Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
mask kupuvam wave продавам POWER металотърсач pirate GOLD nexus Майнлаб miladinka това маск MAXX грунда пират prodavam голден снимка сонда врътка golden sorex истина Ултимейт торнадо
Share | 

дайте съвет за фабричен металдетектор

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 12:05 pm

jordan_nenov написа:
Грундирането на апарата ми е обикновено от 45 до 80. На един от върховете при мен има вулканични скали, които задържат малки железни предмети. Пирит и магнетит. Ей там с голямата сефка си бачкам като пич. А сега някой да каже на кое вика тежка почва...
Късмет колеги!
Абе,пич,ти да не си шоп бре? Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 1:23 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:
Грундирането на апарата ми е обикновено от 45 до 80. На един от върховете при мен има вулканични скали, които задържат малки железни предмети. Пирит и магнетит. Ей там с голямата сефка си бачкам като пич. А сега някой да каже на кое вика тежка почва...
Късмет колеги!

Шоп съм и се гордея с това. Писателя Димитър Иванов, по известен като Елин Пелин ми е вуйчо. Който не вярва, нека в YOU TUBE да напише: f75 hi mineralization, и да види за какво иде реч. Или мдетекторса да кажат за фишера и магнетита...
Късмет!

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
LAV DJOI
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 3:55 pm

Колега сега виждам,че сме близо един до друг ако решиш някой ден заповядай до Пирдоп да направиме заедно един излет,а ще ми е и интересно да пробвам Фишера. голд скара
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 6:43 pm

LAV DJOI написа:
Колега сега виждам,че сме близо един до друг ако решиш някой ден заповядай до Пирдоп да направиме заедно един излет,а ще ми е и интересно да пробвам Фишера. голд скара

На драго сърце ще дойда, та ние сме на 30-ина километра. Така ще се увериш, че машината си заслужава кинтите...

tepes
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 10:16 pm

[quote="jordan_nenov"][quote="бобо"]
jordan_nenov написа:
Шоп съм и се гордея с това. Писателя Димитър Иванов, по известен като Елин Пелин ми е вуйчо. Който не вярва, нека в YOU TUBE да напише: f75 hi mineralization, и да види за какво иде реч. Или мдетекторса да кажат за фишера и магнетита...
Късмет!

Елин Пелин по произход е средногорец! А с теб м/у другото се оказваме братовчеди Smile
Сестрата на твоята пра пра баба, е моя пра пра баба Smile
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 10:32 pm

[quote="tepes"][quote="jordan_nenov"]
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Късмет!

Елин Пелин по произход е средногорец! А с теб м/у другото се оказваме братовчеди Smile
Сестрата на твоята пра пра баба, е моя пра пра баба Smile
Първия връх на Средна гора е вр.Бабутица.
Това е върха за който говорих в предните постове. Границата между средногорци и шопи е между Белопопци и Горна Малина. А аз съм белопопчанин. Но от комшиите съм взел ината. Така отказах и цигарите. Пра пра баба ми е Парашкева Добрева и е сестра на Пелинко на майка му. Ами ти от къде си?

tepes
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 10:47 pm

Значи първата братовчетка на твоята прапрабаба е моята прапрабаба
Произхода ми е от Голема Раковица от рода на Йонкинци
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 11:02 pm

Колко е малък света..........!! Laughing
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 11:04 pm

Аде де... бабо

бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 11:29 pm

jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Късмет колеги!

Късмет!
Ай стига празни приказки ,де.Земи си бангията,прескочи до Бургас,пък после пак ша приказваме.Не отричай нещо само защото не си го видял!Ф 75 не е нищо по-особено!Пууууууууууууууууу.!Ела го пусни твоя Фишер в Странджата,пък нека после от мдетекторса ти кажат поради кой точно минерал не му сработва дискриминацията.В Ю ТУБа щяли да ми кажат за кво иде реч Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Ха....!Айде със здраве. Laughing
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Пон Окт 08, 2012 11:48 pm

Само ф75 ли няма дискриминация в Странджата?

ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Вто Окт 09, 2012 12:04 am

бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Късмет колеги!

Късмет!
Ай стига празни приказки ,де.Земи си бангията,прескочи до Бургас,пък после пак ша приказваме.Не отричай нещо само защото не си го видял!Ф 75 не е нищо по-особено!Пууууууууууууууууу.!Ела го пусни твоя Фишер в Странджата,пък нека после от мдетекторса ти кажат поради кой точно минерал не му сработва дискриминацията.В Ю ТУБа щяли да ми кажат за кво иде реч Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Ха....!Айде със здраве. Laughing

Колега , ако не си въобще пипал фисшер 75 не се изказвай неподготвен, но ако си пипал и си работил там се него мога да ти стисна ръката и да ти се извиня! Просто за мен този модел е досега най-сполучливият с който съм работил на такива терени! Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Вто Окт 09, 2012 12:26 am

jordan_nenov написа:
Оооо,не,но някои се справят по- добре.!Мнлб Експлр например.
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Вто Окт 09, 2012 12:36 am

бобо написа:
jordan_nenov написа:
Оооо,не,но някои се справят по- добре.!Мнлб Експлр например.
Колега искам да ме разбереш правилно и такъв съм държал в ръката , но не ми харесва ! Просто на такива терени се държи горе долу добре , но сигналите не ги дава така категорично като този модел фишер 75 ! Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Вто Окт 09, 2012 12:45 am

ivanasen написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Късмет колеги!

Късмет!

Колега , ако не си въобще пипал фисшер 75 не се изказвай неподготвен, но ако си пипал и си работил там се него мога да ти стисна ръката и да ти се извиня! Просто за мен този модел е досега най-сполучливият с който съм работил на такива терени! Very Happy
Май не са ТОЛКОЗ такива терените.Пипал съм го ,да.Не съм работил-не.Но колегите дет работиха с него ,вече не работят с него.И на мен Мнлб не ми допада!Човек се учи докато е жив! Лека нощ и късмет!.Който търси упорито-рано ,или късно намира! Wink Въпросът ,е-какво?А отговора- това,което търси. Shocked Laughing ---Малко философия за приспиване. Laughing
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Вто Окт 09, 2012 1:29 am

бобо написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Късмет колеги!

Късмет!

Май не са ТОЛКОЗ такива терените.Пипал съм го ,да.Не съм работил-не.Но колегите дет работиха с него ,вече не работят с него.И на мен Мнлб не ми допада!Човек се учи докато е жив! Лека нощ и късмет!.Който търси упорито-рано ,или късно намира! Wink Въпросът ,е-какво?А отговора- това,което търси. Shocked Laughing ---Малко философия за приспиване. Laughing

super21 Cool
F-75
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Вто Окт 09, 2012 10:23 pm

Eбати споровете .братче!То и аз в началото се лутах с месеци ,да се хвърля към някой апарат,но явно уцелих десетката.F-75-ТОВА Е МАШИНАТА!
А негативите са за устройствата зад машината!

hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Вто Окт 09, 2012 10:35 pm

хм
F-75
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Вто Окт 09, 2012 10:36 pm

Значи полева работа трябва! А МОЗЪЦИ по форума всеки може да ръси.Хора без достатъчно опит с дадена машина,да не се изказват неподготвени!
colin96
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Сря Окт 10, 2012 10:33 pm

F-75 написа:
Значи полева работа трябва! А МОЗЪЦИ по форума всеки може да ръси.Хора без достатъчно опит с дадена машина,да не се изказват неподготвени!
Абе братчед .Недей така бе.Днес половин час се чудих един по дълбок сигнал дали да го копам или не.Цвят черно,черно цвят и накрая се оказа монета.Ама зачистване,ама сваляне малко на почва...Еми аз да не съм Ванга.Нали затова съм дал един куп пари-да ми казва ,а не аз да гадая.Какво ми го хвалиш ...И какво зависи от оператора в случая..Ами в други десет случая се оказва черен сигнал при същите обстоятелства.Свалете си очилата най-после и дайте едно обективно мнение.И верно неподготвени да не се изказват..
maximus_kn
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Сря Окт 10, 2012 10:40 pm

Знам само,че какъвто и да е апарата си иска време ,за да се сработите.С практиката ставате едно цяло и знаеш всеки сигнал какъв е. Мисля,че това е мнение и на много други колеги.

Последната промяна е направена от maximus_kn на Пет Окт 12, 2012 9:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Сря Окт 10, 2012 11:25 pm

F-75 написа:
Полева викаш.....,на полето сички могат,и секи,фани малко баирите,после приказвай поучително,че и ти кат гледам не знаеш за ко иде реч.НЯМА най добър-всичко е въпрос на компромис и приоритети.За орудено-тоз,за замърсено-другия-за дребни неща-третия,....и т.н.
LAV DJOI
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Чет Окт 11, 2012 12:13 am

Абе различни хора различни идеали,затова и на всеки различна машина му допада,на едни Мерцедес на други Лада а в крайна сметка вършат една и съща работа,но въртене и пребиване му е майката. Cool
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Чет Окт 11, 2012 8:17 am

LAV DJOI написа:
Абе различни хора различни идеали,затова и на всеки различна машина му допада,на едни Мерцедес на други Лада а в крайна сметка вършат една и съща работа,но въртене и пребиване му е майката. Cool

Прав си, но във всички случаи Мерцедеса е по-добър от Ладата...

4орта
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   Чет Окт 11, 2012 8:54 am

GoldenMask написа:
На 4орта детектора му е за ремонт чудно ми е що не го праща .
Той вече идва на ремонт, съвсем нов след първото излизане за 10 мин. Върна ми го обратно уж с някакви подобрения, и с уверението че щял да работи супер, но е същата работа, няма и грам разлика от преди това. Явно така излизат от "фабриката" pale За мен тоя детектор за селища не става. стена

дайте съвет за фабричен металдетектор
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next