Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират wave Майнлаб грунда nexus VANQUISH deus Minelab Spectrum lorenz врътка 5000 Coil miladinka tesoro маск Simplex нишани mask kupuvam Fisher prodavam GOLD nokta голден TEKNETICS
 

 XP Goldmaxx Power

Go down 
+6
Селския
Mladencho
jorodi
solid
mdetectors.bg
ztec
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
ztec
Консул
Консул
ztec



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyПет Яну 18, 2013 7:58 am

Ще е интересно да споделим,кой с какви настройки работи.

Сенс -преди червения сектор
Ирон Трешхолд - 11 часа.
Ирон Волуме - 3часа
Грунд - 11 часа
Силенсер - 2

С тези настройки работя аз.


POWER - XP Goldmaxx Power M30467
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyПет Яну 18, 2013 9:18 am

За начало нека Iron Volume и Iron Thresh да са на минимум, а Силенсера да е на 1
Сенса да е максимално висок - колкото ти позволява машината, а Земата от минимум към максимум въртиш, т.е. по посока на часовниковата стрелка бавно, докато апарата спре да издава звуци при приближаване и отдалечаване към земята. Щом стане спокоен спираш да въртиш потенциометъра на земята.
Така търсиш 2 излета по 4 часа.
След това всичко това правиш но Iron Volume и Iron Thresh ги слагаш на 11 часа. Караш още 2 дена по 4 часа и след това вече четеш внимателно ръководството и почваш да настройваш Iron Volume и Iron Thresh Very Happy


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyПон Мар 25, 2013 8:29 pm

какво значи, когато,грунда не свири когато движиш земя/въздъх,а като работиш ти премрънква апарата.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyПон Мар 25, 2013 8:41 pm

намали сенса, увеличи грунда ама не много и пусни силенсера на 2


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyПон Мар 25, 2013 9:14 pm

сенса ми е на 12 /13 часа,колко да го намаля.
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСъб Дек 21, 2013 2:29 pm

Препоръчайте зарядно за 8-те батерии
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСъб Дек 21, 2013 2:38 pm

http://stendalbg.snimka.bg/business/no-nameee.327678.29985362

http://stendalbg.snimka.bg/business/no-nameee.327678.29985363

Само от Мдетекторс.

Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСъб Дек 21, 2013 2:42 pm

Искам такова дето зарежда батериите. Не искам да свалям и закачвам постоянно антената.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСъб Дек 21, 2013 3:37 pm

че кво ще и стане на антената като я сваляш и разкачаш ? бре ба
по добре ли е да вадиш всеки път 8-те батерии и да ги зареждаш пак на касетите.
Така ако мислиш да  вадиш батериите няма да мое да ползваш защитното покривало...
А с това зарядно,което е на снимка,се зареждат много добре батериите и изключва само,понеже вътре в апарата има електроника която извършва и контролира заряда.
По добро зарядно от тва здраве му кажи.
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСъб Дек 21, 2013 4:13 pm

Колко кинта е това зарядно?
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСъб Дек 21, 2013 4:35 pm

30 или 40 незнам точно,направи едно запитване и ще ти кажат
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyНед Дек 22, 2013 4:46 pm

Може ли някой който използва Голд макс или е използвал и е в час машината да ми даде някви координати да ме открехне малко.
Върнете се в началото Go down
Селския
Преторий
Преторий
Селския



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyНед Дек 22, 2013 5:48 pm

jorodi написа:
Може ли някой който използва Голд макс или е използвал и е в час машината да ми даде някви координати да ме открехне малко.
Кво Те мъчи,та ревеш толкова Бря ?
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyНед Дек 22, 2013 5:55 pm

Селския написа:
jorodi написа:
Може ли някой който използва Голд макс или е използвал и е в час машината да ми даде някви координати да ме открехне малко.
Кво Те мъчи,та ревеш толкова Бря ?
На замърсено (в лозета) на какви настройки работите? И по принцип всичко ме интересува. Днеска ми беше първи излет и главата ми стана тъпан. Все едно съм бил на дискотека цяла нощ. Иначе извадих цвят ама... трябва да свикна.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyНед Дек 22, 2013 11:43 pm

Ако си смениш слушалките може да ти се оправи главата. Ако си с оригиналните ги намали,че наистина много врякатт.
Върнете се в началото Go down
stars
Новобранец
Новобранец




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСря Фев 05, 2014 4:23 pm

Iron treskhold два или три часа -0-1 мълчи по баланс 11or точно отдясно
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСря Фев 05, 2014 5:39 pm

Поправи си написаното,че нищо не се разбира...

Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСря Фев 05, 2014 7:24 pm

Някой може ли да направи паралел между Gold maxx pawer и G maxx.Основни неща,но не от интернет Very Happy .Мерси-интересува ме дълбочина и работа в орудено мерси 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСря Фев 05, 2014 8:21 pm

Бобо отчайваш ме - само пулс...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСря Фев 05, 2014 9:04 pm

pechkata написа:
Бобо отчайваш ме - само пулс...
Неее,просто си сверявам часовника-в момента имам под ръка Gmaxx Laughing За пулса е ясно.... Cool 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyЧет Фев 06, 2014 12:24 pm

На много силно орудена почва и с подходящи настройки,засичам монета с диаметър около 18-20 мм с цветен сигнал на 6-7 см. Това е максимума... но хубавото е,че на същата дълбочина желязото го дискриминира.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyПет Фев 07, 2014 2:04 pm

бобо , GMAXX2 е цар на по-големите дълбоки сигнали.Но не може да засича много дребните цветни сигнали сред замърсено с железни отпадъци район. По принцип гмакс2 и голдмакс пауер са с един процесор и бързината им е еднаква, но това е като разлика което аз съм видял.
С гмакс примерно може да опуснеш предмет с монетна форма Wink застанал на калъч.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyПет Фев 07, 2014 7:13 pm

Aemilivs написа:
бобо , GMAXX2 е цар на по-големите дълбоки сигнали.Но не може да засича много дребните цветни сигнали сред замърсено с железни отпадъци район. По принцип гмакс2 и голдмакс пауер са с един процесор и бързината им е еднаква, но това е като разлика което аз съм видял.
С гмакс примерно може да опуснеш предмет с монетна форма Winkзастанал на калъч.
 super21 Благодаря -наистина е много бърза машинката,въпреки че е на ниска честота,,и наистина дребните сигнали не са и силата-благодаря Cool 
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyПет Фев 07, 2014 8:23 pm

Не са й силата да. Тя е за по-грубо търсене, но повярвай гмакс2 прави големи изненади !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




POWER - XP Goldmaxx Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Goldmaxx Power   POWER - XP Goldmaxx Power EmptyСъб Фев 08, 2014 12:56 pm

Aemilivs написа:
Не са й силата да. Тя е за по-грубо търсене, но повярвай гмакс2 прави големи изненади !
Емо я кажи дълбокия сигнал пее ли го цвят - независимо че е
черен...?
Върнете се в началото Go down
 
XP Goldmaxx Power
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Продавам XP Goldmaxx Power V4
» Продавам XP GoldMaxx Power V4
» ПРОДАДЕН !!!!!!!! XP GoldMaxx Power V4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: