Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask Coil Spectrum VANQUISH nexus wave nokta пират miladinka голден врътка kupuvam нишани prodavam lorenz Minelab Simplex Fisher deus tesoro грунда 5000 TEKNETICS Майнлаб GOLD маск
 

 помощ настроики за minelab explorer se

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
kazaka1
Новобранец
Новобранец




explorer - помощ настроики за minelab explorer se Empty
ПисанеЗаглавие: помощ настроики за minelab explorer se   explorer - помощ настроики за minelab explorer se EmptyПон Окт 22, 2012 2:29 am

nqkoi ako moje da mi kaje nastroiki za xe 6te mu buda mnogo blagodaren
пиши на кирилица :mdr6: :fessee:


Последната промяна е направена от kazaka1 на Пон Окт 22, 2012 6:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



explorer - помощ настроики за minelab explorer se Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ настроики за minelab explorer se   explorer - помощ настроики за minelab explorer se EmptyПон Окт 22, 2012 8:55 am

това някакъв нов модел ли е Laughing
пиши ми в скайпа да ти дам


ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
 
помощ настроики за minelab explorer se
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ТЪРСЯ MINELAB (EXPLORER SE,EXPLORER SE PRO,E-TRAC) ЗА БАРТЕР
» ТЪРСЯ MINELAB (EXPLORER SE,EXPLORER SE PRO,E-TRAC)
» помощ EXPLORER SE

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: