Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск mask голден miladinka nokta пират Simplex tesoro Fisher 5000 deus TEKNETICS lorenz Minelab nexus нишани Coil wave GOLD грунда VANQUISH kupuvam prodavam Spectrum Майнлаб врътка
 

 здравеите имам нужда от малко помощ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
albaneca
Новобранец
Новобранец
albaneca



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyНед Мар 03, 2013 1:59 pm

купих си гарет евро аце но на вси4ко свири копам но няма нищо а като намаля чуствителноста далбочината става 10 15 см...нов сам ако може кажете какво да направя ....предварително благодаря и касмет на всички
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyНед Мар 03, 2013 6:20 pm

с каква антена си каква е почвата при вас грундираш ли го както трябва
Върнете се в началото Go down
albaneca
Новобранец
Новобранец
albaneca



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyНед Мар 03, 2013 6:26 pm

антената ми е оригиналната на апарата която е 22х28 и незнам как мога да разбера колко е грундирана ,забелязах 4е и на някои камани апарата свири и засега сам мн разо4ерован от апарата ..пак може и аз да не знам как се работи с него защото сам мн нов неодобно ми е дори да ви нарека колеги бира
Върнете се в началото Go down
pitonat
Новобранец
Новобранец




здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyНед Мар 03, 2013 6:28 pm

Апарата е с фиксиран грунд баланс.Ако е гаранционен го носи в сервиза.
Върнете се в началото Go down
albaneca
Новобранец
Новобранец
albaneca



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyНед Мар 03, 2013 6:31 pm

pitonat написа:
Апарата е с фиксиран грунд баланс.Ако е гаранционен го носи в сервиза.
да още е в гаранция значи не е нормално да свири на някои камани аз си мислех че ако намаля чуствителноста ще се оправи :animaux15:
Върнете се в началото Go down
albaneca
Новобранец
Новобранец
albaneca



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyНед Мар 03, 2013 6:32 pm

понеже като бях на лов :Д бях го овличил на макс pirat
Върнете се в началото Go down
pitonat
Новобранец
Новобранец




здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyНед Мар 03, 2013 6:35 pm

Може да свири на "камъни".Намали чувствителноста,намотай стегнато кабела,стегни хубаво буксата и опитай пак.
Върнете се в началото Go down
albaneca
Новобранец
Новобранец
albaneca



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyНед Мар 03, 2013 6:53 pm

ще пробвам дано да е от това
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyНед Мар 03, 2013 10:40 pm

Възможни проблеми:
-gsm-a да ти е бил близо до сондата и да го смущава
-да си бил много близо до далекопровод, който да смущава апарата
-проблем с кабела на сондата
-проблем със самия детектор (това е лош вариант)

А иначе апаратчето е хубаво и след известно време ще се увериш че не си сгрешил, най добре отиди там кадето му е гаранцията да погледнат. Успех.
Върнете се в началото Go down
albaneca
Новобранец
Новобранец
albaneca



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyПон Мар 04, 2013 10:16 am

да си призная че и и 3те ми телефона бяха на не повече от 50 см дано е от това ,,,,,и забелязах че от време на време самия апарат издаваше звук сякаш телефона ти е близо до някакво радио и някои ти звани мерси
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyПон Мар 04, 2013 5:38 pm

gsm-ите смущават металдетекторите, ако апарата може да лови на 50 см, то 100 % е бил смущаван детектора, въпроса е до колко, но според мен пробвай без телефони и веднага ще разбереш. Успех.
Върнете се в началото Go down
albaneca
Новобранец
Новобранец
albaneca



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyПон Мар 04, 2013 6:22 pm

благодаря ви мн ще пробвам всичко което ми казахте дано се оправи
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyПон Мар 04, 2013 8:40 pm

Като разбереш от какво е било, може да напишеш за да знаят и другите колеги Smile
Върнете се в началото Go down
albaneca
Новобранец
Новобранец
albaneca



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyВто Мар 05, 2013 10:19 am

разбира се дано е от телефоните да се размина леко скара голд мерси
Върнете се в началото Go down
albaneca
Новобранец
Новобранец
albaneca



здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyСъб Мар 09, 2013 11:07 am

вчера го пробвах изпълних всички неща притегнах кабела с буксата махнах си телефоните на далеч намалих чуствителноста и уви даде по добри резултати от миналия път ...но пак нещо дразни питата дава сигнал един два пати после сигнала изчезва и така доста често но маи взех да различавам вече кои сигнал е чист и кои няма нищо
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




здравеите имам нужда от малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: здравеите имам нужда от малко помощ   здравеите имам нужда от малко помощ EmptyСъб Мар 09, 2013 2:20 pm

Може да имаш проблем с кабела на сондата, но си мисля че там където търсиш е много замърсено и за това ти писука апарата или удряш сондата в земята. Но е добре че си постигнал по добри резултати, с практика ще свикнеш Smile
Върнете се в началото Go down
 
здравеите имам нужда от малко помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здравеите! Имам въпрос кум всички
» Помощ! В двора си имам турско злато!
» Съвет за бъдеща покупка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: