Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб miladinka Coil tesoro deus врътка Minelab маск VANQUISH nokta nexus Fisher 5000 Simplex prodavam голден kupuvam грунда mask TEKNETICS lorenz GOLD нишани пират Spectrum wave
 

 Хората в БГ не са лоши

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Хората в БГ не са лоши Empty
ПисанеЗаглавие: Хората в БГ не са лоши   Хората в БГ не са лоши EmptyВто Май 21, 2013 9:53 pm

Привет колеги,
искам с вас да споделя как за няколко часа за мен небето и земята си смениха местата и обърнаха цялата ми представа за българина...
На 18.05.2013 г. племенника ми Ники Цветанов Съръстов - фен на нашето хоби, имаме страшно много излизания заедно, направи много лоша катастрофа с неговия мотор Хонда 600 ЦБР. След професионалната намеса на лекарите от окръжна болница в София и намесата на божията ръка, Ники е отново сред нас. Вече не е на командно дишане и надявам се, няма вече опасност за живота му. Днес дори е казал Чао на брат си. Естествено за лечението му от тук насетне са необходими средства, които във всички случаи ще съберем. Не съм вярвал, че в тежките времена на криза българина е готов на жертва и състрадателност.
Има създадена организация вече по събиране на необходимата сума и е въпрос на време, за да се събере. Благодаря на дарителите.
По интересното е, че има хора които при нужда да дадат от кръвта си, за да се спаси един млад и невинен живот. Утре предстоят операции за възстановяване на потрошеното тяло на Ники. Счупени са двата му крака, единя на две, другия на три места, ръката, ключицата...
Не са увредени мозъка и гръбначния му стълб, както и вътрешните му органи с изключение на единя бял дроб, който е пробит от 5-те счупени ребра...

https://www.facebook.com/#!/groups/463807307020906/

Вижте колеги, как неговите колеги, приятели, близки, роднини и съвсем непознати хора помагат с каквото могат, за да не си отиде този млад човек.

Объркан съм много. Защо трябва да се стигне дотам, че при мъката на хората да има взаимопомощ, себеотдаване и т.н.
Ако това събиране на средства и помощ от всички се направи във връзка с нещо хубаво, да се помогне на човек, който е тръгнал да просперира, знаете ли че този човек с такава подкрепа може да отлети чак в космоса?
Българите са добри хора и незаслужават тази жестока съдба.
Нека Господ ни пази !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Хората в БГ не са лоши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората в БГ не са лоши   Хората в БГ не са лоши EmptyСря Май 22, 2013 8:14 am

Колеги, явно грешно сте ме разбрали...
Нищо не искам от вас, а само да коментираме създалото се положение. Както казах, нещата са под контрол и още преди 2 дни сме организирали всички неща да се случат така, че да няма никакви рискове за детето. Парите са събрани, днес дават кръв 32 човека при нужни 15...
Но може би не ви е приятно да се коментират подобни теми, ако е така, то по-добре да я изтрия...
Късмет на всички и най-вече живот и здраве !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Хората в БГ не са лоши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората в БГ не са лоши   Хората в БГ не са лоши EmptyСря Май 22, 2013 11:23 am

Дано да се възстанови напълно момчето,и да си вземе поука,но от твоя пост отново изпъква крайно лошата ни здравна система.Скоро някои хора от форума ме упрекнаха ,че гледам назад във времето с носталгия,но тогава нямаше нужда от пари и хорско състрадание ,за да се спаси човешки живот .Имаше работеща система и добри за времето си лекари и апаратура.....И кръв имаше достатъчно.Лично аз като войник дадох 3 пъти.А сега ....всичко зависи от пари....пазарна икономика,кво да прайш Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Хората в БГ не са лоши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората в БГ не са лоши   Хората в БГ не са лоши EmptyСря Май 22, 2013 12:32 pm

Абсолютно съм съгласен с теб за здравната ни система, може би е по-правилно да се каже ЗДРАВНИЯ ПАЗАР, но благодарение на специалистите, Ники се върна сред нас. Аз също съм давал кръв и дано съм помогнал на някой човек да оцелее. Нацията ни няма да загине, докато има такива добри и състрадателни хора. Въпреки политиците ни. Имам чувството, че по някакъв начин целия народ сме под упойка или сме приспани по някакъв начин, и трябва за съжаление да се случи нещо лошо, както е в случая, за да разберем истината за онези институции призвани да се грижат за живота и здравето ни. И да видим накъде са ни повели тези безмозъчни типове, за които гласувахме преди броени дни. Лошото е че нямаме алтернатива. Господ да ни пази ! Това е единствената ни надежда !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Хората в БГ не са лоши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората в БГ не са лоши   Хората в БГ не са лоши EmptyЧет Май 23, 2013 11:27 pm

дай,някаква сметка,предполагам,че ще трябват,пари за рехабилитации и други,предполагам,че всеки ще помогне с каквото може.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Хората в БГ не са лоши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората в БГ не са лоши   Хората в БГ не са лоши EmptyЧет Май 23, 2013 11:50 pm

solid написа:
дай,някаква сметка,предполагам,че ще трябват,пари за рехабилитации и други,предполагам,че всеки ще помогне с каквото може.

Дано има дни детето.
Сметката е на мое име, защото за да се открие на негово име, трябва нотариално заверено пълномощно... Та Ники в момента е в такова състояние, че не пускат при него даже майка му, как да извадя пълномощно??? Ебана държава. Но това не е важно. Най-важното в момента е да върнем Ники отново в света на живите и здравите хора. Господи, дай му сили да се справи !

Райфайзенбанк
IBAN: BG02RZBB91551026891603
Йордан Ненов Ненов

https://www.facebook.com/#!/groups/463807307020906/


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Хората в БГ не са лоши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората в БГ не са лоши   Хората в БГ не са лоши EmptyПет Май 24, 2013 12:03 am

Има и сметка в ДСК, която е на името на друго момче, поради същата причина с пълномощното.
На 25 и 26.05 в Монтана ще има благотворителен рокерски събор, средствата от който са за Ники. Днес имаше бирено парти в София, на което бирата беше дарена от завода произвеждащ Каменица. 10 % от оборота на заведението за деня също отиде в помощ на Ники.
Зная че ще трябват доста средства за възстановяване, но вярвайте ми - това сега са най-малките грижи на света !
Дано всички хора сме живи и здрави !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Хората в БГ не са лоши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората в БГ не са лоши   Хората в БГ не са лоши EmptyПет Май 24, 2013 11:35 am

А това е калпазанина:

http://prikachi.com/images/698/6143698L.jpg

Зная, че ще се оправи. Въпрос на време е !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
Хората в БГ не са лоши
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» БГ МД неса лоши
» Закопчаха 8 души за трафик на културни ценности!
» Безплатен анализ в музея ,,Земята и хората" София 31-1 април 2018

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: