Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
miladinka nexus pirate prodavam маск Ултимейт снимка wave sorex POWER торнадо това истина врътка металотърсач mask пират продавам MAXX golden грунда Майнлаб сонда голден kupuvam GOLD
Share | 

Откраднат металдетектор.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 02, 2013 2:55 pm

Здравейте!
Пускам тема за откраднат металдетектор в Тетевенска община. Апарата е Енигма, ето и малко повече информация за детектора. Цвят на кутията с електрониката-синя, има стрелка в средата, отпред при буксата за антената има два потенцйометра. Стика е от Фишер-1266. Антената е 32см, кабел на антената чер. Който е виждал снимките за продажбата на Врачанска енигма от laki ще се досети.

Ако някой колега види апарата, или се предлага за продан, нека пише.
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 02, 2013 3:02 pm

Ех колега, как така бе, от къде го откраднаха?

Viver est militare!
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Чет Апр 04, 2013 7:09 pm

Oт кола или от къща ти го откраднаха ? Много е вероятно да не го продадат, а да го ползват, но ако са от твоя край може и да го отикат нанякъде...Ако се появи на изток от теб ще ти пиша на лични, че и снимки ще направя...Дай Боже да го намериш.
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Нед Апр 07, 2013 4:43 pm

OFROAD написа:
Здравейте!
Пускам тема за откраднат металдетектор в Тетевенска община. Апарата е Енигма, ето и малко повече информация за детектора. Цвят на кутията с електрониката-синя, има стрелка в средата, отпред при буксата за антената има два потенцйометра. Стика е от Фишер-1266. Антената е 32см, кабел на антената чер. Който е виждал снимките за продажбата на Врачанска енигма от laki ще се досети.

-Непростимо баце,все едно а ти откраднат оръжието -Най вероятно а са биле некой Тетевенски мангале,което значи а пиеш една студена вода и другио път да си имаш обица на ухото..............................
charon
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Нед Апр 07, 2013 5:29 pm

Едвали е бил мангал колега, ако е отркрадната някъде около неговото село-те там несмеят да се навъртат ...абе гадна работа дано успее, да си го намери.

Viver est militare!
Podlecii.avg
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Пон Апр 08, 2013 11:24 am

stan960 написа:
OFROAD написа:
Здравейте!

-Непростимо баце,все едно а ти откраднат оръжието -Най вероятно а са биле некой Тетевенски мангале,което значи а пиеш една студена вода и другио път да си имаш обица на ухото..............................
ама само какви глупости пишеш бе Станчо!!! в тази скапана държава само ТетЕвенските ли Мангале крадат????? освен това: в това село Гарга не прелита , камоли Циганин да влезе та чак пък и кражби да прави!!! А иначе я го питайте колегата, как му откраднаха любимият му апарат!!!! ПИТАЙТЕ ГО !!!!!! мастика

:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Пон Апр 08, 2013 11:40 am

Podlecii.avg написа:
ама само какви глупости пишеш бе Станчо!!! в тази скапана държава само ТетЕвенските ли Мангале крадат????? освен това: в това село Гарга не прелита , камоли Циганин да влезе та чак пък и кражби да прави!!! А иначе я го питайте колегата, как му откраднаха любимият му апарат!!!! ПИТАЙТЕ ГО !!!!!! мастика
Да не е имал среща със някой "мечок"...?

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Пон Апр 08, 2013 8:52 pm

-Бе тва беше сал предположение бре,кво скокнахте -Чунким нема па цигане по вашенско -Дрън дрън,едно време беше да, знам го от селото на баща ми което е на 18км. северозападно от Ловеч -Ма сега вече не е така.............................................
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Пон Апр 08, 2013 9:52 pm

stan960 написа:
-Бе тва беше сал предположение бре,кво скокнахте -Чунким нема па цигане по вашенско -Дрън дрън,едно време беше да, знам го от селото на баща ми което е на 18км. северозападно от Ловеч -Ма сега вече не е така.............................................
При нас села дет няма цигани има, ама там и българи няма.Манго е научен на българска ясла да яде.Станчо много се ръфат с тебе бе брат,да не си им извадил сигналите по тяхния краи?
cska
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Пон Апр 08, 2013 9:54 pm

Защо не се обади в полиция ???
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Пон Апр 08, 2013 10:14 pm

comander написа:
stan960 написа:
При нас села дет няма цигани има, ама там и българи няма.Манго е научен на българска ясла да яде.Станчо много се ръфат с тебе бе брат,да не си им извадил сигналите по тяхния краи?
-Случвало се.................... Laughing
Podlecii.avg
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 09, 2013 9:52 am

comander написа:
stan960 написа:
един Мангасар нема в това село! да го изтеглиш в майката та ако ще да е и на шега! иначе със Станчо несе ръфам Cool

jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 09, 2013 11:24 am

Абре я са се биле напили и са заспали, как иначе ще то вземат? от колата - нали се заключа. Или от ръцете - тогава ще се знае кой е. Я нека потърпевшия да каже всички обстоятелства около кражбата, ама без да лъже, и като започне от предишната вечер...
Sleep

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 09, 2013 3:09 pm

...

Последната промяна е направена от OFROAD на Вто Апр 09, 2013 3:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 09, 2013 3:11 pm

[quote="OFROAD"]
jordan_nenov написа:
Абре я са се биле напили и са заспали, как иначе ще то вземат? от колата - нали се заключа. Или от ръцете - тогава ще се знае кой е. Я нека потърпевшия да каже всички обстоятелства около кражбата, ама без да лъже, и като започне от предишната вечер...
Sleep

Тя цялата работа междум другото е много смешна! Дадох го на един приятел да си "начеше крастата." Взел със себе си и една полвинка ракия. Поседнал в близост до една пътека която се ползва доста от хората. Рекъл да полегне за полвин час. Бая дълбоко трябва да е захъркал, че някой е минал до него и е взел апарата. То сутринта когато ми го поиска и аз не бях трезвен, но и той не беше. Цяла нощ пихме заедно у кръчмата.
gog
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 09, 2013 4:05 pm

[quote="OFROAD"]
OFROAD написа:
jordan_nenov написа:
Sleep

Тя цялата работа междум другото е много смешна! Дадох го на един приятел да си "начеше крастата." Взел със себе си и една полвинка ракия. Поседнал в близост до една пътека която се ползва доста от хората. Рекъл да полегне за полвин час. Бая дълбоко трябва да е захъркал, че някой е минал до него и е взел апарата. То сутринта когато ми го поиска и аз не бях трезвен, но и той не беше. Цяла нощ пихме заедно у кръчмата.

Пини една студена вода и го прежали
Pukanka
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 09, 2013 4:10 pm

Купи си сега един GPX и се обади да дойда с две бутилки водка да ви напия. Very Happy Very Happy Very Happy
Podlecii.avg
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 09, 2013 5:45 pm

[quote="OFROAD"]
OFROAD написа:
jordan_nenov написа:
Sleep
super21 super21 super21 БРАВО и на двамата купонджий ! то добре че оня дет е краднал енигмата нее порекъл и друго да направи , ама да е било гъзнем хахах super21

ДимитърЪ
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Вто Апр 09, 2013 10:23 pm

Ашъ шъ шъ шъ lol!
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Чет Апр 11, 2013 1:48 am

-Еби му Мать на болшой креват-Сказал Медвед и продолжил пчьола ебеть.........................................-Типично нашенска история: Laughing Laughing Laughing
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Пон Май 06, 2013 11:28 am

Шашо 2
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Пон Юни 24, 2013 10:57 pm

OFROAD написа:

Шашо 2

Апарата все още се издирва. стена
handjata
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Пон Юни 24, 2013 11:33 pm

не го ли отписа Very Happy,аз моя отдавна го забравих
Balbinus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Нед Авг 11, 2013 2:42 pm

Пролетта си жънем на една нива и се задават 2 ма циганина ... Спирам ги и викам а на къде бе манго ?
- Шъ берем жилязу ...
Така че и да са намери апарата вече са се образовали и ходят да търсят желязо ...
Трудно ще го намериш колега , но намериш ли го знаеш какво да правиш . Сапуна е ценен в тая криза !!! УСПЕХ
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Откраднат металдетектор.   Съб Дек 07, 2013 10:53 am

OFROAD написа:
OFROAD написа:
jordan_nenov написа:
Sleep

Страшна идилия.Епична история!Има подобна тема в момента, където е добре да се копира това за всеки случай.lol! 

Откраднат металдетектор.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next