Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil Spectrum врътка голден nexus 5000 пират грунда Minelab prodavam Fisher wave нишани VANQUISH Майнлаб Simplex lorenz tesoro miladinka kupuvam TEKNETICS deus mask GOLD маск nokta
 

 SL 2002

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pumata2003
Легионер
Легионер
pumata2003



SL 2002 Empty
ПисанеЗаглавие: SL 2002   SL 2002 EmptyПет Мар 15, 2013 5:58 pm

Подариха ми един Микрон СЛ 2002,някой може ли да даде повече инфо за модела освен че е старичък,впечатления относно дискриминацията и дълбочината на детекция апарат е с 38 см. сонда
Върнете се в началото Go down
pumata2003
Легионер
Легионер
pumata2003



SL 2002 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SL 2002   SL 2002 EmptyПон Мар 18, 2013 1:39 pm

pumata2003 написа:
Подариха ми един Микрон СЛ 2002,някой може ли да даде повече инфо за модела освен че е старичък,впечатления относно дискриминацията и дълбочината на детекция апарат е с 38 см. сонда


Първите ми впечетления са че уреда е с добра дискриминация,но много трудно се стабилизира към земята не знам дали е от голямата антена/38см./ или има проблем в апарата,имам познат със самоделка тя е с антена 34,5см и казва че я гласи много трудно към земя,успява да я изчисти само с феритен пръстен какво бихте ме посаветвали?
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



SL 2002 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SL 2002   SL 2002 EmptyПон Мар 18, 2013 2:12 pm

pumata2003 написа:
pumata2003 написа:
Подариха ми един Микрон СЛ 2002,някой може ли да даде повече инфо за модела освен че е старичък,впечатления относно дискриминацията и дълбочината на детекция апарат е с 38 см. сонда


Първите ми впечетления са че уреда е с добра дискриминация,но много трудно се стабилизира към земята не знам дали е от голямата антена/38см./ или има проблем в апарата,имам познат със самоделка тя е с антена 34,5см и казва че я гласи много трудно към земя,успява да я изчисти само с феритен пръстен какво бихте ме посаветвали?

Колега задай въпроса си директно на Г-н Стефанов(Микрон) няма да ти откаже помощ или съвет!!!
Cool Поздрави!
Върнете се в началото Go down
 
SL 2002
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам MIKRON SL.2002
» Продавам металдетектор MIKRON SL.2002

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Mikron-
Идете на: