Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск Майнлаб Coil VANQUISH mask нишани 5000 врътка Fisher tesoro wave kupuvam пират prodavam TEKNETICS Spectrum lorenz nokta Minelab грунда голден miladinka nexus GOLD Simplex deus
 

 Здравейте !

Go down 
+6
kaponcheto
jordan_nenov
Gandalf
vvurbanov
rahan
xSx
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2013 1:33 pm

Оглеждам се за Фишер и Деус. Едно от двете ще е. Само да видим кое.


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2013 5:04 pm

rahan написа:
Оглеждам се за Фишер и Деус. Едно от двете ще е. Само да видим кое.

Първо здравей и от мен,лично аз бих заложил на XP,но решението си е изцяло твое и сам трябва да решиш,а и си се ориентирал правилно и за двата апарата мненията на търсачите са добри.
Ако неможеш да вземеш решение и си пред дилема,винаги копувай най-скъпото на съответната марка,която си избрал,ако имаш тази възможност.
Съветвам те да не си взимаш Гарет,неказвам,че не вършат работа,но просто бледнеят пред тези,които си избрал.
Това е от мен дано съм бил полезен.
Поздрави.
Младен.
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2013 7:57 pm

Ами човека има предложение да види как работи Ф-75. Идеално би било ако има същото от някой живеещ наблизо, но с Деус 2.0.
Тогава да направи своя избор. Това е идеалния вариант.


Късмет на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2013 8:06 pm

miroslav написа:
Ами човека има предложение да види как работи Ф-75. Идеално би било ако има същото от някой живеещ наблизо, но с Деус 2.0.
Тогава да направи своя избор. Това е идеалния вариант.

Да, наистина това би било чудесно.
Тук във форума намирам много малко информация за Деус 2.0. Докато за Фишера има страшно много.
Или не търся на правилното място.


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2013 8:20 pm

rahan написа:
Оглеждам се за Фишер и Деус. Едно от двете ще е. Само да видим кое.
И като идеш да купуваш,ако имат в магазина Гарет ат голд,сложи му по голямата сонда и направи няколко сравнителни теста Wink ,ей тъй,за всеки случай!Иначе от горните два,бих избрал Фишера,или друго ХР,не Деус.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2013 8:32 pm

miroslav написа:
Макар, че като гледам споровете във форума, гаретите не са много много на почит.
Пък не мога да се начудя,що им вдигнаха яко цените.Дискриминацията не им е нещо,но пък за дълбочина,ал метала на гти просто няма алтернатива,само за това си заслужава да му се хвърли едно око,но те пък и цената му дигнали....заеби...
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 12:20 am

Извинявам се ,че пиша и спамя в темата на колегата,но немога да пиша все още на лични.
Та колега 6о6о , АТ голд има ли голяма сонда за него като на АТ про,защото аз знам,че е само с малка такава.
Ако искаш ми отговори на лични за да не спамим в темата и ми кажи нещо повече за апарата,че ме интересува,понеже аз бях преди с Ат про.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 9:18 am

Mladencho написа:
Извинявам се ,че пиша и спамя в темата на колегата,но немога да пиша все още на лични.
Та колега 6о6о , АТ голд има ли голяма сонда за него като на АТ про,защото аз знам,че е само с малка такава.
Ако искаш ми отговори на лични за да не спамим в темата и ми кажи нещо повече за апарата,че ме интересува,понеже аз бях преди с Ат про.
АТ голд и АТ про ползват едни и същи сонди.Имаш "лични" Cool


Последната промяна е направена от бобо на Нед Фев 17, 2013 10:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 10:06 am

Тръгвам да видя с колегата jordan_nenov как работи Фишер Ф-75. Дано не ни завали...
drunken
А ще вземем и малко хапване и пийване. Трябва да се живее все пак !


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 10:17 am

rahan написа:
Тръгвам да видя с колегата jordan_nenov как работи Фишер Ф-75. Дано не ни завали...
drunken
А ще вземем и малко хапване и пийване. Трябва да се живее все пак !

Пожелавам ви приятно изкарване ! И попивай всичко което ти каже колегата jordan.
Съжалявам че съм на бачкане, иначе и аз щях да съм с вас !


Късмет на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 7:04 pm

Благодаря ти за отговора колега,но АТ про работи на 15 кХц а пък голд-а , ако не се лъжа беше на 18 кХц , явно сондите са различни.. иначе бях доволен от АТ прото,вадеше наистина много сигнали и то от доста пребити места,но беше много плитък и затова го продадох.

Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 9:52 pm

Mladencho написа:
Благодаря ти за отговора колега,но АТ про работи на 15 кХц а пък голд-а , ако не се лъжа беше на 18 кХц , явно сондите са различни.. иначе бях доволен от АТ прото,вадеше наистина много сигнали и то от доста пребити места,но беше много плитък и затова го продадох.

Тва ми го казаха и от фирмата/умишлено не казвам името/като им казах да свалят една сонда от ат про и да ми я сложат в комплекта с ат голда. Laughing/щото и според тях не ставали-поради същата причина/ Били на различни честоти Shocked пък как така са взаимозаменяеми-не знам-питайте в Гарет,или поне проверете в сайта им кои антени за къв детктр стават..И кой модел на хп е по -дълбок от гарета,че съм си харесъл GMaxx.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 10:56 pm

Незнам,значи лъжат от Гарет за Честотата,може би и двата са на 15 щом стават сондите и на двата модела,знам ли.
А пък за XP в процес на закопуване съм на ГМП,иначе съм чувал,че GMAXX е по-дълбок и бил по-добър за тежки почви,но аз смятам,че е обратното.
Взимай този,който повече ти допада и харесва,никога не се вслушвай в мненията на другите,защото всеки има различни разбирания и предпочитания и може да те подведе и обърка.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2013 11:25 pm

Mladencho написа:
Незнам,значи лъжат от Гарет за Честотата,може би и двата са на 15 щом стават сондите и на двата модела,знам ли.
А пък за XP в процес на закопуване съм на ГМП,иначе съм чувал,че GMAXX е по-дълбок и бил по-добър за тежки почви,но аз смятам,че е обратното.
Взимай този,който повече ти допада и харесва,никога не се вслушвай в мненията на другите,защото всеки има различни разбирания и предпочитания и може да те подведе и обърка.
Всъщност разлика от няколко кхц не оказва никакво влияние,затова са еднакви..,а ХП е за един приятел,като го вземе,ще го сборим с голда Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 12:01 am

бобо написа:
Mladencho написа:
Незнам,значи лъжат от Гарет за Честотата,може би и двата са на 15 щом стават сондите и на двата модела,знам ли.
А пък за XP в процес на закопуване съм на ГМП,иначе съм чувал,че GMAXX е по-дълбок и бил по-добър за тежки почви,но аз смятам,че е обратното.
Взимай този,който повече ти допада и харесва,никога не се вслушвай в мненията на другите,защото всеки има различни разбирания и предпочитания и може да те подведе и обърка.
Всъщност разлика от няколко кхц не оказва никакво влияние,затова са еднакви..,а ХП е за един приятел,като го вземе,ще го сборим с голда Laughing

Според мен тези няколко kHZ са си от голямо значение . Е разбира се зависи и от зад кормилното устройство. При твоя МД гоним дълбочина , докато при другия дискриминация. Още повече зависи и от почвата.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 10:37 am

Никой не се обади с деус, и като гледам решението е едно.
Видях как работи Ф75 - няма никаква интрига. Над 15 - цвят. Само ходиш и вършееш. Страшно лек и удобен. Избора засега е този апарат. Супер си прекарахме с колегата - някакви луканки, шишчета... Другата седмица пак.


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 11:09 am

ivanasen написа:
бобо написа:
Mladencho написа:
Незнам,значи лъжат от Гарет за Честотата,може би и двата са на 15 щом стават сондите и на двата модела,знам ли.
А пък за XP в процес на закопуване съм на ГМП,иначе съм чувал,че GMAXX е по-дълбок и бил по-добър за тежки почви,но аз смятам,че е обратното.
Взимай този,който повече ти допада и харесва,никога не се вслушвай в мненията на другите,защото всеки има различни разбирания и предпочитания и може да те подведе и обърка.
Всъщност разлика от няколко кхц не оказва никакво влияние,затова са еднакви..,а ХП е за един приятел,като го вземе,ще го сборим с голда Laughing

Според мен тези няколко kHZ са си от голямо значение . Е разбира се зависи и от зад кормилното устройство. При твоя МД гоним дълбочина , докато при другия дискриминация. Още повече зависи и от почвата.
Неее,вие нещо не ме разбирате,антените за ат голд и ат про са еднакви,тоест с един каталожен номер в продуктите на фирмата.НЯМАТ разлика.Не знам що ви е чудно как два модела с различни, но близки честоти работят с еднакви сонди,като има други,дето пък с една и съща антена работят на различни честоти-спектра на уайтс,еурека голд,.........,че даже и WAVE Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 11:19 am

спам


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 11:29 am

rahan написа:
спам
Кое е спам,това,че ми текнаха лигите от ваще пържоли и шишчета ли? Twisted Evil Сори,ма тя и темата не е строго формулирана... Laughing А иначе за фишера мога да кажа някои неща,ма не хубави,пък и теб не тезасягат в предвид почвата на която работш,така че,зимайте се щом са харесвате младите cheers Аз ша замълча Embarassed Laughing
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 12:37 pm

бобо написа:
rahan написа:
спам
Кое е спам,това,че ми текнаха лигите от ваще пържоли и шишчета ли? Twisted Evil Сори,ма тя и темата не е строго формулирана... Laughing А иначе за фишера мога да кажа някои неща,ма не хубави,пък и теб не тезасягат в предвид почвата на която работш,така че,зимайте се щом са харесвате младите cheers Аз ша замълча Embarassed Laughing

Ходихме на две места, едното беше на полето, дето е засято с жито. Там машината се грундираше на 60-65. Извадихме доста куршуми хем бая големи. Два от тях извадихме на втория бел.
На другото място бяхме на върха на една планина. Там машината се грундира на 85-90. Извадихме някакви медни ламаринки, един-два куршума и няколко гилзи от едрокалибрена пушка. Най-дълбокия сигнал беше към 25-27 см.
Да отбележа, че бяхме с оригиналната 11 инчова антена. Колегата дето е негов фишера каза, че със сеф антена 38х30 ставал с около 25-30% по-дълбок. Смятам че друго засега не ми трябва.
Ами ти кажи за кои почви нестава този апарат, по-точно за коя част на БГ, защото аз не смятам да търся само в района на Елин Пели...
А шишчетата и пържолите бяха по ловджийски, с лук, сланинка между тях. Пък те докато стенаха, ние обърнахме внимание на дивечовата луканка и някакво мерло...Дай боже всеки му !


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 1:03 pm

rahan написа:
бобо написа:
rahan написа:
спам
Кое е спам,това,че ми текнаха лигите от ваще пържоли и шишчета ли? Twisted Evil Сори,ма тя и темата не е строго формулирана... Laughing А иначе за фишера мога да кажа някои неща,ма не хубави,пък и теб не тезасягат в предвид почвата на която работш,така че,зимайте се щом са харесвате младите cheers Аз ша замълча Embarassed Laughing

Ходихме на две места, едното беше на полето, дето е засято с жито. Там машината се грундираше на 60-65. Извадихме доста куршуми хем бая големи. Два от тях извадихме на втория бел.
На другото място бяхме на върха на една планина. Там машината се грундира на 85-90. Извадихме някакви медни ламаринки, един-два куршума и няколко гилзи от едрокалибрена пушка. Най-дълбокия сигнал беше към 25-27 см.
Да отбележа, че бяхме с оригиналната 11 инчова антена. Колегата дето е негов фишера каза, че със сеф антена 38х30 ставал с около 25-30% по-дълбок. Смятам че друго засега не ми трябва.
Ами ти кажи за кои почви нестава този апарат, по-точно за коя част на БГ, защото аз не смятам да търся само в района на Елин Пели...
А шишчетата и пържолите бяха по ловджийски, с лук, сланинка между тях. Пък те докато стенаха, ние обърнахме внимание на дивечовата луканка и някакво мерло...Дай боже всеки му !
Не се притеснявай,там дет не става фишера,повечето не стават.Просто се закачах с колегата Ненов...Индиректно.. Wink ,и не с лоши чувсва,щото си водиме задочен спор на темата има ли най-добър детектор, фишер ли е той,и намира ли почва у нас Razz
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 1:23 pm

Ааааа, разбрах!
Как работи колегата Ненов незнам, щото ме учеше, ама като гледам как си похапва - здраве да му е ! Ако и така бачка, цена няма да има ! Късмет г-н Ненов и наздраве ! Razz


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 1:57 pm

Следващия път ще взема само 5-6 луканки и 2 кила пържоли и само по 3-4 шишчета, та да си останеш гладен, калпазанин такъв ! И повече от 3 литра вино ще има да сънуваааааш !
Cool


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 2:35 pm

jordan_nenov написа:
Следващия път ще взема само 5-6 луканки и 2 кила пържоли и само по 3-4 шишчета, та да си останеш гладен, калпазанин такъв ! И повече от 3 литра вино ще има да сънуваааааш !
Cool

И защо така скромно? Да не се сърдиш нещо?
scratch скара


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Здравейте ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте !   Здравейте ! - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2013 2:40 pm

Не се сърдя бре. Това хапване и пийване е само за теб. Аз ще съм на пости и хляб няма да ям.
преяждане


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
Здравейте !
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Здравейте
» Змийска отрова
» Томбола, с какъв металотърсач работихте през 2019г.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: