -Не дава задължително като равенство на уравнението титлата Цезар-Пък и ти си вече Август.................................................. Wink Laughing Laughing Laughing
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Пон Авг 20, 2012 11:47 pm

stan960 написа:
Нема кво да кажа щом капацитет кат тебе регистрира че се оспамва темата -може и така да е.Това че ти се изказваш напоследък в почти всички теми авторитетно и с желание за растеж е разбираемо-Е аз лично не разбрах или по точно загубих връзката с металдетектинга когато в другата тема идиличното сравнение с Трабанта и Мерцедеса премина в директен офроуд спор-Макар и в началото да си помислих че сигурно слагаме на кантар Фишер и Коя да е БГ бангия -Както и да е -Сигурно съм се загубил в лабиринта и не съм усетил преминаването на истината в алегория и обратното. Rolling Eyes ps.Между другото приятелю,все забравям да ти кажа: -Трупането на мнения-респективно точки -Не дава задължително като равенство на уравнението титлата Цезар-Пък и ти си вече Август.................................................. Wink Laughing Laughing Laughing

Прав си ,колега/незнам и аз защо/! Нали това искаш да чуеш? От около седмица почти не съм писал/виж назад/. И тук си прав , че пиша всеки ден ! Искал съм да ставам цезар !? Е тук не си прав! Аз съм си ЦЕЗАР АВГУСТ І. scratch
топи
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Вто Авг 21, 2012 11:52 am

даже и изцяло да спреш да пишеш няма да ти се разсърдим Razz
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Вто Авг 21, 2012 4:20 pm

AVGVSTVS 1 написа:
stan960 написа:

Прав си ,колега/незнам и аз защо/! Нали това искаш да чуеш? От около седмица почти не съм писал/виж назад/. И тук си прав , че пиша всеки ден ! Искал съм да ставам цезар !? Е тук не си прав! Аз съм си ЦЕЗАР АВГУСТ І. scratch
-Не се обиждаи колега.Обикновенно репликирам когато ме настъпват.Мисля че в началото на предният ти пост беше написал;-оспамихТЕ темата,после го поправи на оспамихМЕ -Видях го но вече беше късно и не ми се редактираше наново.Иначе нищо лично......... Smile
benigi
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Пет Авг 24, 2012 8:52 pm

zoro_1977 написа:
benigi написа:
Да произведена е в Варна

Значи съм в дълбока заблуда Embarassed .Що не си взе апарат от Берое ами чак от Варна pirat
Ами дай предложение
кирката
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Съб Авг 25, 2012 3:42 pm

мисля че станимирка ,по стария модел предлагам ти бартер за микрон
benigi
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Съб Авг 25, 2012 7:18 pm

кирката написа:
мисля че станимирка ,по стария модел предлагам ти бартер за микрон
Сподели ако си работил с такава
кирката
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Съб Авг 25, 2012 8:43 pm

мога да кажа че има добра дискриминация,иначе добре си работи, но дълбочината слаба 1лв на 30см
кирката
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Нед Авг 26, 2012 11:58 am

навит ли си за бартер Question
benigi
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за този апарат   Нед Авг 26, 2012 12:25 pm

кирката написа:
навит ли си за бартер Question
Не нямам намерение да се разделям с нея ,а на 30см хваща и по дребни монетки Smile
milko
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: при толкова машинки    Пон Окт 15, 2012 5:28 pm

при толкова машинки и да неможеш да си изберев това е резил вземи си DFH

Помощ за този апарат
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2