Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz 5000 голден нишани wave miladinka врътка mask nokta VANQUISH Fisher deus Simplex nexus prodavam Coil kupuvam Spectrum Minelab маск грунда пират GOLD TEKNETICS tesoro Майнлаб
 

 teknetics t2 ltd

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
невестулка78
Новобранец
Новобранец
невестулка78



Teknetics - teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: teknetics t2 ltd   Teknetics - teknetics t2 ltd EmptyСря Фев 20, 2013 9:28 pm

Здравейте колеги,може ли някой да ми каже нещо за Teknetics T2 LTD и струва ли си парите?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Teknetics - teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   Teknetics - teknetics t2 ltd EmptyЧет Фев 21, 2013 7:40 pm

невестулка78 написа:
Здравейте колеги,може ли някой да ми каже нещо за Teknetics T2 LTD и струва ли си парите?

Колега, моето мнение е, че това е една прекрасна машина. От високия клас детектори е, превъзхожда Ф-75 в желязото. Много е по-разтеглена скалата му в желязото. Вземяй и да почерпиш. Струва си всеки един лев даден за него.
Върнете се в началото Go down
невестулка78
Новобранец
Новобранец
невестулка78



Teknetics - teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   Teknetics - teknetics t2 ltd EmptyЧет Фев 21, 2013 9:10 pm

Благодаря за мнението колега,голям мерак ми е този модел и ако го взема може наистина да почерпя.Ама трябва и да се обоснова пред жената,защо точно този и защо толкова пари Very Happy .Ако можеш дай още малко инфо.Благодаря още веднъж.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Teknetics - teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   Teknetics - teknetics t2 ltd EmptyЧет Фев 21, 2013 9:17 pm

невестулка78 написа:
Благодаря за мнението колега,голям мерак ми е този модел и ако го взема може наистина да почерпя.Ама трябва и да се обоснова пред жената,защо точно този и защо толкова пари Very Happy .Ако можеш дай още малко инфо.Благодаря още веднъж.

Аз един път съм го виждал в действие, силата ми е във Ф-75. Двата апарата са в един клас. Така че мога да ти обясня за този клас машини. Това са машини с които е удоволствие да се работи, имат хиляди възможности и са страшно много продуктивни, ако ме разбираш. Следващия клас машини са много по скъпи а вършат почти същата работа. По-ниския клас пък не са така продуктивни. Вземай машината и не се притеснявай. Пък на булката кажи, че има апарати към 7 000 лв. А тези евтините по 200-300 лв са да се учат децата. С тях сериозна работа неможе да се върши.
Пак ти казвам: Вземай го и не се притеснявай. Или него или XP Деус или Фишер Ф-75 или Майнлаб експлорер се про. За мен това са машините за спорт, хоби, развлечение и сериозна работа. Дано съм ти бил полезен.
Късмет !
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Teknetics - teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   Teknetics - teknetics t2 ltd EmptyЧет Фев 21, 2013 9:51 pm

Определено това е най-изгодната машина във високия клас.
Върнете се в началото Go down
 
teknetics t2 ltd
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Teknetics T2
» teknetics T2
» NEW Teknetics G2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: