Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
врътка Майнлаб сонда POWER pirate торнадо пират голден маск sorex MAXX wave GOLD Ултимейт nexus снимка golden истина това kupuvam miladinka продавам металотърсач грунда mask prodavam
Share | 

Металдетектинг

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lawbg
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Металдетектинг   Сря Сеп 26, 2012 11:00 pm

Здравейте.
Това ми е първата публикация по подобни теми , искам да започна с това че съм нов и ще опитам как е хобито металдетектинг , искам да попитам за някои ценни съвети относно металдетектинг и също така да ми кажете кои от 2та модела детектори е по добър за търсене на самородно злато , монети или какво и да е било
Първият модел е Гаретт асе 150
Вторият модел е МД-3002II
благодаря предварително за съветите
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Чет Сеп 27, 2012 8:56 am

Добре дошъл сред нас колега.Що се отнася до въпросите,които си задал за металдетекторите-и двата модела не стават за търсене на самородно злато,а що се отнася до търсенето на монети по-одачния вариянт е гарета.Успех колега.

Viver est militare!
Lawbg
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Чет Сеп 27, 2012 2:04 pm

Lawbg написа:
Здравейте.
Това ми е първата публикация по подобни теми , искам да започна с това че съм нов и ще опитам как е хобито металдетектинг , искам да попитам за някои ценни съвети относно металдетектинг и също така да ми кажете кои от 2та модела детектори е по добър за търсене на самородно злато , монети или какво и да е било

Благодаря за информацията и аз така предполагах по това което пише в форума , но в момента не мога да отделя повече от 300 лева за Мдетектор
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Чет Сеп 27, 2012 2:10 pm

За 300лв си вземи БГ детектор,втора ръка и ще останеш много по-доволен отлкото с гарета и МД-то Smile

Viver est militare!
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Чет Сеп 27, 2012 3:08 pm

charon написа:
За 300лв си вземи БГ детектор,втора ръка и ще останеш много по-доволен отлкото с гарета и МД-то Smile

вярно е това
Lawbg
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Чет Сеп 27, 2012 6:56 pm

Lawbg написа:
Здравейте.

Някакви предложения от каде, как и от кого да закупя 2-ра ръка , и примерно след закопуванена Мдетектор нов, стар без значение какви документи трябва да притежавам за да си нямам проблеми с органите .
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Чет Сеп 27, 2012 7:23 pm

Колега тук във форума се продават доста БГ машинки,просто разгледай раздела ''Купувам-продавам'' и все нещо ще ти допадне.Желателно е да имаш фактура за машинката.
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Чет Сеп 27, 2012 7:52 pm

Lawbg написа:
Lawbg написа:
Здравейте.

Някакви предложения от каде, как и от кого да закупя 2-ра ръка , и примерно след закупуванена Мдетектор нов, стар без значение какви документи трябва да притежавам за да си нямам проблеми с органите .
Трябва да имаш фактура, но доколкото съм чул мисля , че този документ отпадна. Най-важното колега е да не търсиш на исторически обекти, там ако те хванат може да си стигне и до съд. Дано съм ти бил полезен с информацията. Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Lawbg
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Пет Сеп 28, 2012 8:04 pm

ivanasen написа:
Lawbg написа:
Lawbg написа:
Здравейте.

Някакви предложения от каде, как и от кого да закупя 2-ра ръка , и примерно след закупуванена Мдетектор нов, стар без значение какви документи трябва да притежавам за да си нямам проблеми с органите .
Трябва да имаш фактура, но доколкото съм чул мисля , че този документ отпадна. Най-важното колега е да не търсиш на исторически обекти, там ако те хванат може да си стигне и до съд. Дано съм ти бил полезен с информацията. Very Happy

Благодаря ви на всички за информацията , искам да помоля някои ако има линк със дадения закон за притежание на металдетектор , благодаря
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Пет Сеп 28, 2012 8:21 pm

Lawbg написа:
ivanasen написа:
Lawbg написа:
Lawbg написа:
Здравейте.

Благодаря ви на всички за информацията , искам да помоля някои ако има линк със дадения закон за притежание на металдетектор , благодаря

Колега линка е http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135623662 Very Happy

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Нед Апр 07, 2013 11:00 am

-Ако не си са стреснал и отказал и ако донадиш още 50лв. са обади на Вальо WAVE metaldetector от Монтана -Ем ша е нов ем по параметри ша издухаш надире си бая от средният клас дигиталки а за тия който си споменал по горе въобще и дума да не става. Smile
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Нед Фев 09, 2014 6:04 pm

-На кит или най много да добавиш още 50лв. и си вземи Ваве за тия пари -И двата апарата дето си се спрел на тех му духат супата..............................
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Нед Фев 09, 2014 7:43 pm

Да, по-добре е някой Български от колкото тея двата дето си ги заплюл! Smile  Доста машинки се продават тук, във форума! Просто се запознай с БГ марките и тогава си избери нещо! Успех
deultum
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Пон Фев 10, 2014 6:26 am

Приятел . не си давай парите за боклуци като тези които си посочил, после ще се чудиш как да го продадеш . Събери още някой лев и си вземи маска втора ръка!
Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Пон Фев 10, 2014 10:20 am

Погледни и пиратите,покрай мен много хора работят с такива и са доволни...
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Пон Фев 10, 2014 1:10 pm

Колеги той 4овека е писал преди година и половина . Сигурно отдавна е направил избора си Very Happy 
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Пон Фев 10, 2014 1:15 pm

Mladencho написа:
Погледни и пиратите,покрай мен много хора работят с такива и са доволни...

Колеги,от публикуването на темата са изминали около година и половина,може би колегата от отдавна е направил избора си...
Иначе,препоръките са удачни,и аз бих избрал "Маската".Поздрави!

Хаосът е или временен,или гибелен!
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Пон Фев 10, 2014 1:17 pm

borislav123 написа:
Колеги той 4овека е писал преди година и половина . Сигурно отдавна е направил избора си Very Happy 

А,колегата ме е изпреварил,докато съм писал.Браво!

Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Пон Фев 10, 2014 2:51 pm

Колегата може и да се е отказал бързо-бързо, последните години бая народ се зариби по търсачеството, ама всички са с някави утопични амбиции за бърза печалба, сиреч мислят си, че още с първото излизане и ще ударят гърне с жълтици. Very Happy 
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Пон Фев 10, 2014 7:45 pm

Симпличио написа:
Колегата може и да се е отказал бързо-бързо, последните години бая народ се зариби по търсачеството, ама всички са с някави утопични амбиции за бърза печалба, сиреч мислят си, че още с първото излизане и ще ударят гърне с жълтици. Very Happy 

Има и такива случай,колега.И точно те поддържат допълнително "горенето"Както котлите и казаните с жълтици-"един на хиляда",но иманЯрски фолклор за векове създават...
Слушал съм за щастливец,дето си купил първата машина(кантар) и на първото излизане,след тридесетина крачки опраскал гърнето...Е,тези неща са за друга тема!

Rinobs
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг   Вто Фев 25, 2014 3:22 pm

Трибал-М написа:
Симпличио написа:

Има и такива случай,колега.И точно те поддържат допълнително "горенето"Както котлите и казаните с жълтици-"един на хиляда",но иманЯрски фолклор за векове създават...
Слушал съм за щастливец,дето си купил първата машина(кантар) и на първото излизане,след тридесетина крачки опраскал гърнето...Е,тези неща са за друга тема!

е дай боже всекиму и аз излзиам след малко с моя детектор за първи път а не с детектора на приятел така че дай боже някой аурелус  cheers 

Металдетектинг
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1