Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave prodavam нишани Simplex miladinka Spectrum Майнлаб грунда mask deus голден nokta GOLD lorenz nexus маск VANQUISH tesoro пират врътка Coil 5000 TEKNETICS Fisher kupuvam Minelab
 

 Pirate Black Devil 2 PRO

Go down 
+12
atina
hristo0o0
laki
Трибал-М
Ancient Hunter
stan960
pechkata
akulata88
Golden Mask
jordan_nenov
Mladencho
werewolf1
16 posters
АвторСъобщение
werewolf1
Легионер
Легионер




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСря Май 01, 2013 12:41 am

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kTp1uNmtm0I
https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=LZG1Yhpmpkk&feature=endscreen
https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=PxDsyUlNKXI&feature=endscreen

Това са думи на майстора!

Честотата на детектора е 8.5 khz.Двата тона работят и на двата режима.Когато детектора е на ал-метал дискриминацията е двутонална. Теглото на детектора е 1,5кг. Работната честота на детектора може да се промени по избор на клиента. Избира си честотата и аз му слагам сонда на съответната честота.За цената още немога да кажа,замислям детектора да се предлага в комплект с 2 или 3 търсещи сонди с различен диаметър и на различна работна честота.Но ще има и вариант с една сонда по избор на клиента.Детектора ще бъде официално представен на събора в с.Сливек и след това ще кача в форума пълна спецификация на детектора.

Браво ,Наско! Излизаш и показваш възможностите на своя металдетектор и не се криеш да демонстрираш постигнатото от теб , а не да плюеш за другите и да казваш казваш зад гърба им колко са велик в очите на слепите!

Къде са другите БГ производители с клипове, освен маската и микрона!?

Намерихте си една ниша да изнасяте за чужбина и си трайкате. Иначе лалате , колко сте Велики! Мързеливци и търтей!
Работете за нас Българските търсачи! Пфу! Интересчии!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСря Май 01, 2013 8:36 am

Не че нещо,но до сега не съм виждал така да се прави recovery speed test,гвоздеите не са разположени правилно спрямо монетите.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСря Май 01, 2013 10:52 am

Mladencho написа:
Не че нещо,но до сега не съм виждал така да се прави recovery speed test,гвоздеите не са разположени правилно спрямо монетите.

Виждал съм как работят апаратите Пират на почва, на която фишера ми се грундира над 90...
Смятам, че Пират е №1 от всички български машини !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСря Май 01, 2013 3:30 pm

Mladencho написа:
Не че нещо,но до сега не съм виждал така да се прави recovery speed test,гвоздеите не са разположени правилно спрямо монетите.

Освен това, когато се поставят монети между пироните детектора трябва да чува последователно това което има под сондата, в случая се чуват само монетите и накрая нисък тон от пирона . Което означава че детектора е бавен и чува само преобладаващият сигнал от монетите. Разстоянието между монетите и пироните е доста голямо .
На 8.5кХц и господ да направи детектор няма как да е бърз !
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСря Май 01, 2013 5:19 pm

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151392867367499&set=a.437857857498.234229.298006737498&type=1&theater - темп на развитие............... сравнение със западните модели Razz
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСря Май 01, 2013 6:23 pm

jordan_nenov написа:
Mladencho написа:
Не че нещо,но до сега не съм виждал така да се прави recovery speed test,гвоздеите не са разположени правилно спрямо монетите.

Виждал съм как работят апаратите Пират на почва, на която фишера ми се грундира над 90...
Смятам, че Пират е №1 от всички български машини !

Не споря,не съм казал,че не работят добре и аз съм виждал пират как работи,на ниво е със другите БГ апарати,но тук става въпрос за тест на видеото,че според мен не е правилно така да се прави,но както и да е
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСря Май 01, 2013 8:12 pm

Той Пирата работи ама как - рибката на антената след като мине над сигнала 10см. и тогава издава звук и на 18 килохерца да е включен пак така ще работи...Не знам операторите на тези детектори как успяват да центрират сигнала преди да копаят...
Пък да не говорим за скорост на възтановяване...
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyЧет Май 02, 2013 12:54 am

akulata88 написа:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151392867367499&set=a.437857857498.234229.298006737498&type=1&theater - темп на развитие............... сравнение със западните модели Razz
-Всъщност за това става дума: https://www.fakti.bg/news/tag/AвтоВАЗ - Лада беше купена още в края на 2011 началото на 2012г. от Френско-Японският консорциум Рено-Нисан и още същата година излезнаха новите серии Лада който немат нищо общо с показаният за сравнение с Форд модел на Лада който е мисля от 2005г. -Сравнението е общо взето тъпо и неуместно ма така е като вчерашни хлапетии без да са информирани вземат да са правят на знаещи щото ако намека е към българските пройзводители на металотърсачи е още по тъпичко понеже е известно че между моделите им космически разлики нема. Cool
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyЧет Май 02, 2013 7:05 am

Сравнението по-горе май е между българските и западните производители Smile
http://fakti.bg/avto/60207-idva-izcalo-nov-vsadehod-lada
От към дизайн долу горе са го докарали, ще видим по другите показатели как е. Озадачава, че това че е кросоувър с 3 врати Shocked
Сори за офтопика.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyЧет Май 02, 2013 9:49 am

Ancient Hunter написа:
Сравнението по-горе май е между българските и западните производители Smile
http://fakti.bg/avto/60207-idva-izcalo-nov-vsadehod-lada
От към дизайн долу горе са го докарали, ще видим по другите показатели как е. Озадачава, че това че е кросоувър с 3 врати Shocked
Сори за офтопика.
-Доколкото видях мисля че започна да се заформя нещо като спор между ГМ и Пират.Колкото до офтопика той вече беше неуместно направен за това и апострофирах младежа.Иначе като се поразгледаш в линка който си дал май че и новият кросроувър на VW Taigun ще с три врати.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyЧет Май 02, 2013 1:15 pm

Golden Mask написа:
Mladencho написа:
Не че нещо,но до сега не съм виждал така да се прави recovery speed test,гвоздеите не са разположени правилно спрямо монетите.

Освен това, когато се поставят монети между пироните детектора трябва да чува последователно това което има под сондата, в случая се чуват само монетите и накрая нисък тон от пирона . Което означава че детектора е бавен и чува само преобладаващият сигнал от монетите. Разстоянието между монетите и пироните е доста голямо .
На 8.5кХц и господ да направи детектор няма как да е бърз !

И на 850 херца да е,ако го е направил Господ,ще е толкова бърз,колкото той е пожелал!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyЧет Май 02, 2013 3:05 pm

Mladencho написа:
Не че нещо,но до сега не съм виждал така да се прави recovery speed test,гвоздеите не са разположени правилно спрямо монетите.
-Още по интересно ша стане ако гвоздейте са забити в земята между монетите и отгоре им стърчат сал главите,нема да е лошо да видим и такъв тест от пройзводителите и не само на БГ металдетектори........................................ Smile
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyЧет Май 02, 2013 3:20 pm

[/quote] -Още по интересно ша стане ако гвоздейте са забити в земята между монетите и отгоре им стърчат сал главите,нема да е лошо да видим и такъв тест от пройзводителите и не само на БГ металдетектори........................................ Smile [/quote]

"Подозирам",че става въпрос за нещо стойностно,колега.Нещо,което може да се окаже притесняващо.
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyПет Май 03, 2013 12:21 pm

https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8&feature=youtu.be

от форума на федерацията
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyПет Май 03, 2013 3:01 pm

laki написа:
https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8&feature=youtu.be

от форума на федерацията


Става въпрос за рековъри спиид и в тоя клип детектора чува само монетите , ако е бърз ще чува и пироните. Нищо чудно на пирата акъла е колкото да прекопира 1:1 кутия електроника от Микрон и платката от Миладин.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyПет Май 03, 2013 4:15 pm

наи после да прочета една от истините за пирата :yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyПет Май 03, 2013 4:33 pm

hristo0o0 написа:
laki написа:
https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8&feature=youtu.be

от форума на федерацията


Става въпрос за рековъри спиид и в тоя клип детектора чува само монетите , ако е бърз ще чува и пироните. Нищо чудно на пирата акъла е колкото да прекопира 1:1 кутия електроника от Микрон и платката от Миладин.

Селянин,а твоя акъл колко е???
Върнете се в началото Go down
pirat1944
Легионер
Легионер
pirat1944



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyПет Май 03, 2013 5:23 pm

laki написа:
hristo0o0 написа:
laki написа:
https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8&feature=youtu.be

от форума на федерацията


Става въпрос за рековъри спиид и в тоя клип детектора чува само монетите , ако е бърз ще чува и пироните. Нищо чудно на пирата акъла е колкото да прекопира 1:1 кутия електроника от Микрон и платката от Миладин.

Селянин,а твоя акъл колко е???
Колега лъки,,и колко пара ще е апарата,,,за пр,,то питам,,че май цени не видях а и не чух,,ако имаш някаква по подробна информация,,за цени питам,, super21
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyПет Май 03, 2013 5:46 pm

hristo0o0 написа:
laki написа:
https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8&feature=youtu.be

от форума на федерацията


Става въпрос за рековъри спиид и в тоя клип детектора чува само монетите , ако е бърз ще чува и пироните. Нищо чудно на пирата акъла е колкото да прекопира 1:1 кутия електроника от Микрон и платката от Миладин.

Смешник,ти изобщо работил ли си на Наско с уредите ?
Или си поредния измислен клакьор ?
Що си не пасеш овцетееееееееееееееееееееее,и не си търкаляш аспиринчетата през това време на село,ми си взел да пишеш глупости ?
Ма то е така,и цървула се научил да кълве на клавиатурата и ейтиго резултата,простотий в интернет пространството!
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСъб Май 04, 2013 1:07 am

buntar.1971 написа:
hristo0o0 написа:
laki написа:
https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8&feature=youtu.be

от форума на федерацията


Става въпрос за рековъри спиид и в тоя клип детектора чува само монетите , ако е бърз ще чува и пироните. Нищо чудно на пирата акъла е колкото да прекопира 1:1 кутия електроника от Микрон и платката от Миладин.

Смешник,ти изобщо работил ли си на Наско с уредите ?
Или си поредния измислен клакьор ?
Що си не пасеш овцетееееееееееееееееееееее,и не си търкаляш аспиринчетата през това време на село,ми си взел да пишеш глупости ?
Ма то е така,и цървула се научил да кълве на клавиатурата и ейтиго резултата,простотий в интернет пространството!

Не съм работил но близки до мен пробваха, от тия проби на далавера беше само Еконт стена
Когато научите какво означава рековъри спиид правете клипове .
И последния показва колко бавна е копираната миладинка.
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСъб Май 04, 2013 11:57 am

buntar.1971 написа:
hristo0o0 написа:
laki написа:
https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8&feature=youtu.be

от форума на федерацията


Става въпрос за рековъри спиид и в тоя клип детектора чува само монетите , ако е бърз ще чува и пироните. Нищо чудно на пирата акъла е колкото да прекопира 1:1 кутия електроника от Микрон и платката от Миладин.

Смешник,ти изобщо работил ли си на Наско с уредите ?
Или си поредния измислен клакьор ?
Що си не пасеш овцетееееееееееееееееееееее,и не си търкаляш аспиринчетата през това време на село,ми си взел да пишеш глупости ?
Ма то е така,и цървула се научил да кълве на клавиатурата и ейтиго резултата,простотий в интернет пространството!
За електрониката не знам, но кутията с просто око се вижда, че е 1:1 кутията на Микрон. Толкова ли няма фантазия тоя Наско, че не можа да си измисли една кутия? Даже сайта му по същия начин поставен на заоблената част на панела над тръбата. Това ако не е копиране, не се сещам за друга дума Smile
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyСъб Май 04, 2013 3:01 pm

Пичове какво значение има каква е кутията след като Пирата работи по-добре от другите два взети заедно,не разтягам локуми а го казвам от личен опит,и съм готов да го докажа на събора в пареалелни тестове.Успех на всички колеги.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyЧет Май 09, 2013 8:22 am

Ne6o написа:
buntar.1971 написа:
hristo0o0 написа:
laki написа:
https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8&feature=youtu.be

от форума на федерацията


Става въпрос за рековъри спиид и в тоя клип детектора чува само монетите , ако е бърз ще чува и пироните. Нищо чудно на пирата акъла е колкото да прекопира 1:1 кутия електроника от Микрон и платката от Миладин.

Смешник,ти изобщо работил ли си на Наско с уредите ?
Или си поредния измислен клакьор ?
Що си не пасеш овцетееееееееееееееееееееее,и не си търкаляш аспиринчетата през това време на село,ми си взел да пишеш глупости ?
Ма то е така,и цървула се научил да кълве на клавиатурата и ейтиго резултата,простотий в интернет пространството!
За електрониката не знам, но кутията с просто око се вижда, че е 1:1 кутията на Микрон. Толкова ли няма фантазия тоя Наско, че не можа да си измисли една кутия? Даже сайта му по същия начин поставен на заоблената част на панела над тръбата. Това ако не е копиране, не се сещам за друга дума Smile
-Имаше по едно време неква тема за тия кутий която сигурно е оттдавна изтрита ма доколкото си спомням ставаше на въпрос за прилики на БГ металдетектори с модел на Тесоро и кво беше още не мое са сета сега,тогава мисля Наско още не беше почнал да пройзвежда неговите апарати в сегашният им вид -С две думи приятелю тоя модел кутия я имат и други металотърсачи пройзведени в България и ако някой им търсеше патентно право щеха да станат големи данданий,ма такова нещо няма така че не виждам що лаеш по кервана................................. Wink
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pirate Black Devil 2 PRO   BLACK - Pirate Black Devil 2 PRO EmptyЧет Май 09, 2013 9:20 am

stan960 написа:
Ne6o написа:
buntar.1971 написа:
hristo0o0 написа:
laki написа:
https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8&feature=youtu.be

от форума на федерацията


Става въпрос за рековъри спиид и в тоя клип детектора чува само монетите , ако е бърз ще чува и пироните. Нищо чудно на пирата акъла е колкото да прекопира 1:1 кутия електроника от Микрон и платката от Миладин.

Смешник,ти изобщо работил ли си на Наско с уредите ?
Или си поредния измислен клакьор ?
Що си не пасеш овцетееееееееееееееееееееее,и не си търкаляш аспиринчетата през това време на село,ми си взел да пишеш глупости ?
Ма то е така,и цървула се научил да кълве на клавиатурата и ейтиго резултата,простотий в интернет пространството!
За електрониката не знам, но кутията с просто око се вижда, че е 1:1 кутията на Микрон. Толкова ли няма фантазия тоя Наско, че не можа да си измисли една кутия? Даже сайта му по същия начин поставен на заоблената част на панела над тръбата. Това ако не е копиране, не се сещам за друга дума Smile
-Имаше по едно време неква тема за тия кутий която сигурно е оттдавна изтрита ма доколкото си спомням ставаше на въпрос за прилики на БГ металдетектори с модел на Тесоро и кво беше още не мое са сета сега,тогава мисля Наско още не беше почнал да пройзвежда неговите апарати в сегашният им вид -С две думи приятелю тоя модел кутия я имат и други металотърсачи пройзведени в България и ако някой им търсеше патентно право щеха да станат големи данданий,ма такова нещо няма така че не виждам що лаеш по кервана................................. Wink

Very Happy Very Happy Very Happy super21 super21 super21
Върнете се в началото Go down
 
Pirate Black Devil 2 PRO
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» PIRATE Black Devil 2 in 1
» продавам ил замням PIRATE Black Devil 2 in 1
» Купувам Pirat Black Devil 2в1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: