Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta lorenz deus нишани mask Minelab kupuvam Spectrum TEKNETICS пират Майнлаб маск грунда врътка wave miladinka nexus Simplex голден VANQUISH tesoro Fisher prodavam Coil GOLD 5000
 

 KTS не известен до сега български МД в България !

Go down 
+9
FELIX
ILKOBOY
akulata88
jordan_nenov
Gandalf
atina
stan960
Golden Mask
buntar.1971
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyСря Май 08, 2013 11:23 pm

Колеги вчера успях да разбера ,че от 3.6 г. в България се произвежда МД с името KTS,след дълго и тежко кандардисване успях да разбера,че това е Правешко производство което е изцяло насочено за износ и е почти не възможно да се срещне в БГ,с изключение на един два уреда и то на специални хора.
Мога да кажа,че има външна прилика с XP Adventis, работата му е изключително лека и спокойна както на леки така и на много тежки почви /пробвахме го и в Странджа,а там знаете какви са почвите/.
За дълбочина 95 % от нашенските и западните могат да мечтаят:
чернозем - 44 см. перфектен сигнал с перфектна дискриминация.
Кафява горска почва - 40 см. също раскошен сигнал с отлична дискриминация.
Странджа Сакар - 32 см. същите показатели
Пробата е правена с монета от 50 ст.
Като цяло мога да каже перфектен изключително удобен,с прекрасна дълбочина и стабилност. Това нее само мое мнение ми и на още двама мой приятели който бяха с нас през цялото време.А те са търсачи от има няма 20 тина годинки и са пробвали и виждали доста машинки.

НО ВНИМАНИЕ ТОВА НЕЕ РЕКЛАМА,ТОВА ЧУДО НЕ СЕ ПРОДАВА В БГ !!!
ТАКА,ЧЕ ВСИЧКИ НАШИ ГОЛЕМИ И МАЛКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ МОГАТ ДА ДИШАТ СПОКОЙНО,НЯМА ДА ИМАТ КОНКОРЕНЦИЯ ОТ СТРАНА НА "KTS" Very Happy !
А И В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА ПО НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕ ,ЧЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА В БГ,ОСВЕН ВЪТРЕ В САМАТА ПЛАТКА Е НАПИСАНО :
България
Правец
№...............
2012.10.03

Стигна се и до там да се отвори кутията и да ни се покажат българските надписи на платката за да се уверим,че найстина е наше мило родно производство !
Very Happy Very Happy Very Happy да не повярва просто човек !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyСря Май 08, 2013 11:31 pm

buntar.1971 написа:
Колеги вчера успях да разбера ,че от 3.6 г. в България се произвежда МД с името KTS,след дълго и тежко кандардисване успях да разбера,че това е Правешко производство което е изцяло насочено за износ и е почти не възможно да се срещне в БГ,с изключение на един два уреда и то на специални хора.
Мога да кажа,че има външна прилика с XP Adventis, работата му е изключително лека и спокойна както на леки така и на много тежки почви /пробвахме го и в Странджа,а там знаете какви са почвите/.
За дълбочина 95 % от нашенските и западните могат да мечтаят:
чернозем - 44 см. перфектен сигнал с перфектна дискриминация.
Кафява горска почва - 40 см. също раскошен сигнал с отлична дискриминация.
Странджа Сакар - 32 см. същите показатели
Пробата е правена с монета от 50 ст.
Като цяло мога да каже перфектен изключително удобен,с прекрасна дълбочина и стабилност. Това нее само мое мнение ми и на още двама мой приятели който бяха с нас през цялото време.А те са търсачи от има няма 20 тина годинки и са пробвали и виждали доста машинки.

НО ВНИМАНИЕ ТОВА НЕЕ РЕКЛАМА,ТОВА ЧУДО НЕ СЕ ПРОДАВА В БГ !!!
ТАКА,ЧЕ ВСИЧКИ НАШИ ГОЛЕМИ И МАЛКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ МОГАТ ДА ДИШАТ СПОКОЙНО,НЯМА ДА ИМАТ КОНКОРЕНЦИЯ ОТ СТРАНА НА "KTS" Very Happy !
А И В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА ПО НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕ ,ЧЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА В БГ,ОСВЕН ВЪТРЕ В САМАТА ПЛАТКА Е НАПИСАНО :
България
Правец
№...............
2012.10.03

Стигна се и до там да се отвори кутията и да ни се покажат българските надписи на платката за да се уверим,че найстина е наше мило родно производство !
Very Happy Very Happy Very Happy да не повярва просто човек !

Глупости !
KTS метал детектори се произвеждат от някакви маймуни (Индийци или Мароканци) в Германия.
http://kts-electronic.com/content/view/13/53/lang,en/
Освен ако някой тукашен мастер не е почнал да си надписва продукцията KTS .
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyСря Май 08, 2013 11:42 pm

-Има обаче и тукашни БГ мастери дето са вече с достатъчно пари и могат да си позволят да дават поръчки на китайците за това и онова -Що не и за изработката на некъв модел м.-детектор....................................... Smile
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 12:14 am

Golden Mask написа:
buntar.1971 написа:
Колеги вчера успях да разбера ,че от 3.6 г. в България се произвежда МД с името KTS,след дълго и тежко кандардисване успях да разбера,че това е Правешко производство което е изцяло насочено за износ и е почти не възможно да се срещне в БГ,с изключение на един два уреда и то на специални хора.
Мога да кажа,че има външна прилика с XP Adventis, работата му е изключително лека и спокойна както на леки така и на много тежки почви /пробвахме го и в Странджа,а там знаете какви са почвите/.
За дълбочина 95 % от нашенските и западните могат да мечтаят:
чернозем - 44 см. перфектен сигнал с перфектна дискриминация.
Кафява горска почва - 40 см. също раскошен сигнал с отлична дискриминация.
Странджа Сакар - 32 см. същите показатели
Пробата е правена с монета от 50 ст.
Като цяло мога да каже перфектен изключително удобен,с прекрасна дълбочина и стабилност. Това нее само мое мнение ми и на още двама мой приятели който бяха с нас през цялото време.А те са търсачи от има няма 20 тина годинки и са пробвали и виждали доста машинки.

НО ВНИМАНИЕ ТОВА НЕЕ РЕКЛАМА,ТОВА ЧУДО НЕ СЕ ПРОДАВА В БГ !!!
ТАКА,ЧЕ ВСИЧКИ НАШИ ГОЛЕМИ И МАЛКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ МОГАТ ДА ДИШАТ СПОКОЙНО,НЯМА ДА ИМАТ КОНКОРЕНЦИЯ ОТ СТРАНА НА "KTS" Very Happy !
А И В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА ПО НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕ ,ЧЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА В БГ,ОСВЕН ВЪТРЕ В САМАТА ПЛАТКА Е НАПИСАНО :
България
Правец
№...............
2012.10.03

Стигна се и до там да се отвори кутията и да ни се покажат българските надписи на платката за да се уверим,че найстина е наше мило родно производство !
Very Happy Very Happy Very Happy да не повярва просто човек !

Глупости !
KTS метал детектори се произвеждат от някакви маймуни (Индийци или Мароканци) в Германия.
http://kts-electronic.com/content/view/13/53/lang,en/
Освен ако някой тукашен мастер не е почнал да си надписва продукцията KTS .

Може и да си прав Владо,че някакви мароканцили там или индийци,произвеждат KTS не знам и не споря ! А възможно ли е нашите да го правят тук а ония "маймуни" да го продават като тяхно производство, и поради тая причина да не се предлага на пазара в БГ ?
Само ще ти кажа,че първия комп който аз съм видял беше "Правец".
Нямам инфо какво е станало с завода който произвеждаше тия компютри,работили или не ?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 8:08 am

Старото име на завода в Правец беше КТМ-ПРАВЕЦ,после стана Микропроцесорни системи АД,имаше май неква сделка през 2004-та и се говореше за некво обновяване на пройзводството ма кво е станало не знам.Интересът ми беше породен от това че абревиатурата на Гимназията по компютърни технологий и системи в Правец е:-ПГ по КТС което в известна степен се припокрива с изписаното на латиница KTS..........................................
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 9:24 am

stan960 написа:
Старото име на завода в Правец беше КТМ-ПРАВЕЦ,после стана Микропроцесорни системи АД,имаше май неква сделка през 2004-та и се говореше за некво обновяване на пройзводството ма кво е станало не знам.Интересът ми беше породен от това че абревиатурата на Гимназията по компютърни технологий и системи в Правец е:-ПГ по КТС което в известна степен се припокрива с изписаното на латиница KTS..........................................

МД сглабян в час по трудово убочение ??? Ми защо пък не,в днешно време вече нищо не може да ме учуди. Но на платките пишеше: България
Правец
Абе няма ли някой колега от тоя Правец да каже знае ли нещо по тоя въпрос ?
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 10:45 am

Бившия завод за микропроцесори не работи което е много жалко.Внего ползват помещения фирма Simens която деиност е изработка на дв.бобини имало е друга фирма чиято деиност е преместена в София като цяло мд не са правени възможно е да са произвеждани само като платки както на времето силент в2 в микроелектроника Ботевград
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 11:40 am

buntar.1971 написа:
Колеги вчера успях да разбера ,че от 3.6 г. в България се произвежда МД с името KTS,след дълго и тежко кандардисване успях да разбера,че това е Правешко производство което е изцяло насочено за износ и е почти не възможно да се срещне в БГ,с изключение на един два уреда и то на специални хора.
Мога да кажа,че има външна прилика с XP Adventis, работата му е изключително лека и спокойна както на леки така и на много тежки почви /пробвахме го и в Странджа,а там знаете какви са почвите/.
За дълбочина 95 % от нашенските и западните могат да мечтаят:
чернозем - 44 см. перфектен сигнал с перфектна дискриминация.
Кафява горска почва - 40 см. също раскошен сигнал с отлична дискриминация.
Странджа Сакар - 32 см. същите показатели
Пробата е правена с монета от 50 ст.
Като цяло мога да каже перфектен изключително удобен,с прекрасна дълбочина и стабилност. Това нее само мое мнение ми и на още двама мой приятели който бяха с нас през цялото време.А те са търсачи от има няма 20 тина годинки и са пробвали и виждали доста машинки.

НО ВНИМАНИЕ ТОВА НЕЕ РЕКЛАМА,ТОВА ЧУДО НЕ СЕ ПРОДАВА В БГ !!!
ТАКА,ЧЕ ВСИЧКИ НАШИ ГОЛЕМИ И МАЛКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ МОГАТ ДА ДИШАТ СПОКОЙНО,НЯМА ДА ИМАТ КОНКОРЕНЦИЯ ОТ СТРАНА НА "KTS" Very Happy !
А И В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА ПО НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕ ,ЧЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДА В БГ,ОСВЕН ВЪТРЕ В САМАТА ПЛАТКА Е НАПИСАНО :
България
Правец
№...............
2012.10.03

Стигна се и до там да се отвори кутията и да ни се покажат българските надписи на платката за да се уверим,че найстина е наше мило родно производство !
Very Happy Very Happy Very Happy да не повярва просто човек !





Е, как не прасна една снимчица да го видим тоя детектор! Интересно е просто, как тези дето ги произвеждат не са се опитали да ги пласират и тук в БГ. Smile Може и да е вярно, в нашият град имаме една голяма фирма дето произвежда платки, работници запояват другите неща после ги програмират или нещо такова, абе от до, но всичко е за износ.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 12:07 pm

stan960 написа:
Старото име на завода в Правец беше КТМ-ПРАВЕЦ,после стана Микропроцесорни системи АД,имаше май неква сделка през 2004-та и се говореше за некво обновяване на пройзводството ма кво е станало не знам.Интересът ми беше породен от това че абревиатурата на Гимназията по компютърни технологий и системи в Правец е:-ПГ по КТС което в известна степен се припокрива с изписаното на латиница KTS..........................................

Имаш грешка колега, завода никога не се е казвал КТМ-Правец, а се казваше КМТ-Правец. Комбинат за микропроцесорна техника... Те там ми беше практиката едно време...
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 3:28 pm

Абе исках да го снимам и да ви го покажа и на снимки,но уви не ми беше разрешено не,че и за тая информация която изнесох ми е дадено разрешение но пък и аз несъм и питал де.
Абе толкова тайнственост около тоя KTS все едно е космически кораб Very Happy .Но просто такива били условията по Договора с клиента поръчител и естествено нашите си траят и си спазват условията по Договора,иначе няма поръчка няма пари, те това ми беше казано директно от човека донесъл уреда /не желая да разкривам повече подробности за да не навлека неприятности на тоя човек/. А имам желание да напиша всичко което научих около тоя уред. Ако не за друго то поне да защитя Българското и да докажа,че има наши МД които са доста по добри от световно известни марки!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 6:25 pm

jordan_nenov написа:
stan960 написа:
Старото име на завода в Правец беше КТМ-ПРАВЕЦ,после стана Микропроцесорни системи АД,имаше май неква сделка през 2004-та и се говореше за некво обновяване на пройзводството ма кво е станало не знам.Интересът ми беше породен от това че абревиатурата на Гимназията по компютърни технологий и системи в Правец е:-ПГ по КТС което в известна степен се припокрива с изписаното на латиница KTS..........................................

Имаш грешка колега, завода никога не се е казвал КТМ-Правец, а се казваше КМТ-Правец. Комбинат за микропроцесорна техника... Те там ми беше практиката едно време...
-Да вярно разменил съм местата на М-то и Т- то,иначе не виждам грешка в информацията която давам.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 8:38 pm

stan960 написа:
jordan_nenov написа:
stan960 написа:
Старото име на завода в Правец беше КТМ-ПРАВЕЦ,после стана Микропроцесорни системи АД,имаше май неква сделка през 2004-та и се говореше за некво обновяване на пройзводството ма кво е станало не знам.Интересът ми беше породен от това че абревиатурата на Гимназията по компютърни технологий и системи в Правец е:-ПГ по КТС което в известна степен се припокрива с изписаното на латиница KTS..........................................

Имаш грешка колега, завода никога не се е казвал КТМ-Правец, а се казваше КМТ-Правец. Комбинат за микропроцесорна техника... Те там ми беше практиката едно време...
-Да вярно разменил съм местата на М-то и Т- то,иначе не виждам грешка в информацията която давам.

Cool
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyЧет Май 09, 2013 9:45 pm

buntar.1971 написа:
Абе исках да го снимам и да ви го покажа и на снимки,но уви не ми беше разрешено не,че и за тая информация която изнесох ми е дадено разрешение но пък и аз несъм и питал де.
Абе толкова тайнственост около тоя KTS все едно е космически кораб Very Happy .Но просто такива били условията по Договора с клиента поръчител и естествено нашите си траят и си спазват условията по Договора,иначе няма поръчка няма пари, те това ми беше казано директно от човека донесъл уреда /не желая да разкривам повече подробности за да не навлека неприятности на тоя човек/. А имам желание да напиша всичко което научих около тоя уред. Ако не за друго то поне да защитя Българското и да докажа,че има наши МД които са доста по добри от световно известни марки!

Може германците да са си преместили производството в България.... Незнам дали сте запознати, но например кабелните инсталации на ауди и голф се произвеждат в Бг.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyПет Май 10, 2013 9:33 pm

http://www.sebn.bg/index.php?lang=bg
Върнете се в началото Go down
ILKOBOY
Новобранец
Новобранец




KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyПон Дек 16, 2013 8:16 pm

Здравейте, бихте ли споделили мнението си за :

http://kts-electronic.com/en/metal-detector-gold-scan.html
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyПон Дек 16, 2013 9:17 pm

ILKOBOY написа:
Здравейте, бихте ли споделили мнението си за :

http://kts-electronic.com/en/metal-detector-gold-scan.html
Колко пари струва тая пущина?
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyПон Дек 16, 2013 11:40 pm

няма да е лошо една ориентировъчна цена да се сложи
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyВто Дек 17, 2013 2:10 am

FELIX написа:
ILKOBOY написа:
Здравейте, бихте ли споделили мнението си за :

http://kts-electronic.com/en/metal-detector-gold-scan.html
Колко пари струва тая пущина?

Зависи за кой от моделите е въпроса!
Но от 745.00 евра до 7000.00 евра.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyВто Дек 17, 2013 2:14 am

WoW ...ПОСЛЕДНАТА сума е доста тлъста
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyВто Дек 17, 2013 2:27 am

цената е висока,но дали върши работа
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyВто Дек 17, 2013 2:31 am

adventurer написа:
цената е висока,но дали върши работа
За тия апаратури не знам.Но за ОКМ Ровър Голд и Ровър С знам,че вършат доста добра работа!Стига оператора да е в час с това какво е снимал,и най вече да знае какво снима!
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyВто Дек 17, 2013 2:11 pm

buntar.1971 написа:
adventurer написа:
цената е висока,но дали върши работа
За тия апаратури не знам.Но за ОКМ Ровър Голд и Ровър С знам,че вършат доста добра работа!Стига оператора да е в час с това какво е снимал,и най вече да знае какво снима!
За ОКМ-те знам 4е вършат работа ако за вземани отвън,теа дето ги предлагат на нашия пазар имали някакъв проследяващ 4ип,който освен вси4ко влияел и на работата(негативно),дали е така може да сподели 4овек който работи с такава.А относно тия КТС ако са направени както трябва не мисля 4е са 4ак толкова скъпи  Cool 
Върнете се в началото Go down
kabel
Новобранец
Новобранец




KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyВто Дек 17, 2013 3:34 pm

Че имат чип имат ама не е проследяващ и не влияе на работата.Чип имат всички детектори не само от тука.Същия е като в магазините по дрехите по лесно обяснено.А и ако толкова ти пречи отваряш и той е залепен отвътре на капака и го махаш.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyВто Дек 17, 2013 5:10 pm

kabel написа:
Че имат чип имат ама не е проследяващ и не влияе на работата.Чип имат всички детектори не само от тука.Същия е като в магазините по дрехите по лесно обяснено.А и ако толкова ти пречи отваряш и той е залепен отвътре на капака и го махаш.
Така ве4е е по добре  Cool  А за тези KTS 4увал ли си нещо колега?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



KTS не известен до сега български МД в България ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KTS не известен до сега български МД в България !   KTS не известен до сега български МД в България ! EmptyВто Дек 17, 2013 6:40 pm



 scratch 
Върнете се в началото Go down
 
KTS не известен до сега български МД в България !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Тоя апарат известен ли ви е?
» продава се импулсен уред CLONE PI-W- сега с малък подарък
» Български крепости.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: