Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro VANQUISH врътка Майнлаб Spectrum Coil TEKNETICS prodavam Minelab 5000 GOLD нишани nexus nokta маск пират Simplex mask wave голден miladinka Fisher kupuvam грунда lorenz deus
 

 Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали

Go down 
+13
Satan Claus
miros
sitalk
pesh0
stan960
pirat1944
QNUS
Джони
markos
tepes
nasko75
jordan_nenov
petrov81231
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
топи
Цезар
Цезар
топи



Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 9:14 am

за тези които не копаят олово и го игнорират-златото е наи близо като честота на засичане с оловото.тъи че-честито Very Happy
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 12:36 pm

Ама то остана ли място където да се пробва на спокойствие МД за да се видят възможностите му в таз държава не остана парче земя която да не е опитала вкуса на лопата и кирка.Бензина стана 3лв.циганина вдигна надника за копаене живота станал много скъп,и вече се принуждаваме да вървим 2-3ч.път от асфалт до де стигнем Място което ще ни чака...девствено!!!
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 9:33 pm

markos написа:
Ама то остана ли място където да се пробва на спокойствие МД за да се видят възможностите му в таз държава не остана парче земя която да не е опитала вкуса на лопата и кирка.Бензина стана 3лв.циганина вдигна надника за копаене живота станал много скъп,и вече се принуждаваме да вървим 2-3ч.път от асфалт до де стигнем Място което ще ни чака...девствено!!!
ако ти кажа че миналата седмица ме караха на 2 крепости небарани няма да ми повярваш.и аз неможах да повярвам като ги видях.едната е главната крепост на наи голямото тържище в региона и усилено се търси от археолозите.на входа о6те стоят колоните с гръцки или римски надписи по тях.еи ги

http://prikachi.com/images/744/5266744e.jpg

http://prikachi.com/images/785/5266785E.jpg

тъи че има още неоткрити места.няма се отчаивате Very Happy


Последната промяна е направена от топи на Чет Сеп 13, 2012 9:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 9:41 pm

топи написа:
markos написа:
Ама то остана ли място където да се пробва на спокойствие МД за да се видят възможностите му в таз държава не остана парче земя която да не е опитала вкуса на лопата и кирка.Бензина стана 3лв.циганина вдигна надника за копаене живота станал много скъп,и вече се принуждаваме да вървим 2-3ч.път от асфалт до де стигнем Място което ще ни чака...девствено!!!
ако ти кажа че миналата седмица ме караха на 2 крепости небарани няма да ми повярваш.и аз неможах да повярвам като ги видях.едната е главната крепост на наи голямото тържище в региона и усилено се търси от археолозите.на входа о6те стоят колоните с гръцки или римски надписи по тях

Колеги за мен все още има интресни обекти/Неоткрити/! Дори и смачкани , но имало храсти и тръни, а сега е почистено в следствие на оран /по програма Сапард/ и се откриват още интересни работи. Успех на всички търсачи!
Върнете се в началото Go down
pesh0
Новобранец
Новобранец
pesh0



Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 10:17 pm

а по нивите не правят ли проблеми ? полиция
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 10:31 pm

pesh0 написа:
а по нивите не правят ли проблеми ? полиция

Да пази Господ , досега не съм имал проблеми , само със някой собственици на земя. Не искат в ливадите да им се копае и си мислят , че ще открият голямото "имане".
Върнете се в началото Go down
pesh0
Новобранец
Новобранец
pesh0



Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 10:51 pm

то по закон е разрешено , но кой ти гледа закона ние нали сме най - големите престъпници.. както и да е успех тогава на всички колеги и avgvstvs1 приятел виж си личните находка
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2012 11:25 pm

Видях, ги , но всичко цветно се копае или колебаещо се. Това е моя съвет за 10г.стаж. Успех в търсенето!
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 11:52 am

.


Последната промяна е направена от markos на Чет Фев 13, 2014 9:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyНед Сеп 16, 2012 1:28 pm

Виждал съм подобно нещо на снимка.Ставаше въпрос за много известен римски път.Строителите на пътя бяха направили светилище на някой бог,(дали не беше Митра)което приличаше на това.Това е само предположение.
Върнете се в началото Go down
milko
Новобранец
Новобранец




Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: нннннннннннннн   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2012 6:34 pm

колега всички машини допускат грешки няма такава машина която да не бърка и монетарките ръждата я баркат с златото и електроскопите и те и омнитроните всички [left]
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали   Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали - Page 2 EmptyВто Окт 16, 2012 12:52 am

jordan_nenov написа:
petrov81231 написа:
детектор за благородни метали
А до каква цена?

Апарата с който работя има феноменална дискриминация. Фишер Ф75.
Ама е малко скъпичък - 1500 лв. мисля че е.
Абсолютна гаранция че с него черно няма да вадиш.
Успех !
Тук колегата е прав , но най добрият детектор според мен е продължителната работа само с един МД по този начин се срастваш с него и спокойно можеш да разграничаваш цветните метали! Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Препоръчайте ми детектор който отделя цветни от благородни метали
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Моля препоръчайте!
» Купувам металотърсач
» Препоръчайте уред

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: