Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD TEKNETICS Spectrum mask голден врътка нишани Fisher Minelab VANQUISH kupuvam nexus nokta lorenz пират 5000 tesoro Simplex wave miladinka маск prodavam Майнлаб deus Coil грунда
 

 Здравейте !

Go down 
+6
kaponcheto
jordan_nenov
Gandalf
vvurbanov
rahan
xSx
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
xSx
Новобранец
Новобранец




Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте !   Здравейте ! EmptyВто Яну 29, 2013 6:43 pm

Нещо само няколко изречения мога да пиша ?!


Последната промяна е направена от xSx на Вто Яну 29, 2013 6:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyПет Фев 15, 2013 10:13 pm

Здравейте и от мен. Нов съм във форума и се надявам да ми помогнете със съвети за това хубаво хоби и да ме извините за глупавите въпроси които ще задам без съмнение. Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyПет Фев 15, 2013 11:34 pm

rahan написа:
Здравейте и от мен. Нов съм във форума и се надявам да ми помогнете със съвети за това хубаво хоби и да ме извините за глупавите въпроси които ще задам без съмнение. Благодаря предварително.
Здравей rahan,добре дошъл във форума.Не се притеснявай.Ако не знаеш нещо,-питай това не значи че въпросите ти са глупави.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:07 am

vvurbanov написа:
rahan написа:
Здравейте и от мен. Нов съм във форума и се надявам да ми помогнете със съвети за това хубаво хоби и да ме извините за глупавите въпроси които ще задам без съмнение. Благодаря предварително.
Здравей rahan,добре дошъл във форума.Не се притеснявай.Ако не знаеш нещо,-питай това не значи че въпросите ти са глупави.




Един сериозен човек, дето е готов да помогне без да му е проблем! Щото тук се нагледах на много тъпи коментари, що се касае до помощ. Smile

Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 8:16 am

Благодара приятели ! Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 10:19 am

Добре дошъл и от мен rahan !
Не се колебай да питаш за каквото и да било. С удоволствие ще ти помогна ако мога разбира се. В крайна сметка форума е да се обучаваме и да обменяме опит, а не да се оплюваме и да си мерим пишките.
Късмет в това прекрасно хоби !
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 10:27 am

Работил съм с някой и друг гаражен детектор, но мисля вече да взема нещо по-добро. На какви условия трябва да отговаря новата машина?
След като купя тази машина, следваща покупка от по-горен клас ще бъде поне след 10 години, така че трябва да взема нещо което да работи много добре. Разполагам с около 2000 лв. Каква машина да си купя?
п.с. Чисто нова, разбира се !
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 10:30 am

според мен или ХП Деус или Фишер Ф75 поразгледаи по старите теми из форума има доста изписано за тези машини а и не само
зависи и за какво ще ти трябва
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 10:35 am

Каквато и машина да си купиш, трябва да е от официален вносител, със сервизна поддръжка.
http://mdetectors.com/index.php?language=bg
Точни и коректни. Сервиз, гаранционно и извънгарнционно обслужване. Съвети и всякакъв вид помощ.

XP DEUS 2.0, FISHER F-75, MAINLAB EXPLORER SE PRO

Смятам, че това са машините...
Късмет в избора !
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 10:39 am

rahan написа:
Работил съм с някой и друг гаражен детектор, но мисля вече да взема нещо по-добро. На какви условия трябва да отговаря новата машина?
След като купя тази машина, следваща покупка от по-горен клас ще бъде поне след 10 години, така че трябва да взема нещо което да работи много добре. Разполагам с около 2000 лв. Каква машина да си купя?
п.с. Чисто нова, разбира се !






Aз само да ти дам един съвет от мен! Само не казвай до сега с какви БГ гаражни детектори си работил, ако искаш темата да си тече по предназначение. Успех ти желая, и "kaponcheto" ти е предложил най доброто!!! Smile
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 11:51 am

Металотърсача ще ми трябва само и единствено за отмора. Тъй като съм доста натоварен в работата, искам да си почивам с хобито, а не да се ядосвам. Искам да се радвам на всеки един цветен сигнал, без значение дали е монета или капачка от буркан. Да бъда сред природата. Дано не ви звучи налудничаво...
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 11:54 am

Аз бачкам с Ф-75, наистина е удоволствие да се работи с него. Горещо ти го препоръчвам ! :bienvenue
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 11:55 am

Пък и гледам наблизо живеем, така че можем да правим съвместни излети и да си помагаме взаимно... скара
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 11:59 am

Моя милост също живее в района - на 25 км съм от Елин Пелин, така че с радост ще правим излетите в района. Хапване, пииване - ей тия 3 работи...
п.с. Аз също съм с Ф-75. От него разбирам доста, така че ако се спреш на него, смятам да ти бъда доста полезен...
цър-пър
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:02 pm

Вече се заформя мнение за бъдещата ми покупка. Все пак надявам се да има и други предложения, щото в тези скръбни времена на финансова неустойчивост да се направи вложение от 2000 лв е сериозна работа. Не искам да сбъркам.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:13 pm

Имам предложение: Когато си свободен, ела при мен и ще излезнем в района, за да ти покажа как работи Фишера. Заповядай по всяко време.
Електронната ми поща е: jordan_nenov@abv.bg
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:18 pm

rahan написа:
Вече се заформя мнение за бъдещата ми покупка. Все пак надявам се да има и други предложения, щото в тези скръбни времена на финансова неустойчивост да се направи вложение от 2000 лв е сериозна работа. Не искам да сбъркам.





Сигурен съм че няма да сбъркаш с един от двата които са ти предложили! Но ти не бързай пак, вземи почети малко за тях за да се убедиш самият ти за тях колко са добри. Тук във форума има мнооого информация за това хоби. Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:19 pm

С радост ще се възползвам от предложението. Ще ти напиша емайл, за да се разберем. Дано си свободен за утре...
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:21 pm

Свободен съм. Утре ще дойда в Белопопци и да поработим.
А защо немога д ти пиша и аз на лични?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:22 pm

Gandalf написа:
rahan написа:
Вече се заформя мнение за бъдещата ми покупка. Все пак надявам се да има и други предложения, щото в тези скръбни времена на финансова неустойчивост да се направи вложение от 2000 лв е сериозна работа. Не искам да сбъркам.





Сигурен съм че няма да сбъркаш с един от двата които са ти предложили! Но ти не бързай пак, вземи почети малко за тях за да се убедиш самият ти за тях колко са добри. Тук във форума има мнооого информация за това хоби. Smile




А от това предложение на " jordan_nenov " по-добро няма! Като има кой да ти покаже на живо за какво става въпрос е още по лесно да се вземе категорично решение! Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:24 pm

На лични ти неможеш да ми пишеш, щото имаше някаква бройка постове - 10 или 15 и след това ще може да ми пишеш. Аз нали ти пиша там де. Имаш ми и телефона вече, така че за утре действаме...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:28 pm

С тия приказки ми запали главата, днес мислех да не излизам, ама нейсе. Тръгвам към полето. А ти rahan имаш лични пак !
Късмет на всичките колеги дето са излезнали днес, пък и на тези дето сега излизат !!!
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:30 pm

Късмет ! Дано намериш нещо интересно.
Ще се възползвам от всичките ти предложения.
Cool
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 12:53 pm

Огледай се и за някакви Гарети - не съм запознат с тях, обаче в този ценови клас може да има и нещо добро.
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Здравейте ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! EmptyСъб Фев 16, 2013 1:26 pm

Макар, че като гледам споровете във форума, гаретите не са много много на почит.
Върнете се в началото Go down
 
Здравейте !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Змийска отрова
» Томбола, с какъв металотърсач работихте през 2019г.
» Здравейте

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: