Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
Подводен SCUBA TECTOR

ОЩЕ ИНФОРМАЦИЯ

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продава Golden Mask Deep Hunter AUTO + 58cm.
Пет Юли 14, 2017 9:56 pm by mdetectors.bg
Пускам обявата от името на мой приятел.
Продава пулс индукционен Golden Mask Deep Hunter AUTO с …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1000 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Comments: 0
Lorenz Z1
Сря Ное 16, 2016 10:07 am by koko65
Продавам Lorenz Z1.Уреда е в гаранция и с фактура.Стандартния заводски комплект е допълнен с 30 см …

Comments: 1
Keywords
lokatori metal режим металдетектинга mask земен iron баланс motion Fisher threshold stat golden
Share | 

направи си сам

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
axil
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: направи си сам   Сря Апр 10, 2013 10:58 am

колеги интересува ме ако се направи антена 45см. може ли да стане по добра от оргиналната на pulse star в смисъл по дълбока.и pro версията по добра ли е че имам възможност да взема една.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам   Сря Апр 10, 2013 11:06 am

axil написа:
колеги интересува ме ако се направи антена 45см. може ли да стане по добра от оргиналната на pulse star в смисъл по дълбока.и pro версията по добра ли е че имам възможност да взема една.
Тая антена 45 см за какво ще я ползваш?Ако е за дълбоки сигнали по добре си направи антена в която да влизаш вътре.В намотката на антената трябва да има съпротивление от порядъка на 380 ома до 420 на 2 вата според зависи от намотките.Наи добре се уцелва с променливо съпротивление което настроивам на къра,след което замервам и слагам същото.Прото е по добро за селища.
axil
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам   Сря Апр 10, 2013 11:14 am

за трудно достъпни места с рамката зор идва
axil
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам   Чет Апр 11, 2013 7:50 am

за 45см. колко намотки и колко мм. трябва да е телта за омовете и ватовете запазват ли се на същтите стойности
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам   Чет Апр 11, 2013 11:30 am

axil написа:
за 45см. колко намотки и колко мм. трябва да е телта за омовете и ватовете запазват ли се на същтите стойности
Запазват се ,на 45 см пробваи с 0.75 многожилен но гледаи да е с по голяма гъвкъвост това се определя от сечението на тънките жички в проводника да са възможно наи тънки,те за това ги правят от лицендрат, намотките не повече от 24.На кръг от фибран я навии щото после може да си я залеш с един пласт смола. забравих да напиша че съпротивлението се запоява на късо на намотката.там кедто щте запоиш ШПС то .
axil
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам   Чет Апр 11, 2013 1:10 pm

благодаря колега ще пробвам малко трудно се намират букси ония от хидролк ревът цена а немски китари се намират трудно вече
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам   Чет Апр 11, 2013 1:48 pm

axil написа:
благодаря колега ще пробвам малко трудно се намират букси ония от хидролк ревът цена а немски китари се намират трудно вече
Aз затова сам си направил един преходник от едната страна е пулстарската букса, а от другата е стандартна като за Маската. Щот са позлатени с мъжко и женско и имам 5 антени с обикновени букси само накраиника ми е един.

направи си сам
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1