Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka пират Fisher голден VANQUISH GOLD 5000 lorenz врътка deus tesoro Майнлаб mask Simplex Spectrum TEKNETICS nexus prodavam нишани kupuvam Coil wave маск Minelab nokta грунда
 

 GTI 2500 помощ

Go down 
+3
versay
бобо
joroaik
7 posters
АвторСъобщение
joroaik
Новобранец
Новобранец




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyСря Апр 10, 2013 7:15 pm

Моля някои по разбиращ да напише подробно как да го грундирам тоя апарат че в чудо се видях и каквото друго можете да ми кажете ще ми е от полза че работя само на дискриминация мерси мерси
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyЧет Апр 11, 2013 10:18 pm

joroaik написа:
Моля някои по разбиращ да напише подробно как да го грундирам тоя апарат че в чудо се видях и каквото друго можете да ми кажете ще ми е от полза че работя само на дискриминация мерси мерси
Ти пък,ми той сам си се грундира-като го включиш следващия път,задръж копчето за по-дълго,да дойдат заводските настройки,включи на ол метал,и той сам ще следи грунда-някъде по екрана трябва да пише ауто трак-и всичко е ОК.Ако искаш ръчно9изключваш въпросния авто трак и помпаш.Прочети упътването и дерзай-машината е добра!
Върнете се в началото Go down
joroaik
Новобранец
Новобранец




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyНед Апр 14, 2013 11:51 pm

Върнах заводските настройки задържах въпросното копче (all metal ) като помпя някакви скали отгоре се пълнят пускам копчето дигам апарата той пищи ,опцията ауто трак е включена на дискриминация работи перфекно но и на ръчен грунд баланс пак не мога да го настроя.Да не би треша да не е на правилна позиция ?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyПон Апр 15, 2013 10:02 am

За да върнеш заводските настройки се задържа бутона за включване,тоест,като го включваш задръж повече,после включи на ол метал и можеш да работиш,тъй като мисля,че заводски ти е включен авто трака.Ако искаш на ръчен грунд-отиваш в менюто и изключваш автоматичния,ма вече не си спомням подробности,щото отдавна не съм работил с този модел.Аз винаги работех на автоматичен,щото почвата при мен е много нееднородна,и машината се справяше перфектно-никакви паразити,но бях с оригиналната голяма концетрична антена.Пробвай така ,и ако не тръгне,значи нещо не е нарад.Дискриминацията му е слаба на Гарета,но пък ол метала е супер.С подходяща антена и оператор само пулсовите го бият на дълбочина.
Върнете се в началото Go down
versay
Новобранец
Новобранец
versay



2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: bokluk   2500 - GTI 2500 помощ  EmptyВто Юли 16, 2013 4:19 pm

tozi garet mi go preporicaha i az si go kupih kato nacinaes  dokarah si go ot holandiq edin holandec mi kaza ce nema takava masina samo damu razbiraz nastroykite no az nemu razbrah nisto pilen bokluk

ABC жълт картон пиши на кирилица 
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyВто Юли 16, 2013 5:01 pm

versay написа:
tozi garet mi go preporicaha i az si go kupih kato nacinaes  dokarah si go ot holandiq edin holandec mi kaza ce nema takava masina samo damu razbiraz nastroykite no az nemu razbrah nisto pilen bokluk

ABC жълт картон пиши на кирилица 

колега защо така взимаш решение че е пълен боклук нещо на което не му разбираш, мисля че не е коректно да се изразяваш така, за детектор който се е доказал и е бил преди години топ модел на фирмата. Как взе решение че е боклук с тестове и сравнения с друг детектор от този клас или с опита който имаш с другите детектори. Или просто си реши че е боклук и почна да го плюеш. Е няма да намериш подходящ за теб който да те удовлетвори, ако си с това мислене, няма детектор на който да вратнеш кощчето и той да е безупречен още не са го измислили. Доста километраж трябва да навъртиш с определен модел за да можеш да кажеш дали е боклук или не.
Извинявам се за спама в темата.


Последната промяна е направена от kaponcheto на Вто Юли 16, 2013 5:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyВто Юли 16, 2013 5:44 pm

След 100 часа работа ще разбереш как работи детектора и колко е добър, тогава ще му разбереш потенциала, аз не притежавам такъв, но съм работил и смея да кажа че е много добра машинка. Моето мнение е че този детектор не е за начинаещи, особено такива със силно развитата българска черта само да плюят.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyВто Юли 16, 2013 10:03 pm

Работих две години с този модел и много съжалявам за изгубеното време..
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyСря Юли 17, 2013 12:46 pm

kronos555 написа:
Работих две години с този модел и много съжалявам за изгубеното време..
Що бе, пич,не можа да забогатееш ли?Razz
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyСря Юли 17, 2013 1:01 pm

Не, просто гъдуларите се скъсваха от сигнали след мен. Машината е доста плитка и излишно натоварена с безмислени екстри.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyСря Юли 17, 2013 1:14 pm

kronos555 написа:
Не, просто гъдуларите се скъсваха от сигнали след мен. Машината е доста плитка и излишно натоварена с безмислени екстри.
Razz След моя Гарет ГТИ 2500 НИКОЙ апарат,с изключение на пулсовите, не е вадил свестен сигнал-не знам,може да е просто съвпадение...Laughing ,но едва ли....
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyСря Юли 17, 2013 1:17 pm

Ако беше комплект със DD антена щеше да бъде по-удачен вариянт отколкото със стандартните концентрични антени и цената му е доста висока сравнение със други модели от този ценови клас този Garrett GTI 2500 трябва да струва чисто нов не повече от 800 лв а не както сега 1700 лв ,но вече от фирма Гарет има по-нови и по-съвременни модели като AT Pro и AT Gold и то на добри цени според възможностите си както и ACE 350
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GTI 2500 помощ    2500 - GTI 2500 помощ  EmptyСря Юли 17, 2013 1:30 pm

trakieca написа:
Ако беше комплект със DD антена щеше да бъде по-удачен вариянт отколкото със стандартните концентрични антени и цената му е доста висока сравнение със  други  модели от този ценови клас този Garrett GTI 2500 трябва да струва чисто нов не повече от 800 лв а не както сега 1700 лв   ,но вече от фирма Гарет има по-нови и по-съвременни модели като  AT Pro и AT Gold  и то на добри  цени според възможностите си както и ACE 350
В момента имам ат голд-добра машина,но в доста неща отстъпва на гти-то.Разбира се,този модел-гти,си плаче за подновяванеVery Happy 
Върнете се в началото Go down
versay
Новобранец
Новобранец
versay



2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: гарет   2500 - GTI 2500 помощ  EmptyСря Юли 17, 2013 3:02 pm

да наистина си прав малко сам пребирзал да кажа за гарета в4ера той показа 4е може улови на 73см златен пристен и то в реката едвам ископахме гарета си го бива значи само требва му цаткас малко
Върнете се в началото Go down
versay
Новобранец
Новобранец
versay



2500 - GTI 2500 помощ  Empty
ПисанеЗаглавие: р   2500 - GTI 2500 помощ  EmptyСря Юли 17, 2013 3:28 pm

настроики те за звука задами разлицава цветен и 4ерен незнам как даги регулирам някоъ да помогне
Върнете се в началото Go down
 
GTI 2500 помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Помощ за Garret GTI 2500
» гарет гти 2500
» GTI 2500 vs F75 vs SE PRO

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: