Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
продавам врътка Майнлаб golden металотърсач торнадо sorex истина wave Ултимейт kupuvam prodavam снимка GOLD пират POWER pirate грунда miladinka MAXX nexus това сонда маск mask голден
Share | 

Малко помощ

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
edjalev
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Малко помощ   Съб Апр 06, 2013 5:53 pm

Някой виждал ли е нещо такова?http://prikachi.com/gallery_view.php?user=27727&gal=13820

Последната промяна е направена от edjalev на Съб Апр 06, 2013 6:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
edjalev
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Съб Апр 06, 2013 5:59 pm

vvurbanov
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Съб Апр 06, 2013 8:41 pm

Колония на Гордиан III ,почисти я за да може да се прочете градът.
edjalev
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Съб Апр 06, 2013 9:21 pm

vvurbanov написа:
Знам че е гордиан III но такава не съм виждал никъде ,а доста търсих из нета.Колонията е пет асарева тежи 25 гр. и е 36 мм. В момента е при чистач.Интересува ме цена
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Нед Апр 07, 2013 2:02 am

-Да не би да се окаже Колониален медальон баце.................................. -Сал предполагам. Wink Smile
edjalev
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Нед Апр 07, 2013 8:32 am

stan960 написа:
-Да не би да се окаже Колониален медальон баце.................................. -Сал предполагам. Wink Smile
Добре де ако е медальон то ще е уникален кажете някаква цена все пак
edjalev
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Нед Апр 07, 2013 2:45 pm

vvurbanov написа:
Градът е Тарсос -Турция
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Нед Апр 07, 2013 3:19 pm

-Хмм,в такъв случай това истинско ли е -Доколкото знам в Турция се правят повече ментаци и от при нас.....................................................
vvurbanov
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Нед Апр 07, 2013 6:33 pm

edjalev написа:
vvurbanov написа:
Градът е Тарсос -Турция

-Разгледай римските бронзови монети на Тарсус и ще видиш,че за тях е нормален размера 34,35,36мм.Също така повечето монети са с необичайни за монетосеченето по нашите земи реверси.Така че според мен монетата ти е нормална за монетосеченето на Тарсус,но дали е по рядка,-не знам.Не мога да кажа и дали е оригинална,ти по добре знаеш.
http://www.acsearch.info/search.html?search=Tarsus++&view_mode=0&en=1&de=1&fr=1&it=1&es=1&ol=1&sort=&c=&a=&l=&page=2
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Нед Апр 07, 2013 6:57 pm

-Като че ли нормално,също като колонийте от нашите Гръко-Римски Черноморски градове...............................................
edjalev
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Нед Апр 07, 2013 11:04 pm

stan960 написа:
-Хмм,в такъв случай това истинско ли е -Доколкото знам в Турция се правят повече ментаци и от при нас.....................................................
Истинско е на 100%.Възможно ли е да съм извадил уникален реверс ,защото не мога да го видя никъде,и моля ви изхождайки от това подскажете ми цена щото не знам какво да му търся
vvurbanov
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Нед Апр 07, 2013 11:56 pm

edjalev написа:
stan960 написа:
Истинско е на 100%.Възможно ли е да съм извадил уникален реверс ,защото не мога да го видя никъде,и моля ви изхождайки от това подскажете ми цена щото не знам какво да му търся
Не може да се каже че е уникална,просто няма информация.От както Мушмов през 1926г. издаде каталог,чак през 2002 г,Иван Върбанов публикува няколко други.И Сейби имаха някакъв каталог с бронз от осемдесет и някоя година.До появата на интернет има също много търгове.Такива има и сега по цял свят за които нямаме информация.
За колониите е най важно качеството,след това колко е рядка монетата.Ако е уникален денар или ауреус ще струва изключително много.Но съвсем не е така ако е уникална колония.
vvurbanov
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Пон Апр 08, 2013 12:17 am

stan960 написа:
-Като че ли нормално,също като колонийте от нашите Гръко-Римски Черноморски градове...............................................
Черноморските колони Анхиало,Месемврия и Одесос обикновенно секат бронз с диаметър 24-27 мм.Дионисополис сече по малък или доближаващ се до тоя.От Мацианопол,Филипопол и Никополис също не съм мяркал по едри от 27мм.Единствено за Августа Траяна е нормален размера 29-32 мм.Сердика също пуска по някой такъв едър бронз.Деултум сече най често 18-22 мм.За Пауталия нямам впечатления.
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Малко помощ   Пон Апр 08, 2013 1:50 am

-Мойта най редка колония която съм виждал беше Пауталия 28мм. -Елагабал с лъчиста корона -Накрая са оказа -Колониален медальон,така поне го определяха някой...................

Малко помощ
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1